Мови

Щаслива п’ятниця з Masterсard і ПриватБанком

з 15 вересня 2017 до 1 грудня 2017

Безкоштовні дві поїздки у метрополітені щоп'ятниці!

Безкоштовні дві поїздки у метрополітені щоп'ятниці!

Хто може брати участь в акції?
Будь-який власник безконтактної картки Mastercard або смартфону з NFC. Якщо у Вас немає картки, оформіть безкоштовно миттєву безконтактну картку Masterсard в будь-якому відділенні ПриватБанку Київської області.

Як взяти участь в акції?
Розраховуйтеся карткою ПриватБанку з технологією безконтактних оплат Mastercard поїздки в Київському метрополітені (термінал для оплати банківською карткою на турнікетах).

Які подарунки чекають на учасників акції?
Кожної п’ятниці протягом акції Банк сплачує вартість двох поїздок.

До 01.12.2017 власники безконтактних карток Masterсard щоп’ятниці їздять у метро два рази на день безкоштовно, розраховуючись безконтактно карткою Mastercard ПриватБанку або за допомогою NFC-гаманця!

Часті питання

 
 
 
 
 
 
 

1. Організатор акції – ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «Організатор»). Партнер акції – МПС «Masterсard».

2. Територія та період проведення акції.
Акція проводиться у Київській області (Україна) на території Київського метрополітену в період з 15.09.2017 р. до 01.12.2017 р.

3. Учасники акції.
Власники карток ПриватБанку з технологією безконтактних оплат Masterсard, незалежно від дати відкриття картки, які картками оплачують проїзд у Київському метрополітені.

4. Участь в акції:
4.1. У клієнта має бути картка Mastercard ПриватБанку з безконтактною технологією.
4.2. Клієнт має оплачувати карткою ПриватБанку з технологією безконтактних оплат Mastercard поїздки в Київському метрополітені (термінал для оплати банківською карткою на турнікетах).

5. Винагорода в акції.
Банк оплачує вартість двох поїздок кожної п’ятниці протягом акції.

6. Умови виплати винагороди.
6.1. Винагорода зараховується учасникам акції, які виконали умови п. 4 цих правил.
6.2. В акції бере участь унікальний клієнт і дві його перші оплати проїзду кожної п’ятниці будь-якою з власних карток MasterCard ПриватБанку із безконтактною технологією.
6.3. Винагорода повертається на рахунок картки, з якої проведено оплату проїзду, не пізніше 10 числа місяця, наступного за минулим.
6.4. У разі оплати з негривневої картки кошти повертаються на будь-яку іншу картку в гривні учасника акції.
6.5. У разі відсутності активної гривневої карти в учасника акції йому необхідно звернутися до будь-якого зручного відділення для її оформлення та через співробітника подати заявку на компенсацію проїзду.

7. Інші умови акції.
7.1. Участь в акції безкоштовна.
7.2. Акція не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою.
7.3. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних із проведенням акції, є остаточним і поширюється на всіх учасників акції.
7.4. Організатор залишає за собою право змінювати ці правила. Усі зміни будуть розміщено на цій сторінці. Організатор не несе відповідальності за неознайомлення учасників із такими змінами.
7.5. Добровільно надаючи персональні дані про себе, учасники акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, опрацювання й поширення даних Організатором та уповноваженими ним особами, які будуть вживати необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого поширення.
7.6. Своєю участю в акції всі учасники акції повністю погоджуються з цими Правилами й зобов'язуються їх виконувати.

8. Форс-мажор.
Організатор звільняється від обов’язку дотримуватися цих правил у разі настання обставин непереборної сили: воєнні дії; стихійні лиха; техногенні катастрофи; революції; страйки; заборонні заходи держави тощо.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Щаслива п’ятниця з Masterсard і ПриватБанком» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.