Мови

Подарунки за перекази TransferGo!

з 25 грудня 2019 до 25 квітня 2020

Переказуйте гроші в Україну через TransferGo на картки Visa ПриватБанку та беріть участь у розіграші велосипедів, електрочайників, фенів для волосся та прасок.

Переказуйте гроші в Україну через TransferGo на картки Visa ПриватБанку та беріть участь у розіграші велосипедів, електрочайників, фенів для волосся та прасок.

Хто бере участь в акції?
Клієнти – власники карток Visa ПриватБанку, які отримують перекази через сервіс TransferGo.

Як стати учасником акції?
1. Отримати переказ через TransferGo на картку Visa ПриватБанку.
2. Здійснити з будь-якої картки Visa ПриватБанку мінімум 3 транзакції на суму від 50 грн кожна. Враховуються транзакції за всіма картками Visa ПриватБанку.

Які подарунки чекають на учасників акції?
- Велосипеди – 4 шт.
- Електрочайники – 4 шт.
- Фени для волосся – 4 шт.
- Праски – 4 шт.

Переказ TransferGo можна здійснити:

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. Цими Офіційними правилами акції «Подарунки від ПриватБанку та Visa за перекази TransferGo» (далі – Акція), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор)», визначаються порядок та умови її проведення. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.

2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція діє з 25.12.2019 до 25.04.2020 (далі – Період проведення акції).
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв’язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII).

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
Клієнти – власники карток Visa ПриватБанку, які отримують перекази через сервіс TransferGo.

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
Для участі в акції необхідно виконати дві умови:
отримати переказ на картку Visa ПриватБанку через TransferGo;
здійснити з будь-якої картки Visa ПриватБанку мінімум 3 транзакції на суму від 50 грн кожна (враховуються транзакції за всіма картками Visa ПриватБанку).

5. ПРИЗИ ТА ЗАОХОЧЕННЯ
5.1. За весь період акції (4 місяці) розігруються:
- велосипеди – 4 шт.;
- електрочайники – 4 шт.;
- фени для волосся – 4 шт.;
- праски – 4 шт.
5.2. Етапи нагородження.
Перший етап (25.12.2019–24.01.2020): розігруються велосипед, електрочайник, фен для волосся, праска (по 1 шт.).
Другий етап (25.01.2020–24.02.2020): розігруються велосипед, електрочайник, фен для волосся, праска (по 1 шт.).
Третій етап (25.02.2020–24.03.2020): розігруються велосипед, електрочайник, фен для волосся, праска (по 1 шт.).
Четвертий етап (25.03.2020–25.04.2020): розігруються велосипед, електрочайник, фен для волосся, праска (по 1 шт.).
5.3. Визначення переможців відбувається випадковим чином. Один клієнт може отримати подарунок лише один раз.

6. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ АКЦІЇ.
6.1. Підсумки акції підбиваються за системою АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (Україна).
6.2. Підбиваючи підсумки акції, Організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також у рекламних цілях.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті Організатора www.pb.ua в розділі «Акції», у пресрелізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Клієнти можуть отримати детальну інформацію, зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів), або на pb.ua/chat
6.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Подарунки за перекази TransferGo!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.