Акция завершена!

Кто может принять участие в акции?
Клиенты ПриватБанка - держатели карт Visa, которые достигли 18 лет.

Как принять участие в акции?
Зарегистрируйтесь и рассчитывайтесь картой Visa в торговых сетях и онлайн.

Какая механика акции?
После регистрации каждый раз, когда вы будете рассчитываться карточкой Visa, с вашей карты будет перечислена дополнительно 1 гривна в поддержку национальной паралимпийской сборной команды Украины!

Помочь сейчас без регистрации
Вы можете поддержать наших спортсменов прямо сейчас. Сделайте любой благотворительный взнос по ссылке.

ПриватБанк и Visa организуют акцию в поддержку паралимпийской сборной команды Украины.

В марте наши спортсмены примут участие в Зимних Паралимпийских играх 2018 в Южной Корее. Украинская команда - лидеры паралимпийского движения, которые доказали всему миру, что их возможности - безграничны.

Зарегистрируйтесь в акции, рассчитывайтесь картой Visa от ПриватБанка - и после каждой оплаты дополнительно 1 гривна будет автоматически пересчитана с вашей карты на нужды сборной.

Поддержите непобедимых!

 Частые вопросы

 
 
 
 
 

Офіційні правила акції “Підтримай непереможних”

1. Терміни та загальні положення правил.
1.1. Цими офіційними правилами (надалі – «Правила») рекламної акції «Підтримай непереможних» (надалі – «Акція») визначаються порядок та умови її проведення. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
1.2. Період проведення Акції - з 1 лютого 2018 року по 30 квітня 2018 року включно (далі по тексту – «Період проведення Акції»).
2. Організатори Акції та територія проведення акції “Підтримай непереможних”
2.2. Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь (на підставі Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII), а також низки населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року, та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII).
2.1.Організатором акції “Підтримай непереможних” є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі - Організатор).
2.2. Партнером акції “Підтримай непереможних” є неприбуткова організація Національний комітет спорту інвалідів України, що на міжнародному рівні виконує функції Національного паралімпійського комітету України (далі – Партнер).
3. Суть акції “Підтримай непереможних”
Збір коштів для лікування та відновлення учасників національної Параолімпійської збірної команди та забезпечення спортсменів медикаментами та засобами медичного призначення
4. Учасники акції “Підтримай непереможних”
4.1. До участі в Акції допускаються всі громадяни України, які проживають на території проведення Акції, клієнти ПАО КБ «ПРИВАТБАНК» (далі - учасники Акції)
5. Умови проведення та участі в акції “Підтримай непереможних”
5.1. Протягом періоду проведення Акції, здійснюючи оплату товарів/послуг платіжним інструментом Visa (далі – Картка Visa) у торгово-сервісній мережі/мережі Інтернет (далі –«Транзакція») банк буде перераховувати с картки Visa учасника (за умови його попередної реєстрації на сайті акції та наявності доступного залишку на картковому рахунку) додатково 1 грн (одну гривню) на користь Партнера.
5.2. Кошти, отримані від учасників Акції, Партнер використовує винятково для лікування та відновлення учасників національної Параолімпійської збірної команди та забезпечення спортсменів медикаментами та засобами медичного призначення.
5.3. В Акції приймають участь транзакції, які було здійснено після 00 годин 00 хвилин 1 лютого 2018 року й до 23 годин 59 хвилин 30 квітня 2018 року за Київським часом.
5.4. Відсутня можливість повернення коштів, які вже були перераховані на користь Партнера.
6. Підведення підсумків акції “Підтримай непереможних”
6.1. Організатор залишає за собою право змінити умови Акції та/або період проведення Акції.
6.2. Організатор інформує громадськість про проведення Акції шляхом виставлення офіційних правил проведення Акції на офіційній сторінці
Довідка за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции «Поддержите непобедимых» в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.