Мови

Здійсни мрію – вигравай квитки на концерт Imagine Dragons!

з 15 червня 2018 до 15 серпня 2018

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку – власники карток Masterсard® від ПриватБанку, дієздатні громадяни України, які досягли 18 років.

Як взяти участь в акції?
Зареєструйтеся для участі в акції та безконтактно розраховуйтесь карткою Masterсard® від ПриватБанку в POS-терміналах.

Що можна отримати за участь в акції?
Під час проведення акції буде розіграно:
Квитки на концерт відомого рок–гурту Imagine Dragons - 3 пари квитків.
Навушники Philips SHB3075WT/00 - 30 шт.

З 15 червня до 15 серпня 2018 року розраховуйтесь карткою Masterсard® від ПриватБанку одним дотиком і беріть участь у розіграші квитків на концерт рок–гурту Imagine Dragons.

 Поширені запитання щодо акції

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

«Здійсни мрію – отримай квитки на концерт Imagine Dragons!»

для клієнтів – власників карток Masterсard® (далі – Правила)
Замовником акції «Здійсни мрію – отримай квитки на концерт Imagine Dragons!» (далі – Акція) є Представництво Mastercard Europe SA в Україні, що знаходиться за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52А, оф. 404А, м. Київ, Україна, 01030 (далі – Замовник).
Організатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «СМАРТЛАЙН ГРУП» (SMARTLINE Group, sro), юридична особа зареєстрована відповідно до законодавства Чеської республіки, ідентифікаційний код 24839167, яке знаходиться за адресою: Prague 4 - KrZ, Czech Republic, Cercanska 619/3, 14000 (далі – Організатор).
Партнером Акції є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, Україна, 01001, ЄДРПОУ 14360570 (далі – Партнер).
Для проведення Акції Замовник та/або Виконавець мають право залучати третіх осіб.

1. Основні положення Акції.
1.1. Участь в Акції мають право взяти дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на момент участі в Акції виповнилося 18 років, які є власниками платіжних засобів з технологією безконтактних оплат Masterсard, емітованих ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», що здійснюють оплату товарів та/або послуг в будь-яких торговельно-сервісних підприємствах на території України, враховуючи умови п. 1.3 Правил, Картками (далі – Учасники Акції).
Технологія безконтактних оплат включає:
• безконтактну платіжну картку Masterсard від ПриватБанку;
• або смартфон, на якому встановлено спеціальний платіжний додаток (Google Pay, Apple Pay, НФС- гаманець в мобільному додатку Приват24) з цифровою карткою Masterсard від ПриватБанку (далі – Безконтактна Оплата).
1.2. Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства, власники та/або співробітники Організатора або Партнера, члени їхніх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та/або приватних підприємців, залучених до організації чи проведення Акції, і члени їхніх сімей.
1.3. Акція триватиме з 15 червня до 15 серпня 2018 року включно (далі – Період Акції/Тривалість Акції).
1.4. Акція діє на всій території України, за винятком АР Крим, території проведення АТО та території, що не контролюється українською владою (згідно з переліком, затвердженим Розпорядженням КМУ № 1085-р від 07.11.2014 року) (далі – Територія проведення Акції).

2. Умови участі в Акції.
2.1. Для участі в Акції необхідно протягом Періоду Акції згідно з п. 1.3 Правил:
2.1.1. Мати відкриту/відкриті Картку/Картки Masterсard® ПриватБанку виконати умови згідно з пп. 2.1.3 Правил;
2.1.2. Заповнити реєстраційну форму Учасника Акції за посиланням https://promos.privatbank.ua;
2.1.3. В Період Акції здійснити Безконтактну Оплату будь-яких товарів, робіт чи послуг карткою Masterсard від ПриватБанку через POS-термінали будь-яких банків на будь-яку суму на Території проведення Акції згідно з п. 1.4 Правил. (далі – Транзакція).
2.2. Дані про кожну Транзакцію, що відповідає умовам участі в Акції, зазначеним у п. 2.1 Правил, заносяться Партнером в базу Учасників Акції, серед яких визначаються переможці Акції, які мають право на отримання подарунків Акції, зазначених у п. 3.1 цих Правил (далі – База Акції). База Акції містить дані про дату та суму Транзакції, номер телефону Учасника Акції, а також інші дані Учасника, визначені Партнером. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Партнер.
2.3. Не відповідають умовам Акції та не беруть в ній участь операції з використанням Карток:
2.3.1. Операції, які було здійснено до 00:00 15 червня 2018 року та після 23:59 15 серпня 2018 року за київським часом.
2.3.2. Операції з отримання готівкових коштів через банкомати, банки та/або інші кредитно-фінансові установи.
2.3.3. Перекази коштів з рахунку картки Masterсard® від ПриватБанку на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було здійснено у філіях банку, у т. ч. перекази для оплати податкових платежів тощо.
2.3.4. Операції з оплати дорожніх чеків і лотерейних квитків.
2.3.5. Операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у т. ч. через Інтернет.
2.3.6. Будь-які операції в мережі Інтернет.
2.4. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з цими Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Беручи Участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують, що не мають та не матимуть жодних претензій до Замовника/Партнера в частині надання ними інформації, що визначена в п. 2.2 цих Правил, Організатору.
2.5. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим надають згоду Замовнику, Партнеру, Організатору на опрацювання їх персональних даних відповідно до мети, що визначена п. 7.5 цих Правил, а також підтверджують, що ознайомлені з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

3. Фонд заохочень Акції.
3.1. Фонд заохочень Акції становлять:
3.1.1. Заохочення № 1 – 2 квитки на концерт рок–гурта Imagine Dragons, який відбудеться 31 серпня в СК Олімпійский м. Київ – 3 штуки (далі – Заохочення № 1).
3.1.2. Заохочення № 2 – Навушники Philips SHB3075WT/00 – 30 штук
(далі – Заохочення №2).
3.2. За весь Період Акції один Учасник Акції – переможець може отримати лише одне заохочення – Заохочення № 1 або Заохочення № 2.
3.3. Партнер/ Організатор залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг для придбання заохочень Акції.
3.4. Заміна заохочень Акції грошовим еквівалентом не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає.
3.5. Партнер/ Організатор не несе жодної відповідальності щодо подальшого використання заохочень Акції Учасниками Акції після їх одержання, зокрема за неможливість Учасниками скористатись наданим заохоченнями Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких заохочень Акції.
3.6. Відповідальність Партнера/ Організатора обмежується вартістю та кількістю заохочень Акції.
3.9. Зобов’язання з оподаткування вартості заохочення Акції забезпечується Організатором відповідно до чинного законодавства України.
3.10. Зовнішній вигляд/форма/зображення заохочень Акції та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) на офіційній сторінці на сайті https://promos.privatbank.ua/ua/zdiysny-mriyu-vygravay-kvytky-na-koncert... та/або в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, можуть відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника Акції.
3.11. Партнер/ Організатор має право:
- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала належним чином всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
- відмовити у видачі відповідного заохочення Акції переможцю Акції, який не виконав умов, необхідних для отримання такого заохочення Акції, згідно з цими Правилами.

4. Порядок визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання заохочень Акції.
4.1. Визначення Переможців Акції відбувається на основі Бази Акції, зазначеної в п. 2.2 цих Правил.
4.2. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання заохочень Акції, зазначених у п. 3.1 цих Правил, проводить Партнер Акції на основі Бази Акції шляхом випадкової комп’ютерної вибірки в наступну дату:
- не пізніше 20 серпня 2018 року (за Період проведення Акції: 15.06.2018–15.08.2018) визначаються переможці Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень № 1 – 3 штуки та Заохочень № 2 –30 штук;
4.3. Під час визначення переможців Акції, згідно з п. 4.2 Правил, формується резервний список (далі – Резервний список) з 20 Учасників Акції (далі – Резервні переможці), які взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, і матимуть право отримати заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, якого було визначено як переможця Акції, що отримає заохочення Акції.
4.4. Результати визначення переможця фіксуються в протоколах визначення переможців Акції створеною Партнером комісією.
4.5. Комісія формується з представників Партнера, а саме з 3 (трьох) осіб. Комісія своїм рішенням має право відмовити Учаснику Акції в наданні заохочення Акції в разі виявлення шахрайства, маніпуляцій, фальсифікацій, використання заборонених програмних засобів та інших порушень. Комісія своїм рішенням визначає наявність маніпуляцій, шахрайства та фальсифікації на власний розсуд.
4.6. Протягом 9 (дев’яти) робочих днів з відповідної дати проведення визначення переможців Акції/Резервних переможців Акції, згідно з п. 4.2 Правил, Організатор забезпечує інформування Учасників Акції про факт їх визначення переможцями Акції, які отримують заохочення Акції, шляхом телефонного дзвінка на номери, які було зазначено під час реєстрації в Акції, перелік яких Партнер передає Організатору на офіційному бланку з підписом уповноваженої особи та печаткою Партнера та/або на основі Протоколів визначення переможців Акції.
4.7. У разі невиконання Учасником Акції вищезазначених умов з причин, які не залежать від Організатора/Партнера, Партнер/ Організатор не виплачує Переможцю Акції жодних компенсацій, пов’язаних з таким порушенням Правил. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з Резервного списку.
4.8. Оголошення результатів визначення переможця розміщується Партнером на офіційній сторінці promos.pb.ua Протягом 20 (двадцяти) робочих днів з відповідної дати проведення визначення переможців Акції/Резервних переможців Акції, згідно з п. 4.2 Правил.

5. Умови та строки отримання заохочень Акції.
5.1. Умови вручення Заохочень Акції:
5.1.1.Вручення Заохочення №1 Акції Учаснику Акції, якого було визначено переможцем Акції, здійснюється Організатором, засобами поштової/кур’єрської служби кожному Переможцю Акції Заохочення №1 (визначеного пунктом 3.1.1) на відділення Нової Пошти, яку вказав Учасник Акції при відправленні документі, передбачених п. 5.4 Правил, протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання від переможця Акції документів, передбачених п. 5.4 Правил.
5.1.2. Вручення Заохочення №2 Акції Учаснику Акції, якого було визначено переможцем Акції, здійснюється Організатором засобами поштової/кур’єрської служби або залученими ним третіми особами на відділення Нової Пошти, яке Сторони узгодять під час телефонної розмови, згідно з п. 4.6 Правил, протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання від переможця Акції документів, передбачених п. 5.4 Правил.
5.2. Замовник/ Організатор /Партнер та залучені ним треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха; пожежа; повінь; воєнні дії будь-якого характеру; блокади; зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції; інші непідвладні контролю з боку Замовника/Організатора/Партнера, а також залучених ними третіх осіб обставини.
5.3. Організатор не несе відповідальності за роботу поштової/кур’єрської служби, які доставляють заохочення Акції.
5.4. Для отримання Заохочення № 1 або Заохочення № 2 Акції переможцю Акції необхідно протягом 2 (двох) робочих днів від дня, коли переможець Акції отримає телефонний дзвінок від представника Організатора Акції згідно з п. 4.6 Правил, надіслати на електронну адресу m.gergel@smartline.ua скан-копії таких своїх документів:
- паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи);
- реєстраційного номера облікової картки платника податків (довідки про присвоєння податкового номера).
5.5. Після надання всіх необхідних документів, згідно з п.5.4 Правил, у разі отримання Заохочення № 1 або Заохочення № 2 з переможцями підписується відповідна угода про отримання заохочень та згода на опрацювання персональних даних.
5.6. Замовник/Організатор/Партнер не несуть відповідальності в разі невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання переможцем Акції неповних, застарілих, недостовірних персональних даних.
5.7. Замовник/ Організатор /Партнер не відповідають за будь-які витрати переможців Акції, які матимуть право на отримання заохочень за умовами цієї Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням цих заохочень.
5.8. У разі відсутності в переможця Акції можливості/бажання використати/отримати заохочення Акції з причин, які не залежать від Організатора /Замовника, Організатор /Замовник не виплачують Переможцеві Акції жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання заохочення Акції. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного списку або Замовник використає таке заохочення на власний розсуд.
5.9. У разі відсутності у відповідного Резервного переможця, до якого перейшло право отримати заохочення Акції згідно з умовами цих Правил, можливості/бажання використати/отримати заохочення Акції з причин, які не залежать від Організатора /Замовника, Організатор /Замовник не виплачують відповідному Резервному переможцеві жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання заохочення Акції. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до наступного відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного списку.
5.10. Грошовий еквівалент заохочення Акції не видається.

6. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
6.1. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил на сайті банку promos.privatbank.ua.
6.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Партнером/Замовником Акції протягом усього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у разі їх затвердження Партнером/Замовником Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення на сайті банку promos.privatbank.ua, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

7. Інші умови
7.1. Партнер/Замовник не несуть відповідальності за неможливість отримання заохочення Акції Учасником Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Партнера/Замовника (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), а також за роботу підприємств телекомунікацій України.
7.2. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення ухвалюється Замовником. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає.
7.3. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів з ними та адреси).
7.4. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Партнером/Замовником протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у разі їх затвердження Партнером/Замовником та їх оприлюднення в тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов. Партнер/Замовник не несуть відповідальності, якщо Учасники Акції не будуть ознайомлені з такими змінами.
7.5. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Учасникам Акції повідомляється:
7.5.1. Власником персональних даних Учасників Акції є Партнер. З метою реалізації Правил Акції та мети опрацювання персональних даних, зазначеної в пп. 7.5.2 цих Правил, Партнер передає персональні дані переможців Акції/Резервних переможців Акції Організатору.
7.5.2. Персональні дані переможців Акції/Резервних переможців Акції передаються Організатору та опрацьовуються останнім для забезпечення їх участі в цій Акції, визначення Переможців Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
7.5.3. З метою опрацювання персональних даних, зазначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, Партнер/ Організатор може опрацьовувати П. І. Б., паспортні дані, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу реєстрації.
7.5.4. З персональними даними, згідно з метою, визначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
7.5.5. Персональні дані Учасників Акції будуть опрацьовуватися з моменту їх отримання та протягом Періоду Акції, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Учасників Акції будуть зберігатися протягом строку, який необхідного для виконання мети, зазначеної в пп. 7.5.2 цих Правил, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
7.5.6. Учасники Акції можуть відкликати згоду на опрацювання своїх персональних даних з метою, визначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, надіславши Партнеру письмовий запит на адресу, зазначену в цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання заохочень Акції.
7.5.7. Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
7.6. Замовник/ Організатор і Партнер не несуть жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних, окрім персональних даних, що передаються згідно з умовами Акції, розміщеними Учасником в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Замовник/ Організатор і Партнер не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб у результаті дій Учасника з надання таких персональних даних.
7.7. У разі відмови Учасника Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, від отримання ним заохочення Акції будь-які претензії такого Учасника Акції з цього приводу не приймаються й не розглядаються Партнером/Замовником.
7.8. Партнер/Замовник не несуть відповідальності за:
- неотримання Учасником Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, заохочення Акції з вини такого Учасника Акції;
- за відмову Учасника Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, від одержання заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено жодних технічних невідповідностей;
- інші обставини, які не залежать від Організатора/Замовника.
Партнер/Замовник не виплачують Учасникам Акції, які здобули право на отримання заохочень Акції, жодних компенсацій.
7.9. Номери телефонів, IP-адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників Акції, у діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, а також використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції в вигідніші умови в порівнянні з іншими Учасниками), не допускаються до подальшої участі в Акції. У цьому випадку Партнер/Замовник залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції ухвалюється самостійно Замовником/ Організатором і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, яких було не допущено до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких заохочень Акції, які вони не одержали на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають права на одержання жодних компенсацій від Партнера/Замовника.
7.10. Під час проведення Акції чи після її закінчення Партнер та Замовник не зобов’язані вести переписку з Учасниками й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення Акції; визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання заохочень Акції; будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
7.11. Правила затверджені Замовником та діють протягом Періоду Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Здійсни мрію – вигравай квитки на концерт Imagine Dragons!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.