Мови

Безкоштовні перекази з Польщі в Україну

з 10 травня 2019 до 10 серпня 2019

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто бере участь в акції?
Клієнти ПриватБанку та PayUkraine від 18 років. В акції можуть брати участь усі нові клієнти ПриватБанку та PayUkraine – відправники та одержувачі грошових переказів.

Хто може скористатися промокодом?
Новий клієнт, який раніше не здійснював переказів через PayUkraine.

Як узяти участь в акції?
Надіслати або отримати переказ через сайт або мобільний додаток PayUkraine на картку ПриватБанку.

Які подарунки?
Для нових клієнтів – відправників переказів: промокод PayUkraine на безкоштовний переказ та телефон Huawei P Smart 2019.

PayUkraine – спеціальний сервіс грошових переказів для українців у Польщі.

Переказуйте так, як вам зручно: 

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Безкоштовні перекази з Польщі в Україну на картки ПриватБанку!

1. Цими Офіційними правилами акції «ПриватБанк і PayUkraine спільно з компанією Mastercard » (далі – Акція) організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор)» визначаються порядок та умови її проведення. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.

2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція проходить до з 10.05.19 по 10.08.2019 (далі – період проведення акції).
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
«Учасник Акції» фізичні особи – громадяни України та іноземці, які здійснюють відправку переказів з Польщі, одержувачі переказів яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, з наявністю ІПН.

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
Для участі в акції клієнту потрібно відправити або отримати грошовий переказ через PayUkraine на картку ПриватБанку.

5. За весь період акції (3 місяці) розігруються:
Huawei P Smart 2019 – 1 шт (серед нових відправників переказів, які до 10.08.19 не користувалися сервісом PayUkraine );
подарки - 9 шт. рюкзаки – 3 шт.; PowerBank – 3 шт.; термокухлі – 3 шт. (серед одержувачів переказів через PayUkraine на картки ПриватБанку)
5.3. Етапи нагородження:
10.05.2019 – 09.06.2019 розігрується: 1 рюкзак, 1 PowerBank, 1 термокухелі
10.06.2019 – 09.07.2019 розігрується: 1 рюкзак, 1 PowerBank, 1 термокухелі;
10.07.2019 – 10.08.2019 розігрується: Huawei P Smart 2019 – 1 шт, 1 рюкзаки, 1 PowerBank, 1 термокухлі.
5.4. Визначення переможців відбувається випадковим чином. Один клієнт може отримати подарунок лише один раз.

6. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ АКЦІЇ.
6.1. Підсумки акції підбиваються по системі АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (Україна).
6.2. Підбиваючи підсумки акції, Організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також у рекламних цілях.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті Організатора www.pb.ua в розділі «Акції», у прес-релізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat
6.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Безкоштовні перекази з Польщі в Україну» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.