Бесплатные переводы с Польши в Украину

с 10 мая 2019 по 10 августа 2019

Акция завершена!

Акция завершена!

Кто участвует в акции?
Клиенты ПриватБанка и PayUkraine от 18 лет.
В акции могут принимать участие все новые клиенты ПриватБанка и PayUkraine – отправители и получатели денежных переводов.

Кто может воспользоваться промокодом?
Новый клиент, который ранее не совершал переводов через PayUkraine.

Как стать участником акции?
Отправить или получить перевод через сайт или мобильное приложение PayUkraine на карту ПриватБанка.

Какие подарки?
Для новых клиентов – отправителей переводов: промокод PayUkraine на бесплатный перевод и телефон Huawei P Smart 2019.

PayUkraine – специальный сервис денежных переводов для украинцев в ​​Польше!

Осуществляйте переводы так, как вам удобно:

 Часто задаваемые вопросы:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Безкоштовні перекази з Польщі в Україну на картки ПриватБанку!

1. Цими Офіційними правилами акції «ПриватБанк і PayUkraine спільно з компанією Mastercard » (далі – Акція) організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор)» визначаються порядок та умови її проведення. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.

2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція проходить до з 10.05.19 по 10.08.2019 (далі – період проведення акції).
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
«Учасник Акції» фізичні особи – громадяни України та іноземці, які здійснюють відправку переказів з Польщі, одержувачі переказів яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, з наявністю ІПН.

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
Для участі в акції клієнту потрібно відправити або отримати грошовий переказ через PayUkraine на картку ПриватБанку.

5. За весь період акції (3 місяці) розігруються:
Huawei P Smart 2019 – 1 шт (серед нових відправників переказів, які до 10.08.19 не користувалися сервісом PayUkraine );
подарки - 9 шт. рюкзаки – 3 шт.; PowerBank – 3 шт.; термокухлі – 3 шт. (серед одержувачів переказів через PayUkraine на картки ПриватБанку)
5.3. Етапи нагородження:
10.05.2019 – 09.06.2019 розігрується: 1 рюкзак, 1 PowerBank, 1 термокухелі
10.06.2019 – 09.07.2019 розігрується: 1 рюкзак, 1 PowerBank, 1 термокухелі;
10.07.2019 – 10.08.2019 розігрується: Huawei P Smart 2019 – 1 шт, 1 рюкзаки, 1 PowerBank, 1 термокухлі.
5.4. Визначення переможців відбувається випадковим чином. Один клієнт може отримати подарунок лише один раз.

6. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ АКЦІЇ.
6.1. Підсумки акції підбиваються по системі АТ КБ “ПРИВАТБАНК” (Україна).
6.2. Підбиваючи підсумки акції, Організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані Організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також у рекламних цілях.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті Організатора www.pb.ua в розділі «Акції», у прес-релізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Клієнти можуть отримати детальну інформацію за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat
6.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции «Бесплатные переводы с Польши в Украину» в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.