Хотите в Мадрид на финал Лиги чемпионов – 2019?

с 1 марта 2019 по 20 апреля 2019

Акция завершена!

Акция завершена!

Кто может участвовать в акции?

Клиенты ПриватБанка – владельцы премиальных карт Mastercard Platinum, World Black Edition и World Elite.

Как принять участие в акции?

Регистрируйтесь на сайте и рассчитывайтесь премиальной картой Mastercard® с 1 марта по 20 апреля. Совершите минимум 20 оплат на сумму от 1 000 грн каждая.

Какое вознаграждение ждет участников акции?

  1. Одна поездка для двоих на UEFA Champions League Final Madrid 2019 в период 31.05.2019–03.06.2019.
  2. Рюкзаки - 100 штук.

 

Поздравляем победителя - Ульянов Александр Васильевич (г. Житомир)!

 

Оплачивайте премиальной картой Mastercard® ПриватБанка и получайте возможность посетить UEFA Champions League Final Madrid 2019*

В поездку включены:

  • 2 билета на матч UEFA Platinum hospitality;
  • перелет на двоих Киев – Мадрид – Киев;
  • проживание в отеле;
  • трансфер и страховка.

* Предоставлено компанией Mastercard, официальным спонсором UEFA Champions League.

 Часто задаваемые вопросы

 
 
 
 
 
 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ

«Платіть преміальними картками Mastercard ® Приватбанку - вигравайте подорож на UEFA Champions League Final Madrid 2019»
(далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

1. ОРГАНІЗАТОР, ПАРТНЕР ТА ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ
1.1. Організатором Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «Організатор»), що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, 01001, Україна, ЄДРПОУ 14360570.
1.2. Партнером Акції є Представництво «Мастеркард Юроп СА» в Україні (далі – «Партнер»), яке розташоване за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.
1.3. Виконавцем Акції є ТОВ «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ» (далі – «Виконавець»), що розташоване за адресою: 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 13Б, офіс 2.

2. УЧАСНИКИ АКЦІЇ
2.1. В Акції беруть участь повнолітні громадяни України, які є держателями преміальних карток Gold Mastercard ® , World Mastercard ® , Platinum Mastercard ® , World Black Edition Mastercard ® , World Elite Mastercard ® , емітованих ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», активованих до початку та/або в Період проведення Акції (далі – «Картки»), та які повністю погоджуються з умовами цих Правил (далі – «Учасник», «Учасники»).
2.2. Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
2.2.1. особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років;
2.2.2. особи, які не виконали умови цих Правил.
2.2.3. особи, які перебувають у трудових відносинах з Організатором/Партнером/Виконавцем;
2.2.4. чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в підпункті 3 п.2.2.3. цих Правил.
2.3. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатором/Партнером/Виконавцем не зобов’язані перевіряти
правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

3. МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
3.1. Акція проводиться на всій території України, за винятком території проведення ООС і тимчасово окупованої території.
3.2. Період проведення Акції: з 01 березня 2019 р. по 20 квітня 2019 р. включно (далі – «Період проведення Акції»).

4. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ
4.1. Інформування про Правила Акції та зміни до них здійснюється на веб-сайті www.privatbank.ua (далі – «Сайт»).
4.2. Організатор може вносити зміни до цих Правил в односторонньому порядку, шляхом розміщення Правил в новій редакції на Сайті. Якщо Учасник продовжує брати учать в Акції після внесення змін до Правил, він вважається таким, що прийняв такі зміни до Правил.

5. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
5.1. Для участі в Акції необхідно:
5.1.1. до початку Періоду проведення Акції та/або протягом Періоду проведення Акції отримати Картку;
5.1.2. протягом Періоду проведення Акції здійснити реєстрацію на сайті https://promos.privatbank.ua/ua/final2019 та підтвердити участь в Акції;
5.1.3. протягом Періоду проведення Акції здійснити щонайменше 20 (двадцять) транзакцій (оплат товарів, робіт чи послуг) на суму від 1000,00 грн, з урахуванням ПДВ, кожна (або еквівалент цієї суми у відповідній валюті, включаючи курсову різницю, у випадку здійснення оплати/оплат за кордоном), в торгово-сервісних мережах та/або у мережі Інтернет на всій території України або за кордоном з використанням Картки протягом Періоду проведення Акції (надалі – Транзакція).
5.2. Дані по Транзакціях Учасників автоматично заносяться до бази (далі – База Акції), серед яких визначаються Учасники Акції, що матимуть право на отримання Заохочень, передбачених в п. 6.1. Правил.
5.3. Кожному Учаснику, який виконав умови п.5.1. Правил, присвоюється унікальний номер (надалі – Унікальний номер Учасника). Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Організатор. Кожен Учасник Акції має право брати участь в Акції необмежену кількість разів.
5.4. Організатор/Партнер/Виконавець узгодили, що мають право усунути будь-кого з Учасників Акції від участі в Акції в разі виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником Акції цих Правил або встановлення факту умисного порушення Учасником Акції цих Правил.
5.5. Організатор/Партнер/Виконавець не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Організатор/Партнер/Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
5.6. Не відповідають умовам Акції:
- операції, які було здійснено до «00» годин «00» хвилин «01» березня 2019 року та після «23» годин
«59» хвилин «20» квітня 2019 року за київським часом;
- перекази коштів з рахунку Картки на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було
здійснено в філіалах банку, в тому числі перекази для оплати податкових платежів та інше;
- операції з оплати дорожніх чеків та (або) лотерейних квитків;
- операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет;
- операції з отримання готівки через банкомати/пристрої самообслуговування/пункти видачі готівки
та/або інших кредитно-фінансових установ;
- операції, здійснені за допомогою будь-яких інших платіжних карток, крім Картки.

6. ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ
6.1. Фонд Заохочень Акції включає в себе:
6.1.1. Заохочення Акції: Рюкзак - 100 штук. Виробник, марка, модель, колір тощо Заохочення визначається на розсуд Партнера/Виконавця.
6.1.2. Головне заохочення Акції: Туристична подорож в м. Мадрид (Іспанія) на двох під час проведення Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА* – 1 (одна) шт. (далі – Головне Заохочення).
*Під «Подорожжю в м. Мадрид (Іспанія) на двох під час проведення Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА» йдеться про сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку до м. Мадрид, Іспанія на 3 дні (31.05.2019 року – 03.06.2019 року), під час проведення матчу Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться в місті Мадрид, Іспанія, 01 червня 2019 року, на двох осіб (Переможець Акції та особа, яка супроводжує). «Подорож в м. Мадрид (Іспанія) на двох під час проведення Фіналу Ліги чемпіонів УЄФА» складається з двох частин, до яких входить:
Частина 1 (далі – «Частина 1»):
- можливість відвідання матчу Фіналу Ліги чемпіонів, який відбудеться в місті Мадрид, Іспанія, 01
червня 2019 року, на двох осіб;
Частина 2 (далі – «Частина 2») у вигляді Сертифікату на туристичні послуги, що включають в себе:
- авіапереліт Київ (Україна) – Мадрид (Іспанія) – Київ (Україна);
- трансфер від аеропорту прибуття до місця проживання (м. Мадрид, Іспанія) 31 травня 2019 року;
- трансфер від місця проживання (м. Мадрид, Іспанія) до аеропорту 03 червня 2019 року;
- проживання у готелі рівня не нижче 3 зірок 3 доби;
- трансфер від місця проживання (м. Мадрид, Іспанія) до місця проведення матчу Фіналу ліги Чемпіонів в м. Мадрид 01 червня 2019 року та в зворотній бік;
- екскурсія по м. Мадрид 02.06.2019 року;
- страхування під час Подорожі.
6.2. УВАГА! Для отримання Головного Заохочення Акції Переможцю Акції та особі, яка супроводжує, потрібно мати біометричні паспорти для виїзду за кордон та/або відкриті візи шенгенської зони. У разі відсутності в Головного переможця Акції біометричного паспорта для виїзду за кордон або відкритої візи шенгенської зони, Партнер/Виконавець має право відмовити Головному переможцю Акції у врученні Головного заохочення Акції та передати право на отримання Головного заохочення Акції Головному резервному переможцю без жодних компенсацій, пов'язаних з такою відмовою.
6.3. Головний Переможець Акції не може поділити Головне Заохочення Акції на декілька частин, тобто має використати його за один раз, у строк з 31.05.2019 р. по 03.06.2019 р. включно.
6.4. Фонд Заохочень Акції обмежений і складає кількість, зазначену в п. 6.1. цих Правил.
6.5. Характеристики Заохочень Акції визначаються на розсуд Партнера/Виконавця та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах і можуть не виправдати очікувань Учасників Акції/Переможця Акції/Головного переможця Акції. Заміна Заохочень Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення Акції обміну й поверненню не
підлягають.
6.6. Заохочення Акції мають бути призначені для особистого використання Переможцями Акції/Головним переможцем Акції та не може мати ознак рекламного чи комерційного замовлення.
6.7. Партнер/Виконавець Акції залишає за собою право збільшити/змінити Фонд Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові подарунки/призи/заохочення, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявних Заохочень Акції. Якщо такі зміни матимуть місце, Виконавець/Партнер або залучені ними треті особи повідомляють про них у порядку, передбаченому в розділі 4 цих Правил.
6.8. Організатор/Партнер/Виконавець Акції не несуть ніякої відповідальності за подальше використання Заохочень Акції Переможцями Акції/Головним переможцем Акції після їх одержання, за неможливість Переможцями Акції/Головним переможцем Акції скористатись Заохоченнями Акції з будь- яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень Акції, у тому числі під час реалізації Головного Заохочення Акції.
6.9. Організатор/Партнер/Виконавець не несуть відповідальності за перенесення та/або відміну авіарейсів в рамках реалізації Головним переможцем Акції Головного заохочення Акції.
6.10. Зобов'язання з оподаткування вартості Частини 1 Головного заохочення Акції забезпечує Партнер відповідно до чинного законодавства України.
6.11. Зобов'язання з оподаткування вартості Частини 2 Головного заохочення Акції забезпечує Виконавець відповідно до чинного законодавства України.
6.12. Переможець Акції/Головний переможець Акції, отримуючи Заохочення Акції/Головне заохочення Акції, усвідомлює, що:
6.13. таке Заохочення Акції/Головне заохочення Акції є доходом такого Переможця Акції/Головного переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця Акції/Головного переможця Акції, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;
6.14. отримання Заохочення Акції/Головного заохочення Акції може вплинути на умови отримання Переможцем Акції/Головним переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо.
6.15. Учасник Акції самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Заохочення Акції/ Головне заохочення Акції, а також йому відомо про наслідки таких дій. Організатор/Партнер/Виконавець не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції/Головним переможцем Акції додаткового блага (доходу), такого як Заохочення Акції/ Головне заохочення Акції.

7. УМОВИ Й ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ ТА ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬАКЦІЇ
7.1. Визначення Переможців Акції/Головного переможця Акції відбувається на основі Бази Акції, зазначеної у п.5.2. цих Правил, серед Учасників Акції, які виконали умови участі в Акції, вказані в цих Правилах.
7.2. Організатор надає Базу Акції Виконавцю протягом 3-х (трьох) робочих днів з дня завершення Періоду проведення Акції.
7.3. Визначення Переможців Акції, які матимуть змогу отримати Заохочення Акції, вказані в п.6.1.1. Правил, здійснюється Організатором протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту завершення Періоду проведення Акції в наступному порядку: з Бази Акції Організатор обирає 100 (сто) лідерів за кількістю Транзакцій - учасників Акції, які здійснили найбільшу кількість Транзакцій, враховуючи умови п.5.1.3. Правил, протягом Періоду проведення Акції.
7.4. Визначення Головного переможця Акції проводиться Виконавцем протягом 2 (двох) робочих днів з моменту отримання від Організатора Бази Акції з використання програми на сайті www.random.org з Бази Акції, серед Унікальних номерів Учасників, які були внесенні до Бази Акції.
7.5. Під час визначення Головного переможця Акції на умовах цих Правил формується резервний список (надалі за текстом – «Резервний Список») з 3 (трьох) Учасників Акції, що взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Заохочення Акції/Головне заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Переможців Акції/Головного переможця Акції (надалі за текстом – «Головні резервні переможці»).
7.6. Визначення Головного переможця Акції та Головних резервних переможців відбувається у присутності уповноваженої Комісії, що складається з 3 осіб (представників Партнера та/або представників Виконавця) (далі – Комісія). Про результати визначення Переможців Акції/Головного переможця Акції Комісія складає протокол, що має містити підписи усіх членів Комісії (надалі –
Протокол).
7.7. Виконавець або уповноважені ним особи проводять інформування Переможців Акції/Головного переможця Акції про їхню перемогу в Акції шляхом телефонного дзвінка на відповідний номер телефону, який був використаний під час реєстрації для участі в Акції відповідним Переможцем Акції/Головним переможцем Акції згідно умов п.5.1.2. Правил.
7.8. У разі вiдсутностi у Головного резервного переможця, до якого перейшло право отримати Головного заохочення Акції, згідно умов цих Правил, можливості/бажання використати/отримати Головне заохочення Акції з причин, які не залежать від Організатора/Виконавця/Партнера (у тому числі відсутність біометричного паспорту для виїзду за кордон/відкритої візи шенгенської зони у Головного резервного переможця), Організатор/Виконавець/Партнер не сплачують відповідному Головному резервному переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Головного Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Головне заохочення Акції перейде до наступного відповідного Головного резервного переможця з Резервного Списку.
7.9. Вручення Заохочень Акції, вказаних в п.6.1.1. Правил, здійснюється Виконавцем протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту визначення Переможців Акції згідно з п.7.3. Правил в місці та в строки, погоджені з Виконавцем, та за умови надіслання копій своїх документів на електронну адресу info@adsapience.com:
- паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи);
- реєстраційного номеру облікової картки платника податків (довідки про присвоєння податкового номеру) (окрім випадку, коли Переможець Акції/Головний переможець Акції/резервний Головний переможець Акції через свої релігійні переконання відмовився від отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що має відповідну відмітку в паспорті/ID карті). Крім того, для отримання відповідного Заохочення Акції відповідний Переможець Акції повинен підписати згоду на обробку його персональних даних і заяву-підтвердження про отримання Заохочення Акції. У разі невиконання відповідним Переможцем Акції вищевказаних умов, Партнер/Виконавець з причин, які не залежать від Виконавця/Партнера, не сплачують Переможцю Акції жодних компенсацій,
пов'язаних з таким порушенням Правил.
7.10. Вручення Частини 1 Головного Заохочення Акції Головному Переможцю Акції здійснюється Партнером або залученими ним третіми особами в місці та в строки, погоджені під час телефонної розмови, згідно з п.7.7. Правил.
7.11. Вручення Частини 2 Головного Заохочення Акції Головному Переможцю Акції забезпечується Виконавцем або залученими ним третіми особами за адресою, яку Сторони погодять під час телефонної розмови згідно з умовами п.7.7. Правил, в строк до 29 квітня 2019 року після отримання від Головного Переможця Акції документів, передбачених п. 7.12. Правил, та після підписання згоди на обробку персональних даних Головного Переможця Акції і підписання заяви-підтвердження про отримання Частини 2 Головного Заохочення Акції.
7.12. Для отримання Частини 2 Головного заохочення Акції Головному Переможцю Акції необхідно протягом 2 (двох) робочих днів від дня, коли Виконавець зв’яжеться з Головним переможцем Акції на умовах п. 7.7. Правил, надіслати Виконавцю або залученим ним третім особам скан-копії своїх документів на електронну адресу info@adsapience.com;
- паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи);
- реєстраційного номеру облікової картки платника податків (довідки про присвоєння податкового номеру) (окрім випадку, коли Переможець Акції/Головний переможець Акції/резервний Головний переможець Акції через свої релігійні переконання відмовився від отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків, про що має відповідну відмітку в паспорті/ID карті);
- копію закордонного паспорта громадянина України/біометричного паспорту для виїзду за кордон (залишковий термін дії має бути не меншим від одного календарного півріччя);
- ксерокопії інших документів, необxiдних для отримання Заохочення Акції, визначених Партнером/Виконавцем.
Крім того, для отримання Головного Заохочення Акції Головний Переможець Акції повинен підписати згоду на обробку його персональних даних і заяву-підтвердження про отримання Частини 2 Головного Заохочення Акції. У разі невиконання Головним переможцем Акції вищевказаних умов, Організатор/Партнер/Виконавець з причин, які не залежать від Організатора/Виконавця/Партнера, не сплачують Головному переможцю Акції жодних компенсацій, пов'язаних з таким порушенням Правил. У такому випадку право отримати Частину 2 Головного заохочення Акції перейде до відповідного Головного резервного переможця з Резервного Списку.
7.13. Грошовий еквівалент Заохочень Акції/Головного заохочення Акції не видається.

8. ІНШІ УМОВИ
8.1. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Заохочень Акції/Головного заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора/Партнера/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
8.2. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Партнер. При цьому рішення Партнера є остаточним і не підлягає оскарженню.
8.3. Виконавець декларує, що для визначення Переможців Акції/Головного переможця Акції не використовуються процедури та алгоритми, які б дозволили регулювати визначення Переможців Акції/Головного переможця Акції.
8.4. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі - Закон) Учасникам Акції повідомляється про те, що:
8.4.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції є Організатор;
8.4.2. Персональні дані Учасників Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, інформування Переможців Акції/Головного переможця Акції/Головних резервних переможців Акції про перемогу в Акції, вручення Переможцям Акції/Головному переможцю Акції Заохочень Акції/Головного заохочення Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;
8.4.3. З метою обробки персональних даних, яка вказана у цих Правилах, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані/ідентифікаційний код (стосовно Переможців Акції), контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса реєстрації тощо;
8.4.4. З персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
8.4.5. Розпорядниками персональних даних Переможців Акції/Головного переможця Акції/Головних резервних переможців Акції є Виконавець, Партнер та залучені ними треті особи, їм надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
8.4.6. Персональні дані Переможців Акції/Головного переможця Акції/Головних резервних переможців Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у цих Правилах;
8.4.7. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Переможців Акції/Головних переможців Акції/Головних резервних переможців Акції будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у цих Правилах, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;
8.4.8. Беручи участь в Акції, Учасник Акції погоджується із використанням його (її) особистих даних, як описано вище.
8.4.9. Учасники Акції можуть відкликати згоду на обробку персональних даних, надіславши Володільцю персональних даних письмовий запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочень Акції/Головного заохочення Акції.
8.5. Організатор/Виконавець/Партнер не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Акції/Головним переможцем Акції з причин, незалежних від Організатора/Партнера/Виконавця,
Заохочень Акції/Головного заохочення Акції.
8.6. Організатор/Виконавець/Партнер не несуть відповідальності за:
- неотримання Переможцем Акції/Головним переможцем Акції Заохочення Акції/Головного заохочення Акції з вини самого Переможця Акції/Головного переможця Акції;
- за відмову Переможця Акції/Головного переможця Акції від одержання Заохочення Акції/Головного заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено ніяких технічних невідповідностей.
8.7. Під час проведення Акції чи після її закінчення Організатор/Виконавець/Партнер не зобов’язані листуватися з потенційними Учасниками/Учасниками Акції й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення чи будь-яких інших подібних питань про цю Акцію.
8.8. Партнер Акції має право вносити зміни до умов цих Правил шляхом розміщення нової редакції правил на Сайті.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции «Хотите в Мадрид на финал Лиги чемпионов – 2019?» в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.