Мови

Купуйте авіаквитки в ПриватБанку – отримуйте бонуси!

з 2 листопада 2015
на постійній основі

Купуйте авіаквитки в ПриватБанку й отримуйте бонуси на Ваш бонусний рахунок. Витратити отримані бонуси Ви можете протягом 1 місяця у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс».

Купуйте авіаквитки в ПриватБанку й отримуйте бонуси на Ваш бонусний рахунок. Витратити отримані бонуси Ви можете протягом 1 місяця у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс».

Як стати учасником акції?
Кожен клієнт, у якого є картка ПриватБанку, може брати участь в акції, купуючи авіаквитки на сайті bilet.pb.ua.

Як розплатитися за квиток бонусами?
Під час купівлі авіаквитка на сайті виберіть картку або бонусний рахунок для оплати.

Акція починається з 02.11.2015 р. і діє на постійній основі. В акції можуть брати участь тільки особи, які досягли 18 років, у яких є картка ПриватБанку.

Купуючи авіаквитки на певні рейси через канал ПриватБанку (меню «Квитки» в Приват24) Ви отримуєте бонус. Розмір бонусу вказується під вартістю авіаквитка. Сума бонуса залежить від обраного рейсу, кількості пасажирів, авіакомпанії, напрямку перельоту та зараховується банком на рахунок «Бонус Плюс».

Скористатися бонусами потрібно протягом 1 місяця з моменту зарахування. Після завершення цього строку бонуси перестають діяти.

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ «Купуйте авіаквитки в ПриватБанку – отримуйте бонуси!» (далі – акція) ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Україна (далі – Організатор).

2. СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ: з 2 листопада 2015 р. на постійній основі (далі – період проведення акції).

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ: усі клієнти ПриватБанку (далі – учасники акції) – власники карток, емітованих ПриватБанком, за винятком корпоративних карток.

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ:Для участі в акції необхідно придбати авіаквиток через канал ПриватБанку (меню «Квитки» в Приват24) за допомогою платіжної картки ПриватБанку. Розмір бонусу вказується під вартістю авіаквитка.

5. ПРЕМІАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ:

5.1. Виконавши умови п. 4, тобто придбавши квиток через канали ПриватБанку (меню «Квитки» в Приват24) за допомогою платіжної картки ПриватБанку, учасник акції отримує бонус на бонусний рахунок у розмірі, котрий було зазначено під вартістю авіаквитка.

5.2. Бонуси зараховуються на бонусний рахунок картки, з якої пройшла оплата, протягом 1 банківського дня після здійснення транзакції.

5.3. Організатор залишає за собою право відмовити учаснику акції в нарахуванні бонусів за окремими транзакціями в разі виявлення в діях учасника елементів шахрайства, а також в інших випадках на розсуд Організатора.

5.4. Виплати бонусів учасникам акції, які виконали умови акції, здійснюються згідно з реєстром і в рамках графіка виплат на бонусний рахунок.

5.5. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті ПриватБанку www.pb.ua в розділі «Акції».

Клієнти можуть отримати детальну інформацію на цікаві питання за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів по Україні).

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Купуйте авіаквитки в ПриватБанку – отримуйте бонуси!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.