Мови

Звіт за промо

з 20 грудня 2017 до 14 січня 2018

Знайди картку Visa payWave під різдвяною ялинкою!

Знайди картку Visa payWave під різдвяною ялинкою!

Завітайте на різдвяний ярмарок у Києві та отримайте безконтактну картку Visa payWave від ПриватБанку безкоштовно!

Плюс кешбек 5% у разі оплати безконтактною Visa на території різдвяного містечка.

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Умови акції «Знайди картку Visa payWave під різдвяною ялинкою»

З 20 грудня 2017 р. до 14 січня 2018 р. завітайте на різдвяний ярмарок у Києві та безкоштовно отримайте безконтактну картку Visa від ПриватБанку. Розраховуйтесь безконтактною Visa від ПриватБанку на території різдвяного містечка та отримуйте кешбек 5% від купівлі.

1. Організатором акції «Знайди картку Visa payWave під різдвяною ялинкою» (далі – Акція) є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор).

2. Період Акції – з 10 годин 00 хвилин 00 секунд 20 грудня 2017 року до 20 годин 59 хвилин 59 секунд 14 січня 2018 року (далі – Період).

3. Територія Акції – торгові точки, розташовані на території різдвяного містечка на Софіївській площі та Володимирському проїзді в Києві (далі – Територія Акції), що мають еквайринг від ПриватБанку та відповідну позначку про надання кешбеку.

4. Учасниками Акції є особи віком від 16 років, які є держателями платіжних засобів з безконтактною технологією Visa, емітованих ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», а також зробили всі дії, установлені цими умовами (далі – Учасники).
Учасниками можуть бути дієздатні фізичні особи, які діють особисто та у власних інтересах.
До участі в акції допускаються співробітники ПриватБанку.

5. Кількість акційних карток Visa payWave для безкоштовної видачі обмежено.

6. Кешбек зарахується на рахунок картки клієнта до 1 лютого 2018 року включно.
Максимальна сума відшкодування на одного клієнта не може становити більше ніж 300 грн.
Кешбек зараховується на картку, з якої була оплата, окрім таких випадків:
- транзакцію було здійснено з валютної картки;
- картка, з якої була оплата, має статус «Закрита банком-емітентом».
У вищезазначених випадках кешбек буде зараховано на гривневу Картку для виплат клієнта, а в разі її відсутності – на картку «Універсальна».
Якщо у клієнта немає жодної активної картки ПриватБанку, кешбек не буде зараховано до моменту її оформлення та звернення клієнтом до служби 3700.

7. Щоб отримати кешбек, клієнт має бути повністю ідентифікованим у базі ПриватБанку.

8. Механіка.
Для отримання знижки Учасник повинен протягом Періоду безконтактно розрахуватись на Території Акції за товар у торговій точці, що має відповідну позначку про надання знижки у разі оплати безконтактною Visa від ПриватБанку.

Розрахуватись безконтактно можна за допомогою таких платіжних засобів (далі всі разом – картка з безконтактною технологією Visa):
- платіжна картка Visa payWave від ПриватБанку;
- смартфон, на якому встановлено спеціальний платіжний додаток з цифровою карткою Visa від ПриватБанку.

9. Інші положення.
Щоб отримати безкоштовно безконтактну картку Visa, потрібно звернутися в інформаційний будиночок ПриватБанку на Території Акції. Для відкриття рахунку в ПриватБанку необхідно надати документи згідно з чинним законодавством України.
Час роботи співробітників ПриватБанку на Території Акції:
- з 20.12.2017 до 14.01.2018, окрім 01.01.2018: 10:00–20:00;
- 01.01.2018: 13:00–20:00.

Беручи участь в Акції та виконуючи дії, необхідні для участі в Акції, Учасник безумовно погоджується з цими умовами та зобов’язується їх дотримуватись.

Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно та самостійно. Учасник бере на себе всі ризики відповідальності та наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції, отриманням та використанням заохочень.

Усі Учасники Акції самостійно оплачують всі витрати, які вони несуть у зв’язку з участю в Акції.

Організатор на власний розсуд може заборонити участь в Акції будь-якій особі, яка отримує неправомірну вигоду з процесу участі в Акції чи проведення Акції або ж діє з порушеннями цих умов, деструктивним чином або з метою роздратування, образи, погрози чи завдавання занепокоєння будь-якій іншій особі, яка може бути пов’язана з цією Акцією.

Якщо з будь-якої причини якийсь етап/аспект Акції не може проводитися так, як це заплановано, у т. ч. (але не обмежуючись цим) через причини, що не залежать від Організатора або викликані зараженням комп’ютерними вірусами, несправностями в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, порушенням законодавства, технічними несправностями, навмисними недобросовісними діями Учасників або будь-якою неконтрольованою причиною, яка спотворює або впливає на безпеку, чесність, цілісність чи належне проведення Акції, Організатор може на свій розсуд анулювати, зупинити, змінити умови або тимчасово зупинити проведення Акції, визнати недійсними будь-які дії у рамках Акції.

Організатор має право відмовити у випуску картки або наданні кешбеку у випадку виявлення шахрайства, маніпуляцій, фальсифікацій, незаконних або недобросовісних дій під час Акції, використання заборонених програмних засобів або за наявності інших порушень цих умов. Організатор своїм рішенням визначає наявність маніпуляцій, шахрайства, фальсифікації, недобросовісних дій та факт порушення цих умов.

Усі рішення Організатора щодо будь-яких питань у рамках Акції є остаточними та зміні чи оскарженню не підлягають. Учасники Акції, беручи участь в Акції, безумовно погоджуються з усіма рішеннями Організатора.

Організатор звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань у рамках Акції, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажору), що сталися у тому числі через стихійні лиха, пожежі, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни в законодавстві, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану або інші обставини, непідвладні контролю з боку партнера/Організатора.

Партнер/Організатор не несе відповідальності за неможливість визнання особи Учасником та/або неможливість отримання кешбеку чи неможливість використати картку для оплати, якщо це сталося не з його провини.

Партнер/Організатор не несе відповідальності за дії/бездіяльність Учасника та за будь-які збитки/втрати/шкоду/додаткові витрати, вчинені/завдані Учасником та/або Учаснику під час використання заохочення.

Партнер/Організатор не несе відповідальності за якість надання послуг пасажирського автомобільного транспорту та міського електротранспорту, а також за можливі перерви/затримки/перебої в їх наданні.

Інформування Учасників про скасування Акції, про зміну умов Акції або про інші суттєві події, пов’язані з проведенням Акції, здійснюється через інформаційний ресурс promos.pb.ua.

Додаткове інформування Учасників та відповіді на запитання можуть надаватись Організатором за телефоном Контакт-центру 3700.

Ці умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього Періоду Акції. Такі зміни та/або доповнення набирають чинності з моменту їх опублікування на інформаційному ресурсі Організатора.

У разі ситуацій та запитань, що не врегульовані цими умовами або допускають неоднозначне тлумачення цих умов, остаточне рішення ухвалюється Організатором.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Звіт за промо » в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.