Мови

Зимовий МайстерФриланс з ПриватБанком, Mastercard та Freelancehunt!

з 2 грудня 2019 до 2 березня 2020

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
У розіграші подарунків можуть брати участь фрилансери біржі фрилансу Freelancehunt, які мають картку Mastercard ПриватБанку.

Як стати учасником акції?
1. Зареєструйтеся в акції на сторінці Freelancehunt.
2. Здійсніть переказ на картку Mastercard на загальну суму від 2 000 грн на місяць.
3. Виконайте від 3 транзакцій з будь-якої картки Mastercard ПриватБанку.

Які подарунки чекають на фрилансерів?
- 3 гарнітури Apple AirPods – по 1 щомісяця.
- 3 сертифікати від Rozetka на 1 000 грн – по 1 щомісяця.
- 3 Power Bank Xiaomi – по 1 щомісяця.
- 3 парасольки – по 1 щомісяця.

Цієї зими ПриватБанк спільно з Mastercard та Freelancehunt тішитиме та зігріватиме фрилансерів подарунками!
Реалізовуйте проєкти через «Сейф», переказуйте кошти на картку Mastercard ПриватБанку, здійснюйте від 3 транзакцій з будь-якої картки Mastercard ПриватБанку на кожному етапі акції та ставайте учасником розіграшу гарнітур Apple AirPods та інших подарунків.

Етапи проведення акції

З 02.12.2019 до 01.01.2020 розігруються:

 • гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
 • сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
 • Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
 • парасолька – 1 шт.

Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фрилансер, який успішно закриє «Сейф» з найбільшою кількістю різних замовників.

З 02.01.2020 до 01.02.2020 розігруються:

 • гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
 • сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
 • Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
 • парасолька – 1 шт.

Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фрилансер з найбільшою загальною кількістю проєктів, реалізованих через «Сейф».

З 02.02.2020 до 02.03.2020 розігруються:

 • гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
 • сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
 • Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
 • парасолька – 1 шт.

Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фрилансер з найбільшим загальним бюджетом проєктів, реалізованих через «Сейф».

Пропонуємо учасникам акції Freelancehunt безкоштовно замовити картки з індивідуальним дизайном, фото, чипом та технологією безконтактної оплати.

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. Цими Офіційними правилами акції «Зимовий МайстерФриланс з ПриватБанком, Mastercard та Freelancehunt!» (далі – Акція), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор), визначаються порядок та умови її проведення. Переможця акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.

2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція діє з 02.12.2019 до 02.03.2019 (далі – Період проведення акції).
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
Учасниками акції є фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення акції вже виповнилось 18 років (з наявністю ІПН).

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
4.1. Для участі в акції клієнту потрібно зареєструватись на офіційній сторінці Freelancehunt.com та отримати виплати на картку Mastercard ПриватБанку на загальну суму від 2 000 грн на місяць і здійснити з будь-якої картки Mastercard ПриватБанку від 3 витрат протягом одного календарного місяця.
4.2. Отримання виплати на картку Mastercard і здійснення з будь-якої картки Mastercard ПриватБанку від 3 витрат протягом одного календарного місяця (п. 4.1) підтверджує бажання клієнта взяти участь в акції й отримати подарунки, передбачені преміальним фондом акції (п. 5).
4.3. Сума отриманих виплат – не менше ніж 2 000 грн (в екв.).

5. ПРЕМІАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ.
5.1. Виконавши умови пунктів 4.1–4.3, клієнт бере участь в акції та може виграти подарунок.
5.2. За весь період акції (3 місяці) розігруються:
- 3 гарнітури Apple AirPods – по 1 щомісяця;
- 3 сертифікати від Rozetka на 1 000 грн – по 1 щомісяця;
- 3 Power Bank Xiaomi – по 1 щомісяця;
- 3 парасольки – по 1 щомісяця.
5.3. Етапи нагородження.
З 02.12.2019 до 01.01.2020 розігруються:
- гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
- сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
- Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
- парасолька – 1 шт.
Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фриласнер, який успішно закриє «Сейф» з найбільшою кількістю різних замовників.
З 02.01.2020 до 01.02.2020 розігруються:
- гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
- сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
- Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
- парасолька – 1 шт.
Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фриласнер з найбільшою загальною кількістю проєктів, реалізованих через «Сейф».
З 02.02.2020 до 02.03.2020 розігруються:
- гарнітура Apple AirPods – 1 шт.;
- сертифікат Rozetka на 1 000 грн – 1 шт.;
- Power Bank Xiaomi – 1 шт.;
- парасолька – 1 шт.
Головний подарунок – Apple AirPods – отримає фриласнер з найбільшим загальним бюджетом проєктів, реалізованих через «Сейф».
5.4. Визначення переможців відбувається випадковим чином. Один клієнт може отримати лише один подарунок лише один раз.

6. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ АКЦІЇ.
6.1. Підсумки акції підбиваються за системою АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (Україна).
6.2. Підбиваючи підсумки акції, організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також з рекламною метою.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті організатора www.pb.ua в розділі «Акції», у пресрелізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Клієнти можуть отримати детальну інформацію, звернувшись у чат «Допомога онлайн» (pb.ua/chat), зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів).
6.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що неврегульовані цими правилами, вирішення таких питань організатор акції залишає за собою. Таке рішення організатора акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Зимовий МайстерФриланс з ПриватБанком, Mastercard та Freelancehunt!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.