Мови

Подорож до Дубаю за мотивами фільму «Зоряні війни»!

з 1 грудня 2019 до 31 січня 2020

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто бере участь в акції?
Власники карток Mastercard: Gold, Platinum, World Black Edition, World Elite.

Як стати учасником акції?
1. Зареєструйтеся в програмі винагород Mastercard.
2. Замовте в каталозі пропозицію Star Wars за 0 балів.

Який приз чекає на учасників акції?
Головний приз – подорож до Дубаю на чотирьох за мотивами фільму «Зоряні війни».
Щомісяця розігруємо подарунки з символікою фільму: 200 футболок, 200 теплих худі, 200 рюкзаків.

  1. Зареєструйтеся в програмі винагород Mastercard.
  2. Замовте в каталозі пропозицію Star Wars за 0 балів.
  3. Отримайте шанс виграти подорож до Дубаю на чотирьох за мотивами фільму «Зоряні війни».

1. Визначення термінів

1.1. «Програма винагород», «Програма» – організована Замовником Програма винагород на основі Балів, детальні умови якої містяться на Сайті Програми.
1.2. «Бали» – бали, які Учасники Програми винагород накопичують у рамках її проведення за розрахунки Карткою Mastercard® і за відповідну кількість яких мають змогу замовити (або обміняти) з Каталогу винагород одну одиницю Спеціальної пропозиції.
1.3. «Акція» – ця Акція, яка проходить у рамках Програми винагород Замовника.
1.4. «Учасник Програми винагород» (в усіх відмінках) – фізична особа, яка є держателем Картки Mastercard® (володіє або уповноважена використовувати Картку Mastercard® та якій видано Картку Mastercard®) та зареєстрована для участі в Програмі на підставі своєї згоди.
1.5. «Картка Mastercard®» – це зареєстрована у Програмі банківська картка, емітована на території України банками, які беруть участь у Програмі винагород, під однією з торговельних марок Mastercard, з логотипом та голограмою Mastercard International або будь-якої компанії цієї групи, з функціями, пов’язаними з цією торговельною маркою.
1.6. «Учасник Акції» (в усіх відмінках) – фізична особа, якій на момент участі в Акції виповнилося 18 років, є Учасником Програми винагород і виконала всі умови Правил. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник та/або Виконавець не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
1.7. «Правила» – ці правила Акції, разом з будь-якими можливими змінами й доповненнями, затвердженими Замовником та опублікованими у встановленому цими
Правилами порядку.
1.8. «Сайт Акції», «Сайт Програми» – інтернет-сайт за адресою: rewards.mastercard.ua
1.9. «Каталог винагород» – каталог, що містить перелік винагород, доступних за Програмою, доступ до яких відбувається через Сайт Програми.
1.10. «Спеціальна пропозиція» – означає замовлення (обмін Балів) подарунка під назвою «Зоряні війни: Скайвокер. Сходження». Замовлення Спеціальної пропозиції є підтвердженням Учасника Програми винагород ознайомлення з цими Правилами й повною та безумовною згодою з ними, а також згодою на збір та обробку його персональних даних для цілей й у порядку, зазначених у цих Правилах. Замовлення Спеціальної пропозиції можливе виключно один раз на кожну зареєстровану в Програмі Картку Mastercard®.

2. Замовник і Виконавець Акції, територія та період проведення Акції
2.1. Замовником Акції є Представництво «Мастеркард Юроп СА» в Україні (далі – «Замовник»). Місцезнаходження Замовника: 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.
2.2. Виконавцем акції є ТОВ «Проспектс Україна» «Prospects Ukraine» (далі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В.
2.3. Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим, міста Севастополь і території проведення ООС (далі – «Територія проведення Акції»), починаючи з 1 грудня 2019 р. по 31 січня 2020 р. включно (далі – «Період проведення Акції») у два етапи (далі – «Етапи Акції» / «Етап Акції»):
- з 1 грудня 2019 р. по 31 грудня 2019 р. (далі – «Перший етап»);
- з 1 січня 2020 р. по 31 січня 2020 р. (далі – «Другий етап»).

3. Порядок та умови участі в Акції
3.1. Для участі в Акції Учаснику Програми винагород треба в Період проведення Акції на Сайті Акції замовити (обміняти 0 (нуль) Балів) Спеціальну пропозицію з Каталогу винагород і чітко дотримуватись умов цих Правил.
3.2. Замовляючи Спеціальну пропозицію, у порядку п. 3.1. цих Правил, Учасник Програми винагород стає Учасником Акції (з урахуванням обмежень, встановлених п. 3.4. цих Правил) та автоматично вноситься до бази даних Акції.
3.3. Учасник Акції зобов’язується:
- дотримуватися вимог цих Правил і норм чинного законодавства України;
- зазначати повну, коректну й достовірну інформацію, що вимагається цими Правилами у відповідних випадках;
- у разі визначення такого Учасника Акції Переможцем Акції виконати умови п. 6.2. цих Правил щодо отримання Заохочення Акції;
- у разі визначення такого Учасника Акції Головним переможцем Акції, виконати умови п. 6.4. цих Правил для отримання Головного заохочення Акції.
3.4. Учасниками Акції не визнаються та не мають права брати участь в Акції:
- особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років;
- особи, які не виконали умови цих Правил;
- особи, які не є Учасниками Програми винагород;
- особи, які перебувають у трудових відносинах із Замовником та/або Виконавцем та їхні чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба).
3.5. Замовник/Виконавець не вступають у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Замовник/Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

4. Фонд заохочень Акції
4.1. Фонд заохочень Акції складається з:
4.1.1.Заохочень Першого етапу Акції (далі – «Заохочення Акції» в усіх відмінках):
- 100 (сто) рюкзаків;
- 100 (сто) худі;
- 100 (сто) футболок.
4.1.2.Заохочень Другого етапу Акції (далі – «Заохочення Акції» в усіх відмінках):
- 100 (сто) рюкзаків;
- 100 (сто) худі;
- 100 (сто) футболок.
4.1.3. Головного заохочення Акції (далі – «Головне заохочення Акції»): 1 (одна) подорож до Дубаю, ОАЕ, тобто Сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість Головному переможцю Акції та трьом супровідним особам, тобто особам, які мають оформлений паспорт громадянина України для виїзду за кордон (далі – «Супровідні особи»), отримати поїздку на 5 (п’ять) ночей, до якого входять:
- авіаквитки: рейси туди й назад з великого міжнародного аеропорту в Україні в місто Дубай (ОАЕ);
- трансфери: трансфер з аеропорту в готель і з готелю в аеропорт;
- проживання: розміщення в готелі на 5 (п’ять) ночей у космічному люксі;
- щоденні сніданки;
- приватний тур 4x4 по пустелі тривалістю 5 (п’ять) годин, який включає: трансфери в обидва боки, індивідуальний тур 4x4, сендборд, харчування;
- спостереження за зірками тривалістю 5 (п’ять) годин, яке включає: трансфери в обидва боки, нічні спостереження за зірками в пустелі, вечерю та поїздку на джипах по пустелі;
- послуга «Створіть власного дроїда» тривалістю 2 (дві) години, яка включає: приватного інструктора з робототехніки, усе обладнання та одна робота на людину, яку можна забрати з собою;
- практику роботи з лазерною міткою тривалістю 30 (тридцять) хвилин, яка включає:
- трансфер в обидва боки, інструктаж і все обладнання;
- вечері в ресторані «Підводний»;
- вхідні квитки для підйому на башту Бурдж Халіфа.

4.2. Фонд заохочень Акції обмежений і становить кількість, визначену п. 4.1. цих Правил, на весь Період проведення Акції. Відповідальність Замовника та/або Виконавця обмежується загальною кількістю Фонду заохочень Акції.
4.3. Замовник залишає за собою право змінити Фонд заохочень Акції за самостійним рішенням шляхом одностороннього внесення відповідних змін до цих Правил. У такому разі Замовник повідомляє про такі зміни в порядку, передбаченому в п. 7.10. Правил.
4.4. Зовнішній вигляд і зміст Заохочення Акції / Головного заохочення Акції можуть відрізнятися від їх зображень на рекламно-інформаційних матеріалах Акції, а також можуть не відповідати сподіванням Учасників Акції.

5. Процедура визначення Переможців Акції / Головного переможця Акції
5.1. Процедура визначення Переможців Акції Першого етапу та Другого етапу:
5.1.1. Визначення Учасників Акції, які можуть здобути право на отримання Заохочення Акції проводитиме Виконавець:
- не пізніше ніж 10 січня 2020 року – серед Учасників Першого етапу Акції, які замовили Спеціальну пропозицію в порядку п. 3.1. цих Правил в період з 1 грудня 2019 року по 31 грудня 2019 року;
- не пізніше ніж 7 лютого 2020 року – серед Учасників Другого етапу Акції, які замовили Спеціальну пропозицію в порядку п. 3.1. цих Правил в період з 1 січня 2020 року по 31 січня 2020 року, у присутності уповноваженої комісії, що складається з представників Замовника та/або представників Виконавця (далі – «Комісія»), шляхом випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org, за результатами якого Комісія складе Протокол, що має містити підписи всіх членів Комісії, які засвідчує нотаріус (далі – «Протокол»).
5.1.2. Переможцями кожного Етапу Акції стають Учасники Акції під порядковим номером з першого по трьохсотий у Протоколі (або Резервні переможці в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений як Переможець Акції, у тому числі, але не виключно, невиконання п. 3.3. цих Правил, який здобув право на отримання Заохочення Акції в разі виконання всіх умов Акції в повній відповідності до цих Правил).
5.1.3. Під час визначення Переможців Акції для кожного Етапу Акції формується резервний список (з порядковими номерами з триста першого по триста п’ятдесятий) з 50 (п’ятдесяти) Учасників Акції (за текстом – «Резервні переможці»), що взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений як Переможець Акції, що отримає Заохочення Акції.
5.1.4. Результати будуть опубліковані на Сайті Програми за кожним визначенням Учасників Акції, які можуть здобути право на отримання Заохочення Акції Першого етапу Акції не пізніше ніж 31 січня 2020 року та право на отримання Заохочення Акції Другого етапу Акції не пізніше ніж 28 лютого 2020 року.
5.2. Процедура визначення Головного переможця Акції:
5.2.1. Визначення Учасника Акції, який може здобути право на отримання Головного Заохочення Акції, проводить Виконавець серед усіх Учасників Акції, які виконали умови участі в Акції, не пізніше ніж 7 лютого 2020 року в присутності уповноваженої Комісії, що складається з представників Замовника та/або представників Виконавця (далі – «Комісія»), шляхом випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org з Бази акції, за результатами якого Комісія складає Протокол, що має містити підписи всіх членів Комісії. Результати будуть опубліковані на Сайті Програми не пізніше ніж 28 лютого 2020 року.
5.3. Під час визначення Головного переможця Акції формується резервний список (з порядковими номерами з другого по п’ятнадцятий) з 14 (чотирнадцяти) Учасників Акції (далі – «Резервні переможці»), що взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Головне заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений як Головний переможець Акції, що отримає Головне заохочення Акції (у тому числі, але не виключно, у разі невиконання п. 3.3. цих Правил). Головний переможець Акції не може передавати право на отримання Головного заохочення Акції іншим особам.

6. Порядок вручення Заохочення Акції / Головного заохочення Акції
6.1. Протягом 2 (двох) робочих днів з дати визначення Переможців Акції / Головного переможця Акції, Виконавець зв’язується з Переможцями Акції / Головним переможцем за номером контактного телефону, вказаним під час замовлення Спеціальної пропозиції, і надає детальне роз’яснення для отримання Заохочення Акції / використання Головного заохочення Акції.
6.2. Виконавець надсилає Переможцям Акції Заохочення Акції в місто отримання на номер відділення Нової пошти (з зазначенням імені, прізвища отримувача й номера телефону), наданий Виконавцю Переможцем Акції в порядку п. 6.1. Правил.
6.3. Передача Виконавцем Головного заохочення Акції відбудеться за адресою: м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В, шляхом підписання Акту прийому-передачі між Виконавцем і Головним переможцем Акції, після надання оригіналів таких документів: оригіналу паспорта громадянина України, оригіналу реєстраційного номера облікової картки платника податків та оригіналу паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також копії паспортів громадян України для виїзду за кордон Супровідних осіб.
6.4. Головний переможець Акції зобов’язується:
6.4.1. скористатися Головним заохоченням Акції протягом 6 (шести) місяців з дати його повідомлення в порядку п. 6.1. цих Правил;
6.4.2. надати Виконавцю дійсні документи, визначені в п. 6.3. цих Правил, для отримання Головного заохочення Акції;
6.4.3. надати Виконавцю точну й достовірну інформацію про свою адресу (місце реєстрації, фактичне місце проживання) і контактні телефони;
6.4.4. надати Виконавцю, відповідно до отриманого від нього запиту, додаткові документи й відомості, які додатково можуть бути витребувані Виконавцем;
6.4.5. самостійно сплачувати додаткові послуги, що вибрані ним за власним бажанням і не входять у п. 4.1.3. цих Правил;
6.4.6. своєчасно, не пізніше ніж за 2 (дві) години до часу вильоту (виїзду), якщо про інші терміни не попередить Виконавець, прибути в місце початку подорожі. Самостійно покривати всі витрати, пов’язані із запізненням на реєстрацію на рейс;
6.4.7. дотримуватись вимог чинного законодавства України щодо перетину Державного кордону України, а також прикордонних, митних правил і правил в’їзду/виїзду до/з країни тимчасового перебування, санітарних правил; поважати звичаї, традиції місцевого населення, політичний і соціальний лад країни перебування; не порушувати суспільний порядок та вимоги законів, чинних на території країни тимчасового перебування; дбати про довкілля, дбайливо ставитися до об’єктів природи й культурної спадщини в країні (місці) перебування, не порушувати права й законні інтереси інших громадян; дотримуватись правил поведінки на борту літака / в салоні автобуса, дотримуватись правил внутрішнього розпорядку й протипожежної безпеки в місцях розміщення та перебування, виконувати інші обов’язки, передбачені чинним законодавством України й законодавством країни тимчасового перебування;
6.4.8. повернутися в Україну в терміни, передбачені умовами туру та/або чинною візою.
6.5. Відмова від надання документів, зазначених у п. 6.4. цих Правил, або надання їх пізніше вказаного терміну, або надання інформації, що має ознаки фальсифікації, позбавляє такого
Головного переможця Акції права на отримання Головного заохочення Акції та вважається, що такий Головний переможець Акції добровільно відмовився від отримання Головного заохочення Акції.
6.6. Заохочення Акції / Головне заохочення Акції може бути отримане Переможцем Акції виключно за умови виконання всіх вимог, передбачених цими Правилами.
6.7. Якщо Учасник Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції / Головного заохочення Акції, не має можливості/бажання отримати Заохочення Акції / Головне заохочення Акціїз причин, які не залежать від Замовника та/або Виконавця, не виконав усіх умов цих Правил або відмовився від отримання Заохочення Акції / Головного заохочення Акції вважається, що він відмовляється від будь-якого права на його отримання, Замовник Акції та/або Виконавець Акції не сплачують такому Учаснику Акції жодних компенсацій, у тому числі грошових, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції / Головного заохочення Акції, а також не здійснюють заміну Заохочення Акції / Головного заохочення Акції.
6.8. Замовник та/або Виконавець не несуть ніякої відповідальності за подальше використання Заохочень Акції / Головного заохочення Акції після їх одержання, у тому числі, але не виключно, за неможливість скористатись ними з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень Акції / Головного заохочення Акції.
6.9. Оподаткування вартості Заохочення Акції / Головного заохочення Акції здійснює Виконавець відповідно до чинного законодавства України за встановленою для такого виду доходу ставкою. Замовник та/або Виконавець не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцями Акції додаткового блага (доходу) у вигляді Заохочення Акції / Головного заохочення Акції.

7. Інші умови
7.1. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Учасникам Акції повідомляється:
7.1.1.володільцем персональних даних Учасників Акції / Переможців Акції / Головного переможця Акції / Супровідних осіб є Виконавець;
7.1.2.персональні дані Учасників Акції / Переможців Акції / Головного переможця Акції / Супровідних осіб обробляються для забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин і відносин у сфері бухгалтерського обліку;
7.1.3.з метою обробки персональних даних, яка вказана в п. 7.1.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адреса реєстрації;
7.1.4.з персональними даними будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
7.1.5.розпорядником персональних даних Учасників Акції / Переможців Акції / Головного переможця Акції / Супровідних осіб є Замовник, йому надаються всі права й покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
7.1.6.персональні дані Учасників Акції / Переможців Акції / Головного переможця Акції / Супровідних осіб без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана в п. 7.1.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників Акції / Переможців Акції / Головного переможця Акції / Супровідних осіб без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволена у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту й прав людини;
7.1.7.персональні дані Учасників Акції / Переможців Акції / Головного переможця Акції / Супровідних осіб будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені Виконавцем у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Переможців Акції / Головного переможця Акції / Супровідних осіб зберігатимуться протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана в п. 7.1.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;
7.1.8.Учасники Акції / Переможці Акції / Головний переможець Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних, письмово надіславши Володільцю персональних даних запит на адресу, яка вказана в цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції / отримання Заохочення Акції / Головного заохочення Акції;
7.1.9.Учасники Акції / Переможці Акції / Головний переможець Акції / Супровідні особи мають усі права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
7.2. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції / Переможець Акції / Головний переможець Акції надає згоду Виконавцю на обробку його персональних даних в обсязі й на умовах, які вказані в п. 7.1. цих Правил.
7.3. Замовник/Виконавець не несе відповідальності в разі настання обставин непереборної сили, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії, блокади, суттєві зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця обставини.
7.4. У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Замовник відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.
7.5. Виконавець/Замовник не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Акції / Головним переможцем Акції Заохочення Акції / Головного заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника.
7.6. Виконавець і Замовник не несуть відповідальності за:
- неотримання Переможцями Акції / Головним переможцем Акції Заохочення Акції / Головного заохочення Акції з вини самого Переможця Акції / Головного переможця Акції;
- за неможливість виїзду Головного переможця Акції та/або Супровідних осіб за кордон, не оформлення (неможливість оформлення) віз через причини/підстави, що висуває візовий центр країни здійснення подорожі, відмови Головному переможцю Акції та/або Супровідним особам у перетині державного кордону ОАЕ та/або України, у видачі візи консульством або посольством, скасування та/або затримку рейсів;
- за неможливість Головного переможця Акції та/або Супровідних осіб скористатися Головним заохоченням Акції.
7.7. Замовник/Виконавець не здійснюють оформлення паспорта громадянина для виїзду за кордон, довідок, віз для виїзду за кордон та інших документів, пов’язаних з виїздом за кордон і використанням Головного заохочення Акції Головним переможцем Акції та Супровідними
особами.
7.8. Під час проведення Акції чи після її закінчення Виконавець/Замовник не зобов’язані листуватися з потенційними учасниками й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Переможців Акції / Головного переможця Акції, чи будь-яких інших подібних питань про цю Акцію.
7.9. Проїзд до місця отримання Головного Заохочення Акції та назад, проживання, харчування та витрати, пов’язані з отриманням Головного Заохочення Акції, і будь-які інші витрати Головного переможця Акції Головний переможець Акції оплачує сам.
7.10. Замовник залишає за собою право змінити Період проведення Акції, Фонд заохочень Акції, перенести дату визначення Переможців Акції, Головного переможця Акції, змінити інші умови Акції, про що повідомляє Учасників Акції через мережу Інтернет, а саме: шляхом розміщення повідомлення на Сайті Акції.
7.11. Виконавець має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Подорож до Дубаю за мотивами фільму «Зоряні війни»!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.