Мови

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Власники картки Visa ПриватБанку з підтримкою технології безконтактної оплати.

Як взяти участь в акції?
Розраховуватися карткою з технологією безконтактних оплат Visa ПриватБанку під час поїздки в Житомирському електротранспорті.

Чи потрібно реєструватися в акції?
Ні, реєстрація в акції не потрібна.

Яке заохочення чекає учасників акції?
Друга і четверта поїздка - безкоштовні.

З 20.11.2017 до 28.02.2018 розраховуйтеся карткою з технологією безконтактних оплат Visa ПриватБанку під час поїздки в Житомирському електротранспорті (термінал для оплати банківською картою на турнікеті) та отримуйте другу і четверту поїздки - безкоштовно.

Поширені питання

 
 
 
 

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ.
Спільна акція ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» з Visa.
2. Територія проведення акції.
Акція проводиться виключно в м.Житомир.
3. Терміни проведення акції.
Акція проходить з 20.11.2017 по 28.02.2018 (далі - період проведення акції).
4. Участь в акції:
4.1. У клієнта повинна бути картка Visa ПриватБанку з безконтактної технологією.
4.2. Клієнт повинен оплачувати карткою з технологією безконтактних оплат Visa ПриватБанку поїздки в Житомирському електротранспорті (термінал для оплати банківською картою на турнікеті).
4.3 Безкоштовні поїздки отримають і ті клієнти, які будуть розраховуватися за допомогою свого смартфону через Android Pay, підключивши картку Visa ПриватБанку.
5. Винагорода в акції.
Друга і четверта поїздка - безкоштовні.
6. Умови акції:
6.1 Максимальна кількість безкоштовних поїздок на день - дві.
6.2 В акції бере участь унікальний клієнт і чотири його оплати проїзду в трамваї / тролейбусі з будь-якої своєї картки Visa з безконтактної технологією, другий та четвертий проїзд - безкоштовний.
6.3 До участі в акції допускаються співробітники ПриватБанку.
7. Інші умови акції:
7.1. Участь в акції безкоштовна.
7.2. Акція не є лотереєю або іншою, що базується на ризику, азартною грою.
7.3. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних з проведенням акції, є остаточними і поширюються на всіх учасників акції.
7.4. Організатор залишає за собою право змінювати ці правила. Всі зміни будуть розміщені на цій сторінці. Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення учасників з такими змінами.
7.5. Добровільно надаючи персональні дані про себе, учасники акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку й поширення даних Організатором та уповноваженими ним особами, які будуть вживати необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.
7.6. Своєю участю в акції всі учасники акції повністю погоджуються з цими правилами та зобов'язуються їх виконувати.
8. Форс-мажор.
Організатор звільняється від обов'язку дотримуватися цих правил при настанні обставин непереборної сили: військові дії; стихійні лиха; техногенні катастрофи; революції; страйки; заборонні заходи держави та ін.
9. Додатково інформація про Акцію розміщена на www.visa.com.ua

Відповіді на питання / зауваження або пропозиції та інша інформація за відповідним запитом, що стосується акції, надається з електронної адреси: visa.team@bbdo.ua виключно в робочі дні з 10.30 до 18.00.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Сплачуйте за проїзд безконтактно Visa. Кожна друга поїздка безкоштовно.» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.