Мови

Акція «Різдвяна подорож у Лапландію»!

з 1 грудня 2017 до 31 грудня 2017

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку – власники карток Masterсard®, які купують квитки в ПриватБанку.

Як узяти участь в акції?
Реєструйтеся та купуйте квиток на літак в будь-якому з каналів ПриватБанку з картки Mastercard®.

Які подарунки чекають на учасників акції?
Серед учасників акції буде проведено два розіграші:

  • для міжнародних рейсів – сертифікат на 150 тис. грн на поїздку в Лапландію;
  • для рейсів по Україні – сертифікат на 100 тис. грн на поїздку в Буковель.

Вітаємо переможців Акції!

Сертифікат на 150 тис. грн на поїздку в Лапландію отримує Байчас Сергій Михайлович.

Сертифікат на 100 тис. грн на поїздку в Буковель отримує Примаченко Анастасія Петрівна.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційні правила акції «Різдвяна подорож у Лапландію»
1. Організатор акції.
Організатором акції «Різдвяна подорож у Лапландію» (далі – акція) є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор).
2. Строки та територія проведення акції.
Акція проходить з 01.12.2017 до 31.12.2017 (далі – період проведення акції) на всій території України.
3. Учасники акції.
До участі в акції допускаються всі громадяни України, які досягли 16 років, фізичні особи – власники платіжних карток Mastercard усіх типів, емітованих ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – учасники акції). Обов’язкова наявність ІПН.
4. Умови участі в акції.
4.1. Для участі в акції клієнтові необхідно провести реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону за формою, визначеною Організатором, та оплатити квиток на літак у будь-якому каналі ПриватБанку з картки Mastercard ПриватБанку в період акції на будь-який рейс.
4.2. Оплата одного або більше квитків на літак у будь-якому з каналів ПриватБанку підтверджує бажання клієнта брати участь в акції й отримувати подарунки, передбачені преміальними фондом акції (п. 5).
4.3. Участь в акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність учасників акції.
4.4. В акції враховуються квитки, які були використано за призначенням для проїзду на авіаційному транспорті.
5. Преміальний фонд акції.
5.1. Виконавши умови пунктів 4.1–4.3, клієнт бере участь в акції та може виграти подарунок.
5.2. За весь період акції розігруються два подарункові сертифікати від туроператора Join UP!
Для міжнародних рейсів – сертифікат на 150 тис. грн на поїздку в Лапландію.
Для рейсів по Україні – сертифікат на 100 тис. грн на поїздку в Буковель.
5.3. Визначення переможців відбувається випадковим чином. Дата проведення розіграшів з 01.01.2018 до 07.01.2018. Один клієнт може отримати подарунок лише один раз.
5.4. Переможець акції не може поділити подарунок акції на кілька частин за тривалістю, тобто повинен використати його за один раз.
6. Підбиття підсумків акції.
6.1. Підбиваючи підсумки акції, Організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.2. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде поінформовано.
6.3. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру.
6.4. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором і третім особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також у рекламних цілях.
6.5. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті ПриватБанку www.pb.ua в розділі «Акції», у прес-релізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.6. Замовник акції має право внести зміни в умови цих правил шляхом розміщення нової редакції правил на сайті.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Результати визначення переможців акції, які отримають подарунки акції, після отримання ними подарунків акції будуть вважатися остаточними та не підлягатимуть оскарженню. Організатор акції залишає за собою право повторного визначення переможця акції, який отримає подарунок акції, з єдиного реєстру в разі підозри та/або виявлення фальсифікації під час участі в акції з боку відповідного переможця акції.
6.9. У разі відсутності в переможця акції можливості/бажання використати/отримати подарунок акції з причин, що не залежать від Організатора, Організатор не сплачує переможцеві акції жодних компенсацій.
6.10. До участі в акції не допускаються співробітники ПриватБанку.
6.11. Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Акція «Різдвяна подорож у Лапландію»!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.