Мови

У Діснейленд разом із TaxFree4U

з 20 липня 2018 до 20 жовтня 2018

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку, які скористалися сервісом TaxFree4U.

Як взяти участь в акції?
Здійснити купівлі у Франції на суму від 500 євро й повернути ПДВ із сервісом TaxFree4U.

Які призи?
Головний приз - подарунковий сертифікат на два квитки в Діснейленд і депозит 400 USD на оплату перельоту до Парижа.
Розіграш 15 цінних призів від Masterсard.

Повертайте ПДВ із сервісом TaxFree4U за покупки у Франції

та беріть участь у розіграші подарункового сертифіката на поїздку в Діснейленд.

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Акція завершена. Дякуємо за участь і вітаємо:

Головного переможця -

  • Alexander Bogdanov - подарунковий сертифікат на два квитки в Діснейленд і депозит 400 USD на оплату перельоту в Париж.

Переможців від Mastercard -

  • Illia Kuznietsov - портативна батарея;
  • Iaroslav Zhydenko - портативна батарея;
  • Alina Gaydenko - термокухоль;
  • Kateryna Sopina - термокухоль;
  • Oleh Hrazhdan - портативна батарея.

Офіційні Правила проведення Акції
«Діснейленд в подарунок »

1. Терміни та загальні положення Правил.
1.1. Цими Офіційними правилами акції «Діснейленд в подарунок» (далі – Акція) визначаються порядок та умови її проведення.
Організатором є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор)».
Партнерами акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «TAКСФРІ4Ю» (Далі - сервісом TaxFree4U) та платіжна система MasterCard (Далі — MasterCard).
Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах.
Участь в Акції безкоштовна.
Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор.
Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
1.2. Територія проведення Акції:.
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).
1.3. «Період проведення Акції»: з 20.07.2018 до 20.10.2018 (включно) .
1.6. «Заохочення» - детальніше в розділі 4 цих Правил (надалі – «Заохочення»).
1.7. «Учасник Акції» фізичні особи – яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років та здійснив оплату покупки будь яким чином на території Франції в Період Акції, та здійснити повернення ПДВ протягом терміну акції за допомогою сервісу TaxFree4U на картку емітовану Організатором.
1.8. Організатор та партнери мають право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції попередивши про це шляхом публікації повідомлення про відповідні зміни Правил та розміщення нової версії правил на Офіційній сторінці.

2. Учасники Акції.
2.1. Учасники під час участі в Акції зобов’язуються:
2.1.1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
2.1.2. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
2.1.3. не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції;
2.1.4. вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих Правилах;
2.2. Порушення Учасником цих Правил (зокрема механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Заохочень. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

3. Порядок участі в Акції.
3.1. Щоб взяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має протягом Періоду проведення Акції вчинити наступні дії:
Здійснити оплату покупки будь яким чином на території Франції в Період Акції, та здійснити повернення ПДВ протягом терміну акції за допомогою сервісу TaxFree4U на картку емітовану Організатором.

4. Заохочення Акції та порядок його отримання.

4.1. Партнери одноразово дарують головному переможцю 2 одноденних квитка в Діснейленд (Париж) на конкретно визначені переможцем дати сертифікат на 400 USD для купівлі квитка для здійснення авіаперельоту;
Також учасники акції власники карток MasterCard, які в період Акції відшкодували ПДВ за допомогою сервісу TaxFree4U на карти MasterCard, отримують право на участь у розіграші одного із 15 призів від Mastercard який буде проведено MasterCard.
4.2. Якщо собівартість квитків літак перевищує суму 400 USD ( враховану в сертифікат) переможець доплачує необхідну суму самостійно виходячи із того, що собівартість квитків зменшена на суму сертифіката.
4.3. Термін впродовж якого переможець має право скористатись сертифікатом становить 6 місяців з моменту оголошення переможця. По завершенні зазначеного строку клієнт втрачає право на використання призів.
4.4. Протягом місяця з моменту підбиття підсумків конкурсу представник сервісу TaxFree4U зобов’язаний зв’язатися з переможцем за зазначеними учасником конкурсу контактами для оголошення результатів конкурсу. Переможець зобов'язаний повідомити представника Партнера про час та місце отримання подарунка, дати його використання та авіакомпанію за .
Учасник акції також має право самостійно звернутись для отримання заохочення у разі визнання його переможцем акції.
4.3. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил є необхідною умовою отримання Учасником Заохочення.
4.4. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника можливості отримати Заохочення.

5. Обмеження.
5.1. Отримання Заохочення допускається лише Учасником, який здобув право на отримання Заохочення. До участі в акції не допускаються співробітники Організатора та особи які не мають особистого ідентифікаційного податкового номеру України.
5.2. У випадку, якщо Учасник з яких-небудь причин не може отримати Заохочення Акції особисто, такий Учасник не має права поступитися своїм правом третій особі.
5.3. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (зокрема й інформації щодо контактних телефонів і адрес).
5.4. Організатор звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
5.5. Учасник Акції має право відмовитись від отримання подарунків. У разі відмови від отримання подарунку учасник Акції не має право на компенсацію вартості подарунка.
5.6. Якщо учасник акції визнаний переможцем учасник відмовився від отримання заохочення Організатор та Партнери проводять визначення наступного переможця тим самим чином.

6. Умови отримання винагороди.

6.1. Винагорода надається Учасникам Акції, які виконали умови п. 3 цих Правил та визначені переможцем у порядку п.4 цих Правил.
6.2. Представник компанії TaxFree4U зв'язується з визначеним переможцем акції і повідомляє про виграш та узгоджує умови та строки отримання Заохочення.
Додатково інформація про переможця та відео розіграшу буде в соціальних мережах на офіційних сторінках Організатора та Партнерів.
6.3. Учасники які стали переможцями в та мають право на отримання подарунків від MasterCard, Організатор опубліковує на відповідній сторінці сайту https://promos.privatbank.ua/ua/u-disneylend-razom-iz-taxfree4u.
6.4. Компанія TaxFree4У самостійно за згодою учасника бронює квитки на літак згідно наданих учасником персональних даних.
6.5. Право переможця акції на покупку квитка на літак оформлено як Сертифікат стандартного типу в електронному вигляді: фірмовий бланк з логотипами Організатора та Партнерів, П.І.Б переможця і найменуванням призу з описом правил отримання та термінів отримання призу.
6.6 Квитки в Діснейленд бронюють, за погодженням з переможцем представники компанії TaxFree4U. Дата бронювання квитків попередньо узгоджується з переможцем

7. Персональні дані
7.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників). Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочення.
7.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим надає свою пряму добровільну згоду Організатору на збирання, зберігання та обробку наданих персональних даних, а саме: імені, прізвища, по батькові, паспортних даних, ідентифікаційного номера платника податку, номера телефону, поштової адреси, адреси електронної пошти, а також інших даних, що можуть надаватися Переможцем для отримання Заохочення (надалі — «Персональні дані») для ідентифікації Переможця.
Кожен Учасник шляхом участі в Акції надає Організатору пряму згоду та право на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю у ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
7.3. Переможець на вимогу Організатора зобов’язується надати письмову згоду на обробку своїх Персональних даних. Переможець погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються винятково з метою проведення Акції та протягом Періоду проведення Акції.
7.4. Беручи участь в Акції, Переможець підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, склад та зміст зібраних даних, правами, передбачені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та осіб, яким його дані передаються.

8. Додаткові умови:
8.1. Головний переможець буде визначений після завершення акції, до 01.11.2018
8.2 Щомісяця будуть розіграні по 5 подарунків від Masterсard: п'ять рюкзаків, п'ять портативних батарей, п'ять термокухелів.
8.3 Інформування щодо Правил та умов Акції, а також про порядок отримання Заохочень здійснюється шляхом розміщення Правил на Офіційній сторінці https://promos.privatbank.ua/ .
8.4. Партнер, а також залучені ними треті особи, не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на Території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора, а також залучених ними третіх осіб, обставини, в наслідок яких Участь у Акції стає неможливою.
8.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
8.6. Терміни, що вживаються у цих Правилах, відносяться виключно до Акції, що проводиться в рамках цих Правил.
8.7. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються у відповідності чинного законодавства України.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «У Діснейленд разом із TaxFree4U» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.