Мови

Підтримайте непереможних

з 1 лютого 2018 до 30 квітня 2018

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку – держателі платіжних інструментів Visa від ПриватБанку, які досягли 18 років

Як взяти участь в акції?
Зареєструйтесь і розраховуйтесь карткою Visa в торговельних мережах та онлайн.

Яка механіка акції?
Після реєстрації кожного разу, коли ви будете розраховуватися карткою Visa, з вашої картки буде перерахована додатково 1 гривня на підтримку національної паралімпійської збірної команди України!

Допомогти зараз без реєстрації
Ви можете підтримати наших спортсменів прямо зараз. Зробіть будь-який благодійний внесок за посиланням.

ПриватБанк і Visa організовують акцію на підтримку паралімпійської збірної команди України.

У березні наші спортсмени візьмуть участь у Зимових Паралімпійських іграх 2018 у Південній Кореї. Українська команда – лідери паралімпійського руху, які довели всьому світу, що їхні можливості – безмежні.

Зареєструйтесь в акції, розраховуйтесь карткою Visa від ПриватБанку – і після кожної оплати додатково 1 гривня буде автоматично перерахована з вашої картки на потреби збірної.

Також зробити благодійний внесок можна через будь-який банкомат ПриватБанку, Інтернет-банк Приват24 або на сайті blago.pb.ua

Підтримайте непереможних!

 Поширені питання

 
 
 
 

Офіційні правила акції “Підтримайте непереможних”

1. Терміни та загальні положення правил.
1.1. Цими офіційними правилами (надалі – «Правила») акції «Підтримайте непереможних» (надалі – «Акція») визначаються порядок та умови її проведення. Акція не є азартною грою і не може бути використанав будь-якій формі азартнихігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
1.2. Період проведення Акції - з «00» годин «00» хвилин 1лютого 2018 року до «23» години «59» хвилини 30квітня 2018 року за київським часом(далі по тексту – «Період проведення Акції»).
2. Організатори Акції та територія проведення акції “Підтримайте непереможних”.
2.2. Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (на підставі Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII), а також низки населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року, та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII).
2.1.Організатором акції “Підтримайте непереможних” є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі - Організатор).
2.2. Партнером акції “Підтримайте непереможних” є неприбуткова організація Національний комітет спорту інвалідів України, що на міжнародному рівні виконує функції Національного паралімпійського комітету України (далі – Партнер).
3. Мета акції “Підтримайте непереможних”
Збір коштів для лікування та відновлення учасників національної паралімпійської збірної команди України та забезпечення спортсменів медикаментами та засобами медичного призначення
4. Учасники акції “Підтримайте непереможних”
4.1. До участі в Акції допускаються фізичні особи –громадяни України, які є клієнтами ПАО КБ «ПРИВАТБАНК», яким на момент проведення акції виповнилося 18 років(далі - учасники Акції)
5. Умови проведення та участі в акції “Підтримайте непереможних”
5.1. Протягом періоду проведення Акції, здійснюючи оплату товарів/послуг платіжним інструментом Visa(далі – Картка Visa)у торгово-сервісній мережі/мережі Інтернет (далі –«Транзакція») банк буде перераховувати с картки Visa учасника (за умови його попередньої реєстрації на сайті акції та наявності доступного залишку на картковому рахунку) додатково 1 грн (одну гривню) на користь Партнера.
Під перерахуванням коштів мається на увазі додаткове списання окремою транзакцією 1 гривні з карткового рахунку учасника Акції та зарахування її на рахунок Партнера.
Не відповідають умовам Акції:
- операції, які було здійснено до «00» годин «00» хвилин 1лютого 2018 року та після «23» години «59» хвилини 30квітня 2018 року за київським часом
- операції з отримання готівкових коштів через банкомати, банки та/або інші кредитно- фінансові заклади;
- будь-які операції з переказу коштів (включаючи, але не обмежуючись, з рахунку картки Visa на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було здійснено в філіалах банку, в тому числі перекази для оплати податкових платежів та інше, в мережі Інтернет або будь- яким іншим способом)

5.2. Кошти, отримані від учасників Акції, Партнер використовує винятково для лікування та відновлення учасників національної паралімпійської збірної команди України та забезпечення спортсменів медикаментами та засобами медичного призначення.
5.3. В Акції беруть участь транзакції, які було здійснено після 00 годин 00 хвилин 1лютого 2018 року й до 23 годин 59 хвилин 30квітня 2018 року за Київським часом.
5.4.Відсутня можливість повернення коштів, які вже були перераховані на користь Партнера.
6. Підведення підсумків акції “Підтримайте непереможних”
6.1. Організатор залишає за собою право змінити умови Акції та/або період проведення Акції.Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту їх опублікування на офіційній сторінці parasport.pb.ua.
6.2. Організатор інформує громадськість про проведення Акції шляхом виставлення офіційних правил проведення Акції на офіційній сторінці parasport.pb.ua
6.3. У разі ситуацій та запитань, що не врегульовані цими Правилами, або таких, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, остаточне рішення приймається Організатором.
Довідка за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Підтримайте непереможних» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.