Мови

Столик вже заброньовано!

з 23 липня 2018 до 20 вересня 2018

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь у акції?
Усі клієнти, які купили авіаквитки в будь-якому каналі ПриватБанку.

Як взяти участь у акції?
Оплатити авіаквиток карткою Mastercard у будь-якому каналі ПриватБанку.

Яка винагорода чекає на учасників акції?
Подарунковий сертифікат на вечерю в найкращому ресторані міста вашої подорожі.

До 20 вересня купуйте авіаквитки в ПриватБанку та вечеряйте в найкращому ресторані міста вашої подорожі.

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Перший етап розіграшу завершено!

Вітаємо Чабана Михайла Богдановича зі Львова!

Вечеря в самому серці Італії, Римі, чекає на вас ;)

 

Переможець другого етапу Яковлєва Ксенія Володимирівна з Дніпра!

Вітаємо Ксенію Володимирівну та бажаємо насолодитися високою кухнею в Тель-Авіві!

 

Вечеря у величному Римі чекає на Романенко Олександру Михайлівну з Києва.

Вітаємо, Олександро Михайлівно! Адже саме ви переможець третього етапу розіграшу!

 

Завершено четвертий етап розіграшу!

Вечеря в атмосферному Тбілісі чекає на Зорченка Ігоря Юрійовича з Харкова. Вітаємо!

 

Вітаємо Артюковича Олександра Віталійовича з Харкова з перемогою в п’ятому етапі розіграшу!

Вечеря в старовинному місті Познань  чекає на вас =)

 

 

Вітаємо Огієнко Олену Володимирівну із Запоріжжя!

Олена Володимирівна перемогла в шостому етапі розіграшу й отримує вечерю на сонячному острові Родос.

Офіційні правила й умови акції
«Столик уже заброньовано»

1. Основні положення
1.1. Офіційними Правилами Акції «Столик уже заброньовано» з платіжною карткою Mastercard® (далі — «Правила») визначають порядок й умови проведення акції «Столик уже заброньовано» з платіжною карткою Masterсard® від ПриватБанку (далі — «Акція»).
1.2. Замовником та організатором Акції є компанія «Мастеркард Юроп SA» (далі — «Замовник»), юридична особа, що створена та діє за законодавством Бельгії, місце розташування якої: Шосе де Тервюрен, 198а, 1410 Ватерлоо, Бельгія, від імені якої діє Представництво «МАСТЕРКАРД ЮРОП СПРЛ» в Україні, код ЄДРПОУ 26600463, що розташоване за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52а, офіс 404а, м. Київ, 01030.
1.3 Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «СМАРТЛАЙН ГРУП» (SMARTLINE Group, sro), юридична особа, зареєстрована відповідно до законодавства Чеської республіки, ідентифікаційний код 24839167, яке розташоване за адресою: Prague 4 — KrZ, Czech Republic, Cercanska 619/3, 14000 (далі — «Виконавець»).
1.4. Партнером Акції є публічне акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» (далі — «Банк»). Адреса: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1д.
1.5. Для проведення Акції Замовник та/або Виконавець має право залучати третіх осіб.

2. Період та територія проведення Акції
Загальний строк проведення Акції: з 23 липня 2018 року до 20 вересня 2018 року (далі — «Строк проведення Акції, Період Акції або Тривалість Акції»).
2.2. Акцію проводять у 6 (шість) етапів (далі — «Етапи Акції»):
2.2.1. Із 23 липня 2018 року до 1 серпня 2018 року включно (далі — «Етап № 1»).
2.2.2. Із 2 серпня 2018 року до 11 серпня 2018 року включно (далі — «Етап № 2»).
2.2.3. Із 12 серпня 2018 року до 21 серпня 2018 року включно (далі — «Етап № 3»).
2.2.4. Із 22 серпня 2018 року до 31 серпня 2018 року включно (далі — «Етап № 4»).
2.2.5. Із 1 вересня 2018 року до 10 вересня 2018 року включно (далі — «Етап № 5»).
2.2.6. Із 11 вересня 2018 року до 20 вересня 2018 року включно (далі — «Етап № 6»).
2.3. Акцію проводять на всій території України, за винятком території проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим і міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей).

3. Учасники Акції
3.1. Учасниками Акції можуть стати будь-які фізичні особи — громадяни України, з повною дієздатністю, яким виповнилося 18 років і які є держателями банківських карт Masterсard®, емітованих Банком для використання фізичними особами (далі — «Картка»), які здійснюють оплату авіаквитків на будь-якому сервісі з продажу квитків ПриватБанку за допомогою Картки (далі — «Транзакція»).
3.2. В Акції беруть участь Картки, які були активовані до початку та/або в Період проведення Акції (період Акції визначають згідно з пунктом 2.2 цих Правил).
3.3. Учасниками Акції не визнають та не мають права брати в ній участь:
3.3.1. особи, які не відповідають вимогам пп. 3.1–3.2 цих Правил;
3.3.2. працівники Замовника, Виконавця, Банку та будь-яких інших компаній, що беруть участь у підготовці, організації та проведенні Акції;
3.3.3. неповнолітні особи;
3.3.4. недієздатні особи, частково дієздатні особи та особи, дієздатність яких обмежена.

4. Умови участі в Акції
4.1. Протягом Етапу Акції (п. 2.2 цих Правил) треба здійснити Транзакцію на будь-якому сервісі з продажу квитків ПриватБанку за допомогою Картки на будь-яку суму.
4.2. В Акції не беруть участь Транзакції, здійснені до 00:00 23.07.2018 або після 24:00 20.09.2018 за київським часом.
4.3. Не відповідають умовам Акції:
4.3.1. оплата авіаквитків за допомогою Картки на інших сайтах продажу авіаквитків;
4.3.2. транзакції, здійснені за допомогою будь-яких інших платіжних карток, крім Картки.

5. Подарунковий фонд Акції
5.1. Подарунковий фонд Акції (далі — «Подарунковий фонд») складається з Подарункового сертифіката на вечерю* номінальною вартістю 250 (двісті п’ятдесят) доларів США, у кількості 6 (шість) одиниць (далі — «Подарунки Акції»). По 1 (одному) сертифікату поетапно.
* Під «подарунковим сертифікатом на вечерю» мається на увазі депозит на вечерю в ресторані на суму 250 (двісті п’ятдесят) доларів або еквівалент у місцевій валюті, згідно з курсом на день оформлення замовлення в ресторані. Вечерю буде замовлено в ресторані згідно з фінальним місцем призначення, вказаним в авіаквитку, який клієнт придбав за допомогою Картки на будь-якому сервісі з продажу квитків Приватбанку.
5.2. У разі якщо сума фінального рахунку в ресторані буде меншою суми сертифіката, різницю в грошовому еквіваленті Учаснику Акції не повертають.
5.3. У разі якщо сума фінального рахунку в ресторані перевищить суму сертифіката, різницю в грошовому еквіваленті треба буде оплатити Учаснику Акції самостійно.
5.4. Подарунковий Фонд Акції обмежений і складає кількість і вартість, зазначену в п. 5.1 Правил.
Відповідальність Виконавця/Замовника обмежується вартістю й кількістю Подарункового фонду Акції, передбаченого Правилами.
5.5. Характеристики Подарункового фонду Акції Виконавець і Замовник визначають на свій розсуд, вони можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Подарункового фонду Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.
5.6. Виконавець/Замовник/Банк не несе жодної відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Акції Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасниками Акції скористатися наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.
5.7. Вручення Подарунків Акції забезпечує Виконавець. Оподаткування Подарунків Акції забезпечує Виконавець відповідно до вимог чинного законодавства України.
5.8. Детальні умови Подарунка Акції Виконавець і Замовник визначають на власний розсуд, вони можуть не збігатися з очікуваннями Учасників Акції.
5.9. Протягом періоду проведення Акції один Учасник Акції може отримати тільки 1 (один) Гарантований Подарунок Акції.

6. Порядок визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Подарунків Акції
6.1. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Подарунків Акції, передбачених п. 5.1 Правил, відбуватиметься в такий спосіб:
6.1.1 Кожні 10 днів, а саме: 2 серпня 2018, 13 серпня 2018, 22 серпня 2018, 3 вересня 2018, 11 вересня 2018, 21 вересня 2018 Банк надає Виконавцю перелік Транзакцій Учасників Акції у форматі шифрованих кодів протягом відповідного Етапу Акції. Виконавець за допомогою комп’ютерної вибірки з Транзакцій Учасників Акції визначає: 1 (одну) Транзакцію Учасника Акції, який здобув право на отримання Подарунка Акції, і 20 (двадцять) резервних Транзакцій Учасників Акції.
6.1.2. Банк на підставі інформації, наданої Виконавцем, через співставлення шифрованого коду з індивідуальним податковим номером (реєстраційним номером облікової картки фізичної особи — платника податків) відповідного Учасника Акції, який виконав умови Акції згідно п.6.1.1 Правил, надає Виконавцю інформацію у форматі: ПІБ і мобільний номер телефону, вказаний у заяві на відкриття картки.
6.1.3. При цьому один такий Учасник Акції може потрапити лише 1 (один) раз до переліку Резервних Учасників Акції, які здобули право на отримання Подарунка Акції.
6.2. Виконавець і Банк гарантують об’єктивність під час визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Подарунків. Рішення Виконавця й Банку є остаточним і оскарженню не підлягає.

7. Умови та строки отримання Подарунків Акції та Головних Подарунків Акції
7.1. Для отримання Подарунків Акції Виконавець протягом 5 (п’яти) робочих днів із дати проведення відповідних визначень Учасників Акції, які здобули право на отримання Подарунків Акції згідно з п. 5.1 Правил, здійснює інформування Учасників Акції за допомогою телефонного дзвінка на мобільний номер таких Учасників Акції, вказаних у заяві на відкриття карток.
7.1.1. Для отримання Подарунка Акції, Учасник Акції має надіслати Виконавцю документи, що засвідчують особу, і надати копію паспорта громадянина України (усі заповнені сторінки), копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номера та письмову згоду на отримання, опрацювання та зберігання його персональних даних (ПІБ, паспортні дані, інформацію з облікової картки платника податків, контактний номер телефону) Виконавцем Акції та третіми особами, залученими Виконавцем для проведення Акції.
Відмова від надання зазначеної вище інформації позбавляє такого Учасника Акції права на отримання Подарунка Акції та вважається, що такий Учасник Акції добровільно відмовився від його отримання. У такому випадку Подарунок Акції переходить до Учасників із Резервних Переліків. У разі якщо Учасники Акції з Резервних Переліків із причин, що не залежать від Замовника/Виконавця/Банку не отримають Подарунки Акції, Замовник самостійно та на власний розсуд розпоряджається таким не врученим Подарунковим фондом.
7.2. Виконавець і Замовник мають право:
відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала / неналежно виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
відмовити у видачі Подарунків Учаснику Акції, що здобув право на Подарунки Акції, який не виконав умов, потрібних для отримання таких Подарунків, згідно з цими Правилами.
7.3. Виконавець і Замовник не несуть відповідальності за технічні проблеми з переданням даних під час використання каналів зв’язку під час проведення Акції, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасників Акції не було повідомлено або було несвоєчасно повідомлено про право на отримання Подарунків Акції.
7.4. Виконавець і Замовник Акції не несуть жодної відповідальності за достовірність інформації, наданої Учасниками Акції, зокрема інформації про контакти з ними.
Якщо будь-який Учасник Акції, який визначений Учасником Акції, що здобув право на отримання Подарунків акції, з будь-яких причин, що не залежать від Виконавця, не має можливості отримати Подарунки, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних компенсацій або інших виплат від Виконавця й Замовника.
7.5. Виконавець і Замовник не вступають у будь-які суперечки про визнання будь-яких осіб Учасниками Акції, які здобули право на отримання Подарунків, і прав на одержання цих Подарунків Акції. Виконавець і Замовник не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
7.6. Виконавець і Замовник та залучені ними треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Виконавця, Замовника та залучених ними третіх осіб обставини.
7.7. Виконавець і Замовник не відповідають за будь-які витрати Учасників Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням Подарунків.
7.8. У разі неможливості Учасника Акції, який здобув право на отримання Подарунків, отримати такі Подарунки, їх можуть отримати представники такого Учасника Акції на підставах і відповідно до чинного законодавства України.
7.9. Учасники Акції, які здобули право на отримання Подарунків, мають право відмовитися від Подарунків Акції, передбачених п. 5.1 Правил, у письмовій формі.

8. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
8.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюють за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції на інтернет-сайті Банку promos.privatbank.ua.
Додаткову інформацію про Правила та умови Акції надають протягом усього Періоду Акції за телефоном гарячої лінії 3700 (дзвінки з мобільного в межах України безкоштовні).
8.2. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Замовником/Виконавцем Акції протягом усього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі в разі їх затвердження й оприлюднення в тому самому порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений п. 8.1 Правил, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов.

9. Інші умови
9.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення й повну та безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмову Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважають відмовою Учасника від участі в Акції, водночас така особа не має права на одержання від Виконавця/Замовника/Банку будь-якої компенсації.
9.2. Участь в акції є добровільною. Об’єктом, відповідальним за збір й опрацювання персональних даних у межах акції є Masterсard Europe SA, шосе де Тервюрен 198а, 1410 Ватерлоо, Бельгія. Додаткові відомості про захист даних див. у розділі «Повідомлення про Конфіденційність» на Сайті Акції. Ваші особисті дані, такі як ім’я, прізвище, адреса електронної пошти й номер телефону використають лише для цілей участі в Акції, повідомлення переможців про виграші й доставлення подарунків, що передбачено у п. 5.1. Персональні дані зберігаються в Україні і не передаються третім особам, за винятком зазначених вище цілей із постачальником послуг ТОВ «АЙСМАРТ», м. Київ, Нижній Вал, 17/8, згідно з чинним законодавством. Беручи участь в Акції, Ви погоджуєтесь із використанням ваших особистих даних, як описано вище. Ви можете відкликати свою згоду в будь-який час, але не зможете надалі брати участь.
9.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Виконавець і Замовник за згоди Банку.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Столик вже заброньовано!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.