Зимний МастерФриланс с ПриватБанком, Mastercard и Freelancehunt!

с 2 декабря 2019 по 2 марта 2020

Главный подарок – Apple AirPods уже ждет тебя!

Главный подарок – Apple AirPods уже ждет тебя!

Кто может участвовать в акции?
В розыгрыше подарков могут участвовать фрилансеры биржи фриланса Freelancehunt, у которых есть карта Mastercard ПриватБанка.

Как стать участником акции?
1. Зарегистрируйтесь в акции на странице Freelancehunt.
2. Совершите перевод на карту Mastercard на общую сумму от 2 000 грн в месяц.
3. Проведите от 3 транзакций с любой карты Mastercard ПриватБанка.

Какие подарки ждут фрилансеров?
- 3 гарнитуры Apple AirPods – по 1 в месяц.
- 3 сертификата от Rozetka на 1 000 грн – по 1 в месяц.
- 3 Power Bank Xiaomi – по 1 в месяц.
- 3 зонта – по 1 в месяц.

Этой зимой ПриватБанк совместно с Mastercard и Freelancehunt будет радовать и согревать фрилансеров подарками! Реализовуйте проекты через «Сейф», переводите средства на карту Mastercard ПриватБанка, осуществляйте от 3 транзакций с любой карты Mastercard ПриватБанка на каждом этапе акции и становитесь участником розыгрыша гарнитур Apple AirPods и других подарков.

Этапы проведения акции

С 02.12.2019 по 01.01.2020 разыгрываются:

 • гарнитура Apple AirPods – 1 шт.;
 • сертификат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
 • Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
 • зонт – 1 шт.

Главный подарок – Apple AirPods – получит фрилансер, который успешно закроет «Сейф» с наибольшим количеством разных заказчиков.

С 02.01.2020 по 01.02.2020 разыгрываются:

 • гарнитура Apple AirPods – 1 шт.;
 • сертификат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
 • Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
 • зонт – 1 шт.

Главный подарок – Apple AirPods – получит фрилансер с наибольшим общим количеством проектов, реализованных через «Сейф».

С 02.02.2020 по 02.03.2020 разыгрываются:

 • гарнитура Apple AirPods – 1 шт.;
 • сертификат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
 • Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
 • зонт – 1 шт.

Главный подарок – Apple AirPods – получит фрилансер с наибольшим общим бюджетом проектов, реализованных через «Сейф».

Предлагаем участникам акции Freelancehunt бесплатно заказать карты с индивидуальным дизайном, фото, чипом и технологией бесконтактной оплаты.

 Часто задаваемые вопросы

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. Цими Офіційними правилами акції «Зимовий МайстерФриланс з ПриватБанком, Mastercard та Freelancehunt!» (далі – Акція), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор), визначаються порядок та умови її проведення. Переможця акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.

2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція діє з 02.12.2019 до 02.03.2019 (далі – Період проведення акції).
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
Учасниками акції є фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення акції вже виповнилось 18 років (з наявністю ІПН).

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
4.1. Для участі в акції клієнту потрібно зареєструватись на офіційній сторінці Freelancehunt.com та отримати виплати на картку Mastercard ПриватБанку на загальну суму від 2 000 грн на місяць і здійснити з будь-якої картки Mastercard ПриватБанку від 3 витрат протягом одного календарного місяця.
4.2. Отримання виплати на картку Mastercard і здійснення з будь-якої картки Mastercard ПриватБанку від 3 витрат протягом одного календарного місяця (п. 4.1) підтверджує бажання клієнта взяти участь в акції й отримати подарунки, передбачені преміальним фондом акції (п. 5).
4.3. Сума отриманих виплат – не менше ніж 2 000 грн (в екв.).

5. ПРЕМІАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ.
5.1. Виконавши умови пунктів 4.1–4.3, клієнт бере участь в акції та може виграти подарунок.
5.2. За весь період акції (3 місяці) розігруються:
- 3 гарнітури Apple AirPods – по 1 щомісяця;
- 3 сертифікати від Rozetka на 1 000 грн – по 1 щомісяця;
- 3 Power Bank Xiaomi – по 1 щомісяця;
- 3 парасольки – по 1 щомісяця.
5.3. Етапи нагородження.
З 02.12.2019 до 01.01.2020 розігруються:
- гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
- сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
- Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
- парасолька – 1 шт.
Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фриласнер, який успішно закриє «Сейф» з найбільшою кількістю різних замовників.
З 02.01.2020 до 01.02.2020 розігруються:
- гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
- сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
- Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
- парасолька – 1 шт.
Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фриласнер з найбільшою загальною кількістю проєктів, реалізованих через «Сейф».
З 02.02.2020 до 02.03.2020 розігруються:
- гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
- сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
- Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
- парасолька – 1 шт.
Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фриласнер з найбільшим загальним бюджетом проєктів, реалізованих через «Сейф».
5.4. Визначення переможців відбувається випадковим чином. Один клієнт може отримати лише один подарунок лише один раз.

6. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ АКЦІЇ.
6.1. Підсумки акції підбиваються за системою АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (Україна).
6.2. Підбиваючи підсумки акції, організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також з рекламною метою.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті організатора www.pb.ua в розділі «Акції», у пресрелізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Клієнти можуть отримати детальну інформацію, звернувшись у чат «Допомога онлайн» (pb.ua/chat), зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів).
6.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що неврегульовані цими правилами, вирішення таких питань організатор акції залишає за собою. Таке рішення організатора акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции «Зимний МастерФриланс с ПриватБанком, Mastercard и Freelancehunt!» в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.