Мови

Вирушайте в подорож до LEGOLAND® у Німеччині

з 1 грудня 2018 до 28 лютого 2019

Акцію завершено! Вітаємо переможця головного призу Мережаного Іллю Ігоровича, м. Київ

Акцію завершено! Вітаємо переможця головного призу Мережаного Іллю Ігоровича, м. Київ

Хто може брати участь в акції?
До участі в акції допускаються діти 6–17 років – власники Картки Юніора Mastercard®.

Як взяти участь в акції?
Зареєструйтеся в акції та оплачуйте Карткою Юніора Mastercard® у магазинах на суму від 20 гривень (в еквіваленті). Кожен чек – ваш шанс на перемогу.

Чи потрібно реєструватися в акції?
Так. Для участі в акції потрібно обов’язково пройти реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону.

Які подарунки в акції?
Головний подарунок – подорож до LEGOLAND® у Німеччині для всієї родини.
А ще щомісяця до кінця акції – 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків.

«Подарунків багато не буває», – подумали ми разом із нашими друзями – компанією Mastercard® – і вирішили зробити найкрутішу акцію для дітей.

Понад 1 000 призів і головний приз – поїздка в LEGOLAND® у Німеччині.

Пройдіть реєстрацію та здійснюйте якомога більше купівель за допомогою Картки Юніора. За кожен чек із сумою від 20 гривень ви отримуєте шанс на перемогу.
Більше оплат – більше шансів.

Додаткові подарунки:
- 150 lego-чашок;
- 150 сумок на пояс;
- 50 рюкзаків.

Розіграш додаткових подарунків – кожного місяця.

Головний приз – поїздка сім’єю до 4 осіб в LEGOLAND® у Німеччині.

Не кваптеся ставати дорослими!

Картка Юніора

  • Перша безкоштовна банківська картка для школярів.
  • Батьківський контроль витрат дитини.
  • Безкоштовне навчання в школі фінансової грамотності.

Для оформлення картки необхідні:

  1. свідоцтво про народження дитини (допускається свідоцтво, видане не в Україні);
  2. довідка ІПН (обов’язково для дітей з 14 років);
  3. електронний паспорт (ID-картка) (з 14 років) або загальногромадянський паспорт (з 16 років);
  4. наявність у батьків картки «Універсальна» та особистого номера телефону в дитини.

Оформити картку можна безкоштовно з дитиною або без неї в найближчому відділенні ПриватБанку.

 Вітаємо переможців!

 
 
 

Офіційні правила й умови акції «Вирушай у подорож до LEGOLAND® у Німеччину»

1. Основні положення
1.1. Офіційні Правила Акції «Вирушай у подорож до LEGOLAND® у Німеччину» з платіжною карткою Mastercard® (далі — Правила) визначають порядок й умови проведення акції «Вирушай у подорож до LEGOLAND® у Німеччину» з платіжною карткою Masterсard® від ПриватБанку (далі — Акція).
1.2. Замовником й організатором Акції є компанія «МастерКард Юроп SA» (далі — Замовник), юридична особа, що створена та діє за законодавством Бельгії, місце розташування якої: Шосе де Тервюрен, 198а, 1410 Ватерлоо, Бельгія, від імені якої діє представництво «МАСТЕРКАРД ЮРОП СПРЛ» в Україні, код ЄДРПОУ 26600463, що розташоване за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52а, офіс 404а, м. Київ, 01030.
1.3. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «СМАРТЛАЙН ГРУП» (SMARTLINE Group, s.r.o.), юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства Чеської республіки, ідентифікаційний код 24839167, яке розташоване за адресою: Prague 4 — KrZ, Czech Republic, Cercanska 619/3, 14000 (далі — Виконавець).
1.4. Партнером Акції є публічне акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» (далі — Банк). Адреса: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1д.
1.5. Для проведення Акції Замовник та/або Виконавець має право залучати третіх осіб.

2. Період і територія проведення Акції
2.1. Загальний строк проведення Акції: з 1 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року (далі — Строк проведення Акції, Період Акції або Тривалість Акції).
2.2. Акцію проводять у 3 (три) етапи (далі — Етапи Акції):
2.2.1. Із 1 грудня 2018 року до 31 грудня 2018 року включно (далі — Етап № 1).
2.2.2. Із 1 січня 2019 року до 31 січня 2019 року включно (далі — Етап № 2).
2.2.3. Із 1 лютого 2019 року до 28 лютого 2019 року включно (далі — Етап № 3).
2.3. Акцію проводять на всій території України, за винятком території проведення Операції об’єднаних сил, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей).

3. Учасники Акції
3.1. Учасниками Акції можуть стати будь-які фізичні особи — громадяни України, діти віком від 6 (шести) до 17 (сімнадцяти) років, які є держателями банківських карток «Картка Юніора» від Masterсard® (далі – Учасники Акції), емітованих Банком для використання фізичними особами (далі — Картка), які зареєструвалися на офіційному сайті Акції за посиланням (далі — Сайт).
3.2. В Акції беруть участь Картки, які було активовано до початку та/або в Період проведення Акції (період Акції визначають згідно з пунктом 2.2 цих Правил).
3.2.1. Замовити Картку можна за посиланням або оформити з дитиною чи без її присутності одним із батьків або опікунів у найближчому відділенні Банку.
3.3. Учасниками Акції не визнають та не мають права брати в ній участь особи, які не відповідають вимогам пп. 3.1–3.2 цих Правил.

4. Умови участі в Акції
4.1. Для участі в Акції Учаснику Акції потрібно:
4.1.1. протягом Періоду Акції зареєструватися на Сайті, зазначивши фінансовий номер мобільного телефону, за яким зареєстровано Картку дитини;
4.1.2. протягом будь-якого Етапу Акції, передбаченого п. 2.2 Правил, здійснити Транзакцію за допомогою Картки, оплачуючи товари та/або послуги, щоб дістати можливість виграти Подарунки або Головний Подарунок Акції.
4.2. В Акції не беруть участі Транзакції, що було проведено до 00:00 1 грудня 2018 року або після 24:00 28 лютого 2019 року за київським часом.
4.3. Учасники Акції, які отримали Подарунки Акції, мають право взяти участь у розіграші Головного Подарунка Акції.
4.4. Не відповідають умовам Акції такі Транзакції:
4.4.1. транзакції з отримання готівки через банкомати / пристрої самообслуговування / пункти видавання готівки та/або інші кредитно-фінансові установи;
4.4.2. перекази коштів із карткових рахунків Карток на рахунки фізичних осіб;
4.4.3. транзакції, здійснені за допомогою будь-яких інших платіжних карток, окрім Карток, емітованих Банком;
4.5. Ці Правила — основний документ і підтвердження договірних взаємовідносин між Виконавцем (або підрядником Виконавця) й Учасником Акції щодо участі в Акції. Учасник Акції приймає умови цих Правил, беручи фактичну участь в Акції.

5. Подарунковий Фонд Акції
5.1. Подарунковий Фонд Акції складається з (далі — Подарунковий Фонд):
5.1.1. Лего-чашки загальною кількістю 450 (чотириста п’ятдесят) одиниць, 150 (сто п’ятдесят) одиниць щомісяця (далі — Подарунки 1).
5.1.2. Сумки на пояс загальною кількістю 450 (чотириста п’ятдесят) одиниць, 150 (сто п’ятдесят) одиниць щомісяця (далі — Подарунки 2) .
5.1.3. Рюкзаки загальною кількістю 150 (сто п’ятдесят) одиниць, 50 (п’ятдесят) одиниць щомісяця (далі — Подарунки 3).
5.2. Головний Подарунок Акції (далі — Головний Подарунок Акції) — це подарунковий сертифікат на організацію подорожі до LEGOLAND® у Німеччині на 4 (чотири) особи в кількості 1 (однієї) одиниці. Під «подарунковим сертифікатом» мається на увазі подорож для 4 (чотирьох) до LEGOLAND® у Німеччину, а саме: квитки на літак Київ — Мюнхен — Київ; трансфер аеропорт — готель — аеропорт; проживання в номері категорії «стандарт» у готелі LEGOLAND® зі сніданком протягом 3 (трьох) днів та 2 (двох) ночей; квитки в LEGOLAND®; страхування.
5.2.1. Під «на 4 (чотирьох) осіб» маються на увазі 4 (чотири) фізичні особи, які є громадянами України й мають закордонний паспорт або біометричний документ (паспорт) для виїзду за кордон у Період проведення Акції. У закордонному паспорті або біометричному документі особи, яка супроводжує неповнолітніх дітей, має міститися відмітка про таких дітей.
5.3. Подарунковий Фонд Акції обмежений і становить кількість, зазначену в п. 5.1 і п. 5.2 Правил. Відповідальність Виконавця/Замовника/Банку обмежується вартістю й кількістю Подарункового Фонду Акції, передбаченого Правилами.
5.4. Характеристики Подарункового Фонду Акції визначають Виконавець і Замовник на свій розсуд, подарунки можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Подарункового Фонду Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки / Головний Подарунок обміну й поверненню не підлягає.
5.5. Виконавець/Замовник/Банк не несе відповідальності щодо подальшого використання Подарунків / Головного Подарунка Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасників Акції скористатися наданими Подарунками / Головним Подарунком Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків / Головного Подарунка Акції.
5.6. Вручення Подарунків / Головного Подарунка Акції забезпечує Виконавець.
5.7. Оподаткування Головного Подарунка Акції забезпечує Виконавець відповідно до вимог чинного законодавства України.
5.8. Детальні характеристики Головного Подарунка Акції визначають Виконавець і Замовник на власний розсуд, вони можуть не збігатися з очікуваннями Учасників Акції.
5.9. Протягом кожного Етапу Акції 1 (один) Учасник Акції може отримати лише 1 (один) Подарунок Акції.

6. Порядок визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Подарунків Акції
6.1. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Подарунків Акції, передбачених п. 5.1 Правил, відбуватиметься в такий спосіб:
6.1.1. Щомісяця, а саме: 9 січня 2019, 7 лютого 2019, 11 березня 2019 Банк надає Виконавцю перелік Транзакцій Учасників Акції у форматі шифрованих кодів протягом відповідного Етапу Акції.
6.1.1.1. Після закінчення Етапу Акції Виконавець визначає 150 (сто п’ятдесят) Унікальних номерів Транзакцій із загальної Бази Транзакцій за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки, які стають основними Переможцями Акції. Виконавець бере дані таких Переможців Акції з Бази Транзакцій і передає Банку. Банк на підставі переліку, наданого Виконавцем, співставляючи такі Унікальні номери Транзакцій Учасників Акції з індивідуальними податковими номерами (ІПН) відповідних Учасників Акції, формує перелік Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Подарунка 1, передбаченого п. 5.1.1 Правил.
6.1.1.2. Виконавець визначає 30 (тридцять) Унікальних номерів Транзакцій із загальної Бази Транзакцій за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки, яких визначають як резервних Переможців Акції, які дістануть право на одержання Подарунка 1, передбаченого п. 5.1.1 Правил, у разі небажання/неможливості основного Переможця Акції отримати Подарунок Акції. Виконавець бере дані таких Переможців Акції із Бази Транзакцій і передає Банку. Банк на підставі переліку, наданого Виконавцем, співставляючи такі Унікальні номери Транзакцій Учасників Акції з індивідуальними податковими номерами (ІПН) відповідних Учасників Акції, формує перелік резервних Учасників Акції.
6.1.1.3. Після закінчення Етапу Акції Виконавець визначає 150 (сто п’ятдесят) Унікальних номерів Транзакцій із загальної Бази Транзакцій за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки, які стають основними Переможцями Акції. Виконавець бере дані таких Переможців Акції із Бази Транзакцій і передає Банку. Банк на підставі переліку, наданого Виконавцем, співставляючи такі Унікальні номери Транзакцій Учасників Акції з індивідуальними податковими номерами (ІПН) відповідних Учасників Акції, формує перелік Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Подарунка 2, передбаченого п. 5.1.2 Правил.
6.1.1.4. Виконавець визначає 30 (тридцять) Унікальних номерів Транзакцій із загальної Бази Транзакцій за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки, яких визначають як резервних Переможців Акції, які дістануть право на одержання Подарунка 2, передбаченого п. 5.1.2 Правил, у разі небажання/неможливості основного Переможця Акції отримати Подарунок Акції. Виконавець бере дані таких резервних Переможців Акції з Бази Транзакцій і передає Банку. Банк на підставі переліку, наданого Виконавцем, співставляючи такі Унікальні номери Транзакцій Учасників Акції з індивідуальними податковими номерами (ІПН) відповідних Учасників Акції, формує перелік резервних Учасників Акції.
6.1.1.5. Після закінчення Етапу Акції Виконавець визначає 50 (п’ятдесят) Унікальних номерів Транзакцій із загальної Бази Транзакцій за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки, які стають основними Переможцями Акції. Виконавець бере дані таких Переможців Акції з Бази Транзакцій і передає Банку. Банк на підставі переліку, наданого Виконавцем, співставляючи такі Унікальні номери Транзакцій Учасників Акції з індивідуальними податковими номерами (ІПН) відповідних Учасників Акції, формує перелік Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Подарунка 3, передбаченого п. 5.1.3 Правил.
6.1.1.6. Виконавець визначає 10 (десять) Унікальних номерів Транзакцій із загальної Бази Транзакцій за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки, яких визначають як резервних Переможців Акції, які дістануть право на одержання Подарунка 3, передбаченого п. 5.1.3 Правил, у разі небажання/неможливості основного Переможця Акції отримати Подарунок Акції. Виконавець бере дані таких резервних Переможців Акції із Бази Транзакцій і передає Банку. Банк на підставі переліку, наданого Виконавцем, співставляючи такі Унікальні номери Транзакцій Учасників Акції з індивідуальними податковими номерами (ІПН) відповідних Учасників Акції, формує перелік резервних Учасників Акції.
6.2. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Головного Подарунка Акції, передбаченого п. 5.2 Правил, відбуватиметься в такий спосіб:
6.2.1. Після закінчення Періоду Акції, а саме: 11 березня 2019 Виконавець за допомогою випадкової комп’ютерної вибірки серед усіх Учасників Акції визначає:
6.2.1.1. 1 (одного) основного Переможця Акції, який здобуває право на отримання Головного Подарунка, передбаченого п. 5.2 Правил. Виконавець бере дані такого Переможця Акції з Бази Транзакцій і передає Банку. Банк, співставляючи Унікальний номер Транзакцій Учасника Акції з індивідуальним податковим номером (ІПН) відповідного Учасника Акції.
6.2.1.2. 3 (трьох) резервних Переможців Акції, який здобувають право на отримання Головного Подарунка, передбаченого п. 5.2 Правил, у разі відмови/неможливості основного Переможця Акції прийняти Головний Подарунок. Виконавець бере дані такого Переможця Акції з Бази Транзакцій і передає Банку. Банк, співставляючи Унікальні номери Транзакцій Учасників Акції з індивідуальними податковими номерами (ІПН) відповідних Учасників Акції.
6.3. Виконавець і Банк гарантують об’єктивність під час визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Подарунків / Головного Подарунка Акції. Рішення щодо визначення основних і резервних Переможців Акції, ухвалене Виконавцем і Банком, є остаточним й оскарженню не підлягає.

7. Умови й строки отримання Подарунків Акції та Головного Подарунка Акції
7.1. Для отримання Подарунків Акції Банк протягом 10 (десяти) робочих днів із дати отримання переліку Учасників Акції, які здобули право на отримання Подарунків згідно п. 5.1 Правил, здійснює інформування Учасників Акції, телефонуючи на контактні номери таких Учасників Акції, повідомляючи про можливість одержання Подарунків Акції. Вручення Подарунків Акції Учаснику Акції, якого було визначено Переможцем Акції, здійснює Виконавець засобами поштової/кур’єрської служби або залучені ним треті особи на відділення Нової Пошти, яке Сторони погодили під час телефонної розмови. Виконавець зобов’язується здійснити відправку Подарунків Акції протягом 60 (шестидесяти) днів із дати отримання переліку Переможців Акції.
7.2. Для отримання Головного Подарунка Акції Банк протягом 2 (двох) робочих днів із дати визначення основного Учасника Акції, що здобув право на отримання Головного Подарунка Акції, здійснює інформування такого Учасника Акції про те, що він здобув право на одержання Головного Подарунка Акції, телефонуючи на контактний номер такого Учасника Акції, зазначений у заяві на відкриття Картки, і дістає усну згоду від такого Учасника Акції на отримання Головного Подарунка Акції.
7.3. Для отримання Головного Подарунка Акції Учаснику Акції, який здобув право на отримання Головного Подарунка Акції, якому було здійснено особистий дзвінок-привітання, потрібно звернутися до обслуговуючого відділення Банку у строк, погоджений між співробітником банку й таким Учасником Акції.
7.3.1. Під час отримання Головного Подарунка Акції Учасник Акції повинен мати із собою документ, що засвідчує особу, і надати копію паспорта громадянина України (усі заповнені сторінки), копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номера (ІПН), письмову заяву-згоду на отримання Головного Подарунка Акції й письмову згоду на отримання, оброблення та зберігання його персональних даних (ПІБ, паспортні дані, інформацію з облікової картки платника податків, контактний номер телефону) й закордонний (біометричний) паспорт. Надалі ці дані Банк передає Виконавцю для реалізації Головного Подарунка Акції. Також Переможець Акції, який отримує Головний Подарунок Акції, надає Виконавцю копії закордонних паспортів або біометричних документів усіх осіб, які беруть участь у подорожі, надсилаючи їх на електронну пошту t.klimashevich@smartlinegroup.eu.
7.3.2. Відмова від надання зазначеної вище інформації позбавляє такого Учасника Акції права на отримання Головного Подарунка Акції, і вважають, що такий Учасник Акції добровільно відмовився від його отримання. У такому випадку Головний Подарунок Акції переходить до резервних Учасників Акції.
7.4. Виконавець і Замовник мають право:
7.4.1. відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала / неналежно виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
7.4.2. відмовити у видаванні Подарунків / Головного Подарунка Учаснику Акції, що здобув право на такі Подарунки Акції, який не виконав умов, необхідних для отримання таких Подарунків / Головного Подарунка Акції, згідно з цими Правилами.
7.5. Виконавець і Замовник не несуть відповідальності за технічні проблеми з переданням даних під час використання каналів зв’язку під час проведення Акції, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, унаслідок яких Учасників Акції не було повідомлено або було несвоєчасно повідомлено про право на отримання Подарунків / Головного Подарунка Акції.
7.6. Виконавець і Замовник Акції не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, зокрема інформації про контакти з ними. Якщо будь-який Учасник Акції, якого визначили Учасником Акції, що здобув право на отримання Подарунків / Головного Подарунка Акції, із будь-яких причин, що не залежать від Виконавця, не має можливості одержати Подарунки, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних компенсацій або інших виплат від Виконавця й Замовника або Банків.
7.7. Виконавець і Замовник не вступають у будь-які суперечки про визнання будь-яких осіб Учасниками Акції, які здобули право на отримання Подарунків / Головного Подарунка Акції, і прав на одержання Подарунків / Головного Подарунка Акції. Виконавець і Замовник не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
7.8. Виконавець і Замовник і залучені ними треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Виконавця, Замовника й залучених ними третіх осіб обставини.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Вирушайте в подорож до LEGOLAND® у Німеччині» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.