Мови

  • Русский

Ви оформлюєте Digital картку Masterсard, а ми вам за це сертифікат!

з 19 травня 2020 до 19 липня 2020

Даруємо 200 сертифікатів по 1 000 грн на купівлі в інтернет-супермаркеті «Розетка»!

Даруємо 200 сертифікатів по 1 000 грн на купівлі в інтернет-супермаркеті «Розетка»!

До 19 липня 2020 року включно оформлюйте Digital картку Masterсard®, здійсніть нею щонайменше 5 оплат від 50 грн кожна у POS-терміналах (супермаркети, аптеки тощо) та/або в Інтернеті й беріть участь у розіграші одного з 200 сертифікатів «Розетка» на 1 000 грн.

Хто може брати участь в акції?

Клієнти ПриватБанку від 18 років, які мають податковий номер та користуються мобільним додатком Privat24 (iOS або Android) або web-версією Приват24 для фізичних осіб.

Як взяти участь в акції?

До 19 липня 2020 року включно зареєструйтеся в акції, оформіть Digital картку Masterсard® та здійсніть нею щонайменше 5 оплат від 50 грн кожна у POS-терміналах (супермаркети, аптеки тощо) та/або в Інтернеті.

Які подарунки чекають на учасників акції?

Протягом акції буде розіграно 200 електронних сертифікатів «Розетка» номіналом 1 000 грн.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційні правила акції
«Оформіть Digital-картку Mastercard від ПриватБанку й отримайте подарунок»
(надалі – «Правила» та «Акція» відповідно).

1. Організатор, партнер та виконавець акції.
1.1. Організатором Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (надалі – «Організатор»/«Банк»), що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, Україна, 01001, ЄДРПОУ 14360570.
1.2. Виконавцем Акції є ТОВ «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ» (надалі – «Виконавець»), що знаходиться за адресою: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 13Б, офіс 2.
1.3. Партнером Акції є Представництво Mastercard Europe SA в Україні (надалі – «Партнер»), що знаходиться за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.

2. Учасники Акції.
2.1. В Акції беруть участь громадяни України, а також іноземні громадяни та особи без громадянства, які в установленому законом порядку отримали реєстраційний номер облікової картки платника податків України, котрим на момент участі в Акції виповнилося 18 років, а також які є користувачами web-версії Приват24 для фізичних осіб (https://next.privat24.ua) чи оновленої версії мобільного додатка Privat24 для фізичних осіб на платформі iOS версії № 19.12.20 або Android версії № 6.02.00 (надалі – «Учасник»).
Умови Акції поширюються на нових та існуючих Клієнтів АТ КБ «ПРИВАТБАНК».
2.2. Учасниками Акції не визнаються й не мають права брати участь в Акції:
2.2.1. Особи, які не виконали умов цих Правил.
2.2.2. Особи, які перебувають у трудових відносинах з Організатором/Партнером/Виконавцем. 2.2.3. Чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених у підпункті 2.2.2 цих Правил.

3. Місце та строки проведення Акції.
3.1. Акція проводиться на всій території України, за винятком території АР Крим, території проведення ООС і тимчасово окупованої території, що не контролюється українською владою (згідно з переліком, затвердженим Розпорядженням КМУ № 1085-р від 07.11.2014).
3.2. Акція триватиме з 19 травня до 19 липня 2020 року включно (надалі – «Період Акції») і буде розділена на два етапи:
1) з 19.05.2020р. до 19.06.2020;
2) з 20.06.2020р. до 19.07.2020.

4. Інформаційна підтримка Акції.
4.1. Ці Правила Акції розміщуються на сайті https://promos.privatbank.ua (надалі – «Сайт»).
4.2. Організатор може вносити зміни до цих Правил шляхом розміщення Правил у новій редакції на Сайті. Якщо Учасник продовжує брати участь в Акції після внесення змін до Правил, то вважається, що такий Учасник погодився зі змінами до Правил.

5. Умови участі в Акції.
5.1. Для участі в Акції необхідно протягом Періоду Акції у відповідній послідовності виконати такі умови:
5.1.1. Підтвердити участь в Акції, здійснивши реєстрацію на сайті https://promos.privatbank.ua або через персональне запрошення* від Організатора на участь в Акції.
* Під «персональним запрошенням від Організатора» мається на увазі комунікація з клієнтом через будь-який з комунікаційних каналів Організатора, за допомогою якого передбачено можливість провести реєстрацію в Акції. Наприклад, електронний лист, врізка в Приват24 тощо.
5.1.2. За допомогою web-версії Приват24 для фізичних осіб (https://next.privat24.ua) чи оновленої версії мобільного додатка Privat24 для фізичних осіб на платформі iOS або Android оформити нову Digital-картку(-ки) платіжної системи Masterсard® (або перевипустити будь-яку існуючу (стару) картку) (надалі – «Digital-картка Masterсard®»).

Як оформити нову Digital-картку Masterсard®?
Крок 1. Авторизуйтеся в Приват24 – у web-версії https://next.privat24.ua або додатку для Android чи iOS.
Крок 2. У меню «Гаманець» натисніть «Додати» та виберіть «Digital-картку».
Крок 3. Виберіть тип картки, який плануєте оформити («Кредитну» чи «Дебетову»), платіжну систему Masterсard® та валюту.
Крок 4. Нову картку ви побачите в гаманці протягом 10 хв. і відразу зможете додати до Apple Pay чи Google Pay.

Як змінити пластикову картку, у якої закінчується строк дії, на Digital-картку?
Крок 1. Авторизуйтеся у web-версії Приват24 для фізичних осіб за посиланням https://next.privat24.ua.
Крок 2. Виберіть картку для перевипуску – кредитну («Універсальна») чи дебетову (Картка для виплат).
Крок 3. У правому верхньому куті спочатку натисніть на шестерню, потім «Перевипустити картку» –> «Digital-картка».
Крок 4. Виберіть платіжну систему Masterсard® та натисніть «Продовжити».
Нова картка з’явиться в «Гаманці» протягом 10 хв.

5.1.3. Здійснити за допомогою Digital-картки Masterсard® щонайменше 5 безготівкових оплат за будь-які товари, роботи чи послуги в будь-яких торговельно-сервісних підприємствах на території України або в Інтернеті будь-яким способом, у тому числі через POS-термінали будь-яких банків, через смартфон, безконтактною карткою тощо на суму від 50,00 (п’ятдесяти) грн кожна (надалі – «Транзакції»).
Транзакції, які буде здійснено з використанням Digital-карток Masterсard®, відкритих до різних поточних карткових рахунків Учасника Акції, не додаються, а враховуються окремо для кожного поточного карткового рахунку.
5.2. Дані про всі Транзакції автоматично заносяться до бази даних (надалі – «База Акції»). База Акції містить дані про дату та суму Транзакції, а також інші дані Учасника, визначені Організатором. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Організатор.
5.3. Не відповідають умовам Акції:
операції, які було здійснено до 00:00 год. 19 травня 2020 року та після 23:59 год. 19 липня 2020 року за київським часом;
перекази коштів з рахунку Картки на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб;
операції з оплати дорожніх чеків та (або) лотерейних квитків;
операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет;
операції з отримання готівки в будь-який спосіб;
операції з використанням будь-яких інших карток, окрім Digital-карток Masterсard®.
5.4. Організатор, Партнер і Виконавець мають право усунути будь-кого з Учасників від участі в Акції в разі виникнення сумнівів у виконанні таким Учасником умов цих Правил або в разі порушення Учасником цих Правил.

6. Фонд заохочень Акції.
6.1. Заохоченнями Акції є:
6.1.1. Електронний сертифікат* інтернет-супермаркету «Розетка» (https://rozetka.com.ua) номіналом 1 000,00 грн – 200 штук (надалі – «Заохочення Акції»).
* Під «електронним сертифікатом» мається на увазі 16-значний код.
6.2. Загальний фонд Заохочень Акції обмежений і становить вартість та кількість, зазначені в п. 6.1.1 Правил.
6.3. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну й поверненню не підлягають.
6.4. Незалежно від кількості Digital-карток Masterсard® в Учасника Акції, такий Учасник Акції може отримати не більше ніж одне Заохочення Акції за відповідний етап Акції.
6.5. Відповідальність Організатора та Виконавця обмежується вартістю та кількістю Заохочень Акції, зазначеними в п. 6.1 Правил.
6.6. Характеристики Заохочень визначаються на розсуд Організатора/Партнера/Виконавця.
Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень Акції, що зазначені (можуть бути зазначені) на Офіційній сторінці Акції на сайті https://promos.privatbank.ua та/або в рекламних матеріалах, які будуть поширюватися про Акцію, а також враження від використання таких Заохочень, можуть не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника Акції.
6.7. Організатор, Партнер і Виконавець не несуть відповідальності за подальше використання Заохочень після їх одержання, за неможливість скористатися Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання Заохочень.
6.8. Відповідальним за оподаткування вартості Заохочень відповідно до чинного законодавства України Акції є Виконавець.
6.9. Банк залишає за собою право будь-яким чином змінити фонд Заохочень Акції, або включити в Акцію додаткові Заохочення Акції, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявного Заохочення. У разі вичерпання фонду Заохочень Акції, за рішенням Організатора, Період проведення Акції може бути змінено. Якщо такі зміни матимуть місце, Банк повідомляє про них у порядку, передбаченому в п. 4.1 цих Правил.
6.10. Переможець Акції, отримуючи Заохочення Акції, усвідомлює:
що таке Заохочення Акції є доходом такого Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається в податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця Акції, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;
отримання Заохочення Акції може вплинути на умови отримання Переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо.
Переможець Акції самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Заохочення Акції, а також усвідомлює наслідки таких дій. Організатор, Партнер і Виконавець не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції додаткового блага (доходу), такого як Заохочення Акції.

7. Умови й порядок визначення переможців та отримання заохочень Акції.
7.1. Визначення переможців Акції відбувається на основі Бази Акції серед Учасників Акції, які виконали умови розділу 5 Правил.
7.2. Визначення переможців, які здобудуть право на отримання Заохочень Акції, проводиться Організатором шляхом випадкової комп’ютерної вибірки за таким графіком:
- не пізніше 26.06.2020 (за 1-й етап проведення Акції: з 19.05.2020 до 19.06.2020) визначаються 100 (сто) переможців Акції, які здобудуть право на отримання Заохочення Акції;
- не пізніше 26.07.2020 (за 2-й етап проведення Акції: з 20.06.2020 до 19.07.2020) визначаються 100 (сто) переможців Акції, які здобудуть право на отримання Заохочення Акції.
7.3. Під час визначення Переможця Акції, який отримає Заохочення Акції за умовами цих Правил, формується список з 30 (тридцяти) резервних переможців Акції (надалі – «Резервні переможці»), які матимуть право отримати Заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Переможця Акції.
7.4. За результатами кожного визначення Переможців Акції в порядку, передбаченому п. 7.2 Правил, формується відповідний Протокол, що підписується комісією Організатора та містить у закодованому вигляді знеособлені номери мобільних телефонів Переможців Акції та Резервних переможців (надалі – «Протокол»).
7.5. Представник Організатора інформує Переможця Акції про його перемогу в Акції та про умови отримання Заохочення Акції шляхом надсилання повідомлення в месенджер у мобільному додатку Privat24 протягом 6 (шести) робочих днів з відповідної дати визначення Переможців Акції.
7.6. Для отримання Заохочення Переможець Акції протягом 2 (двох) робочих днів після інформування його про перемогу в Акції повинен надіслати Виконавцю на електронну адресу mastercard@adsapience.com скан-копії своїх документів:
- паспорта громадянина України (усіх сторінок, де є записи) або id-картки;
- довідки про присвоєння податкового номера (РНОКПП, окрім випадку, коли Переможець через свої релігійні переконання відмовився від отримання РНОКПП, про що має відповідну відмітку в паспорті/id-картці).
Крім того, для отримання Заохочення Переможець повинен в електронному листі надати згоду на опрацювання його персональних даних.
7.7. У разі невиконання Переможцем Акції вимог цих Правил, Переможець Акції втрачає право на отримання Заохочення Акції та йому не сплачується будь-яка компенсація. У такому разі право отримати Заохочення Акції переходить до відповідного Резервного переможця.
7.8. Вручення Заохочень Акції Переможцям відбувається протягом 6 (шести) робочих днів з моменту отримання представниками Виконавця документів, передбачених п. 7.6 Правил, шляхом надсилання Заохочень електронною поштою на адресу, з якої було надіслано Переможцем скан-копії його документів, згідно з п. 7.6 Правил.
7.9. У разі відсутності у Резервного переможця, до якого перейшло право отримати Заохочення, можливості/бажання отримати Заохочення з причин, які не залежать від Організатора/Виконавця, Резервному переможцю не сплачується будь-яка компенсація. У такому випадку право отримати Заохочення перейде до наступного Резервного переможця.
7.10. Порушення Учасниками Акції цих Правил або відмова Учасників Акції від виконання цих Правил (у т. ч. механіки, порядку та строків проведення Акції та/або умов отримання Заохочення Акції тощо) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції. При цьому в разі відмови Учасника така особа не має права на одержання від Організатора, Виконавця й Партнера та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
7.11. Організатор/Партнер/Виконавець не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/Переможцями Акції і прав на одержання Заохочення Акції.
7.12. Організатор і Виконавець не несуть відповідальності за неможливість вчинення передбачених цими Правилами дій, спрямованих на реалізацію Акції через продовження або посилення обмежувальних заходів, введених рішеннями органів державної влади та/або місцевого самоврядування, у тому числі тих, що спрямовані на боротьбу з епідеміями, пандеміями тощо. У цьому разі Організатор може ухвалити рішення про відстрочення Акції або зміну її умов, включаючи умови щодо порядку та строків вручення Заохочень, повідомивши про це Учасників Акції в порядку, передбаченому Розділом 6 цих Правил.
Організатор/Виконавець звільняється від відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха; пожежа; повінь; військові дії будь-якого характеру; блокади; суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Акції; інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця обставини щодо залучених ним третіх осіб.
7.13. Організатор/Партнер/Виконавець не відповідає за будь-які витрати Переможців Акції, пов’язані з подальшим використанням Заохочень Акції.
7.14. Організатор, Партнер і Виконавець не несуть відповідальності за технічні проблеми з передачею даних у разі використання каналів зв’язку та Інтернету під час проведення Акції, внаслідок яких Учасники Акції не були повідомлені або були несвоєчасно повідомлені про перемогу в Акції.

8. Інші умови.
8.1. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, рішення ухвалює Організатор. Рішення Організатора є остаточним і не підлягає оскарженню.
8.2. Організатор підтверджує та гарантує, що для визначення Переможців Акції не використовуються засоби, які б дозволили втручатися в результати визначення Переможців.
8.3. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (надалі – «Закон») Учасникам Акції повідомляється:
8.3.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції та Переможців Акції є Організатор.
8.3.2. Персональні дані Учасників Акції та Переможців Акції опрацьовуються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
8.3.3. З метою опрацювання персональних даних, зазначеною в п. 8.3.2 цих Правил, опрацьовуються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, РНОКПП.
8.3.4. З персональними даними вчинятимуться такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання й поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
8.3.5. Розпорядником персональних даних Переможців Акції є Виконавець, якому надаються всі права та на якого покладаються всі обов’язки, передбачені Законом.
8.3.6. Персональні дані Переможців Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, зазначеної в п. 8.3.2 цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Переможців Акції без згоди суб’єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом, і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
8.3.7. Персональні дані Учасників Акції опрацьовуватимуться з моменту їх отримання та протягом Періоду Акції, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Переможців Акції зберігатимуться протягом строку, який передбачено законодавством України для виконання мети, зазначеної в п. 8.3.2 цих Правил, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
8.3.8. Переможці Акції можуть відкликати згоду на опрацювання своїх персональних даних, надіславши володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, зазначену в цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочення Акції.
8.3.9. Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону.
8.4. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції/Переможець Акції тим самим надає згоду володільцю на опрацювання його персональних даних в обсязі та на умовах, зазначених в п. 8.3 цих Правил.
8.5. Організатор і Виконавець не несуть жодної відповідальності щодо захисту будь-яких інших даних, окрім персональних даних, що передаються згідно з умовами Акції, розміщеними Учасником Акції в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дії. Так само Організатор і Виконавець не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб у результаті дій Учасника Акції з надання таких персональних даних.
8.6. У разі відмови Учасника Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, від отримання ним заохочення Акції будь-які претензії такого Учасника Акції з цього приводу не приймаються й не розглядаються Організатором/Виконавцем. У разі відмови від отримання Заохочення Акції подальші претензії Переможця Акції щодо отримання будь-яких компенсацій або повернення права на отримання Заохочення не приймаються й не розглядаються.
8.7. Організатор і Виконавець не несуть відповідальності за:
- неотримання Учасником Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, Заохочення Акції з вини такого Учасника Акції;
- за відмову Учасника Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, від одержання Заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено жодних технічних невідповідностей;
- інші обставини, які не залежать від Виконавця/Організатора.
Організатор і Виконавець не сплачують Учасникам Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, жодних компенсацій.
8.8. Номери телефонів, IP-адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників Акції, у діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції в більш вигідні умови порівняно з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в Акції. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції ухвалюється самостійно Організатором і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, яких було не допущено до подальшої участі в Акції незалежно від моменту такого недопущення в Акції (до чи після отримання ними Заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень Акції, неодержаних на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають права на одержання жодних компенсацій від Організатора.
8.9. Під час проведення Акції чи після її закінчення Організатор і Виконавець не зобов’язані листуватися з потенційними Учасниками Акції та надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
8.10. Правила затверджені Організатором і діють протягом Періоду Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Ви оформлюєте Digital картку Masterсard, а ми вам за це сертифікат! » в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.