Мови

  • Русский

Літо нових відкриттів з PRIVAT SPACE

з 1 червня 2020 до 23 серпня 2020

Унікальна пропозиція від Mastercard і ПриватБанку

Унікальна пропозиція від Mastercard і ПриватБанку

Хто може брати участь в акції?

Клієнти ПриватБанку – власники преміальних карток Mastercard Platinum, World Black Edition і World Elite.

Як стати учасником акції?

  1. Зареєструватися в акції.
  2. Здійснювати платежі преміальною карткою Mastercard на загальну суму від 5 000 грн що два тижні.

Які винагорода чекає на переможців?

100 переможців що два тижні отримуватимуть безкоштовний доступ до вибраних курсів онлайн-лекторіуму PRIVAT SPACE.

 Вітаємо переможців!

 
 
 
 
 
 

Які курси будуть доступні в онлайн-лекторіумі PRIVAT SPACE?

Онлайн-майстер-клас ZAVTRAMAN від співзасновниці проєкту UPGRADE Алли Клименко

Алла Клименко, психолог, сертифікований коуч, тренер зі щастя, розповість декілька секретів про позитивне мислення та принципи його роботи. Онлайн-майстер-клас ZAVTRAMAN дасть відповіді на одвічні запитання: як уже сьогодні бути щасливим і жити із задоволенням, як нарешті припинити відкладати життя на завтра. На вас чекають 4 відеоуроки та 9 практичних завдань, тому доведеться гарно попрацювати!

Акторська майстерність для дітей від 6 до 16 років від талант-центру STAR TIME

Групові заняття з акторської майстерності складаються з розминок, теорії та практики в ігровій формі: разом із педагогом учні тренують сценічну мову, вивчають акторські прийоми, ставлять етюди, розігрують запропоновані ситуації, а також відпрацьовують постановку концертних номерів. Здійсніть мрію дитини разом із найкращими онлайн-курсами. Навчання триває місяць і складається з 8 інтерактивних онлайн-занять.

Онлайн-майстер-клас від бізнес-школи нової економіки SUPERLUDI «Як побудувати позиціонування бренда»

Лектор курсу Андрій Федорів, засновник найбільшого брендингового агентства Fedoriv, ​​що працює на 10 ринках, дає покрокову інструкцію для власників бізнесу і маркетологів про те, де взяти ідеї для створення правильного позиціонування бренда, як відрізнити хороше позиціонування від поганого, як провести правильну оцінку ринку та споживача тощо. Без занудства. Один епізод – одна проблема. Тільки особистий досвід. На вас чекає 8 епізодів, що будуть доступні протягом 6 місяців, додаткові матеріали та чек-листи, підтримка куратора SUPERLUDI та лекція «Як побудувати ідеальний сервіс» від підприємця Євгенія Чичваркіна.

Онлайн-школа блогінгу від талант-центру STAR TIME

У школі блогінгу STAR TIME дитина навчиться знімати відео для YouTube, TikTok, Instagram, створювати сюжет і сценарій для відео, готувати розкадрування для роботи з оператором, монтувати відео та підбирати обладнання. Курс для дітей від 6 до 16 років, заняття проходять двічі на тиждень протягом місяця. Якщо ваша дитина не уявляє життя без соціальних мереж, постійно щось знімає і монтує, тоді цей подарунок точно для неї!

Онлайн-майстер-клас від бізнес-школи нової економіки SUPERLUDI «Як рости в кризу»

Спікер Андрій Здесенко, президент корпорації «Біосфера», засновник мережі бутиків преміум-класу CHARISMA Fashion Group, розповість, які види кризи можуть бути в компанії, як підготуватися самому як власнику та як використовувати персональний бренд і авторитет у роботі з партнерами та підрядниками. Цей курс для тих, хто знає та розуміє, що криза є в будь-якої компанії, і хоче отримати реальний досвід розвитку компанії в обмежених умовах. У межах курсу ви переглянете 8 епізодів, отримаєте додаткові матеріали та чек-листи, також на вас чекає лекція «Як побудувати ідеальний сервіс» від підприємця Євгенія Чичваркіна.

Онлайн-курс із вокалу для дітей від талант-центру STAR TIME

Ваша дитина хоче навчитися співати? Мріє виступати на сцені? Допоможіть їй здійснити мрію! Програма навчання складається з практики та обов'язкової теорії. Педагог розбирає техніку правильного дихання, основні помилки під час співу, працює над артикуляцією, інтонацією. Навчання триває місяць і складається з 8 інтерактивних уроків. Відтепер ви точно не будете нудьгувати вдома.

Танці разом із найкращими викладачами від талант-центру STAR TIME

Онлайн-школа танців STAR TIME – це ключ до успіху в сфері хореографії! Подаруйте дитині здійснення мрії. Учні вивчають сучасний танцювальний напрямок hip-hop. Заняття проходять онлайн двічі на тиждень, а весь курс розраховано на 1 місяць навчання.

Онлайн-курс від OPENMIND ACADEMY «Вино – це просто»

Після 12 уроків від шефа-сомельє GOODWINE Романа Ремеєва ви навчитеся вибирати вино, оцінювати смак та аромат, підбирати вино під їжу. Трохи теорії та практики – і ви дізнаєтеся, як подавати та зберігати вино, оціните різноманітність світу вина та знайдете те, що до вподоби саме вам!

Онлайн-курс від OPENMIND ACADEMY «Десерти – легко!»

Разом з Анною Григор’євою, професійним кондитером і засновницею кондитерської школи PastryHi, ви навчитеся готувати десерти вдома та дізнаєтеся, як поєднувати смаки. З’ясуєте, які бувають десерти, поринете в деталі, щоб навчитися творити й імпровізувати на кухні, а не лише готувати за рецептами.

Онлайн-PROкачка «Розвиток особистого бренда в Instagram» від AIR ACADEMY

За дві години інтенсиву ви дізнаєтеся, як розвивати особистий бренд в Instagram, як застосовувати stories і з’ясуєте методи просування. Зрозумієте всі тонкощі контент-стратегії: що саме публікувати та в якій кількості. Інтенсив буде корисний як новачкам, які хочуть розробити свою стратегію просування, так і досвідченим блогерам, яким потрібні інсайти.

Серія майстер-класів для найменших від Арт-студії

Цікаві майстер-класи, що не дадуть занудьгувати ні дітям, ні батькам. А найголовніше – всі матеріали для занять є у кожного вдома. Виготовлення святкової листівки, аплікація чи живопис? А можливо, малювання крупами чи ліпка із солоного тіста? Точно варто спробувати все. Розвивайте творчі здібності разом із найріднішими!

 Поширені питання

 
 
 
 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ
«Літо нових відкриттів з Privat Space від Мастеркард та Приватбанку»
(далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

ОРГАНІЗАТОР, ПАРТНЕР ТА ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ
Організатором Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК», що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, Україна, 01001, ЄДРПОУ 14360570 (надалі – «Організатор» /«Банк»).
Партнером Акції є Представництво «Мастеркард Юроп СА» в Україні (далі – «Партнер»), яке розташоване за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.
Виконавцем Акції є ТОВ «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ» (далі – «Виконавець»), що розташоване за адресою: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 13Б, офіс 2.

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ АКЦІЇ
В Акції беруть участь громадяни України, а також іноземні громадяни та особи без громадянства, які в установленому законом порядку отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків України, котрим на момент участі в Акції виповнилося 18 років та які є держателями преміальних карток Mastercard Platinum, World Black Edition і World Elite, емітованих Організатором та активованих до початку та/або в період проведення Акції (далі - Картка) та які повністю погоджуються з умовами цих Правил (далі – «Учасник», «Учасники»).
Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років;
особи, які не виконали умови цих Правил.
особи, які перебувають у трудових відносинах з Організатором/Партнером/Виконавцем;
чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в п.1.2.3. цих Правил.
Організатор/Партнер/Виконавець не зобов’язані перевіряти дієздатність Учасників Акції.
Акція проводиться на всій території України, за винятком території АР Крим, території проведення ООС і тимчасово окупованої території, що не контролюється українською владою.
Період проведення Акції: з 01 червня 2020 р. по 23 серпня 2020 р. включно (далі – «Період проведення Акції») та складається з наступних етапів:
Перший етап з 01.06.2020 р. по 14.06.2020 р. включно.
Другий етап з 15.06.2020 р. по 28.06.2020 р. включно.
Третій етап з 29.06.2020 р. по 12.07.2020 р. включно.
Четвертий етап з 13.07.2020 р. по 26.07.2020 р. включно.
П’ятий етап з 27.07.2020 р. по 09.08.2020 р. включно.
Шостий етап з 10.08.2020 р. по 23.08.2020 р. включно.
УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
Для участі в Акції необхідно протягом Періоду проведення Акції здійснювати розрахунки Карткою за будь-які товари та/або послуги в мережі Інтернет будь-яким способом та/або в торговельно-сервісних підприємствах України на загальну суму від 5000,00 (п’яти тисяч) гривень та більше (або еквівалент цієї суми у відповідній валюті, включаючи курсову різницю, у випадку здійснення оплати/оплат в іноземній валюті) протягом відповідного етапу Акції, згідно з п.1.5. Правил (надалі – Транзакція).
Дані про кожну Транзакцію Учасників автоматично заносяться до бази (далі – База Акції).
База Акції містить дані про дату та суму Транзакції, а також інші дані Учасника Акції, визначені Організатором. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Організатор.
Організатор/Партнер/Виконавець узгодили, що мають право усунути будь-кого з Учасників Акції від участі в Акції в разі виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником Акції цих Правил або встановлення факту умисного порушення Учасником Акції цих Правил.
Організатор/Партнер/Виконавець не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Організатор/Партнер/Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
Не відповідають умовам Акції:
операції, які було здійснено до «00» годин «00» хвилин «01» червня 2020 року та після «23» годин «59» хвилин «23» серпня 2020 року за київським часом;
перекази коштів з рахунку Картки з лімітом на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було здійснено в філіалах банку, в тому числі перекази для оплати податкових платежів та інше;
операції з оплати дорожніх чеків та (або) лотерейних квитків;
операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет;
операції з отримання готівки через банкомати/пристрої самообслуговування/пункти видачі готівки та/або інших кредитно-фінансових установ;
операції, здійснені за допомогою будь-яких інших платіжних карток, крім Картки.

ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ
3.1. Фонд Заохочень Акції включає в себе:
3.1.1. Сертифікат на проходження онлайн-курсу* - 600 штук (далі – Заохочення Акції).
*Під «сертифікатом на проходження онлайн курсу» йдеться про можливість проходження Переможцем Акції обраного онлайн-курсу шляхом переходу до відповідного онлайн-курсу за допомогою коду доступу, зазначеного на сертифікаті.
Період доступу до обраного онлайн-курсу обмежений та зазначений на сертифікаті.
Перелік онлайн-курсів:
1. онлайн майстер-клас від OpenMind Academy «Вино – це просто»;
2. онлайн майстер-клас від OpenMind Academy «Десерти – це легко»;
3. онлайн майстер-клас від AIR "Просування особистого бренду в Instagram";
4. онлайн майстер-клас для дітей від Арт-студії;
5. онлайн майстер-клас від New Economy Buziness School Superludi "Як рости в кризу";
6. онлайн майстер-клас від New Economy Buziness School Superludi "Як побудувати позиціонування бренду";
7. онлайн майстер-клас ZAVTRAMAN від співзасновниці проекту UPGRADE Алли Клименко;
8. акторська майстерність для дітей від 6 до 16 років від талант-центру STAR TIME;
9. онлайн-школа блогінгу від талант-центру STAR TIME;
10. онлайн-курс із вокалу для дітей від талант-центру STAR TIME;
11. танці разом із найкращими викладачами від талант-центру STAR TIME.
3.2. Виконавець залишає за собою право самостійно визначати та залучати третіх осіб для забезпечення виконання умов Акції щодо використання Заохочень Акції.
Фонд Заохочень Акції обмежений і складає кількість, зазначену в п. 3.1. цих Правил.
Заміна Заохочення Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення не може бути передане іншій особі, та обміну й поверненню не підлягає.
Заохочення Акції має бути призначене для особистого використання Переможцями Акції та не може мати ознак рекламного чи комерційного замовлення.
Кількість Заохочень, які Учасник може отримати протягом Періоду Акції необмежена.
Відповідальність Організатора та Виконавця обмежується вартістю та кількістю Заохочень Акції, вказаних в п.3.1. Правил.
Характеристики Заохочень Акції визначаються на розсуд Організатора/Партнера/Виконавця та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах та на акційній сторінці веб-сайту promos.privatbank.ua (надалі – Сайт) і не відповідати очікуванням Учасників Акції.
Організатор залишає за собою право збільшити/змінити Фонд Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові подарунки/заохочення, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявного Заохочення Акції. У випадку вичерпання Фонду Заохочень Акції, за рішенням Організатора, Період проведення Акції може бути змінений. Якщо такі зміни будуть мати місце, Банк повідомляє про них в порядку, передбаченому в Розділі 5 цих Правил.
Організатор/Партнер/Виконавець не компенсують будь-які витрати Переможців Акції, пов’язані з подальшим використанням Заохочень.
Відповідальним за оподаткування вартості Заохочень відповідно до чинного законодавства України Акції є Виконавець.
Учасник усвідомлює, що отримання Заохочення може вплинути на порядок призначення та/або отримання державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо, у зв’язку з чим Учасник на власний розсуд приймає рішення щодо участі в Акції та отримання Заохочення.

УМОВИ Й ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ ТА ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ
4.1. Визначення Переможців Акції проводить Організатор на основі Бази Акції, зазначеної в п.2.2. цих Правил, шляхом випадкового комп’ютерного вибору в наступному порядку:
4.1.1. 17.06.2020 року визначаються 100 (сто) Переможців Акції, які виконають умови цих Правил належним чином в період з 01.06.2020 р. по 14.06.2020р. та здобудуть право отримати Заохочення Акції.
4.1.2. 02.07.2020 року визначаються 100 (сто) Переможців Акції, які виконають умови цих Правил належним чином в період з 15.06.2020 р. по 28.06.2020р. та здобудуть право отримати Заохочення Акції.
4.1.3. 15.07.2020 року визначаються 100 (сто) Переможців Акції, які виконають умови цих Правил належним чином в період з 29.06.2020 р. по 12.07.2020р. та здобудуть право отримати Заохочення Акції.
4.1.4. 29.07.2020 року визначаються 100 (сто) Переможців Акції, які виконають умови цих Правил належним чином в період з 13.07.2020 р. по 26.07.2020р. та здобудуть право отримати Заохочення Акції.
4.1.5. 12.08.2020 року визначаються 100 (сто) Переможців Акції, які виконають умови цих Правил належним чином в період з 27.07.2020 р. по 09.08.2020р. та здобудуть право отримати Заохочення Акції.
4.1.6. 27.08.2020 року визначаються 100 (сто) Переможців Акції, які виконають умови цих Правил належним чином в період з 10.08.2020 р. по 23.08.2020р. та здобудуть право отримати Заохочення Акції.
4.2. За результатами визначення Переможців Акції у кожному випадку формується протокол, в якому фіксуються Переможці Акції та 20 (двадцять) резервних переможців Акції, який засвідчується підписами уповноважених осіб Банку (надалі – «Протокол»). Резервні переможці Акції матимуть можливість отримати Заохочення Акції у разі неможливості вручення та/або відмови від нього основного Переможця Акції.
4.3. Результати визначення Переможців Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.
Протягом 5 (п’яти) банківських днів від дати кожного визначення Переможців Акції згідно п.4.1. Правил, представники Організатора інформують Переможців Акції про перемогу в Акції шляхом відправлення повідомлення у мобільному додатку Privat24, отримують згоду на обробку персональних даних Переможців Акції з метою подальшого оподаткування Заохочень Акції з боку Виконавця та з’ясовують інформацію щодо обраного Заохочення Акції.
За умови отримання згоди від Переможців Акції на обробку їхніх персональних даних Організатор надає Виконавцю наступну інформацію про Переможців Акції для вручення їм Заохочень Акції та їхнього оподаткування: ПІБ, податковий номер (РНОКПП) або дані паспорт/id-картки у випадку, коли Переможець Акції через свої релігійні переконання відмовився від отримання податкового номеру (РНОКПП), про що має відповідну відмітку в паспорті/id- картці.
інформацію щодо обраного Заохочення Акції, електронну адресу.
Фактом вручення Заохочення Акції Переможцю Акції є відправлення електронного листа із Заохоченням Акції на електронну адресу Переможця Акції протягом 5 (п’яти) банківських днів від дати отримання від Організатора відповідної інформації.
Організатор/Партнер/Виконавець та залучені ними треті особи не несуть відповідальності за неможливість вчинення передбачених цими Правилами дій, спрямованих на реалізацію Акції через продовження або посилення обмежувальних заходів, введених рішеннями органів державної влади та/або місцевого самоврядування, у тому числі, тих, що спрямовані на боротьбу з епідеміями, пандеміями, тощо. У цьому випадку Організатор може прийняти рішення про відтермінування Акції або зміну її умов, повідомивши про це Учасників Акції в порядку, передбаченому Розділом 5 цих Правил.
4.8. Організатор/Партнер/Виконавець звільняється від відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Партнера/Виконавця обставини стосовно залучених ним третіх осіб.
Організатор/Партнер/Виконавець не несуть відповідальності за:
- технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку та мережі Інтернет під час проведення Акції, внаслідок яких Учасники Акції не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про перемогу в Акції, а також не змогли отримати та/або скористатися Заохоченнями Акції;
- неотримання Переможцем Акції Заохочення Акції з вини такого Переможця Акції;
- інші обставини, які не залежать від Організатора/Партнера/Виконавця.
4.10. За якість та технічні характеристики Заохочень Акції відповідальність несуть безпосередні надавачі послуг. Організатор/Партнер/Виконавець Акції не приймають від Переможців Акції рекламації стосовно Заохочень Акції. Переможці Акції з рекламаціями та будь-якими іншими вимогами мають звертатися до відповідних безпосередніх надавачів послуг.
ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ
Інформування про Правила Акції та зміни до них здійснюється на Сайті.
Правила Акції можуть бути змінені та/або доповнені протягом усього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення Правил Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором та оприлюднення шляхом розміщення нової редакції Правил на Сайті та/або в тому самому порядку, в якому Правила Акції були розміщені в первісній редакції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до Правил.
Якщо Учасник продовжує брати учать в Акції після внесення змін до Правил, то вважається, що такий Учасник погодився зі змінами до Правил.
Якщо з будь-якої причини, що не залежить від Організатора/Партнера/Виконавця, будь-який етап цієї Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані виходом з ладу Сайту внаслідок дії шкідливих програм, несправностями у мережах зв’язку, несанкціонованим втручанням в роботу веб-сайту Акції, технічними несправностями Сайту або з будь-якої іншої причини, яка знаходиться поза межами контролю Організатора та яка впливає на виконання, безпеку, достовірність визначення результатів та/або належне проведення Акції Організатор може на свій власний розсуд скасувати, анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними в рамках Акції будь-які реєстрації, проведені транзакції тощо.

ІНШІ УМОВИ
У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Організатор. При цьому рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.
На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі - Закон) Учасникам Акції повідомляється про те, що:
6.2.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції є Організатор.
6.2.2. Персональні дані Учасників Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, інформування Переможця Акції про перемогу в Акції, вручення Переможцю Акції Заохочення Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
6.2.3. З метою обробки персональних даних, згідно з цими Правилами, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, податковий номер (РНОКПП), електронна адреса.
6.2.4. З персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
6.2.5. Розпорядником персональних даних Учасників Акції є Організатор/Виконавець та залучені ними треті особи, їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом.
6.2.6. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників Акції без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (коли це потрібно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
6.2.7. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом дії Акції до моменту досягнення мети цих Правил, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
6.2.8. Учасники Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних, надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на юридичну адресу Організатора, вказану у цих Правилах.
6.3. Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону.
6.4. Номери телефонів, IP адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в Акції. У цьому випадку Організатор залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції приймається самостійно Організатором і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень Акції, не одержаних на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій від Організатора.
6.5. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Організатор/Партнер/Виконавець не зобов’язані листуватися з Учасниками Акції та надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції чи будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
6.6. Правила затверджені Організатором та діють протягом Періоду Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Літо нових відкриттів з PRIVAT SPACE» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.