«Белые ночи» возвращаются в Киев!

с 17 августа 2018 по 18 августа 2018

Apple Watch, PlayStation, гироборд и другие подарки на фестивале «Белые ночи» в Киеве

Apple Watch, PlayStation, гироборд и другие подарки на фестивале «Белые ночи» в Киеве

Кто может участвовать в акции?

Все держатели карт Visa от ПриватБанка, которые посетят фестиваль «Белые ночи» в Киеве с 17 по 18 августа.

Как принять участие в акции?

Соберите 3 чека от 50 грн после оплаты картой Visa на территории фестиваля «Белые ночи». Обменяйте чеки у стенда ПриватБанка на подарок.

Какие призы?

PlayStation, Apple Watch, гироборд, сертификаты в магазин «Цитрус». Кроме того, каждый участник гарантированно получит напиток в подарок. Количество попыток – без ограничений.

«Белые ночи» на арт-заводе «Платформа» (г. Киев)!

120 000 м2 превратятся в райский лес, полный электронной музыки, фудкортов, баров и арт-инсталляций!

Посетителей фестиваля ждет множество подарков от Visa на территории стенда ПриватБанка.

 

 

 Частые вопросы

 
 
 
 

 

Офіційні Правила проведення Акції
«Белые ночи» повертаються в Київ!»

1. Терміни та загальні положення Правил:
1.1. Цими Офіційними правилами (надалі — «Правила») рекламної акції «Збирай три чека по 50 грн з Visa від ПриватБанк – вигравай подарунки» (надалі – «Акція») визначаються порядок та умови її проведення. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
1.2. Територія проведення Акції: Акція діє під час проведення фестивалю «Белые ночи | forest» (години роботи фестивалю: 17 серпня з 20:00 до 08:00, 18 серпня з 20:00 до 08:00), за адресою вул. Біломорська, 1 (надалі за текстом - «Фестиваль») на стенді «Visa» в зоні «ПриватБанк».
1.3. «Період проведення Акції»: акція проводиться в період з 20:00 по 01:00 17 серпня 2018 року, з 20:00 по 01:00 18серпня 2018 року 2018 року (включно) за Київським часом.
1.4. «Організатор Акції» або «Виконавець Акції»: ТОВ «Хавас Інгейдж Україна» (надалі – «Виконавець, Організатор») Місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, б. 41 код ЄДРПОУ 3853655, тел. 044 451 84 33. Представник: Антипенко Уляна (visa-promo@havasengage.com.ua)
1.5. «Партнер Акції» - ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (надалі – «Партнер»). Місцезнаходження: вул. Грушевського, 1д, м. Київ 01001, Україна, ЄДРПОУ 14360570.
1.6. «Заохочення»:
Заохочення № 1 — 1 (один) безкоштовний келих сидру в точках продажу «Сидр», що розташовані на території проведення Фестивалю. Детальніше в п. 4.1.1.;
Заохочення № 2 — годинник Apple Watch Series 3, разом 1 (одне) Заохочення;
Заохочення № 3 — SONY PlayStation 4 Slim 500 Gb Black (Horizon Zero Dawn + Gran Turismo Sport + Uncharted 4, разом 1 (одне) Заохочення;
Заохочення № 4 - Гіроборд 2Е HB 101 7.5” Jump Black, разом 2 (два) Заохочення;
Заохочення № 5 – Подарунковий сертифікат вартістю 200 грн від магазину Цитрус, разом 100 (сто) Заохочень.
1.7. «Учасник Акції» фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції мають ідентифікаційний податковий номер та які є держателями карток будь-якої картки Visa емітованих ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», активованих до початку та/або в період проведення Акції (надалі – «Картка»), що повністю згодні з умовами Акції та надали згоду на обробку своїх персональних даних у порядку, вказаному у цих Правилах (надалі - «Учасник» або «Учасники»).
Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства, власники та/або співробітники Виконавця/Партнера, члени їх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та/або приватних підприємців, залучених до організації чи проведення Акції, і члени їх сімей.
Учасниками Акції не визнаються держателі інших карток Visa емітованих іншими банками окрім ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».
1.8. «Переможець» - це Учасник, що отримав право на отримання Заохочення згідно цих Правил, і який виконав умови п.п. 3.1 та. 4.10 цих Правил з метою отримання Заохочення.
1.9. Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції попередивши про це шляхом розміщення нової версії Правил на стенді «Visa» в зоні «ПриватБанк».

2. Учасники Акції.
2.1. Учасники під час участі в Акції зобов’язуються:
2.1.1. дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;
2.1.2. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
2.1.3. не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції;
2.1.4. вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих Правилах;
2.2. В разі отримання Учасником права на отримання Заохочення, такий Учасник має надати Виконавцю дані для ідентифікації своєї особи, в порядку передбаченому п. 4.10 цих Правил.
2.3. Надання Учасником невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Виконавця від обов’язку вручити/надіслати Заохочення, і такий Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Заохочення.
2.4. Виконавець не зобов’язаний перевіряти вік, правоздатність та/або дієздатність Учасників.
2.5. Порушення Учасником цих Правил (зокрема механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Заохочень. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

3. Порядок участі в Акції
3.1. Щоб взяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має протягом Періоду проведення Акції вчинити наступні дії:
3.1.1. Зібрати три чека вартістю від 50 грн, розраховуючись картою Visa від ПриватБанк на будь-якому фудкорті на території Фестивалю. Відвідати стенд «Visa» в зоні «ПриватБанк», що розташований на Фестивалі. Віддати чеки консультанту «ПриватБанк» і після чого отримати можливість дістати з лототрону скретч-карту з Заохоченням
3.2. Учасник акції може отримати ще одну можливість дістати з лототрону картку с Заохоченням, якщо виконує наступні дії:
3.2.1. Спосіб №1 - Учаснику потрібно привести друга / подругу, які також зібрали три чека вартістю від 50 грн, розраховуючись картою Visa від ПриватБанк на будь-якому фудкорті на території Фестивалю. При цьому право обміну чеків на скретч карту з Заохоченням отримує як гість, так і учасник який його долучив до акції.
3.2.2. Спосіб №2 - Учаснику потрібно сфотографуватися на фотозоні Visa c хештегом VisaPrivatBank. Запостити фото в соцмережах Facebook або Instagram з #VisaPrivatBank Показати фото консультанту банку і отримати ще одну можливість дістати скретч-картку з Заохоченням з лототрону.
3.2.3. Спосіб №3 - Учаснику необхідно взяти у консультанта Visa флеш-тату з зображенням полунички. Наклеїти на будь-яку частину тіла так, щоб вона була добре видима і запостити Селфі на власній сторінці в соцмережі з #VisaPrivatBank . Показати фото консультанту ПриватБанк і отримати ще одну можливість дістати картку з Заохоченням з лототрону.
Увага
Кожен із способів отримати ще одну спробу дістати скретч-картку з Заохоченням з лототрону, перелічених вище, може бути здійснено кожним з учасників лише 1(один раз)
Кожен учасник Акції має право здійснити необмежену дій що відповідають вимогам викладеним в п. 3.1.1. вище (ця умова не поширюється на умови викладені в п. 3.2., 3.2.1., 3.2.2., та 3.2.3., цих правил), впродовж періоду проведення Акції, але кожна окрема дія не може бути здійснена частіше ніж один раз в 60 (шістдесят) хвилин.

4. Заохочення Акції та порядок його отримання.
4.1. Заохоченнями Акції є:
4.1.1..Заохочення № 1 — 1 (один) безкоштовний келих сидру в точках продажу «Сидр»
4.1.2. Заохочення № 2 — годинник Apple Watch Series 3, разом 1 (одне) Заохочення;
4.1.3. Заохочення № 3 — SONY PlayStation 4 Slim 500 Gb Black (Horizon Zero Dawn + Gran Turismo Sport + Uncharted 4, разом 1 (одне) Заохочення;
4.1.4. Заохочення № 4 - Гіроборд 2Е HB 101 7.5” Jump Black, разом 2 (два) Заохочення;
4.1.5. Заохочення № 5 – Подарунковий сертифікат вартістю 200 грн від магазину Цитрус, разом 100 (сто) Заохочень.
4.2. Виконавець залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг, для придбання Заохочень або будь-яких їх елементів.
4.3. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягає.
4.4. Виконавець/Партнер не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочень Учасниками після їх одержання, зокрема, за неможливість Учасниками скористатись наданим Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання Заохочення.
4.5. Відповідальність Виконавця обмежується вартістю Заохочень/.
4.6. Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з Заохочень, зокрема ПДФО та військового збору, здійснюються Виконавцем відповідно до чинного законодавства України.
4.7. Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) у рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, може відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника.
4.8. Право на участь у отриманні Заохочень мають ті Учасники, котрі виконали умови Правил відповідно до ст. 3 цих Правил.
4.9. Визначення Переможців відбувається автоматично під час здійснення транзакції передбаченої п 3.1.1. цих правил. Результат визначення друкується на POS-чеку.

4.10. Порядок Отримання Заохочень:
4.10.1. Для отримання Заохочення Учаснику Акції необхідно пред’явити консультанту «ПриватБанк» скретч-карту що було вибрано випадково з лототрону в присутності Учасника Акції.

4.10.2 Для отримання Заохочення №2№3 №4 №5 Учаснику, який отримав вправо на отримання Заохочення згідно з скретч-картою, , необхідно звернутися до представника «ПриватБанк» на стенді «Visa» в зоні «ПриватБанк» та заповнити анкету, надавши наступні дані:
Прізвище, ім’я, по-батькові Учасника Акції;
Контактний телефон;
Крім того, Учасник Акції зобов’язується надати згоду на передачу Виконавцю та Партнеру персональних даних, а саме інформації про Учасник Акції, Прізвище, ім’я, по-батькові Учасника Акції, контактний телефон, копії документів, що посвідчують особу Учасника Акції, інші дані необхідні Виконавцю та Партнеру для виконання останніми їх зобов’язань за цією акцією.
Заохочення має бути отримане Переможцем особисто на стенді «Visa» в зоні «ПриватБанк». Кур’єрська доставка Заохочень не здійснюється. У разі відмови отримати Заохочення на стенді «Visa» в зоні «ПриватБанк», заповнити анкету, підписати Акт приймання-передачі Заохочення, вважається, що Переможець відмовився від отримання Заохочення.

4.11. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил є необхідною умовою отримання Учасником Заохочення.
4.12. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника можливості отримати Заохочення.

5. Обмеження
5.1. Виконавець не несе відповідальності за неможливість Учасників отримати Заохочення чи скористатися ними з будь-яких причин, які не залежать від Виконавця, зокрема у зв’язку з відсутністю в Переможця необхідних документів, тощо.
5.2. Отримання Заохочення допускається лише Учасником, який здобув право на отримання Заохочення. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Заохочення, де Заохочення або право на його отримання є предметом угоди, засобом платежу чи предметом застави.
5.3. У випадку, якщо Учасник з яких-небудь причин не може отримати Заохочення особисто, такий Учасник не має права поступитися своїм правом третій особі.
5.4. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (зокрема й інформації щодо контактних телефонів і адрес).
5.5. Виконавець звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Виконавця/Партнера обставини.

6. Персональні дані
6.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників). Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочення.
6.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим надає свою пряму добровільну згоду Виконавцю та Партнеру на збирання, зберігання та обробку (як ці терміни визначені законодавством) наданих персональних даних, а саме: а саме інформації про Учасник Акції, Прізвище ім’я по батькові Учасник Акції, Контактний телефон, копії документів що посвідчують особу Учасника Акції, інші дані (надалі — «Персональні дані») для ідентифікації Переможця та оподаткування Заохочень, вручених Переможцю та на передачу таких даних Партнеру. (Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя — НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ). Персональні дані Переможця можуть використовуватися Виконавцем/Партнером з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам). Крім того, кожен Учасник шляхом участі в Акції надає Виконавцю та Партнеру пряму згоду та право на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю у ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Виконавцем/Партнером. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
6.3. Переможець на вимогу Виконавця/Партнера зобов’язується надати письмову згоду на обробку своїх Персональних даних. Переможець погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються Партнером та Виконавцем винятково з метою проведення Акції та протягом Періоду проведення Акції.
6.4. Беручи участь в Акції, Переможець підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, склад та зміст зібраних даних, правами, передбачені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та осіб, яким його дані передаються.
6.5. Виконавець/Партнер не несуть жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних окрім Персональних даних, що передаються згідно умов Акції, розміщених Учасником в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Виконавець/Партнер не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з надання таких персональних даних.

7. Додаткові умови:
7.1. Інформування щодо Правил та умов Акції, а також про порядок отримання Заохочень здійснюється шляхом розміщення Правил на стенді Visa» в зоні «ПриватБанк».
7.2. Партнер та Виконавець, а також залучені ними треті особи, не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на Території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Партнера та Виконавця, а також залучених ними третіх осіб, обставини, в наслідок яких Участь у Акції стає неможливою.
7.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Виконавець Акції залишає за собою. Таке рішення Виконавця Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
7.4. Терміни, що вживаються у цих Правилах, відносяться виключно до Акції, що проводиться в рамках цих Правил.
7.5. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються у відповідності чинного законодавства України.
7.6. Компанія Visa Inc. і будь-які її афілійовані особи не беруть участі в проведенні розіграшів, визначенні Переможців, а також врученні Заохочень, і не несуть відповідальності за дотримання Виконавцем/Партнером законодавства України та цих Правил, а також не відповідають за претензіями Учасників.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции ««Белые ночи» возвращаются в Киев!» в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.