Мови

  • Русский

ОСІННІЙ ЕКСПРЕС з подарунками для учасників Weblancer!

з 25 жовтня 2019 до 25 січня 2020

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь у розіграші подарунків?
У розіграші подарунків можуть брати участь користувачі біржі фрилансу Weblancer, які є власниками карток Mastercard ПриватБанку.

Як стати учасником акції?
Потрібно зареєструватися в акції на сторінці Weblancer, отримати переказ на картку Mastercard ПриватБанку від 2 000 грн протягом місяця та здійснити від 5 витрат з будь-якої картки Mastercard ПриватБанку.

Подарунки для учасників Weblancer від Mastercard:
- навушники AirPods 2 (2019) – 3 шт.;
- парасольки – 3шт.;
- дорожні сумки – 3 шт.

З 25 жовтня 2019 року зустрічайте осінній експрес з подарунками для учасників Weblancer. Отримайте переказ від 2 000 грн на картку Mastercard ПриватБанку. Здійсніть від 5 витрат з будь-якої картки Mastercard і станьте учасником розіграшу навушників AirPods та інших осінніх призів.

Якщо у вас виникли запитання щодо акції, надішліть повідомлення на freelancer@privatbank.ua.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 

«ПриватБанк і Weblancer спільно з компанією Mastercard»

1. Цими Офіційними правилами акції «ПриватБанк і Weblancer спільно з компанією Mastercard» (далі – Акція), організатором якої є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор), визначаються порядок та умови її проведення. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою та не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.

2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція проходить з 25.10.2019 до 25.01.2020 (далі – Період проведення акції).
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь у зв’язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 року, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» від 13.04.2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 року, №254-VIII.).

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
Учасники Акції – фізичні особи, громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років (з наявністю ІПН).

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
4.1. Для участі в Акції клієнту потрібно зареєструватися на офіційній сторінці Weblancer.net та отримати грошовий переказ або валютну виплату (за будь-якою з систем грошових переказів) на картку Mastercard від 2 000 грн і здійснити з неї від 5 витрат протягом одного календарного місяця.
4.2. Отримання грошового переказу або валютної виплати на картку Mastercard і здійснення з неї від 5 витрат протягом одного календарного місяця (п. 4.1) підтверджує бажання клієнта взяти участь в акції й отримати подарунки, передбачені преміальним фондом акції (п. 5).
4.3. Сума отриманих переказів або виплати – не менше ніж екв. 2 000 грн.

5. ПРЕМІАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ.
5.1. Виконавши умови пунктів 4.1–4.3, клієнт бере участь в акції та може виграти подарунок.
5.2. За весь період акції (3 місяці) розігруються:
навушники AirPods 2 (2019) – 3 шт.;
парасольки – 3 шт.;
дорожні сумки – 3 шт.
5.3. Етапи нагородження.
25.10.2019–24.11.2019 розігруються: навушники AirPods 2 (2019) – 1шт., парасолька – 1 шт., дорожня сумка – 1 шт.
25.11.2019–24.12.2019 розігруються: навушники AirPods 2 (2019) – 1шт., парасолька – 1 шт., дорожня сумка – 1 шт.
25.12.2018–25.01.2020 розігруються: навушники AirPods 2 (2019) – 1шт., парасолька – 1 шт., дорожня сумка – 1 шт.
5.4. Визначення переможців відбуватиметься випадковим чином. Один клієнт може отримати лише один подарунок.
6. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ АКЦІЇ.
6.1. Підсумки акції підбиваються за системою АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (Україна).
6.2. Підбиваючи підсумки акції, Організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також у рекламних цілях.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті Організатора www.pb.ua в розділі «Акції», у пресрелізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Клієнти можуть отримати детальну інформацію на pb.ua/chat або зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів).
6.9. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «ОСІННІЙ ЕКСПРЕС з подарунками для учасників Weblancer!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.