Мови

Рік без комуналки

з 8 лютого 2018 до 28 лютого 2018

Акцію завершено!
Переможець акції: Цикалюк Костянтин Петрович

Акцію завершено!
Переможець акції: Цикалюк Костянтин Петрович

Хто може брати участь в акції?
Власники карток Mastercard будь-якого українського банку.

Як узяти участь в акції?
Оплачуйте комунальні послуги від 30 грн з картки Mastercard будь-якого українського банку на сайті kvitkapay.com.ua

Чи потрібно реєструватися в акції?
Так, для участі в акції потрібно обов’язково зареєструватися за своїм номером телефону на цій сторінці або після успішного завершення платежу на kvitkapay.com.ua (з’явиться вікно з пропозицією реєстрації).

Які подарунки чекають на учасників акції?
За підсумками акції буде обрано двох переможців, за яких сервіс KVITKA PAY оплатить протягом 12 місяців комунальні послуги.

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 

1 Пунктом 162.1 ст.162 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі – ПКУ) визначено, що платником податку на доходи фізичних осіб є, зокрема, фізична особа – резидент, яка отримує доходи як із джерела їх походження в Україні.
Відповідно до п. 163.1 ст.163 ПКУ об’єктом оподаткування резидента є, у т. ч., загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід.
Згідно з пп. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються пасивні доходи (крім зазначених у підпункті 165.1.41 пункту 165.1 статті 165 ПКУ), доходи у вигляді виграшів, призів.
Відповідно до пп. 170.6.3 п. 170.6 ст. 170 ПКУ оподаткування доходів у вигляді виграшів та призів, інших, ніж виграш (приз) у лотерею, здійснюється в загальному порядку, установленому ПКУ для доходів, що остаточно оподатковуються під час їх нарахування, за ставкою, визначеною в абзаці першому пункту 167.1 статті 167 (18 %).
Також, відповідно до п. 161 підрозділу 10 розділу ХХ Перехідних положень ПКУ, тимчасово, до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України, установлюється військовий збір.
Об'єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені ст. 163 ПКУ, зокрема загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід (пп. 1.2 п. 161 підрозділу 10 розділу ХХ Перехідних положень ПКУ).
Нарахування, утримання та сплата (перерахування) військового збору до бюджету здійснюється в порядку, установленому ст. 168 ПКУ, за ставкою 1,5 відсотки (пп. 1.4 п. 161 підрозділу 10 розділу ХХ Перехідних положень ПКУ).

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА Й УМОВИ УЧАСТІ
В АКЦІЇ ДЛЯ КОРИСТУВАЧІВ СЕРВІСУ
Kvitka Рау
Загальні положення
Ці Офіційні правила (далі в тексті – Правила) визначають порядок проведення та умови участі в акції для користувачів сервісу Kvitka Рау (далі в тексті – Акція).
1.1 Акція – це захід рекламного характеру, що включає в себе поширення серед споживачів та стимулювання збуту продукції/послуг, формування інтересу та споживчого попиту на продукцію/послуги, формування обізнаності споживачів про продукцію/послуги від Kvitka Рау, збільшення обсягів продажу такої продукції/послуг та передбачає надання Призів Учасникам Акції, які, відповідно до умов даних Правил, отримають на це право. Акція проводиться відповідно до норм законодавства України та згідно ПК України й має на меті рекламування товару/послуг Організатора, сприяння їх продажу/наданню, при цьому Організатор Акції витрачає на її проведення свій прибуток (дохід) (п. 14.1.101 статті 14 Податкового кодексу України).
Приз – грошові кошти у вигляді оплати комунальних послуг переможця за 12 календарних місяців, починаючи з наступного місяця після місяця, у якому переможець був обраний («Рік без комунальних платежів»). До Призу не включається будь-яка заборгованість переможця з оплати комунальних послуг. Сума Призу не може перевищувати: під час опалювального сезону (середина жовтня – середина квітня) – 3 000,00 (три тисячі) гривень на місяць, під час неопалювального сезону (середина квітня – середина жовтня) – 1 500,00 (півтори тисячі) гривень на місяць з урахуванням усіх податків та зборів відповідно до чинного законодавства України.
Тривалість опалювального сезону, зазначена в п. 1.2 Правил, є приблизною і в кожному випадку встановлюється з урахуванням фактичного початку опалювання приміщень та підтверджується рахунками, отриманими Учасником Акції від органів, установ, організацій, які надають послуги централізованого опалення.
Комунальні послуги – включають у себе тільки послуги обслуговування прибудинкових територій, водовідведення холодної та гарячої води, постачання холодної та гарячої води, послуги опалення, постачання світла в приміщенні переможця.
Приміщення переможця – житлове (будинки, дім, квартира) /нежитлове (офіс) приміщення, за яке переможець сплатив комунальні послуги через сервіс Kvitka Рау та став переможцем згідно з даними Правилами.
Учасники Акції – повнолітні громадяни України, які є користувачами сервісу Kvitka Рау та здійснили оплату комунальних послуг через цей сервіс, постійно проживають на території України та які виконали умови Акції.
Беручи участь в Акції, кожна особа тим самим засвідчує факт повного та належного ознайомлення з цими Правилами, а також підтверджує свою повну беззаперечну згоду з умовами, що викладені в цих Правилах.
Ці Правила можуть бути змінені або доповнені Організатором Акції в односторонньому порядку без будь-якого спеціального попереднього повідомлення учасників Акції. Усі зміни/доповнення до цих Правил вносяться шляхом їх публікації за адресою розміщення цих Правил, яка вказана в цих Правилах. Зміни/доповнення набувають чинності із дня їх опублікування.
Чинна редакція Правил розміщується в Інтернеті на офіційному сайті Організатора за адресою: https://kvitkapay.com.ua/.
Учасникам акції рекомендується перевіряти умови цих Правил на предмет їх зміни або доповнення. Продовження участі в Акції після внесення змін або доповнень до цих Правил означає прийняття й повну згоду Учасника з такими змінами або доповненнями.
Організатор та Виконавець Акції.
Організатором Акції є Публічне акціонерне товариство Комерційний Банк «ПриватБанк», код ЄДРПОУ 14360570, що знаходиться за адресою: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1д.
Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕЙМБЮЛАНС», код ЄДРПОУ 37472324, що знаходиться за адресою: 04050, м. Київ, вул. Пимоненка, буд. 13ж, корпус 2.
Період та територія проведення Акції.
3.1 Період проведення Акції: з 08.02.2018 р. до 28.02.2018 р. включно (далі в тексті – Період акції); це період, протягом якого можна стати Учасником Акції.
Акція проводиться на промо-сайті Організатора за адресою: https://kvitkapay.com.ua по всій території України (далі в тексті – територія проведення Акції).
Умови участі в Акції.
Учасниками Акції є користувачі сервісу Kvitka Рау, які здійснили оплату хоча б однієї квитанції за допомогою картки Mastercard у період проведення Акції на оплату комунальних послуг через цей сервіс.
Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.
Участь в Акції є добровільною і визначається власним волевиявленням та активністю Учасників.
Учасники Акції мають право розповсюджувати інформацію про Акцію в будь-який спосіб, включно з використанням соціальних мереж, інших засобів комунікації та зв'язку.
У період Акції учасникам акції на промо-сайті Kvitka Рау надається гарантована можливість отримати Приз, у порядку, передбаченому цими Правилами.
Учасники Акції, які здійснюють декілька оплат комунальних послуг за різними адресами, у разі виграшу в розіграші отримають Приз у вигляді грошових коштів у вигляді оплати комунальних послуг лише за одну фактичну адресу, зазначену Переможцем.
Для участі в Акції Учаснику необхідно:
Здійснити оплату з картки Mastercard хоча б однієї квитанції за комунальні послуги через сервіс Kvitka Рау. Мінімальна сума оплати складає 30 (тридцять) грн.
Здійснити реєстрацію, а саме – заповнити дані на сайті, з обов'язковим зазначенням контактного номеру телефону, що являтиметься підтвердженням включення до списку учасників розіграшу.
Один учасник, який стає переможцем, визначається за допомогою RANDOM.ORG. Розіграш проводиться Виконавцем до 5-го числа наступного місяця. Дізнатися про переможця Акції можна на сайті Kvitka рау: https://kvitkapay.com.ua
Один і той самий учасник може бути переможцем Акції лише один раз протягом усього строку дії Акції. Протягом строку дії Акції всього буде обрано 1 (один) переможець.
Додатково визначаються також 2 (два) резервних переможці.
Порядок отримання Призу.
Сповіщення Переможця Акції здійснюється засобами телефонного зв’язку. Якщо зв’язатися з Переможцем неможливо протягом 7 (семи) календарних днів наступного місяця Акції, Приз стає недійсним для такого Переможця і переходить резервному Переможцю Акції. При цьому при сплаті за комунальні послуги Учасник повинен обов’язково зазначити свій контактний номер телефону та контактні дані. Переможцю Акції, якому було повідомлено про виграш, необхідно надати в телефонному режимі електронну адресу для подальшої комунікації.
Оплата комунальних платежів у вигляді Призу згідно з умовами Акції відбувається шляхом здійснення оплати комунальних послуг Виконавцем від імені Переможця. При цьому, беручи участь в Акції, учасники підтверджують, що надають Виконавцю Акції повноваження на сплату комунальних послуг від його імені в разі обрання учасника Переможцем Акції. Для отримання Призу переможець Акції повинен направляти на електронну пошту info@kvitkapay.com.ua скан-копії квитанцій на оплату комунальних послуг за відповідний місяць з темою листа «КВИТАНЦІЇ ПЕРЕМОЖЦЯ» у термін, не пізніше останнього дня наступного місяця. У разі порушення терміну надання квитанцій переможцем оплата комунальних послуг за відповідний місяць не відбувається й не переноситься на наступні періоди. Після оплати комунальних послуг переможцю Виконавцем направляється повідомлення-підтвердження оплати на його електронну пошту з електронної пошти info@kvitkapay.com.ua.
Оплата комунальних платежів у вигляді Призу згідно з умовами Акції здійснюється шляхом здійснення оплати комунальних послуг Виконавцем від імені Переможця лише за однією фактичною адресою.
За умовами участі в Акції, сума Призу не може бути перерахована на картку Mastercard Переможця Акції або будь-який інший рахунок Переможця.

Інформація/персональні дані/особисті немайнові права.
Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує, надає та висловлює:
Свою згоду Організатору Акції на обробку своїх персональних даних, наданих у межах проведення Акції згідно з цими Правилами, включаючи такі дії, як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання й поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем із метою реалізації вимог податкового законодавства України, відносин у сфері бухгалтерського обліку, проведення заходів рекламного характеру та маркетингових досліджень. Такі дані будуть зібрані та занесені в базу персональних даних, володільцем такої бази є Організатор Акції.
Свою згоду на безкоштовне використання Організатором наданої ним у межах участі в Акції інформації з маркетинговою та/чи рекламною метою, зокрема на використання його імені, прізвища, зображення, інтерв’ю з ним або інших матеріалів про нього шляхом публікації/розповсюдження/сповіщення в засобах масової інформації, у будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, у мережі Інтернет, а також для надсилання інформації, СМС-повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, повідомлень тощо на номер мобільного телефону/адресу, указану користувачем Картки Mastercard – Учасником Акції, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. Відповідне використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором. Учасник має право в будь-який момент відмовитися від отримання СМС-повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) про наступні активності Організатора, попередньо повідомивши Організатора про таке рішення.
Свою згоду на використання своїх персональних даних Організатором у будь-який спосіб, що не суперечить законодавству України.
Усі відео- та фотоматеріали, які можуть бути зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції або у зв’язку з проведенням Акції, належать Організатору. Організатор вправі використовувати вказані матеріали на власний розсуд у межах, що передбачені цими Правилами та відповідають чинному законодавству України.
Шляхом участі в Акції Учасники свідчать, що їх погодження/дозволи, визначені в цих Правилах, є безумовними та належними, такими, що надають змогу зробити висновок про їх надання у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
Інші умови Акції.
Організатор та Виконавець Акції не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, збій у роботі мережі Інтернет, інших непідвладних контролю з боку Організатора обставин.
Організатор та Виконавець Акції залишають за собою право не вступати та не вести письмові переговори з Учасниками.
Усі результати Акції є остаточними й такими, що не підлягають оскарженню.
Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за неможливість Учасників отримати Приз з будь-яких причин, що від них не залежать, у т. ч. у зв’язку зі збоями в роботі Інтернету чи з інших технічних причин.
Виконавець та Організатор не несуть відповідальності за можливу затримку отримання Призу Учасником у порядку, визначеному п. 4.9 цих Правил, якщо така затримка відбулася не з вини Виконавця чи Організатора.
Організатором не розглядаються претензії Учасників щодо компенсації/заміни Призу іншими матеріальними цінностями/послугами у випадку неотримання Призу з будь-яких можливих причин.
Відповідно до вимог ст. 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю в Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.
Порушення Учасником цих Правил, дотримання їх в неповному обсязі або відмова Учасника від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на отримання Призу. При цьому такий Учасник не має права на одержання від Виконавця Акції будь-якої компенсації.
Виконавець та Організатор не несуть обов’язку відшкодування будь-яких витрат учасника для участі в Акції, якщо такі витрати були понесені Учасником під час участі в Акції. Зокрема, вартість користування мережею Інтернет/мобільним зв’язком, що здійснюється Учасником з метою участі в Акції, оплачується Учасником самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом провайдера такої послуги.
У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань або питань, не врегульованих цими Правилами, право вирішення таких питань Організатор залишає за собою. Таке рішення є остаточним і оскарженню не підлягає.
Організатор та Виконавець Акції не вступають у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Призу. Організатор та Виконавець Акції не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції відповідно до вимог чинного законодавства України.
6.13 Інформацію про умови Акції можна отримати на сайті Організатора за адресою: https://kvitkapay.com.ua, за телефоном: 0 800 50 03 73 (дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Рік без комуналки» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.