Мови

Акція «Смартфонів п’ять вагонів»!

з 15 листопада 2017 до 31 грудня 2017

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку – власники карток Mastercard.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційні правила акції «Смартфонів п’ять вагонів»
1. Організатор акції.
Організатором акції «Смартфонів п’ять вагонів» (далі – «акція») є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «Організатор»).
2. Строки та територія проведення акції.
Акція проходить з 15.11.2017 по 31.12.2017 (далі – «період проведення акції») на всій території України.
3. Учасники акції.
До участі в акції допускаються всі громадяни України, які досягли 16 років, фізичні особи – власники платіжних карток Mastercard усіх типів, емітованих ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «учасники акції»). Обов’язкова наявність ІПН.
4. Умови участі в акції.
4.1. Для участі в акції клієнтові необхідно оплатити квиток на поїзд у будь-якому каналі ПриватБанку з картки Mastercard ПриватБанку в період акції з будь-якої станції відправлення до будь-якої станції прибуття.
4.2. Оплата одного або більше квитків на поїзд у будь-якому з каналів ПриватБанку підтверджує бажання клієнта брати участь в акції та отримувати подарунки, передбачені преміальним фондом акції (п. 5).
4.3. В акції враховуються квитки, використані за призначенням для проїзду на залізничному транспорті.
5. Преміальний фонд акції.
5.1. Виконавши умови пунктів 4.1–4.3, клієнт бере участь в акції й може виграти подарунок.
5.2. За весь період акції розігрується 100 смартфонів (модель Xiaomi Redmi 4 32GB).
5.3. Визначення переможців відбувається випадковим чином – щотижня визначається 20 переможців. Один клієнт може отримати подарунок лише один раз.
6. Підбиття підсумків акції.
6.1. Підсумки акції підбиваються по системі ПриватБанку (Україна).
6.2. Під час підбиття підсумків акції Організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.1. Підсумки акції підбиваються по системі ПриватБанку (Україна).
6.2. Під час підбиття підсумків акції Організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним угода, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також у рекламних цілях.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті ПриватБанку www.pb.ua у розділі «Акції», у прес-релізах банку й на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. До участі в акції допускаються співробітники ПриватБанку.
Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Акція «Смартфонів п’ять вагонів»!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.