Мови

Відкривайте Україну разом з Mastercard і ПриватБанком!

з 1 липня 2019 до 30 вересня 2019

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Дієздатні фізичні особи – громадяни України віком від 18 років, держателі карток Masterсard® від ПриватБанку.

Як узяти участь в акції?
З 1 липня до 30 вересня 2019 р. зареєструйтеся в акції та оплачуйте покупки карткою Masterсard® від ПриватБанку на суму від 50 грн.

Які подарунки чекають на учасників акції?
Щомісяця розігрується 6 сертифікатів на двох на дводенну туристичну подорож до мальовничих місць України*, а перші 50 учасників, які зробили найбільшу кількість транзакцій, отримують гарантований подарунок – валізи для подорожей Bonro.

Який додатковий подарунок чекає на учасників акції до Дня Незалежності України?

Спеціально до Дня Незалежності України розігрується ще 14 сертифікатів на ексклюзивну одноденну екскурсію на двох.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  

 

Офіційні правила акції «Відкривайте Україну разом з Mastercard і ПриватБанком!»
для клієнтів – держателів карток Masterсard® (надалі – «Правила» та «Акція» відповідно)

Замовником Акції є Представництво Mastercard Europe SA в Україні, що знаходиться за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52А, поверх 4, оф. 404А, м. Київ, Україна, 01030 (надалі – «Замовник»).
Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ», яке розташоване за адресою: вул. Кирилівська, 13Б, офіс 2, м. Київ, Україна, 04080, ЄДРПОУ 41346403 (надалі – «Виконавець»).
Організатором Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК», що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, Україна, 01001, ЄДРПОУ 14360570 (надалі – «Організатор»).
Партнером Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «Туристична компанія БРАМА.УА», що знаходиться за адресою: Печерський узвіз, 3, м. Київ, 01601, ЄДРПОУ 37883910.

1. Основні положення Акції.
1.1. Участь в Акції мають право брати дієздатні фізичні особи-громадяни України, яким на момент участі в Акції виповнилося 18 років, які є держателями карток Masterсard®, емітованих АТ КБ «ПРИВАТБАНК» для використання фізичними особами (надалі – «Картка/Картки»), що здійснюють оплату товарів та/або послуг в будь-яких торговельно-сервісних підприємствах на території України, враховуючи умови п. 1.3 Правил, Картками (надалі – «Потенційні учасники Акції» та відповідно «Учасники»).
1.2. Учасниками Акції не визнаються й не мають права брати участь в Акції:
1.2.1. Особи, які не виконали умов цих Правил.
1.2.2. Особи, які перебувають у трудових відносинах із Замовником, та/або Виконавцем, та/або Організатором.
1.2.3. Чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в п. 1.2.2 цих Правил.
1.2.4. Нерезиденти України.
1.3. Акція триватиме з 1 липня 2019 р. до 30 вересня 2019 р. включно (надалі – «Період Акції» або «Тривалість Акції») та поділятиметься на три періоди:
1) з 01.07.2019 до 31.07.2019 включно;
2) з 01.08.2019 до 31.08.2019 включно;
3) з 01.09.2019 до 30.09.2019 включно.
1.4. Акція діє на всій території України, за винятком АР Крим, території проведення ООС та території, що не контролюється українською владою (згідно з переліком, затвердженим Розпорядженням КМУ № 1085-р від 07.11.2014 року).

2. Умови участі в Акції.
2.1. Для участі в Акції Потенційному учаснику Акції необхідно протягом Періоду Акції:
2.1.1. Мати відкриту/відкриті Картку/Картки або оформити Картку/Картку.
2.1.2. Заповнити реєстраційну форму Учасника Акції за посиланням https://promos.privatbank.ua.
2.1.3. Протягом періоду Акції здійснити оплату в будь-яких торговельно-сервісних підприємствах на території України будь-яких товарів, робіт чи послуг Карткою будь-яким способом (у т. ч. через POS-термінали будь-яких банків, через смартфон, безконтактною карткою тощо) на суму не менше ніж 50 грн (надалі – «Транзакція»).
2.2. Дані про кожну Транзакцію, що відповідає умовам участі в Акції, зазначеним у п. 2.1. Правил, заносяться Організатором у базу учасників Акції, серед яких визначаються Переможці Акції, які мають право на отримання заохочень Акції (надалі – «База Акції»). База Акції містить дані про дату та суму Транзакції, номер телефону Учасника Акції, а також інші дані Учасника, визначені Організатором. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Організатор.
2.3. Не відповідають умовам Акції та не відносяться до операцій з використанням Карток:
2.3.1. Операції, які було здійснено до 00:00 1 липня 2019 року та після 23:59 30 вересня 2019 року за київським часом.
2.3.2. Операції з отримання готівкових коштів через банкомати, банки та/або інші кредитно-фінансові заклади.
2.3.3. Перекази коштів з рахунку Картки на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було здійснено у філіях банку, у т. ч. перекази для оплати податкових платежів тощо.
2.3.4. Операції з оплати дорожніх чеків і лотерейних квитків.
2.3.5. Операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у т. ч. через Інтернет.
2.3.6. Будь-які операції в мережі Інтернет.
2.4. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з цими Правилами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують, що не мають та не матимуть жодних претензій до Замовника/Організатора в частині надання ними інформації, що визначена в п. 2.2 цих Правил, Виконавцю.
2.5. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим надають згоду Замовнику, Організатору, Виконавцю на опрацювання їхніх персональних даних відповідно до мети, що визначена п. 7.5. цих Правил, а також підтверджують, що ознайомлені з правами, що передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

3. Фонд Заохочень Акції
3.1. Фонд Заохочень Акції складається з:
3.1.1. Гарантоване Заохочення – валізи Bonro – 150 штук (далі Заохочення №1).
3.1.2. Головне Заохочення – Сертифікат на дводенну туристичну подорож до мальовничих місць України* на двох осіб – 18 шт. (далі Заохочення №2).
Графік подорожі:
- субота: сніданок, виїзд, прибуття, екскурсія, обід, ніч в готелі з вечерею;
- неділя: сніданок, продовження екскурсії, обід, повернення додому.
*Під мальовничими місцями України маються на увазі мальовничі місця України, обрані Організатором.
3.1.3. Спеціальне Заохочення – Сертифікат на ексклюзивну одноденну екскурсію Україною до Дня Незалежності України на двох осіб – 14 шт. (далі Заохочення №3).
Під ексклюзивною екскурсією мається на увазі одноденна екскурсія до фортеці на території України на вибір Організатора.
Одноденна екскурсія включає: трансфер від погодженого з Переможцем місця до місця екскурсії, екскурсію, обід в ресторані української кухні, трансфер від місця екскурсії до місця, подгодженого з Переможцем.
3.2. За весь Період Акції один Учасник Акції може отримати лише одне Заохочення №1 та/або одне Заохочення № 2 та/або одне Заохочення № 3
3.3. Організатор/Виконавець залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг для придбання Заохочень Акції.
3.4. Заміна Заохочень Акції грошовим еквівалентом не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає.
3.5. Організатор/Виконавець не несе жодної відповідальності щодо подальшого використання Заохочень Акції Учасниками Акції після їх одержання, зокрема, за неможливість Учасниками скористатись наданим Заохоченнями Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень Акції.
3.6. Відповідальність за якість послуг/товарів, що надаються в обмін на Сертифікат (Заохочення №2 і №3), несе постачальник таких послуг/товарів – Партнер Акції.
3.7. Відповідальність Замовника/Організатора/Виконавця обмежується вартістю та кількістю Заохочень Акції.
3.9.Зобов'язання з оподаткування вартості Заохочень Акції забезпечується Виконавцем відповідно до чинного законодавства України.
3.10. Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень Акції та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) на Офіційній сторінці на сайті https://promos.privatbank.ua та/або в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, може відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника Акції.
3.11. Організатор має право:
- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
- відмовити у видачі відповідного Заохочення Акції Переможцю Акції, який не виконав умови, необхідні для отримання такого Заохочення Акції, згідно з цими Правилами.
3.12. Переможець Акції, отримуючи Заохочення Акції, усвідомлює, що:
- таке Заохочення Акції є доходом Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця Акції, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;
- отримання Заохочення Акції може вплинути на умови отримання Переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо.
Переможець Акції самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Заохочення Акції. Замовник/Виконавець/Партнер не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції додаткового блага (доходу), такого як Заохочення Акції.

4. Порядок визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Заохочень Акції
4.1. Визначення Переможців Акції відбувається на основі Бази Акції, зазначеної в п. 2.2. цих Правил.
4.2. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочення №1, проводить Організатор Акції на основі Бази Акції: перші 50 учасників, які здійснили найбільшу кількість транзакцій у відповідному періоді Акції, гарантовано отримують Заохочення №1
4.3. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочення №2, проводить Організатор Акції на основі Бази Акції шляхом випадкової комп’ютерної вибірки в наступні дати:
- не пізніше 09 серпня 2019 року – за перший період Акції;
- не пізніше 09 вересня 2019 року – за другий період Акції;
- не пізніше 09 жовтня 2019 року – за третій період Акції.
При кожному визначенні Переможців визначаються Переможці Акції, які здобудуть право на отримання Заохочення №2 – 6 штук.
4.4 Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочень №3 Акції, проводить Організатор Акції на основі Бази Акції шляхом випадкової комп’ютерної вибірки не пізніше 23 серпня 2019 р.
4.5. Під час кожного визначення Переможців Акції формується резервний список Переможців(надалі за текстом – «Резервний Список») з Учасників Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»), що взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Заохочення №1 (10 резервних), Заохочення №2 (6 резервних) та Заохочення №3 (14 резервних) Переможців Акції у разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений, як Переможець Акції.
4.6. Результати визначення Переможців фіксуються в Протоколах визначення Переможців Акції створеною Організатором комісією.
4.7. Комісія формується з представників Організатора, а саме з 3 (трьох) осіб. Комісія своїм рішенням має право відмовити Учаснику Акції в наданні Заохочення Акції у випадку виявлення шахрайства, маніпуляцій, фальсифікацій, використанням заборонених програмних засобів та інших порушень. Комісія своїм рішенням визначає наявність маніпуляцій, шахрайства та фальсифікації на власний розсуд.
4.6. Протягом 9 (дев’яти) робочих днів з відповідної дати проведення визначення Переможців Акції/резервних Переможців Акції Виконавець забезпечує інформування Учасників Акції про факт їх визначення Переможцями Акції шляхом телефонного дзвінка на номери, які було зазначено під час реєстрації в Акції, перелік яких Організатор передає Виконавцю на офіційному бланку с підписом уповноваженої особи та печаткою Організатора та/або на основі Протоколів визначення Переможців Акції.
4.7. У випадку неможливості повідомлення відповідного Учасника Акції з вини такого Учасника (невірно зазначений номер телефону, телефон знаходиться поза зоною досяжності і т.д.) або з причин, які не залежать від Виконавця/Організатора, Організатор/Виконавець не сплачують Переможцю Акції жодних компенсацій, пов'язаних з таким порушенням Правил. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з Резервного Списку.
4.8. Результати визначення Переможців розміщуються Організатором на Офіційній сторінці promos.pb.ua.

5. Умови та строки отримання Заохочень Акції
5.1. Вручення Заохочень Учаснику, який був визначений Переможцем Акції, здійснюється Виконавцем засобами поштової/кур’єрської служби або залученими ним третіми особами за адресами, яку Переможець та Виконавець погодять під час телефонної розмови, протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання від Переможця Акції документів, передбачених п.5.4. Правил.
5.2. Замовник/Виконавець/ Організатор та залучені ним треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця/ Організатора та залучених ним третіх осіб обставини.
5.3. Виконавець не несе відповідальність за роботу поштової/кур’єрської служби, які доставляють Заохочення Акції.
5.4. Для отримання Заохочення №2 або Заохочення №3 [EA1] Акції Переможцю Акції необхідно протягом 2 (двох) робочих днів від дня, коли Переможець Акції отримає телефонний дзвінок від представника Виконавця Акції, надіслати Виконавцю або залученим ним третім особам скан-копії наступних документів (своїх) на електронну адресу info@adsapience.com;
- паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи);
- реєстраційного номера облікової картки платника податків (довідки про присвоєння податкового номера).
5.5. Після надання всіх необхідних документів згідно з п.5.4. Правил при отриманні Заохочень з Переможцем підписується відповідна угода про отримання Заохочень та Згода на опрацювання персональних даних.
5.6. Замовник/Виконавець/Організатор не несуть відповідальності у випадку невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Переможцем Програми неповних, застарілих, недостовірних персональних даних.
5.7. Замовник/Виконавець/Організатор не відповідають за будь-які витрати Переможців Акції, які матимуть право на отримання Заохочень до умов цієї Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням цих Заохочень.
5.8. У разі відсутності у Переможця Акції можливості/бажання використати/отримати Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника, Виконавець /Замовник не сплачують Переможцю Акції жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного Списку.
5.9. У разі відсутності у відповідного Резервного переможця, до якого перейшло право отримати Заохочення Акції, згідно з цими Правилами, можливості/бажання використати/отримати Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника, Виконавець/Замовник не сплачують відповідному Резервному переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до наступного відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного Списку або Замовник/Організатор використовує таке Заохочення на власний розсуд.
5.10. Грошовий еквівалент Заохочення Акції не видається.

6. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
6.1. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил на інтернет-сайті Банка promos.privatbank.ua
6.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором/Замовником Акції протягом всього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором/Замовником Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення на Інтернет-сайті Банку promos.privatbank.ua , якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

7. Інші умови
7.1. Організатор/Замовник не несуть відповідальності за неможливість отримання Заохочення Акції Учасником Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Організатора/Замовника (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу підприємств телекомунікацій України.
7.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає.
7.3. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів з ними та адреси).
7.4. Дані Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором/Замовником протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення даних Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором/Замовником та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до даних Правил та умов. Організатор/Замовник не несуть відповідальності у випадку, якщо Учасники Акції не будуть ознайомлені з такими змінами.
7.5. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:
7.5.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції є Організатор. З метою реалізації Правил Акції та мети опрацювання персональних даних, яка вказана у п.п. 7.5.2. цих Правил, Організатор передає персональні дані Переможців Акції/Резервних переможців Акції Виконавцю.
7.5.2. Персональні дані Переможців Акції/ Резервних переможців Акції передаються Виконавцю та обробляються останнім з метою забезпечення їх участі в цій Акції, визначення Переможців Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
7.5.3. З метою опрацювання персональних даних, яка вказана у п.п. 7.5.2. цих Правил, Організатор/Виконавець може обробляти ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу реєстрації.
7.5.4. З персональними даними, з метою, визначеною у п.п. 7.5.2 цих Правил, будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
7.5.5. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Учасників Акції будуть зберігатися протягом строку, який необхідного для виконання мети, зазначеної у п.п. 7.5.2. цих Правил, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
7.5.6. Учасники Акції можуть відкликати згоду на опрацювання своїх персональних даних з метою, що визначена у п.п. 7.5.2. цих Правил, надіславши Організатору письмовий запит на адресу, вказану у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочень Акції.
7.5.7. Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
7.6. Замовник/Виконавець і Організатор не несуть жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних, окрім Персональних даних, що передаються згідно з умовами Акції, розміщеними Учасником в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Замовник /Виконавець і Організатор не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб у результаті дій Учасника з надання таких персональних даних.
7.7. У разі відмови Учасника Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, від отримання ним заохочення Акції будь-які претензії такого Учасника Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором/Замовником.
7.8. Організатор /Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за:
- неотримання Учасником Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, Заохочення Акції з вини такого Учасника Акції;
- за відмову Учасника Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, від одержання Заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено ніяких технічних невідповідностей;
- інші обставини, які не залежать від Організатора/Замовника.
Організатор/Замовник/Виконавець не сплачують Учасникам Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, жодних компенсацій.
7.9. Номери телефонів, IP адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір Кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в Акції. У цьому випадку Організатор /Замовник залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції приймається самостійно Замовником/Організатором і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень Акції, не одержаних на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій від Організатора/Замовника .
7.10.Під час проведення Акції чи після її закінчення, Організатор/Замовник/Виконавець не зобов’язані листуватися з Потенційними учасниками Акції та надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
7.11. Правила затверджені Замовником та діють протягом Періоду Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Відкривайте Україну разом з Mastercard і ПриватБанком!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.