Мови

Знижка 50% на посилки з карткою Visa Business

з 25 листопада 2019 до 31 жовтня 2020

Платіть за доставку карткою Visa Business від ПриватБанку та отримуйте знижку 50% на посилки «Укрпошта Експрес». Знижка надається на всі відправлення, оформлені в особистому кабінеті «Укрпошти» або API*.

Платіть за доставку карткою Visa Business від ПриватБанку та отримуйте знижку 50% на посилки «Укрпошта Експрес». Знижка надається на всі відправлення, оформлені в особистому кабінеті «Укрпошти» або API*.

Крок 1
Оформіть картку Visa Business від ПриватБанку

Крок 2
Оформіть відправлення «Укрпошта Експрес» через особистий кабінет або API.

Крок 3
Оплатіть доставку карткою Visa Business у відділеннях «Укрпошти» з POS-терміналом.

* Знижка 50% (п’ятдесят відсотків) від чинного на день надання послуг тарифу надається на доставку відправлень «Укрпошта Експрес» у випадку, якщо відправник оплачує послуги з пересилання (в тому числі SMS-повідомлення про вручення відправлення, рекомендоване повідомлення про вручення, адресний забір або адресну доставку) та оформлює відправлення через особистий кабінет або API. Акція діє з 20 листопада 2019 року до 31 жовтня 2020 року.

«Укрпошта» надає партнерам спеціальні бізнес-рішення. Якщо ви пропонуєте покупцям доставку «Укрпоштою», то збільшуєте кількість продажів. 

Переваги «Укрпошти» для бізнесу.

 Поширені питання

 
 
 
 
 

«-50% на пересилання відправлень «Укрпошта Експрес», оформлених в ОК/ API, при оплаті карткою Visa Business від ПриватБанка»

1. Терміни та загальні положення Правил:
1.1. Цими Офіційними правилами (надалі — «Правила») акції «-50% на пересилання відправлень «Укрпошта Експрес», оформлених в ОК/ API, при оплаті карткою Visa Business від ПриватБанка » (надалі – «Акція») визначаються порядок та умови її проведення. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
1.2. Територія проведення Акції: Акція діє на території України в діючих автоматизованих відділеннях поштового зв’язку АТ «Укрпошта» (надалі – «ВПЗ»), які оснащені POS-терміналами АТ «Укрпошта» (за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).
1.3. «Період проведення Акції»:
акція проводиться в період з 00:00 години 25 листопада 2019 року до 23:59 години 31 жовтня 2020 року (включно) за Київським часом.
1.4. «Організатор Акції»: АТ КБ «ПриватБанк» (надалі – «Організатор»). Місцезнаходження: вул. Грушевського, 1д, м. Київ 01001, Україна, ЄДРПОУ 14360570.
1.5. «Виконавець Акції» - ТОВ «Хавас Інгейдж Україна» (надалі – «Виконавець») Місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, б. 41 код ЄДРПОУ 3853655, тел. 044 451 84 33. Представник: Наталія Ковтун (visa-promo@havasengage.com.ua).
1.6. «Партнер Акції» - АТ «Укрпошта» (надалі – «Партнер»). Місцезнаходження: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, б. 22 код ЄДРПОУ 21560045.
1.7. «Заохочення» - під заохоченням мається на увазі встановлення тарифів на послугу з пересилання відправлень «Укрпошта Експрес» з оплатою відправником (в тому числі SMS-повідомлення про вручення відправлення, рекомендоване повідомлення про вручення, адресний забір та/або адресну доставку відправлення), які оформлюються через ОК/API, на рівні 50% (п’ятдесят відсотків) від чинних на день надання цих послуг при оплаті карткою «Visa Business» емітованою АТ КБ «ПриватБанк», детальніше в розділі 4 цих правил.
1.8. «Учасники Акції» юридичні особи резиденти (фізичні особи-громадяни України що є чинними/вповноваженими представниками юридичної особи, що мають право першого підпису), та/або фізичні особи підприємці зареєстровані в такому статусі згідно з законодавством України які в період проведення Акції у ВПЗ відправляють відправлення «Укрпошта Експрес», що оформлені через ОК/API.
1.9. «OK/API» – особистий кабінет «Укрпошта» зареєстрований Учасником акції (як визначено в п .1.8.) в системі «Укрпошта» до бао під час періоду проведення Акції.
1.10. Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції попередивши про це шляхом публікації повідомлення про відповідні зміни Правил та розміщення нової версії Правил на Офіційній сторінці.

2. Учасники Акції.
2.1. Учасниками акції визнаються юридичні особи резиденти (фізичні особи-громадяни України що є чинними/вповноваженими представниками юридичної особи, що мають право першого підпису), та/або фізичні особи підприємці зареєстровані в такому статусі згідно з законодавством України які є держателями карток «Visa Business» емітованих АТ КБ «ПриватБанк», активованих до початку, або під час періоду проведення Акції.
Під Карткою мається на увазі картка «Visa Business» емітована АТ КБ «ПриватБанк», електронний платіжний засіб, який надає можливість його власнику за допомогою POS-терміналу сплатити вартість послуг/товарів.
2.2. Учасник беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами. Відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Заохочень. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

3. Порядок участі в Акції
3.1. Щоб взяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має протягом Періоду проведення Акції (передбаченого п. 1.3. цих правил) відправити відправлення «Укрпошта Експрес» з оплатою відправником, що оформлено через ОК/API, (кількість відправлень не обмежена) у ВПЗ, які оснащені POS-терміналами АТ «Укрпошта» на території України, та оплатити послугу з пересилання відправлення «Укрпошта Експрес» (в тому числі SMS-повідомлення про вручення відправлення, рекомендоване повідомлення про вручення, адресний забір та/або адресну доставку відправлення) карткою «Visa Business» емітованою АТ КБ «ПриватБанк», використовуючи POS-термінал АТ «Укрпошта».
Виключення:
Заохочення не надається при прийманні відправлень «Укрпошта Експрес», оформлених не через ОК/ АРI;
Заохочення не надається при прийманні відправлень «Укрпошта Експрес», оформлених через ОК/ АРI, якщо доставку відправлень оплачує одержувач;
Заохочення не надається у випадку оплати послуги «Укрпошта» готівкою (навіть якщо кошти зняті з картки* «Visa Business»).
Заохочення не застосовується до додаткових платних сервісів та послуг, пов’язаних з пересиланням відправлень «Укрпошта Експрес» (масовий кур’єрський адресний збір та/або доставка, плата за пересилання грошових переказів післяплати, упакування посилки тощо).

4. Заохочення Акції та порядок застосування Заохочення
4.1. Фонд Заохочень
Під заохоченням мається на увазі встановлення тарифів на послугу з пересилання відправлень «Укрпошта Експрес» з оплатою відправником (в тому числі SMS-повідомлення про вручення відправлення, рекомендоване повідомлення про вручення, адресний забір та/або адресну доставку відправлення), які оформлюються через ОК/API, на рівні 50% (п’ятдесят відсотків) від чинних на день надання цих послуг, при оплаті карткою «Visa Business» емітованою АТ КБ «ПриватБанк».
Кількість заохочень не обмежена.

4.2. Заохочення застосовується автоматично до платежів за відправлення «Укрпошта Експрес» (з урахуванням обмежень викладених в п. 3.1.) в момент розрахунку через POS-термінал АТ «Укрпошта». Заохочення не накопичуються та не зберігаються.
4.3. Заміна заохочень Акції грошовим еквівалентом не допускається.
4.4. Відповідальність Організатора/Виконавця обмежується вартістю та кількістю заохочень Акції.
4.5. Отримання Заохочення допускається лише Учасником, який здобув право на отримання Заохочення. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Заохочення, де Заохочення або право на його отримання є предметом угоди, засобом платежу чи предметом застави.

5. Додаткові умови:
5.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення й повну та безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмову Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважають відмовою Учасника Акції від участі в Акції, водночас така особа не має права на одержання від Виконавця/Організатора будь-якої компенсації.
5.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Виконавець і Організатор.
5.3. Інформування щодо Правил та умов Акції, а також про порядок отримання Заохочень здійснюється шляхом розміщення Правил на Офіційній сторінці Акції__________
5.4. Організатор може змінити та/або доповнити протягом усього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі в разі їх затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення на офіційній сторінці.
5.5. Виконавець/Організатор звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Виконавця/Організатора обставини.
5.6. Терміни, що вживаються у цих Правилах, відносяться виключно до Акції, що проводиться в рамках цих Правил.
5.7. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються у відповідності чинного законодавства України.
5.8. Компанія Visa Inc і будь-які її афілійовані особи не беруть участі в проведенні розіграшів, визначенні Переможця/Переможців Акції, а також врученні Заохочення/Заохочень Акції, і не несуть відповідальності за дотримання Виконавцем/Організатором/Партнером законодавства України та цих Правил, а також не відповідають за претензіями Учасників Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Знижка 50% на посилки з карткою Visa Business» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.