Мови

Оформи картку Masterсard® «Універсальна» та отримуй подарунки

з 19 травня 2018 до 19 червня 2018

Гарантовано отримуйте до 380 грн!

Гарантовано отримуйте до 380 грн!

Хто може брати участь в акції?

Фізичні особи – громадяни України, співробітники ПАТ «Укрзалізниця», яким виповнилося 18 років.

Як взяти участь в акції?

Крок № 1. Звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку до спеціаліста з обслуговування клієнтів.

Крок № 2. Пред’явити спеціалісту з обслуговування клієнтів оригінал посвідчення співробітника ПАТ «Укрзалізниця» на своє ім’я.

Крок № 3. Отримати акційну картку Masterсard® «Універсальна»!

Які заохочення чекають на учасників акції?

Заохочення № 1 — 50 грн на основний рахунок картки після її активації.

Заохочення № 2 — 30 грн на рахунок мобільного після першої транзакції.

Заохочення № 3 — кешбек 5 % від усіх оплат карткою на будь-яку суму в POS.

 Поширені запитання щодо акції

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційні правила акції
«Оформи картку Masterсard® «Універсальна» та отримуй подарунки» (надалі – «Акція») для співробітників ПАТ «Укрзалізниця» (надалі – «Правила»).
Організатором Акції є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», що знаходиться за адресою:
01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д (надалі – «Організатор/Банк»).

1. Основні положення Акції
1.1. Участь в Акції мають право взяти дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на момент участі в Акції виповнилося 18 років, які є співробітниками ПАТ «Укрзалізниця», та виконали всі дії, встановлені цими правилами (надалі – «Учасники Акції»).
Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства, власники та/або співробітники Організатора, члени їхніх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та/або приватних підприємців, залучених до організації чи проведення Акції, та члени їхніх сімей.
1.2. Період Акції – з 00 годин 00 хвилин 00 секунд 19 травеня 2018 року до 23 годин 59 хвилин 59 секунд 19 червня 2018 року (надалі – «Період Акції/Тривалість Акції).
1.3. Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (на підставі Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 № 1207-VII), а також низки населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року, та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 року № 254-VIII).

2. Умови участі в акції та подарунковий фонд акції

2.1. Для участі в Акції та можливості отримання Заохочень Акції Учасникам Акції необхідно виконати наступні умови:

2.1.1. Умови для отримання Заохочення № 1/строки отримання:

2.1.1.1. Для можливості отримання Заохочення № 1 Учасник Акції, не повинен мати активну картку «Універсальна» або «Універсальна Gold», емітовану ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» до моменту виконання п. 2.1.1.2. Правил.

2.1.1.2. Учасник Акції має звернутися до будь-якого відділення ПриватБанку (у робочий час) протягом Періоду Акції та пред’явити спеціалісту з обслуговування клієнтів оригінал посвідчення співробітника ПАТ «Укрзалізниця» на своє ім’я.
2.1.1.3. Далі Учасник Акції має оформити та активувати картку Masterсard® «Універсальна» (надалі – «Акційна Картка»)

2.1.1.4. Після активації Акційної Картки Учасник Акції гарантовано отримує 50 (п’ятдесят) грн (надалі – «Заохочення № 1 Акції») шляхом перерахування Організатором вищевказаної суми на основний рахунок Акційної Картки Учасника Акції. Перерахування буде здійснено до 1 серпня 2018 року включно.
2.1.1.5. Для оформлення Акційної Картки Учаснику Акції може бути необхідно пред'явити паспорт та ІПН.
2.1.1.6. Акційна Картка Учасника на момент виплати Організатором Акції Заохочення № 1 Акції повинна мати статус активної, в іншому разі Заохочення № 1 не може бути зараховано до моменту її перевипуску Учасником Акції та його звернення до служби 3700.
2.1.1.7. Для отримання Заохочення № 1 Акції, клієнт має бути повністю ідентифікованим у базі ПриватБанку.

2.1.2. Умови для отримання Заохочення № 2/строки отримання:
2.1.2.1. Для отримання Заохочення № 2 Учасник акції має протягом 30 днів з моменту активації Акційної Картки здійснити нею транзакцію на будь-яку суму за будь-які товари та/або послуги в будь-яких торговельно-сервісних підприємствах на території України (враховуючи умови п. 1.3 Правил) (надалі – «Транзакція»).
2.1.2.2. До 1 серпня 2018 року включно Учасник Акції отримує 30 (тридцять) грн шляхом перерахування Організатором грошових коштів на рахунок фінансового мобільного номеру Учасника Акції (надалі – «Заохочення № 2 Акції).
2.1.2.3. У разі відсутності в Учасника Акції номеру телефону, який зареєстровано в базі ПриватБанку як фінансовий, Заохочення № 2 Акції не може бути зараховано до моменту його вставлення та звернення Учасника Акції до служби 3700.
2.1.1.4. Для отримання Заохочення № 2 Акції, клієнт має бути повністю ідентифікованим у базі ПриватБанку.

2.1.3. Умови для отримання Заохочення № 3/строки отримання:
2.1.3.1. Для отримання Заохочення № 3 Учасник Акції протягом Періоду Акції має здійснити оплату(и) на будь-яку(і) суму(и) товарів та/або послуг у будь-яких торговельно-сервісних підприємствах на території України (враховуючи умови п. 1.3. Правил) Акційною Карткою.
2.1.3.2. До 1 серпня 2018 року включно Учасник Акції отримує кешбек 5 % від суми оплати (надалі – «Заохочення № 3 Акції») шляхом перерахування Організатором грошових коштів на основний рахунок Акційної Картки.
2.1.3.3. Кешбек буде нараховано за оплати товарів та/або послуг Акційною Карткою протягом 30 календарних днів з моменту, як Учасник Акції надав спеціалісту з обслуговування клієнтів ПриватБанку оригінал посвідчення співробітника ПАТ «Укрзалізниця» на своє ім’я.
2.1.3.4. Максимальна сума відшкодування на одного Учасника Акції не може становити більше ніж 300 грн.
2.1.3.5. Акційна Картка Учасника, на момент виплати Організатором Акції Заохочення № 1 Акції, повинна мати статус активної, в іншому разі Заохочення № 3 не може бути зараховано до моменту її перевипуску Учасником Акції та його звернення до служби 3700.
2.1.3.6. Щоб отримати Заохочення № 3 Акції, клієнт має бути повністю ідентифікованим у базі ПриватБанку.
2.1.3.7. Окрім Учасників Акції, які отримали Акційну Картку, виконавши умови п. 2.1.1.2. та 2.1.1.3. Правил, можливість отримання Заохочення № 3 також мають учасники, які не оформили Акційну Картку з тих причин, що вони вже мають активну картку «Універсальна» або «Універсальна Gold», емітовану ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», за умови надання співробітнику ПриватБанку оригіналу посвідчення співробітника ПАТ «Укрзалізниця».

2.2. Загальна сума повернень грошових коштів (загальної суми Заохочень Акції) одному Учаснику Акції – не більше ніж 380,00 грн за весь Період Акції.
2.3. Кількість Заохочень Акції, що зазначені в п. 2.1 Правил, обмежено. Організатор залишає за собою право достроково завершити Акцію у разі дострокового вичерпання Заохочень Акції, зазначених у п. 2.1 Правил.
2.4. Відповідальність Організатора Акції обмежується вартістю та кількістю Заохочень Акції, передбачених цими Правилами.
2.5. Організатор залишає за собою право збільшити загальний Фонд Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові Заохочення, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявних Заохочень. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому в п. 6 цих Правил.
2.6. Організатор Акції не несе відповідальності: за подальше використання Заохочень Акції Учасниками Акції, які мають право на отримання Заохочень Акції, згідно з умовами п. 4 Правил, після їх одержання; за неможливість Учасниками Акції скористатись наданими Заохоченнями Акції з будь-яких причин; за можливі наслідки використання таких Заохочень Акції.
2.7. Одержання (виплату) Заохочень Акції Учасникам Акції, які мають право на отримання Заохочень Акції, забезпечує Організатор. Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів у результаті отримання Заохочень Акції забезпечується Організатором Акції відповідно до вимог законодавства України.

3. Порядок визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Заохочень Акції.
3.1. З метою визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Заохочень Акції, та грошової суми Заохочення для кожного Учасника Акції, які здобувають право на отримання Заохочень Акції, Організатор аналізує Транзакції, проведені за допомогою картки Mastercard® «Універсальна» за Період Акції.
3.2. Якщо Учасник Акції не буде відповідати умовам, зазначеним в п. 2.1 цих Правил, він позбавляється права на отримання Заохочення Акції.
3.3. Організатор самостійно забезпечує проведення процедури визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Заохочень Акції.
3.4. Результати визначення Учасників Акції, які мають право на отримання Заохочення Акції, є остаточними й оскарженню не підлягають.
3.5. Організатор гарантує відповідність процедури визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Заохочень Акції, цим Правилам.

4. Порядок і спосіб інформування про умови Акції.
4.1. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил на сайті Банку www.promos.privatbank.ua.
4.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення на сайті Банку www.promos.privatbank.ua, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

5. Інші умови.
5.1. Учасники Акції, які здобули право на отримання Заохочення Акції, не можуть передавати своє право отримати таке Заохочення Акції третім особам, передавати таке право у спадщину чи за договором дарування третім особам.
5.2. Організатор Акції має право:
- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала або неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
- відмовити у видачі Заохочень Акції Учаснику Акції, який не виконав умови, необхідні для отримання таких Заохочень Акції згідно з цими Правилами.
5.3. Якщо будь-який Учасник Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора Акції, не має можливості отримати Заохочення Акції (у т. ч. якщо Учасник Акції закрив свій рахунок у Банку до моменту перерахування коштів), такий Учасник Акції не має права на отримання жодних додаткових заохочень, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.
5.4. Банк як Організатор Акції не бере участі в будь-яких суперечках стосовно Заохочень Акції, що можуть виникнути між Учасниками Акції та Організатором Акції. Організатор Акції не вступає в будь-які суперечки щодо визнання будь-яких осіб Учасниками Акції, а також прав на одержання Заохочень Акції.
5.5. Організатор Акції звільняється від відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха; пожежа; повінь; воєнні дії будь-якого характеру; блокади; суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції; інші непідвладні контролю з боку Організатора Акції обставини стосовно залучених ним третіх осіб.
5.6. Організатор Акції не компенсує будь-яких витрат Учасників Акції, пов’язаних з отриманням і подальшим використанням Заохочень Акції.
5.7. Організатор не несе відповідальності за неможливість отримання Заохочення Акції Учасником Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції, у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Організатора (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу підприємств телекомунікацій України.
5.8. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалюється Організатором. Рішення Організатора є остаточним й оскарженню не підлягає.
5.9. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. контактної інформації та адреси).
5.10. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення в тому ж порядку, що визначено для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов. Організатор не несе відповідальності у випадку, якщо Учасники Акції не будуть ознайомлені з такими змінами.
5.11. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (надалі – «Закон») Учасникам Акції повідомляється:
5.11.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції є Організатор.
5.11.2. Персональні дані Учасників Акції опрацьовуються Організатором з метою забезпечення їх участі в цій Акції, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
5.11.3. З метою опрацювання персональних даних, що зазначено у пп. 7.5.2 цих Правил, Організатор може опрацьовувати ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу реєстрації.
5.11.4. З персональними даними згідно з метою, визначеною у пп. 7.5.2 цих Правил, будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання й поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
5.11.5. Персональні дані Учасників Акції будуть опрацьовуватися з моменту їх отримання та протягом Періоду Акції, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Учасників Акції будуть зберігатися протягом строку, необхідного для виконання мети, зазначеної у пп. 7.5.2 цих Правил, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
5.11.6. Учасники Акції можуть відкликати згоду на опрацювання своїх персональних даних з метою, визначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, надіславши Організатору письмовий запит на адресу, зазначену в цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочень Акції.
5.11.7. Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
5.12. У разі відмови Учасника Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції, від отримання ним заохочення Акції будь-які претензії такого Учасника Акції з цього приводу не приймаються й не розглядаються Організатором.
5.13. Організатор не несе відповідальності:
- за неотримання Учасником Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції, Заохочення Акції з вини такого Учасника Акції;
- за відмову Учасника Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції, від одержання Заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено жодних технічних невідповідностей;
- інші обставини, які не залежать від Організатора.
Організатор не сплачує Учасникам Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, жодних компенсацій.
5.14. Номери телефонів, IP-адреси, електронні та поштові адреси й інші дані Учасників Акції, у діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції у вигідніші умови в порівнянні з іншими Учасниками), не допускаються до подальшої участі в Акції. У цьому випадку Організатор залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції ухвалюється самостійно Організатором і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, яких не було допущено до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень Акції, не одержаних на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій від Організатора.
6. Правила затверджені Організатором і діють протягом Періоду Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Оформи картку Masterсard® «Універсальна» та отримуй подарунки» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.