Подарки за платежи и переводы

с 5 декабря 2018 по 5 апреля 2019

Акция завершена!

Акция завершена!

Кто участвует в акции?

Клиенты ПриватБанка, которым исполнилось 16 лет.

Как принять участие в акции?

  1. Отправляйте и/или получайте международные переводы на сумму от $50 (экв.) с картой Mastercard.
  2. Оплачивайте картой Mastercard от трех покупок в наземных или онлайн-магазинах.

Какое вознаграждение ждет участников?

  • 1 iPhone 8
  • 4 Apple Watch 3 серии
  • 100 дополнительных подарков

 

Присылайте и/или получайте международные переводы и возможно, именно вы станете обладателем крутых подарков!

  • iPhone 8 – 1 шт.;
  • Apple Watch 3 серии – 4 шт.;
  • дополнительные подарки – 100 шт. (термокружки, рюкзаки, Power Bank).

Часто задаваемые вопросы

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Подарунки за платежі та перекази»
1. Цими Офіційними правилами акції «Подарунки за платежі та перекази» (далі – Акція) організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор)» визначаються порядок та умови її проведення. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція проходить з 05.12.2018 до 05.04.2019 (включно).
(далі – період проведення акції).
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).
3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
«Учасник Акції» фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 16 років, з наявністю ІПН.
4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
4.1. Для участі в акції клієнту потрібно відправили або отримати грошовий переказ з карткою Mastercard у будь-якому каналі обслуговування Банку: через комп'ютер або мобільний додаток Privat24, банкомат, ТСО, відділення чи 3700 (надалі - «Учасник» та/або «Учасники»).

4.2. Сума отриманих переказів або виплати повинна бути на сумму від 50$ (экв.)
4.3. Оплатити карткою Mastercard від трьох покупок у наземних або онлайн магазинах протягом одного календарного місяця. Цими діями клієнт підтверджує бажання взяти участь в акції й отримати подарунки, передбачені преміальним фондом акції (п. 5).
5. ПРЕМІАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ.
5.1. Виконавши умови пунктів 4.1–4.3, клієнт бере участь в акції та може виграти подарунок.
5.2. За весь період акції (4 місяці) розігруються:
iPhone 8 — 1 шт
Apple Watch – 4 шт.;
Додаткові подарунки – 100 шт. (рюкзаки, PowerBank, термокухлі;)
5.3. Етапи нагородження:
05.12.2018–05.01.2019 розігрується: 1 iPhone 8, 1 Apple Watch, 25 додаткових подарунків;
06.01.2019–05.02.2019 розігрується: 1 Apple Watch, 25 додаткових подарунків;
06.02.2019–05.13.2019 розігрується: 1 Apple Watch, 25 додаткових подарунків;
06.03.2019–05.04.2019 розігрується: 1 Apple Watch, 25 додаткових подарунків;
5.4. Визначення переможців відбувається випадковим чином. Один клієнт може отримати лише один подарунок лише один раз.
6. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ АКЦІЇ.
6.1. Підсумки акції підбиваються по системі АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (Україна).
6.2. Підбиваючи підсумки акції, Організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також у рекламних цілях.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті Організатора www.pb.ua в розділі «Акції», у прес-релізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat
6.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции «Подарки за платежи и переводы» в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.