Мови

Вирушайте назустріч сяючим краєвидам Ісландії

з 1 червня 2019 до 31 липня 2019

Акцію завершено! Вітаємо переможця - Філановського Олексія (м.Київ)

Акцію завершено! Вітаємо переможця - Філановського Олексія (м.Київ)

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку – власники преміальних карток Mastercard Platinum, World Black Edition і World Elite.

Як узяти участь в акції?
Крок 1. В особистому кабінеті програми винагород Mastercard списати спеціальну пропозицію за 0 балів.

Як узяти участь в акції?
Крок 2. Здійснити щонайменше 20 оплат на суму від 1 000 грн кожна своєю преміальною карткою Mastercard для участі в період з 1 червня до 31 липня.

Яка винагорода чекає на учасників акції?
Поїздка для двох в Ісландію з 24.08.2019 до 31.08.2019.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 

«Вирушайте назустріч сяючим краєвидам Ісландії з Приватбанком та Програмою винагород Mastercard»
(надалі – «Правила» та «Акція» відповідно)

1. Визначення, наведені в Правилах Акції:
1.1. «Бали» – бали, які Учасники Програми винагород накопичують в рамках її проведення, та за відповідну кількість яких мають змогу придбати одну одиницю Спеціальної пропозиції та автоматично стати учасниками цієї Акції.
1.2. «Акція» – ця Акція, яка проходить в рамках Програми винагород Мастеркард.
1.3. «Учасник Програми винагород» (в усіх відмінках) – держатель Картки Mastercard®, емітованої на території України АТ КБ «ПРИВАТБАНК» та зареєстрований для участі у Програмі винагород Mastercard на підставі своєї згоди.
1.4. «Учасник Акції» (в усіх відмінках) – дієздатна фізична особа, яка є Учасником Програми винагород та держателем Картки Mastercard, замовила одну Спеціальну пропозицію, на момент участі в Акції виповнилося 18 років, має оформлений паспорт громадянина України та реєстраційний номер облікової картки платника податків та біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (або паспорт громадянина України для виїзду за кордон з діючою шенгенською візою), та виконала усі умови Правил. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник та/або Виконавець Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції: особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років; особи, які не виконали умови цих Правил; особи, які перебувають у трудових відносинах із Замовником та/або Виконавцем та/або Партнером; чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба).
1.5. «Картка Mastercard» – платіжна картка (World Elite, Black Edition, Platinum), емітована на території України АТ КБ «ПРИВАТБАНК» під брендом Mastercard.
1.6. «Держатель картки Mastercard» – це фізична особа, що володіє або уповноважена використовувати Картку Mastercard та якій видано Картку Mastercard та/або PIN для ініціювання операцій.
1.7. «Правила» – ці правила Акції, разом з будь-якими можливими змінами та доповненнями, затвердженими Замовником та опублікованими у встановленому цими Правилами порядку.
1.8. «Каталог винагород» – каталог, що містить перелік Винагород, доступних за Програмою винагород, доступ до яких відбувається за адресою http://rewards.mastercard.ua/.
1.9. «Програма винагород» – програма лояльності на основі балів, що нараховуються за розрахунки Карткою Учасника, організована Mastercard, в якій Учасники зареєструвалися шляхом надання згоди на участь в Програмі.
1.10. «Резервний список» – список, який формується шляхом випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org з списку Учасників Акції, які
виконали всі умови даних Правил. Список складається з дев’яти осіб (порядкові номера з другого по десятий), які обов’язкові відображаються у Протоколі Комісії за результатами комп’ютерного вибору Учасників Акції, які можуть здобути право на отримання Головного заохочення.
1.11. «Переможець Акції» – Учасник Акції під порядковим номером один у списку, який сформований за допомогою випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org, та здобуває право на отримання Головного Заохочення за умови наявності паспорту громадянина України для виїзду за кордон.
1.12. «Спеціальна пропозиція» – означає реєстрацію у даній Акції за результатами якої Учасник Акції має можливість отримати Головне Заохочення Акції, визначене у п. 4.1. даних Правил, за умови обміну в особистому кабінеті 0 (нуль) балів.

2. Замовник, Виконавець та Партнер Акції, місце та строки проведення Акції
2.1. Замовником Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Замовник). Місцезнаходження Замовника: 01001, м.Київ, вулиця Грушевського, 1Д.
2.2. Виконавцем Акції є ТОВ “Проспектс Україна” “Prospects Ukraine” (надалі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В, телефон: 044-495-28-03.
2.3. Партнером Акції є Masterсard Europe SA (далі — Партнер), юридична адреса: шосе де Тервюрен 198а, 1410 Ватерлоо, Бельгія, через її Представництво в Україні, місцезнаходження: 01030, Україна, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404а.
2.4. Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та зони проведення ООС, починаючи з 01 червня 2019 р. по 31 липня 2019 р. включно (далі по тексту – «Період проведення Акції»).

3. Порядок та умови участі в Акції
3.1. Участь в Акції означає повну згоду Учасника Акції з усіма умовами цієї Акції.
3.2. Для участі в Акції необхідно чітко дотримуватися цих умов Акції:
- в Період проведення Акції, в рамках Програми винагород Учасник Акції може замовити з Каталогу винагород одну Спеціальну пропозицію під умовною назвою «Ісландія» за 0 (нуль) балів на кожну зареєстровану у Програмі Картку Mastercard та зазначити свій номер мобільного телефону у формі замовлення;
- після здійснення замовлення Спеціальної пропозиції здійснити не менше 20 (двадцяти) транзакцій (тобто здійснити оплату за товар та/або послуги) з використанням Картки суму від 1000,00 грн. (одна тисяча) кожна.
Платіжні операції, здійснені до 00:00 01.06.2019 або після 23:59 31.07.2019 за київським часом, не беруть участі в Акції; а також переказ коштів із рахунку Картки на рахунки фізичних та/або юридичних осіб, зроблені в кредитних і фінансових організаціях, а також здійснення операцій через АТМ, операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет, а також Платіжні операції на інші картки, відмінні від Картки.
 - чітко дотримуватись умов даних Правил.
3.3. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил на сайті: http://rewards.mastercard.ua/ та за телефоном Гарячої лінії: 0 800 30 11 20 – для Учасників Акції (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільних – згідно тарифів мобільного оператора). Лінії працюють в період проведення Акції кожен день (окрім державних свят) з 09:00 до 21:00.
3.4. Учасник Акції автоматично реєструється при виконанні умов, визначених у п.3.2., та вноситься до бази Даних (надалі – «База Акції»).
3.5. Результати Акції будуть оголошені не пізніше «15» серпня 2019 року шляхом опублікування на сайті http://rewards.mastercard.ua/.
3.6. Замовник/ Виконавець/Партнер не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь- яких осіб Учасниками Акції. Замовник/Виконавець/Партнер не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

4. Фонд Заохочень Акції
4.1. Головним Заохоченням Акції є «Подорож до Ісландії» на 2 особи у кількості 1 (одна) одиниця. Деталі подорожі у період з «24» серпня 2019 по «31» серпня 2019 року:
• переліт Київ – Рейк'явік – Київ;
• трансфер аеропорт – готель – аеропорт;
• 7 ночей, 8 днів у готелях 4* (сніданок та вечеря включені);
• екскурсії;
• страхування подорожі.
4.2. Фонд Заохочень Акції обмежений і становить кількість, зазначену в п. 4.1 цих Правил. Відповідальність Виконавця/Замовника/Партнера обмежується вартістю та кількістю Фонду Заохочень Акції, передбаченого цими Правилами. Замовник та Виконавець не збільшують Фонд Заохочень Акції.
4.3. Виконавець/Замовник/Партнер не несуть жодної відповідальності щодо подальшого використання Головного Заохочення Акції після його одержання, за неможливість Переможця Акції скористатись ними з будь-яких причин, а також за можливі наслідки їх використання.
4.4. Якщо Учасник Акції не має можливості/бажання отримати Головне Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника/Партнера, Виконавець/Замовник/Партнер не сплачують такому Учаснику Акції жодних компенсацій, в тому числі грошових, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Головного Заохочення Акції.
4.5. У випадку відмови Переможця Акції від отримання Головного Заохочення Акції з будь-яких причин вважається, що він відмовляється від будь-якого права на його отримання. У такому випадку Переможець Акції не має права вимагати від Замовника або Виконавця/Партнера Акції будь-якої компенсації. Грошовий еквівалент Головного Заохочення Акції не видається. У такому випадку право отримати Головне Заохочення Акції переходить до Резервного Переможця Акції, який йде наступним у Списку, який сформований за допомогою випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org, тобто учасника під номером два. Такий Резервний Переможець стає Переможцем Акції і до нього застосовуються вимоги цих Правил. 4.6. Наступний Резервний Переможець (від номеру третього по номер десятий в порядку черговості), згідно протоколу (п.5.2 цих Правил)) стає Переможцем Акції і до нього застосовуються усі положення цих правил (у тому числі, але не виключно, п. 4.4, п.4.5. цих Правил).
4.7. Заміна Головного Заохочення Акції будь-яким іншим не допускається. Головне Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає. При цьому Учасник Акції не має права на одержання від Замовника/Виконавця Акції будь-якої компенсації.
4.8. Переможець Акції не може передавати право на отримання Головного Заохочення Акції іншим особам на підставах, передбачених чинним законодавством України.
4.9. Результати визначення Переможця Акції, який здобуває право на отримання Головного Заохочення Акції, є остаточними й оскарженню не підлягають.
4.10. Зобов’язання з оподаткування вартості Головного Заохочення Акції забезпечується Виконавцем відповідно до чинного законодавства України.

5. Умови визначення Переможця Акції
5.1. Визначення Переможця Акції відбудеться на основі Бази Акції, у відповідності до п.3.4. цих Правил не пізніше «15» серпня 2019 року за адресою: м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В.
5.2. Визначення Учасників Акції, які можуть здобути право на отримання Головного Заохочення Акції, проводиться Виконавцем серед усіх Учасників Акції, які виконали умови участі в Акції згідно цих Правил та відповідають цим Правилам, у присутності уповноваженої Комісії, що складається з представників Замовника та/або представників Виконавця (далі – Комісія), шляхом випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org з переліку Учасників Акції. Про результати визначення Переможця Акції, який отримає Головне Заохочення Акції, Комісія складає протокол, що має містити підписи усіх членів Комісії (надалі – Протокол).
5.3. Під час визначення Переможця Акції, який отримує Головне Заохочення Акції, на умовах цих Правил, формується резервний список (з порядковими номерами з другого по десятий) з 9 (дев’яти) Учасників Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»), що прийняли участь у Акції та виконали умови зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Головне Заохочення Акції у разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений, як Переможець Акції, що отримає Головне Заохочення Акції, відповідно до порядку, визначеного Розділом 4 даних Правил.
5.4. У визначенні Переможця Акції, який здобуде право на отримання Головного Заохочення Акції бере участь одне замовлення Спеціальної пропозиції та здійснення 20 (двадцяти) транзакцій з використанням Картки суму від 1000,00 грн. (одна тисяча) кожна у Період проведення Акції. Учасник Акції під порядковим номером один у списку, сформованому random.org, стають Переможцем та здобуває право на отримання Головного Заохочення Акції, зазначеного в п. 4.1. цих Правил.
5.5. Протягом 2 (двох) робочих днів з дати визначення Переможця Акції, Виконавець Акції зв’язується з Переможцем Акції за номером контактного телефону, вказаним при здійсненні замовлення Спеціальної пропозиції, та надає детальне роз’яснення з приводу отримання Головного Заохочення Акції.
5.6. Якщо, використовуючи дані Учасника, Замовник /Виконавець/Партнер протягом 2 (двох) робочих днів не змогли зв’язатися з таким Переможцем Акції, що здобуває право на отримання Головного Заохочення Акції, Виконавець зв’язується з Резервним Переможцем Акції, який іде наступним у Списку, який сформований за допомогою випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org, тобто учасником під номером 2 (два) та надалі наступним Учасником Акції в порядку черговості, зазначеними у Протоколі в порядку п. 5.2. даних Правил.
5.7. Якщо Учасник, який отримав право на отримання Головного заохочення Акції, не виконав всіх умов цих Правил, він вважається таким, який втратив статус Переможця Акції та не має права на отримання Головного Заохочення Акції.
5.8. У випадку відмови Переможця Акції від отримання Головного Заохочення Акції з будь-яких причин, позбавлення права на отримання Головного Заохочення Акції, вважається, що Переможець Акції відмовляється від будь-якого права на його отримання. У такому випадку Переможець Акції не має права вимагати від Замовника/Виконавця/Партнера Акції будь-якої компенсації.
5.9. Замовник Акції залишає за собою право перенести дату визначення Переможця Акції, повідомивши Учасників Акції про це.
5.10. Передача Виконавцем Головного Заохочення Акції відбудеться за адресою: м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В, протягом 7 (семи) календарних днів від дати визначення Переможця Акції, шляхом підписання Акту прийому-передачі між Замовником Акції та Переможцем. Замовник/Виконавець/Партнер Акції не компенсує транспортні витрати Переможця Акції для приїзду
останнього до вказаної адреси.
5.11. Передача Головного Заохочення Акції Переможцю Акції, який набув на це право, здійснюється за умови його особистої присутності та за умови надання оригіналів таких документів:
- паспорта громадянина України, біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон або паспорту громадянина України для виїзду за кордон з діючою шенгенською візою,
реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- біометричного паспорту громадянина України для виїзду за кордон або паспорту громадянина України для виїзду за кордон з діючою шенгенською візою для супроводжуючих осіб.
5.12. Відмова від надання документів, зазначених в п. 5.11. цих Правил, або надання їх пізніше вказаного терміну, або надання інформації, що має ознаки фальсифікації, позбавляє такого Переможця Акції права на отримання Головного Заохочення Акції та вважається, що такий Переможець Акції добровільно відмовився від отримання Головного Заохочення Акції. У такому випадку Головне Заохочення Акції переходить до Резервного Переможця Акції, який йде наступним у Списку, який сформований за допомогою випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org, тобто Учасника Акції під номером два, згідно протоколу (п.5.2. цих Правил). Такий Резервний Переможець стає Переможцем Акції і до нього застосовуються вимоги цих Правил.

6. Інші умови
6.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника Акції з даними офіційними правилами Акції. Порушення Учасником Акції/Переможцем Акції цих Правил або відмова Учасника Акції/Переможця Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції/Переможця Акції від участі в Акції та отримання Головного Заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
6.2. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Учасникам Акції повідомляється:
6.2.1. володільцем персональних даних Учасників Акції/Переможця Акції є Виконавець;
6.2.2. персональні дані Учасників Акції/Переможця Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;
6.2.3. з метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 6.2.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти реєстраційний номер облікової картки платника податків, адреса реєстрації;
6.2.4. з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
6.2.5. розпорядником персональних даних Учасників Акції/Переможця Акції є Замовник, йому надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
6.2.6. персональні дані Учасників Акції/ Переможця Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 6.2.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників Акції/Переможця без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;
6.2.7. персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягомПеріоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені Виконавцем у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Переможців Акції будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 6.2.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;
6.2.8. учасники Акції/Переможець Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних письмово надіславши Володільцю персональних даних запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Головного Заохочення Акції;
6.2.9. учасники Акції/Переможець Акції володіють всіма правами передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
6.3. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції/Переможець Акції надає згоду Виконавцю на обробку його персональних даних в об’ємі та на умовах, які вказані у п.6.2. цих Правил.
6.4. Замовник/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання обставин непереборної сили, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/ Виконавця обставини.
6.5. Учасники Акції мають право на отримання Головного Заохочення Акції тільки у випадку, якщо ними було дотримано всі вимоги цих Правил.
6.6. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється в порядку, передбаченому п. 3.3. даних Правил.
6.7. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
6.8. Замовник/Виконавець/Партнер не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Головного Заохочення Акції з причин, незалежних від Замовника/Виконавця.
6.9. У разі відмови Переможця Акції від отримання ним Головного Заохочення Акції будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Замовником/Виконавцем/Партнером.
6.10. Переможець Акції отримує Головне Заохочення Акції відповідно до умов цих Правил лише після виконання всіх умов цих правил.
6.11. Замовник/Виконавець/Партнер не несуть відповідальності за:
- неотримання Переможцем Акції Головного Заохочення Акції з вини самого Переможця Акції;
- за неможливість виїзду Переможця Акції та/або супроводжуючих його осіб за кордон, та/або затримку рейсів, та/або відмови у видачі візи, та/або відмови у перетині кордону;
- за неможливість Переможця Акції та/або супроводжуючої його особи, скористатися Головним Заохоченням Акції з особистих причин Переможця Акції та/або супроводжуючої його особи.
6.12. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Замовник/Виконавець/Партнер не зобов’язані вести переписку з потенційними учасниками і надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Переможців Акції на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо даної Акції.
6.13. Проїзд до місця отримання Головного Заохочення Акції і в зворотному напрямку, проживання, харчування та витрати пов’язані з отриманням Головного Заохочення Акції та будь-які інші витрати Переможця Акції оплачуються самим Переможцем Акції.
6.14. Замовник Акції має право внести зміни до умов даних Правил шляхом розміщення нової редакції правил на Сайті Акції. Правила затверджені Замовником Акції діють протягом Періоду проведення Акції.
6.15. Замовник/Виконавець/Партнер не здійснюють оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, віз, довідок та інших документів, пов’язаних з виїздом за кордон і використанням Головного Заохочення Акції Переможцем Акції та супроводжуючої його особи.
6.16. Замовник/Виконавець має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Вирушайте назустріч сяючим краєвидам Ісландії » в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.