Мови

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку – власники преміальних карток Mastercard Platinum, World Black Edition і World Elite.

Як стати учасником акції?
Обміняти в особистому кабінеті програми винагород Mastercard спеціальну пропозицію за 0 балів у період з 5 вересня до 15 жовтня.
Здійснити щонайменше 10 витрат від 1 000 грн кожна своєю преміальною карткою в період з 5 вересня до 15 жовтня.

Яка винагорода чекає на учасників акції?
Сімейна подорож для чотирьох у Disneyland Paris з 1 до 3 листопада 2019 року.

Вітаємо переможця - Єрмольчеву Ольгу (м. Черкаси)

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 

«Розпочніть сімейні пригоди у Disneyland ® Paris. Творіть безцінні історії»
(надалі – «Правила» та «Акція» відповідно)

1. Терміни та визначення
1.1. «Акція» – ця Акція, яка проходить в рамках Програми винагород Партнера, визначення якого наведено нижче в даних Правилах.
1.2. «Бали» – бали, які Учасники Програми винагород накопичують в рамках її проведення, та за відповідну кількість яких мають змогу придбати Спеціальну пропозицію.
1.3. «Учасник Програми винагород» (в усіх відмінках) – держатель Картки Masterсard®, зареєстрований для участі в Програмі винагород Партнера на підставі своєї згоди.
1.4. «Учасник Акції» (в усіх відмінках) – дієздатна фізична особа, яка є Учасником Програми винагород та замовила за накопичені бали одну одиницю Спеціальної пропозиції з Каталогу винагород, на момент участі в Акції виповнилося 18 років, має паспорт громадянина для виїзду за кордон з відкритою шенгенською візою або біометричний паспорт громадянина для виїзду за кордон та реєстраційний номер облікової картки платника податків, та виконала усі умови Правил. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник/Виконавець/Партнер Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
- особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років;
- особи, які не виконали умови цих Правил;
- особи, які перебувають у трудових відносинах із Замовником/Виконавцем/Партнером та їх чоловік або
дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба).
1.5. «Правила» – ці правила Акції, разом з будь-якими можливими змінами та доповненнями, затвердженими Партнером та опублікованими у встановленому цими Правилами порядку.
1.6. «Картка Mastercard®» – це банківська картка Platinum, World Elite або Black Edition, емітована АТ КБ «ПРИВАТБАНК», на території України під торговельною маркою Mastercard, з логотипом та голограмою Mastercard International або будь-якої компанії цієї групи, з функціями, пов’язаними з цією торговельною маркою.
1.7. «Держатель картки Mastercard®» – це фізична особа, що володіє або уповноважена використовувати Картку Mastercard® та якій видано Картку Mastercard® та/або PIN для ініціювання операцій.
1.8. «Сайт Акції» – Інтернет-сайт Акції за адресою: http://rewards.mastercard.ua/
1.9. «Програма винагород», «Програма» – програма лояльності на основі балів, що нараховуються за розрахунки Карткою Masterсard®, організована Masterсard, в якій Учасники зареєструвалися шляхом надання згоди на участь в Програмі.
1.10. «Резервний список» – список, який формується шляхом випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org зі списку Учасників Акції, які виконали всі умови даних Правил: список складається з дев’яти осіб (порядкові номера з другого до десятого), які матимуть право отримати Головне Заохочення Акції у разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений, як Переможець Акції.
1.11. «Переможець Акції» – Учасник Акції під порядковим номером один у списку, який сформований за допомогою випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org (або Учасник Акції з Резервного списку у разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений, як Переможець Акції) та здобуває право на отримання Головного Заохочення Акції.
1.12. «Супроводжуючі особи» – ними можуть бути не більше 3 (трьох) осіб, а саме: не більше 2 (двох) осіб старше 18 років, які мають дійсний оформлений паспорт громадянина для виїзду за кордон та відкриту шенгенську візу або біометричний паспорт громадянина для виїзду за кордон; та особи віком від 5 до 16 років, які мають дійсний оформлений паспорт громадянина для виїзду за кордон та відкриту шенгенську візу або біометричний паспорт громадянина для виїзду за кордон.
1.13. «Каталог винагород» - каталог, що містить перелік Винагород, доступних за Програмою, доступ до яких відбувається через сайт Програми за адресою: http://rewards.mastercard.ua/.
1.14. «Спеціальна пропозиція» – означає замовлення подарунку під назвою “Disneyland® Paris” з Каталогу винагород шляхом обміну в особистому кабінеті 0 (нуль) балів та виконання умов даної Акції. Замовлення Спеціальної пропозиції можливе виключно один раз на кожну зареєстровану у Програмі винагород Картку Mastercard®.

2. Замовник, Виконавець, Партнер Акції, місце та строки проведення Акції
2.1. Замовником Акції є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Замовник). Місцезнаходження Замовника: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д.
2.2. Виконавцем Акції є ТОВ «Проспектс Україна» «Prospects Ukraine» (по тексту – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: 03164, Україна, м. Київ, вул. Академіка Булаховського, 5б.
2.3. Партнером Акції є Представництво «МастерКард Юроп СА» в Україні (по тексту – «Партнер»), яке знаходиться за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.
2.4. Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим та зони проведення ООС, починаючи з «05» вересня 2019 р. до «15» жовтня 2019 р. включно (по тексту – «Період проведення Акції»).

3. Порядок та умови участі в Акції
3.1. Участь в Акції означає повну згоду Учасника Акції з усіма умовами цієї Акції.
3.2. Для участі в Акції необхідно мати паспорт громадянина для виїзду за кордон з відкритою шенгенською візою або біометричний паспорт громадянина для виїзду за кордон, реєстраційний номер облікової картки платника податків та чітко дотримуватися цих умов Акції в Період проведення Акції:
- замовити з Каталогу винагород Спеціальну пропозицію у персональному кабінеті на сайті http://rewards.mastercard.ua/;
- після підтвердження участі в Акції шляхом замовлення Спеціальної пропозиції, в Період проведення Акції здійснити від 10 транзакцій з використанням Картки Mastercard®, емітованої АТ КБ «ПРИВАТБАНК» на території України, на суму від 1 000,00 грн. для кожної транзакції, тобто на загальну суму від 10 000 грн (десяти тисяч гривень 00 коп.) (платіжні операції, здійснені до 00:00 05.09.2019 або після 23:59 15.10.2019 за київським часом, не беруть участі в Акції; а також переказ коштів із рахунку Картки Mastercard® на рахунки фізичних та/або юридичних осіб, зроблені в кредитних і фінансових організаціях, а також здійснення операцій через АТМ, операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет, а також платіжні операції на інші картки, відмінні від Картки);
- чітко дотримуватись умов даних Правил.
3.3. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил на сайті http://rewards.mastercard.ua/ та за телефоном Гарячої лінії: 0 800 30 11 20 – для Учасників Акції (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільних – згідно тарифів мобільного оператора). Лінії працюють в Період проведення Акції кожен день (окрім державних свят) з 09:00 до 21:00.
3.4. Учасник Акції автоматично реєструється при виконанні умов, визначених у п. 3.2., та вноситься до бази Даних (надалі – «База Акції»).
3.5. Результати Акції будуть оголошені не пізніше «25» жовтня 2019 року шляхом опублікування на сайті http://rewards.mastercard.ua/.
3.6. Замовник/Виконавець/Партнер не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Замовник/Виконавець/Партнер не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

4. Фонд заохочень Акції
4.1. Фонд Заохочень Акції складається з одного рівня Заохочення, а саме: 1 (одного) Головного Заохочення Акції, яким є подорож до Disneyland® Paris, тобто Сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку до Disneyland® Paris (Франція) на 3 дні (з «01» листопада 2019 року до «03» листопада 2019 року), на 4-ох осіб (Переможця Акції та Супроводжуючих осіб), до якого входить:
- авіапереліт Бориспіль-Париж та Париж-Бориспіль («економ-клас»);
- трансфер в Парижі аеропорт-готель, готель-аеропорт;
- проживання 2 ночі/3 дні у готелі Disney’s Newport Bay Club на умовах: 1 готельний номер на всіх (наПереможця Акції та Супроводжуючих осіб);
- вхідні квитки для відвідування обох парків Disneyland® Paris на 3 дні;
- страхування.
4.2. Фонд заохочень Акції обмежений і становить кількість, зазначену в п. 4.1. цих Правил. Відповідальність Виконавця/Замовника/Партнера обмежується кількістю Фонду заохочень Акції, передбаченого цими Правилами.
4.3. Замовник, Виконавець, Партнер не збільшують Фонд заохочень Акції.
4.4. Виконавець/Замовник/Партнер не несуть жодної відповідальності щодо подальшого використання Головного Заохочення Акції після його одержання, в тому числі, але не виключно, неможливістю скористатися ним з будь-яких причин, а також за можливі наслідки його використання.
4.5. Якщо Учасник Акції не має можливості/бажання отримати Головне Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника/Партнера, Виконавець/Замовник/Партнер не сплачують такому Учаснику Акції жодних компенсацій, в тому числі грошових, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Головного Заохочення Акції.
4.6. У випадку відмови Учасника Акції від отримання Головного Заохочення Акції з будь-яких причин вважається, що він відмовляється від будь-якого права на його отримання. У такому випадку Учасник Акції не має права вимагати від Замовника/Виконавця/Партнера Акції будь-якої компенсації. Грошовий еквівалент Головного Заохочення Акції не видається.
4.7. Заміна Головного Заохочення Акції будь-яким іншим не допускається. Головне Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає. При цьому Учасник Акції не має права на одержання від
Замовника/Виконавця/Партнера Акції будь-якої компенсації.
4.8. Зобов’язання з оподаткування вартості Головного заохочення Акції забезпечується Виконавцем відповідно до чинного законодавства України.

5. Визначення Переможців Акції
5.1. Визначення Учасника Акції, який здобуде право на отримання Головного Заохочення Акції проводиться Виконавцем у відповідності до п.3.2. цих Правил не пізніше «25» жовтня 2019 року, за адресою: м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В, серед усіх Учасників Акції, які виконали умови участі в Акції згідно цих Правил та відповідають цим Правилам, у присутності уповноваженої Комісії, що складається з представників Замовника та/або представників Виконавця (далі – Комісія), а також незалежного нотаріуса шляхом випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org з Бази Акції. Про результати визначення Переможця Акції, який здобуде право на отримання Головного Заохочення Акції, Комісія складає протокол, що має містити підписи усіх членів Комісії (надалі – Протокол).
5.2. У визначенні Переможця Акції, який здобуде право на отримання Головного Заохочення Акції бере
участь одне замовлення Спеціальної пропозиції на кожну зареєстровану у Програмі картку Mastercard® у Період проведення Акції та здійснення оплати за товар та/або послуги з використанням Картки Mastercard®. Учасник під порядковим номером один у Протоколі стає Переможцем Акції та здобуває право на отримання Головного Заохочення Акції, зазначеного в п. 4.1.1. цих Правил.
5.3. Під час визначення Переможця Акції, який отримає Головне Заохочення Акції на умовах цих Правил, у Протоколі додатково зазначається Резервний список (з порядковими номерами з другого до десятого) з 9 (дев’яти) Учасників Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»).
5.4. Протягом 2 (двох) робочих днів з дати визначення Переможця Акції, Виконавець Акції зв’язується з таким Переможцем Акції за номером контактного телефону, вказаним при замовленні Спеціальної пропозиції, та надає детальне роз’яснення з приводу отримання Головного заохочення Акції.
5.5. Якщо Виконавець протягом 2 (двох) робочих днів не зміг зв’язатися з таким Переможцем Акції, що здобув право на отримання Головного заохочення, за номером контактного телефону, вказаним при замовленні Спеціальної пропозиції, Виконавець зв’язується з Резервним переможцем Акції, який іде наступним у Резервному списку, тобто учасником під номером два та надалі наступним Учасником Акції в порядку черговості, зазначеними у Протоколі в порядку п. 5.3. даних Правил.
5.6. Якщо Учасник Акції, який отримав право на отримання Головного заохочення Акції, не виконав всіх умов цих Правил, він вважається таким, який втратив статус Переможця Акції та не має права на отримання Головного Заохочення Акції.
5.7. Результати визначення Переможців Акції, які здобувають право на отримання Головного заохочення Акції, є остаточними й оскарженню не підлягають.
5.8. Передача Виконавцем Головного Заохочення Акції відбудеться, протягом 5 календарних днів від дати визначення Переможця Акції, шляхом підписання Акту прийому-передачі між Виконавцем Акції та Переможцем Акції. Передача Головного Заохочення Акції Переможцю Акції, який набув на це право, здійснюється за умови його особистої присутності та за умови надання оригіналів таких документів: оригінал реєстраційного номера облікової картки платника податків та оригінал паспорта громадянина для виїзду за кордон з відкритою шенгенською візою, або біометричного паспорту громадянина для виїзду за кордон, а також копії паспортів громадянина для виїзду за кордон з відкритою шенгенською візою або біометричного паспорту громадянина для виїзду за кордон Супроводжуючих осіб.
5.9. Відмова від надання документів, зазначених в п. 5.9. цих Правил, або надання їх пізніше вказаного терміну, або надання інформації, що має ознаки фальсифікації, позбавляє такого Переможця Акції права на отримання Головного Заохочення Акції та вважається, що такий Переможець Акції добровільно відмовився від отримання Головного Заохочення Акції. У такому випадку Головне Заохочення Акції переходить до Резервного переможця Акції, який йде наступним у Резервному списку, тобто Учасника Акції під номером два, згідно Протоколу. Такий Резервний Переможець стає Переможцем Акції і до нього застосовуються вимоги цих Правил.
5.10. У разі відсутності у Переможця Акції відкритої шенгенської візи та/або біометричного паспорту громадянина для виїзду за кордон та/або можливості/бажання використати/отримати Головне Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника/Партнера, Виконавець/Замовник/Партнер не сплачують Переможцю Акції жодних компенсацій, в тому числі грошових, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Головного Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Головне Заохочення Акції переходить до Резервного переможця Акції, який йде наступним у Резервному списку, тобто Учасника Акції під номером два. Такий Резервний Переможець стає Переможцем Акції і до нього застосовуються вимоги цих Правил.
5.11. У випадку відмови Переможця Акції від отримання Головного заохочення з будь-яких причин вважається, що він відмовляється від будь-якого права на його отримання. У такому випадку Переможець Акції не має права вимагати від Замовника/Виконавця/Партнера Акції будь-якої компенсації.
5.12. Переможець Акції не може передавати право на отримання Головного заохочення Акції іншимособам.
5.13. Замовник Акції залишає за собою право перенести дату визначення Переможця Акції, повідомивши Учасників Акції про це шляхом оприлюднення повідомлення на Інтернет-сайті http://rewards.mastercard.ua/.

6. Інші умови
6.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника Акції з даними офіційними правилами Акції. Порушення Учасником Акції/Переможцем Акції цих Правил або відмова Учасника Акції/Переможця Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції/Переможця Акції від участі в Акції та отримання Головного Заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
6.2. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Учасникам Акції повідомляється:
6.2.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції/Переможця Акції є Виконавець;
6.2.2. Персональні дані Учасників Акції/Переможця Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;
6.2.3. З метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 6.2.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по-батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти та реєстраційний номер облікової картки платника податків, адреса реєстрації;
6.2.4. З персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
6.2.5. Розпорядником персональних даних Учасників Акції/Переможця Акції є Партнер, йому надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
6.2.6. Персональні дані Учасників Акції/Переможця Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 6.2.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників Акції/Переможця Акції без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;
6.2.7. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені Виконавцем у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Переможців Акції будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 6.2.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;
6.2.8. Учасники Акції/Переможець Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних письмово надіславши Володільцю персональних даних запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Головного Заохочення Акції;
6.2.9. Учасники Акції/Переможець Акції володіють всіма правами передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
6.3. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції/Переможець Акції надає згоду Виконавцю на обробку його персональних даних в об’ємі та на умовах, які вказані у п. 6.2. цих Правил.
6.4. Замовник/Виконавець/Партнер Акції не несе відповідальності у разі настання обставин непереборної сили, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця Акції обставини.
6.5. Учасники Акції мають право на отримання Головного Заохочення Акції тільки у випадку, якщо ними було дотримано всі вимоги цих Правил.
6.6. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється в порядку, передбаченому п. 3.3. даних Правил.
6.7. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Партнером Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Партнера Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
6.8. Виконавець/Замовник/Партнер не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Акції Головного Заохочення Акції, з причин, незалежних від Виконавця/Замовника.
6.9. У разі відмови Переможця Акції від отримання ним Головного Заохочення Акції будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Замовником/Виконавцем Партнером.
6.10. Переможець Акції отримує Головне Заохочення Акції відповідно до умов цих Правил лише після виконання всіх умов цих правил, а також надання Виконавцю або залученим ним третім особам всіх документів, зазначених у п. 5.9. цих Правил.
6.11. Виконавець, Замовник, Партнер не несуть відповідальності за:
- неотримання Переможцями Акції Головного Заохочення Акції з вини самого Переможця Акції або Переможця акції;
- за неможливість виїзду Переможця Акції та/або Супроводжуючих осіб за кордон, не оформлення (неможливість оформлення) віз з причин/підстав, що висуваються візовим центром країни здійснення подорожі, відмови Переможцю Акції та/або супроводжуючим його особам у видачі візи консульством або посольством, скасування й/або затримку рейсів.
- за неможливість Переможця Акції та/або Супроводжуючих осіб, скористатися Головним Заохоченням Акції з особистих причин Переможця Акції та/або супроводжуючої його особи.
6.12. Замовник/Виконавець/Партнер не здійснюють оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон, довідок, віз для виїзду за кордон та інших документів, пов’язаних з виїздом за кордон і використанням Головного Заохочення Акції Переможцем Акції та Супроводжуючих осіб.
6.13. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Виконавець/Замовник/Партнер не зобов’язані вести переписку з потенційними учасниками і надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Переможців Акції та на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо даної Акції.
6.14. Проїзд до місця отримання Головного Заохочення Акції і в зворотному напрямку, проживання, харчування та витрати пов’язані з отриманням Головного Заохочення Акції та будь-які інші витрати Переможця Акції оплачуються самим Переможцем Акції.
6.15. Партнер Акції має право внести зміни до умов даних Правил шляхом розміщення нової редакції правил на Сайті Акції. Правила затверджені Замовником Акції та діють протягом тривалості Акції.
6.16. Виконавець має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Розпочніть сімейні пригоди у Disneyland ® Paris» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.