Мови

  • Русский

Однією безконтактно платиш — іншою…?

з 3 березня 2020 до 10 березня 2020

Вигадайте, що можна робити вільною від оплати рукою у метро. Найцікавіший коментар візьмемо за основу для анімації, яку потім опублікуємо на наших сторінках в Instagram – @privatbank_original.

Бажаємо натхнення — фантазуйте!

Вигадайте, що можна робити вільною від оплати рукою у метро. Найцікавіший коментар візьмемо за основу для анімації, яку потім опублікуємо на наших сторінках в Instagram – @privatbank_original.

Бажаємо натхнення — фантазуйте!

Хто може взяти участь в розіграші?

Будь-який користувач Instagram.

Як взяти участь в розіграші?

1. Підпишись на офіційний акаунт ПриватБанку в Instagram.

2. У коментарях до Конкурсної публікації продовжити вислів «Однією безконтактно платиш, а іншою…» власним креативним (творчим) висловом, що римується із запропонованим та тегни друга. Коментарів може бути безліч, але тегати одну й ту ж людину повторно не можна. Використовуй значок равлика «@», щоб тег був активним.

3. До кінця розіграшу твій профіль має бути відкритим. Пусті профілі не беруть участь в акції.

Який приз чекає на переможців?

Разом із @visaua_official та креативним агентством @bbdoukraine ми виберемо найприкольніший варіант та зробимо анімаційний ролик, який потім опублікуємо на своїх сторінках. Саме коментар переможця стане основою для анімації.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційні Правила
конкурсу «Безконтактно платиш»

1. Терміни та загальні положення
1.1. Цими правилами (надалі – «Правила») визначаються умови проведення конкурсу «Безконтактно платиш» (надалі – «Конкурс»).

1.2. Конкурс проводиться на території України (крім тимчасово окупованих територій) на сторінці Організатора у соціальній мережі «Instagram» (https://www.instagram.com/privatbank_original/), надалі — «Сторінка Організатора в Instagram».

1.3. Конкурс проводиться в період з 16:00 годин 3 березня 2020 року по 16:00 годин 10 березня 2020 року (включно) за київським часом (надалі - «Період Конкурсу»).

1.4. Конкурс не є лотереєю, тоталізатором або іншою азартною грою, не базується на ризику та не потребує оплати за участь.

1.5. Конкурс проводиться з метою популяризації безконтактних платежів картками Visa, емітованими АТ КБ «ПриватБанк».

1.6. Для участі в Конкурсі Учасникам пропонується здійснити дії, зазначені в цих Правилах та виконати умови Правил.

1.7. Організатором та виконавцем Конкурсу є АТ КБ «ПриватБанк», місцезнаходження: 49094, Україна м. Днiпро, вул. Набережна Перемоги, 30 (надалі – «Організатор»).

1.8. Партнером Конкурсу є компанія Віза Інтернешнл Сервіс Ассосіейшн (Visa International Service Association), місцезнаходження: 900 Метро Сентер Бульвар, Фостер-Сіті, Каліфорнія, США (надалі – «Партнер»).

1.9. Творчим партнером Конкурсу є ТОВ «ББДО», місцезнаходження: 04070, Україна, м. Київ, вул. Петра Сагайдачного 25Б (надалі – «Творчий партнер»).

1.10. Конкурсною публікацією є тематична, присвячена Конкурсу публікація на Сторінці Організатора в Instagram (надалі- «Конкурсна публікація»).

1.11. Учасником Конкурсу є фізична особа, яка відповідає вимогам цих Правил та виконала всі умови Конкурсу, встановлені цими Правилами. Учасниками можуть бути лише дієздатні особи, які діють особисто, у власних інтересах та досягли віку 14 років на дату початку Конкурсу.

1.11.1. Учасник повинен мати діючий відкритий профіль у соціальній мережі Instagram (https://www.instagram.com), який створено не пізніше дати початку Конкурсу.

1.11.2. Права Учасника Конкурсу:
1) ознайомитися з Правилами;
2) взяти участь в Конкурсі в порядку, визначеному цими Правилами;
3) у разі визначення Учасника Конкурсу Переможцем - отримати Заохочення Конкурсу, у порядку та на умовах, визначених цими Правилами;

1.11.3. Обов’язки Учасника Конкурсу:
1) дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;
2) дотримуватися правил користування соціальною мережею Instagram;
3) свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Конкурсу;
4) не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Конкурсі;
6) виконувати інші зобов’язання, що передбачені цими Правилами та чинним законодавством України.

1.12. Усі рішення Організатора з будь-яких питань в рамках Конкурсу є остаточними та оскарженню не підлягають. Рішення Творчого партнера щодо оцінки коментарів/відповідей Учасника Конкурсу є остаточними та оскарженню не підлягають. Беручи участь в Конкурсі Учасники безумовно погоджуються з усіма рішеннями Організатора та Творчого партнера. Беручи участь в Конкурсі та виконуючи дії, необхідні для участі в Конкурсі, Учасник безумовно погоджується з положеннями цих Правил та зобов’язується їх дотримуватись.

2. Порядок участі в Конкурсі
2.1. Щоб узяти участь в Конкурсі та мати можливість отримати Заохочення Конкурсу, Учасник протягом Періоду Конкурсу має вчинити наступні дії:

- у коментарях до Конкурсної публікації на Сторінці Організатора в Instagram продовжити вислів «Однією безконтактно платиш, а іншою…» власним креативним (творчим) висловом, що римується із запропонованим у Конкурсній публікації.

Увага! Коментарі Учасників, що не відповідають умовам цих Правил (зокрема не містять продовження вислову Конкурсної публікації, порушують вимоги цих Правил), при визначенні Переможця Конкурсу враховуватись не будуть. Рейтинг коментаря (кількість лайків) не впливає на шанси отримання Заохочення.

2.2. Коментарі до Конкурсної публікації, крім продовження вислову Конкурсної публікації, за бажанням Учасника, можуть також містити описи, враження та іншу інформацію, що відповідає наведеним нижче вимогам.

2.3. Коментарі Учасника НЕ повинні:
a. містити погроз, образ, нецензурних висловів, елементів жорстокості чи насильства, расової, національної, соціальної, релігійної та іншої нетерпимості, елементів порнографії, елементів еротики, зображення/опису процесу паління, вживання алкоголю, наркотичних та психотропних речовин, конфіденційної та/або іншої інформації з обмеженим доступом;
b. містити вирази, інформацію, що ображають честь та гідність інших осіб;
c. подавати відомості або закликати до дій, які можуть спричинити порушення законодавства, завдають чи можуть завдати шкоди здоров’ю або життю людей та/чи довкіллю, а також спонукають до нехтування засобами безпеки;
d. містити іншу інформацію/вислови/матеріали, які суперечать чинному законодавству України та/або вчинені з порушеннями чинного законодавства України, або містять інші елементи, заборонені до загального показу чинним законодавством України на момент проведення Конкурсу.

2.4. Організатор має право видаляти та/або приховувати коментарі Учасників, блокувати профілі Учасників що не відповідають вимогам цих Правил без пояснення причин.

3. Переможець Конкурсу. Порядок визначення Переможця
3.1. «Переможець» — Учасник Конкурсу, що належним чином виконав всі умови Конкурсу та отримав право на Заохочення відповідно до положень цих Правил.

3.2. Загальна кількість Переможців Конкурсу становить 1 (одну) особу.

3.3. Визначення Переможця здійснюється Творчим партнером протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати завершення Періоду Конкурсу.

3.4. Визначення Переможця Конкурсу здійснюється шляхом оцінки коментарів Учасників, які відповідають умовам цих Правил та вибору серед вказаних коментарів найбільш креативного (творчого) коментаря.

3.5. Учасники Конкурсу безумовно погоджуються із рішенням Творчого партнера щодо оцінки коментарів та визначення Переможця Конкурсу.

3.6. Інформування про результати визначення Переможця здійснюється на Сторінці Організатора в Instagram шляхом публікації Заохочення та посилання на профіль Переможця в Instagram.

4. Заохочення Конкурсу. Порядок отримання Заохочення
4.1. Заохоченням Конкурсу є 1 (одне) анімоване зображення в електронному форматі, створене Творчим партнером, що відображає спільно вислів Конкурсної публікації та коментаря Переможця (надалі – «Заохочення»).

4.2. Заохочення Конкурсу розміщується на Сторінці Організатора в Instagram разом із посиланням на профіль Переможця в Instagram. Публікація із Заохоченням та посиланням на профіль Переможця в Instagram додаткового може розміщуватись на сторінці Творчого партнера та Партнера в Instagram або на інших ресурсах. Переможець погоджується на вказане розміщення.

4.3. Кількість Заохочень обмежена та становить вказану вище кількість. Переможець, після розміщення Заохочення, вказаним у п.4.2. Правил способом, вважається таким, що отримав Заохочення.

4.4. Заохочення не має матеріальної цінності та не підлягає видачі Переможцю відтвореним на матеріальному носії. Переможець може поширювати публікацію із Заохоченням зі Сторінки Організатора в Instagram з використанням відповідних інструментів соціальної мережі Instagram.

4.5. Усі виключні майнові права інтелектуальної власності на Заохочення належать Організатору/Партнеру та/або Творчому партнеру і Учаснику не передаються.

5. Дозволи. Підтвердження. Персональні дані
5.1. Беручи участь в Конкурсі та виконуючи дії, необхідні для участі в Конкурсі, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений, розуміє і повністю згоден з цими Правилами та буде їх дотримуватись.

5.2. Учасник згоден на отримання інформації про Конкурс у соціальних мережах.

5.3. Беручи участь в Конкурсі та виконуючи дії, необхідні для участі в Конкурсі, Учасник безоплатно надає Організаторові/Партнеру/Творчому партнеру конкурсу дозвіл на використання опублікованих ним коментарів без обмеження за способами та територією використання.

Зазначений вище дозвіл включає право на оприлюднення коментарів та матеріалів, які вони містять (шляхом опублікування, публічного виконання, публічного показу, публічної демонстрації, публічного сповіщення тощо); відтворення коментарів та матеріалів, які вони містять (виготовлення однієї або більше копій в будь-якій матеріальній чи нематеріальній формі, а також їхній запис для тимчасового чи постійного зберігання в електронній (у тому числі цифровій), оптичній або іншій формі, яку може зчитувати комп'ютер); публічне виконання і публічне сповіщення коментарів та матеріалів, які вони містять (передавання в ефір за допомогою радіохвиль (а також лазерних та інших променів), у тому числі з використанням супутників, чи передавання на віддаль за допомогою дротів або будь-якого виду наземного чи підземного (підводного) кабелю (провідникового, оптоволоконного та інших видів); використання коментарів та матеріалів, які вони містять у мережі Інтернет, у тому числі, але не обмежуючись, розміщення, виконання, сповіщення, публічний показ, демонстрацію в мережі Інтернет); розповсюдження засобами мобільного зв’язку, а також за допомогою спеціальних зчитувальних пристроїв; будь-яке повторне оприлюднення; переклади будь-якою мовою; переробки, адаптації та інші подібні зміни коментарів та матеріалів, які вони містять; створення похідних творів на основі коментарів та матеріалів, які вони містять; включення коментарів та матеріалів, які вони містять, в якості складової частини до збірників, антологій, енциклопедій тощо; тиражування та розповсюдження на будь-яких носіях необмеженим тиражем; розповсюдження, відчуження іншим способом або шляхом здавання в майновий найм чи у прокат та шляхом іншого передавання до першого продажу примірників коментарів та матеріалів, які вони містять; подання до загального відома публіки таким чином, що її представники можуть здійснити доступ до коментарів та матеріалів, які вони містять, з будь-якого місця і в будь-який час за їхнім власним вибором; здавання коментарів та матеріалів, які вони містять, у майновий найм і (або) комерційний прокат після першого продажу, відчуження іншим способом оригіналу або примірників коментарів та матеріалів, які вони містять, імпорт примірників, інше комерційне використання, у т. ч. у рекламі. Учасник дозволяє використовувати коментарі та матеріали, які вони містять, вказаними вище способами без зазначення імені (псевдоніму/нікнейму) Учасника та не звітуючи за їхнє використання. Учасник дозволяє використовувати власне зображення та зображення фізичних осіб, що містяться у коментарях та матеріалах, які вони містять, у рекламі.

Учасник розуміє та підтверджує, що Партнер/Організатор/Творчий партнер не зобов’язаний здійснювати будь-які платежі на його користь, а також на користь будь-яких третіх осіб за надання зазначеного вище дозволу та за використання власного зображення, коментарів та матеріалів, які вони містять. Учасник зобов’язується не вимагати здійснення та звільняє Партнера/Організатора/Творчого партнера від здійснення таких платежів. Учасник також звільняє Партнера/Організатора/Творчого партнера від будь-яких та всіх претензій, пов’язаних з використанням останнім зображення, коментарів та матеріалів, які вони містять.

Учасник підтверджує, що він є автором коментарів та матеріалів, які вони містять, або належним чином отримав та володіє в обсязі, необхідному для надання вказаного вище дозволу, права інтелектуальної власності (авторські та суміжні) на коментарі та матеріали, які вони містять, а також запевняє, що отримав згоду зображених у коментарях та матеріалах, які вони містять, фізичних осіб на використання їхніх зображень у рекламі.

5.4. Беручи участь в Конкурсі, Учасник безоплатно надає Партнерові/Організаторові дозвіл на використання його імені, фотозображень, інтерв’ю або інших матеріалів про Учасника з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. дозвіл здійснювати публікації (в т. ч. імені та фотографії) в засобах масової інформації, використовувати їх у рекламі, у будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ без будь-яких обмежень за територією, строком та способом їхнього використання. Вказане використання жодним чином не відшкодовуватиметься Партнером/Організатором та/ Творчим партнером та/або будь-якою третьою особою.

5.5. Організатором/Партнером/Творчим партнером безпосередньо не здійснюється збирання персональних даних. Разом із тим фактом участі в Конкурсі та виконанням дій, необхідних для участі в Конкурсі, Учасник добровільно надає Організатору/Партнеру/Творчому партнеру свою безумовну згоду на обробку його персональних даних, що були надані Учасником зокрема: імені, прізвища, адреси електронної пошти, номера контактного телефону, інформації профілю в соціальних мережах інших наданих особою даних (надалі — «Дані»), з метою, способами, на строк та в обсязі, що необхідні для ідентифікації Учасника/Переможця, організації та проведення Конкурсу.
Зазначена вище згода включає згоду на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, зміну, знеособлення, використання (в тому числі згідно з Положеннями конфіденційності Організатора/Партнера/Творчого партнера та відповідно до процедур обробки персональних даних, встановлених внутрішніми положеннями Організатора/Партнера/Творчого партнера), поновлення, знищення Даних, а також внесення Даних до баз даних, поширення та передавання Даних будь-яким способом, визначеним Партнером/Організатором/ Творчого партнера, третім особам та згоду на доступ до Даних, зазначених Партнером/Організатором/ Творчого партнера, третіх осіб. Учасник підтверджує, що всі надані ним Дані є достовірними, точними та об’єктивними.
Організатор/Партнер/Творчий партнер (у разі обробки) здійснює обробку Даних відкрито і прозоро із застосуванням засобів та у спосіб, що відповідає визначеним вище цілям такої обробки та відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Партнер/Організатор/ Творчий партнер не здійснює обробку персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, засудження до кримінального покарання особи, а також даних, що стосуються здоров'я, статевого життя, біометричних або генетичних даних Учасника.

Учасник, шляхом участі в Конкурсі та шляхом виконання дій, необхідних для участі в Конкурсі, погоджується та підтверджує, що він сповіщений про збирання та обробку його персональних даних та знає про джерела збирання, місцезнаходження Даних, мету їхньої обробки, місцезнаходження володільця Даних, про осіб, яким передаються Дані, а також про механізм автоматизованої обробки його персональних даних, а також знає свої права як суб’єкта персональних даних відповідно до законодавства України.

5.6. У разі відкликання зазначеного вище Дозволу та згоди на обробку Даних, Учасник не допускається до подальшої участі в Конкурсі.

6. Інші умови
6.1. Інформування про зміну Правил, про скасування Конкурсу, про зміну умов Конкурсу або про інші події, пов’язані з проведенням Конкурсу, здійснюється через Сторінку Організатора в Instagram.

6.2. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно й самостійно. Учасник бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Конкурсі, отриманням та використанням Заохочення.

6.3. Всі Учасники Конкурсу самостійно сплачують усі витрати, які вони несуть у зв’язку з участю в Конкурсі (зокрема оплата послуг доступу до мережі Інтернет).

6.4. Організатор своїм рішенням має право виключити із числа Учасників та/або Переможців:
- осіб, які не відповідають вимогам, передбаченим цими Правилами;
- осіб, які порушили права третіх осіб під час участі в Конкурсі;
- осіб, які порушили положення цих Правил та норми чинного законодавства України;
- осіб, які діють деструктивно і які заподіюють образу чи спричиняють незручності іншим Учасникам/Переможцям Конкурсу, представникам Партнера/Організатора/ Творчого партнера, які завдають шкоди репутації Партнера/Організатора/Творчого партнера.

6.5. Організатор своїм рішенням на власний розсуд може заборонити участь в Конкурсі будь-якій особі, яка отримує неправомірну вигоду з процесу участі у Конкурсі або проведення Конкурсу, або ж діє з порушеннями цих Правил, діє деструктивним чином або діє з метою досаждання, образи, погрожування чи завдавання занепокоєння будь-якій іншій особі, яка може бути пов’язана з цим Конкурсом.

6.6. Якщо з будь-якої причини будь-який етап/аспект Конкурсу не може проводитися так, як це заплановано, в тому числі, але не обмежуючись, через причини, незалежні від Партнера/Організатора\Творчого партнера або викликані зараженням комп’ютерними вірусами, несправностями в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, порушенням законодавства, технічними несправностями, навмисними недобросовісними діями Учасників або будь-якою неконтрольованою причиною, яка спотворює або впливає на безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Конкурсу, Організатор своїм рішенням може на власний розсуд анулювати, зупинити, змінити умови або тимчасово зупинити проведення Конкурсу, визнати недійсними будь-які дії в рамках Конкурсу.

6.7. Організатор своїм рішенням має право відмовити у праві отримати Заохочення у випадку виявлення шахрайства, маніпуляцій, фальсифікацій, незаконних або недобросовісних дій під час участі в Конкурсі, використання заборонених програмних засобів або за наявності інших порушень цих Правил. Комісія своїм рішенням визначає наявність маніпуляцій, шахрайства, фальсифікації, недобросовісних дій та факт порушення цих Правил.

6.8. Партнер/Організатор/Творчий партнер звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань в рамках Конкурсу, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажору), у тому числі тих, що сталися через: стихійні лиха, пожежі, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни в законодавстві, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Партнера/Організатора обставини.

6.9. Партнер/Організатор\Творчий партнер не несе відповідальності за неможливість встановлення особи Учасника/Переможця та/або неможливість розміщення Заохочення що сталося не з його вини.

6.10. Партнер/Організатор/Творчий партнер не несе відповідальності за дії/бездіяльність Переможця та за будь-які збитки/втрати/шкоду/додаткові витрати, вчинені (завдані) Переможцем та/або Переможцю під час поширення Заохочення.

6.11. Партнер, та будь-які його афілійовані особи не беруть участі в Конкурсі чи визначенні Переможця Конкурсу, а також в розміщенні Заохочень Конкурсу, та не несуть відповідальності за дотримання Організатором/Творчим партнером законодавства України та цих Правил, а також не відповідають на претензії Учасників та/або Переможців Конкурсі. Партнер може не вступати в будь-які контакти з особами, які беруть участь в Конкурсі, крім випадків, передбачених цими Правилами і чинним законодавством України.

6.12. У випадку виникнення ситуацій та питань, що не врегульовані цими Правилами, або таких, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, остаточне рішення приймається Організатором.