Мови

Знижка 50% на посилки з карткою Visa Business

з 25 листопада 2019 до 30 квітня 2020

Оформляйте віртуальну картку Visa Business у Приват24 для бізнесу та миттєво отримуйте знижку 50% на посилки "Укрпошта Експрес".

Оформляйте віртуальну картку Visa Business у Приват24 для бізнесу та миттєво отримуйте знижку 50% на посилки "Укрпошта Експрес".

Крок 1
Оформіть картку Visa Business від ПриватБанку

Крок 2
Оформіть відправлення «Укрпошта Експрес» через особистий кабінет або API.

Крок 3
Оплатіть доставку карткою Visa Business у відділеннях «Укрпошти» з POS-терміналом.

* Знижка 50% (п'ятдесят відсотків) від чинного на день надання послуг тарифу надається на доставку відправлень «Укрпошта Експрес» у випадку, якщо відправник оплачує карткою Visa Business від ПриватБанку послуги з пересилання (в тому числі SMS-повідомлення про вручення відправлення, рекомендоване повідомлення про вручення, адресний забір або адресну доставку) та оформлює відправлення через особистий кабінет або API. Акція діє з 20 листопада 2019 року до 30 квітня 2020 року.

«Укрпошта» надає партнерам спеціальні бізнес-рішення. Якщо ви пропонуєте покупцям доставку «Укрпоштою», то збільшуєте кількість продажів. 

Переваги «Укрпошти» для бізнесу.

 Поширені питання

 
 
 
 
 

Редакція від 24.04.2020 року

Офіційні правила проведення Акції
«-50% на пересилання відправлень „Укрпошта Експрес“, які оформлено в ОК/АРІ, під час оплати карткою Visa Business від „ПриватБанку“»

1. Терміни й загальні положення Правил:
1.1. Цими Офіційними правилами (далі — Правила) акції «-50% на пересилання відправлень „Укрпошта Експрес“, які оформлено в ОК/АРІ, під час оплати карткою Visa Business від „ПриватБанку“» (далі — Акція) визначають порядок та умови її проведення. Участь в Акції безоплатна. Акція не є азартною грою, і її не можна використовувати в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне й беззастережне прийняття учасником усіх умов цих Правил.
1.2. Територія проведення Акції: Акція діє на території України в наявних автоматизованих відділеннях поштового зв’язку АТ «Укрпошта» (далі — ВПЗ), які оснащено POS-терміналами АТ «Укрпошта» (за винятком території, яку визнано тимчасово окупованою, зокрема території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв’язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки й оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісности України», підписаного 13 квітня 2014 року, і Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015, № 254-VIII).
1.3. Період проведення Акції: Акцію проводять у період з 00:00 години 25 листопада 2019 року до 23:59 години 30 квітня 2020 року (включно) за київським часом (далі — Період).
1.4. Організатор Акції: АТ КБ «ПриватБанк» (далі — Організатор). Адреса: Україна, м. Київ, 01001, вул. Грушевського, 1-Д, ЄДРПОУ 14360570.
1.5. Виконавець Акції: ТОВ «Хавас Інгейдж Україна» (далі — Виконавець). Адреса: Україна, м. Київ, 04071, вул. Воздвиженська, 41, ЄДРПОУ 3853655, тел.: 044 451-84-33. Представник: Наталія Ковтун (visa-promo@havasengage.com.ua).
1.6. Партнер Акції: АТ «Укрпошта» (далі — Партнер). Адреса: Україна, м. Київ, 01001, вул. Хрещатик, 22, ЄДРПОУ 21560045.
1.7. Заохочення: під заохоченням розуміють установлення тарифів на послугу з пересилання відправлень «Укрпошта Експрес» з оплатою відправником (зокрема СМС-повідомлення про вручення відправлення, рекомендоване повідомлення про вручення, адресний забір та/або адресну доставку відправлення), які оформлюють через ОК/АРІ, знижених на 50% (п’ятдесят відсотків) від чинних тарифів на день надання цих послуг, але не більше ніж на 15,00 грн. (п’ятнадцяти гривень 00 копійок) для кожного окремого відправлення, під час оплати карткою Visa Business, емітованою АТ КБ «ПриватБанк» (докладніше в розділі четвертому цих Правил).
1.8. Учасники Акції: юридичні особи — резиденти (фізичні особи — громадяни України, які є чинними/уповноваженими представниками юридичної особи, що мають право першого підпису), і/або фізичні особи — підприємці, яких зареєстровано в такому статусі згідно із законодавством України і які в Період проведення Акції у ВПЗ надсилають оформлені через ОК/АРІ відправлення «Укрпошта Експрес».
1.9. OK/АРІ: особистий кабінет «Укрпошти», зареєстрований Учасником Акції (як визначено в п. 1.8) у системі «Укрпошта» до або під час Періоду проведення Акції.
1.10. Організатор має право змінити умови, місце (територію) й строки (період) проведення Акції, попередивши про це через публікування повідомлення про відповідні зміни Правил і розміщення нової версії Правил на офіційній сторінці.

2. Учасники Акції
2.1. Учасниками Акції є юридичні особи — резиденти (фізичні особи — громадяни України, які є чинними/уповноваженими представниками юридичної особи, що мають право першого підпису), і/або фізичні особи — підприємці, яких зареєстровано в такому статусі згідно із законодавством України і які є власниками карток Visa Business, емітованих АТ КБ «ПриватБанк», що їх активували до початку або під час Періоду проведення Акції.
Під Карткою розуміють картку Visa Business, емітовану АТ КБ «ПриватБанк», електронний платіжний засіб, який дає змогу його власнику за допомогою POS-термінала оплатити вартість послуг/товарів.
2.2. Учасник, беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення із цими Правилами. Відмову Учасника від їх належного виконання вважають відмовою Учасника від участі в Акції й отриманні Заохочень. У разі порушення будь-якої з умов і/або вимог цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення й будь-якої компенсації.

3. Порядок участі в Акції
3.1. Щоб узяти участь в Акції й мати змогу отримати Заохочення, Учасник повинен протягом Періоду проведення Акції (що його передбачає п. 1.3 цих Правил) надіслати оформлені через ОК/АРІ відправлення «Укрпошта Експрес» з оплатою відправником (кількість відправлень необмежена) у ВПЗ, які оснащено POS-терміналами АТ «Укрпошта» на території України, й оплатити послугу з пересилання відправлення «Укрпошта Експрес» (зокрема СМС-повідомлення про вручення відправлення, рекомендоване повідомлення про вручення, адресний забір та/або адресну доставку відправлення) карткою Visa Business, емітованою АТ КБ «ПриватБанк», використовуючи POS-термінал АТ «Укрпошта».
Виняток:
Заохочення не надають під час приймання відправлень «Укрпошта Експрес», які оформлено не через ОК/АРІ.
Заохочення не надають під час приймання відправлень «Укрпошта Експрес», які оформлено через ОК/АРІ, якщо доставку відправлень оплачує одержувач.
Заохочення не надають під час оплати послуги «Укрпошта» готівкою (навіть якщо кошти знято з картки* Visa Business).
Заохочення не застосовують до додаткових платних послуг, пов’язаних з пересиланням відправлень «Укрпошта Експрес» (масовий кур’єрський адресний збір і/або доставка, плата за пересилання грошових переказів післяплати, упакування посилки тощо).

4. Заохочення Акції й порядок застосування Заохочення
4.1. Фонд Заохочень
Під заохоченням розуміють установлення тарифів на послугу з пересилання відправлень «Укрпошта Експрес» з оплатою відправником (зокрема СМС-повідомлення про вручення відправлення, рекомендоване повідомлення про вручення, адресний забір та/або адресну доставку відправлення), які оформлюють через ОК/АРІ, знижених на 50% (п’ятдесят відсотків) від чинних тарифів на день надання цих послуг, але не більше ніж на 15,00 грн. (п’ятнадцяти гривень 00 копійок) для кожного окремого відправлення, під час оплати карткою Visa Business, емітованою АТ КБ «ПриватБанк».
Заохочення застосовується до кожного відправлення окремо та не накопичується. Кількість заохочень необмежена.

4.2. Заохочення застосовують автоматично до платежів за відправлення «Укрпошта Експрес» (з урахуванням обмежень, які викладено в п. 3.1) під час розрахування через POS-термінал АТ «Укрпошта». Заохочення не нагромаджуються й не зберігаються.
4.3. Заміна Заохочень Акції грошовим еквівалентом не допускається.
4.4. Відповідальність Організатора/Виконавця обмежується вартістю й кількістю Заохочень Акції.
4.5. Отримання Заохочення допускається лише Учасником, який дістав право на отримання Заохочення. Заборонено будь-які дії, операції, угоди, які було укладено до отримання Заохочення, де Заохочення або право на його отримання є предметом угоди, засобом платежу або предметом застави.

6. Інші умови
6.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення й повну та безумовну згоду Учасника Акції із цими Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмову Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважають відмовою Учасника Акції від участі в Акції (водночас така особа не має права на одержання від Виконавця/Організатора будь-якої компенсації).
6.2. У разі виникнення ситуації, що передбачає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань і/або питань, які не врегульовано в цих Правилах, остаточне рішення ухвалюють Виконавець та Організатор.
6.3. Інформують щодо Правил та умов Акції, а також про порядок отримання Заохочень, розміщуючи Правила на офіційній сторінці Акції: https://promos.privatbank.ua/.
6.4. Організатор може змінити й/або доповнити Правила протягом усього Періоду Акції. Зміна й/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі в разі їхнього затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначено для інформування про Правила й умови Акції. Такі зміни й доповнення набувають чинності після оприлюднення на офіційній сторінці.
6.5. Виконавець/Організатор звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажору), зокрема: стихійні лиха, пожежа, повінь, будь-які військові дії, блокади, зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції або на території України, оголошення про мобілізацію, уведення воєнного або надзвичайного стану й інших непідвладних контролю з боку Виконавця/Організатора обставин.
6.6. Терміни, що їх вживають у цих Правилах, стосуються лише Акції, яку проводять у межах цих Правил.
6.7. Усі питання, які не врегульовано в цих Правилах, регулюють відповідно до чинного законодавства України.
6.8. Компанія Visa Inc. і будь-які її афілійовані особи не беруть участі в проведенні розіграшів, визначенні Переможця / Переможців Акції, а також врученні Заохочення / Заохочень Акції, і не несуть відповідальності за дотримання Виконавцем/Організатором/Партнером законодавства України й цих Правил, а також не відповідають на претензії Учасників Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Знижка 50% на посилки з карткою Visa Business» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.