Мови

 • Русский

ПриватБанк дарує мрію!

з 1 травня 2016 до 31 серпня 2016

Оформіть «Скарбничку» та зазначте мету накопичення - ПриватБанк здійснить Вашу мрію!

Оформіть «Скарбничку» та зазначте мету накопичення - ПриватБанк здійснить Вашу мрію!

Як взяти участь в акції

Крок 1. Зареєструватися в акції;

Крок 2. Підключити «Скарбничку» до своєї картки ПриватБанку;

Крок 3. Призначити мету накопичення.

Підключайте послугу «Скарбничка» до своїх карток ПриватБанку з будь-якою сумою та варіантом накопичення.
Вкажіть мету накопичення коштів і почніть збирати на мрію.

Акцію завершено!

 

9 вересня підбито підсумки акції за серпень 2016 року. Переможцями стали:

  

 1. Бондаренко Віталій Володимирович, м. Кобеляки (приз – планшет Samsung).

 2. Петренко Юрій Васильович, с. Петрівка (приз – смартфон Samsung).

 3. Устіч Євгеній Валерійович, смт Солоне (приз – смартфон Samsung).

 4. Авраменко Єлизавета Дмитрівна, м. Київ (приз – зарядний пристрій на 5 000 mAh).

 5. Коршунова Ірина Олександрівна, м. Кременчук (приз – сумка для ноутбука).

 

6 серпня підбито підсумки акції за липень 2016 року. Переможцями стали:

 1. Заболотна Ольга Михайлівна, м. Івано-Франківськ (приз – планшет Samsung).
 2. Заноздрій Денис Вячеславович, м. Київ (приз – смартфон Samsung).
 3. Мосешвілі Неллі Шалвівна, м. Кропивницький (приз – смартфон Samsung).
 4. Лисенко Володимир Олександрович, м. Дніпро (приз – зарядний пристрій на 5000 mAh).
 5. Юрченко Руслан Іванович, м. Київ (приз – сумка-органайзер для авто).

 

6 липня підбито підсумки акції за червень 2016 року. Визначено переможців:

 1. Гурська Аліна Юріївна, м. Сміла (приз – планшет Samsung).

 2. Коритко Євгеній Сергійович, с. Дівочки (приз – смартфон Samsung).

 3. Галицька Світлана Вікторівна, м. Суми (приз – смартфон Samsung).

 4. Сікомас Надія Миколаївна, м. Кривий Ріг (приз – зарядний пристрій на 5 000 mAh).

 5. Романовська Ольга Євгеніївна, м. Марганець (приз – електронна книга PocketBook mini).

6 червня підбито підсумки акції за травень 2016 року. Визначено переможців:

 1. Метницька Галина Анатоліївна, м. Кривий Ріг (приз – планшет GALAXY TAB 3 8.0 16 GB 3G).
 2. Кучерук Олена Анатоліївна, м. Вінниця (приз – смартфон Samsung Galaxy Mega 5.8).
 3. Уженцев Микола Михайлович, м. Яремче (приз – смартфон Samsung Galaxy Mega 5.8).
 4. Святобог Наталія Ярославівна, м. Рівне (приз – зарядний пристрій на 5 000 mAh).
 5. Тарановський Максим Петрович, м. Хмельницький (приз – електронна книга PocketBook mini).

 

 

Вітаємо!

Мрії здійснюються разом з ПриватБанком!

Акцію завершено. Якщо Ви не встигли взяти участь в акції, не турбуйтеся – ми обов'язково придумаємо щось нове та цікаве :) А поки що підключайте послугу «Скарбничка» до своїх карток, встановлюйте мету накопичення та здійснюйте мрії завдяки високим відсоткам.

1. Організатор акції – ПАТ КБ «ПриватБанк»;
2. Територія та строки проведення акції.
Акція відбувається в період з 01.05.2016 до 31.08.2016 рр.
Акція проводиться на всій території України, за винятком території проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей).
3. Учасники акції.
До участі допускаються клієнти ПриватБанку, які:
3.1. є дієздатні фізичні особи - громадяни (резиденти) України, яким виповнилося 18 років;
3.2. мають підключену до своєї картки ПриватБанку послугу «Скарбничка»;
3.3. зареєструвалися в акції з 00:00 01.05.2016 р на сайті акції, або через меню банкомата чи термінала самообслуговування ПриватБанка, або в інтернет-банку Приват24.
4. Умови участі в акції.
4.1. зареєструватися в акції;
4.2. у період акції, а саме з 00:00 1.05.2016 та до 23:59 31.08.2016 за київським часом, підключити або вже мати на цей час підключену до своєї картки ПриватБанку послугу «Скарбничка»;
4.3. призначити мету накопичення за послугою «Скарбничка».
5. Подарунковий фонд акції.
5.1. 4 (чотири) подарунка вартістю до 3 000 грн/шт.;
5.2. 8 (вісім) подарунків вартістю до 2 000 грн/шт.;
5.3. 8 (вісім) подарунків вартістю до 1 000 грн/шт.;
6. Умови визначення переможців і вручення подарункового фонду:
6.1. визначення переможців відбувається чотири рази за акцію - за підсумками кожного місяця;
6.2. у звітньому місяці Організатор проводить відбір учасників акції, які здобули право на отримання подарунків, шляхом визначення 5 (п'яти) унікальних цілей накопичення за послугою «Скарбничка»;
6.3. із 5 (п'яти) переможців звітнього місяця 1 учасник отримує подарунок вартістю до 3 000 грн.; 2 учасника - подарунок вартістю до 2 000 грн. кожний; 2 учасника - подарунок вартістю до 1 000 грн. кожний;
6.4. кожен учасник акції має право лише 1 (один) раз протягом акції здобути право на отримання будь-якого подарунка;
6.5. після визначення переможців місяця, з клієнтами контактує представник ПриватБанку для уточнення необхідної інформації: прізвище, ім'я, по-батькові; номер мобільного телефону, повна поштова адреса або номер відділення Нової пошти для доставки подарунку;
6.6. переможці, які здобули право на отримання подарунку вартістю до 3 000 грн, отримують подарунок у найближчому відділенні ПриватБанку.
6.7. дзвінок для уточненя інформації здійснюється протягом 3 робочих днів з дня визначення переможців звітнього періоду;
6.8. відмова від надання зазначеної в п. 6.5. інформації позбавляє такого учасника акції права на отримання подарунку та вважається, що такий учасник акції добровільно відмовився від його отримання. У такому разі подарунок переходить до учасників з резервних переліків. У разі, якщо учасники акції з резервних переліків з причин, що не залежать від Організатора, не отримають такі подарунки, Організатор самостійно та на власний розсуд розпоряджаються таким неврученим подарунковим фондом.
6.9. доставка подарунку відбувається протягом 60 (шістдесяти) календарних днів з моменту повідомлення вищевказаної інформації з боку переможців;
6.10. подарунок не обмінюється на гроші чи на будь-який інший подарунок за бажанням переможця;
6.11. учасники, які були визначені переможцями акції, але з причини несправності роботи мобільного телефону та електронної адреси або з інших причин, незалежних від Організатора та/або залучених ними осіб, не могли/не можуть бути повідомленні про умови отримання подарунка акції автоматично втрачають право на отримання такого подарунка акції.
6.12. Організатор не несе жодної відповідальності за неотримання будь-яким з учасників акції подарунків акції, з будь-яких причин, у тому числі з причини невиконання (несвоєчасне виконання) своїх обов'язків учасниками акції, передбачених цими Правилами, за настання обставин непереборної сили (форс-мажор), тощо.
6.13. Організатор не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно подарунків акції. Організатор не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб учасниками/ переможцями акції і прав на одержання подарунків акції. Організатор не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
6.14. Учасник акції, що здобув право на отримання подарунку акції, не може передавати своє право отримати такий Подарунок третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.
7. Організатор залишає за собою право відмовити учаснику акції у нагородженні у разі розторгнення послуги «Скарбничка», у випадках виявлення в діях учасника елементів шахрайства, а також в інших випадках на розсуд Організатора.
8. Особи, які здобули подарунок дають право на проведення фотоінтерв'ю для можливого розміщення даної інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
9. Особи, які стали володарями продарунків акції погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв'ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також в рекламних цілях.
10. Факт участі в акції є згодою переможця на надання персональних даних, у тому числі його прізвища, імені, по батькові, статі, віку, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти, іншої персональної інформації Організатореві, та їх обробку, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання (у тому числі на випадок пред'явлення претензій), уточнення (оновлення, зміну), використання (виключно для цілей вручення подарунку, індивідуального спілкування з учасниками в цілях, пов'язаних з проведенням цієї акції), розповсюдження, знеособлення, блокування, знищення персональних даних в цілях, пов'язаних з проведенням цієї акції, відповідно до вимог чинного законодавства України.
10.1. Беручи участь в акції кожен учасник акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Організатором, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього (у разі надання учасником письмової згоди) з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані учасником акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю учасників акції, створені під час проведення акції та/чи у зв’язку з акцією, є власністю Організатора і використовуються без будь-якого відшкодування, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих подарунків акції (без додаткових виплат). Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Організатору.
10.2. Персональні дані переможців акції будуть використовуватися виключно Організатором або уповноваженими ним особами, які діють на основі угод про нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цієї акції та виключно в рамках вручення подарунків акції, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цією акцією.
10.3. Відносно всіх персональних даних, наданих переможцями акції, Організатор буде дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».
10.4. Беручи участь в акції, кожен учасник акції підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, і цим підтверджує, що Організатор акції та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти учаснику акції письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «ПриватБанк дарує мрію!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.