Мови

Весняні свята разом з Visa та ПриватБанком!

з 5 березня 2018 до 1 травня 2018

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Розраховуйтеся карткою Visa в POS-терміналах і беріть участь у розіграші одного з 1000 електронних подарункових сертифікатів на 500 грн до мережі магазинів «СІЛЬПО» та «LE SILPO».

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційні правила акції
«Весняні свята разом з Visa та ПриватБанком»
для клієнтів – держателів карток Visa (далі – Правила)

Замовником акції «Весняні свята разом з Visa та ПриватБанком» (далі – Акція) є «Віза Інтернешнл Сервіс Ассосіейшн», що знаходиться за адресою: США, CA 94404 – 2775, м. Фостер-Сіті, бульвар Метро Сентер, 900 (далі – Замовник).
Організатором Акції є «SIA ECOPAY», що знаходиться за адресою: Латвія, Бабітський край, Бабітська волость, Дзилнусіємс, «Джурі», LV-2107 (далі – Організатор/Виконавець).
Партнером Акції є ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», що знаходиться за адресою: Україна, 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д, ЄДРПОУ 14360570 (далі – Партнер).

1. Основні положення Акції.
1.1. Участь в Акції мають право взяти дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на момент участі в Акції виповнилося 18 років, які є держателями карток Visa, емітованих ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» для використання фізичними особами (далі – Картка/Картки або Картка/Картки Visa), що здійснюють оплату товарів та/або послуг в будь-яких торговельно-сервісних підприємствах на території України, враховуючи умови п. 1.3 Правил, Картками (далі – Учасники Акції).

1.2. Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства, власники та/або співробітники Виконавця або Партнера, члени їхніх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та/або приватних підприємців, залучених до організації чи проведення Акції, та члени їхніх сімей.

1.3. Акція триватиме з 5 березня до 1 травня 2018 року включно (далі – Період Акції/Тривалість Акції) і буде розділена на два періоди:
1 період: з 05.03.2018 по 01.04.2018;
2 період: з 02.04.2018 по 01.05.2018;;

1.4. Акція діє на всій території України, за винятком АР Крим, території проведення АТО та території, що не контролюється українською владою (згідно з переліком, затвердженим Розпорядженням КМУ № 1085-р від 07.11.2014).

2. Умови участі в Акції.
2.1. Для участі в Акції необхідно протягом Періоду Акції згідно з п. 1.3 Правил:
2.1.1. Мати відкриту/відкриті Картку/Картки Visa ПриватБанку.
2.1.2. заповнити реєстраційну форму Учасника Акції за посиланням https://promos.privatbank.ua/ua/sertyfikaty-v-silpo;
2.1.3. здійснити оплату будь-яким способом, робіт чи послуг або будь-яких товарів карткою Visa ПриватБанку через POS-термінали будь-яких банків на будь-яку суму на території проведення Акції, враховуючи умови п. 1.4 Правил (далі – Транзакція).
2.2. Дані про кожну Транзакцію, що відповідає умовам участі в Акції, зазначеним у п. 2.1 Правил, заносяться Партнером в базу Учасників Акції, серед яких визначаються переможці Акції, які мають право на отримання заохочень Акції, зазначених у п. 3.1 цих Правил (далі – База Акції). База Акції містить дані про дату та суму Транзакції, номер телефону Учасника Акції, а також інші дані Учасника, визначені Партнером. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Партнер.
2.3. Не відповідають умовам Акції та не беруть в ній участь операції з використанням Карток:
2.3.1. Операції, які було здійснено до 00:00 5 березня 2018 року та після 23:59 1 травня 2018 року за київським часом.
2.3.2. Операції з отримання готівкових коштів через банкомати, банки та/або інші кредитно-фінансові установи.
2.3.3. Перекази коштів з рахунку картки Visa від ПриватБанку на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було здійснено у філіях банку, у т. ч. перекази для оплати податкових платежів тощо.
2.3.4. Операції з оплати дорожніх чеків і лотерейних квитків.
2.3.5. Операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у т. ч. через Інтернет.
2.3.6. Будь-які операції в мережі Інтернет.
2.4. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з цими Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Беручи Участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують, що не мають та не матимуть жодних претензій до Замовника/Партнера в частині надання ними інформації, що визначена в п. 2.2 цих Правил, Виконавцю.
2.5. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим надають згоду Замовнику, Партнеру, Виконавцю на опрацювання їхніх персональних даних відповідно до мети, що визначена п. 7.5 цих Правил, а також підтверджують, що ознайомлені з правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».

3. Фонд заохочень Акції.
3.1. Фонд заохочень Акції становлять:
3.1.1. Заохочення – електронний подарунковий сертифікат до мережі магазинів «СІЛЬПО» та «LE SILPO» номіналом 500,00 гривень (п’ятсот гривень 00 копійок) – 1000 штук (далі – Заохочення).
3.2. За весь Період Акції один Учасник Акції – переможець може отримати Заохочення лише один раз.
3.3. Партнер/Виконавець залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг для придбання заохочень Акції.
3.4. Заміна заохочень Акції грошовим еквівалентом не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає.
3.5. Партнер/Виконавець не несе жодної відповідальності щодо подальшого використання заохочень Акції Учасниками Акції після їх одержання, зокрема за неможливість Учасниками скористатись наданими заохоченнями Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких заохочень Акції.
3.6. Відповідальність за якість послуг/товарів, що надаються в обмін на електронний подарунковий сертифікат (заохочення), несе постачальник таких послуг/товарів (мережа магазинів «СІЛЬПО»).
3.7. З умовами використання заохочення Учасники Акції можуть ознайомитися за посиланням https://silpo.ua/uploads/2017/10/08/59da67d73523b.pdf.
3.8. Відповідальність Партнера/Виконавця обмежується вартістю та кількістю заохочень Акції.
3.9. Зобов’язання з оподаткування вартості заохочення Акції забезпечується Виконавцем відповідно до чинного законодавства України.
3.10. Зовнішній вигляд/форма/зображення заохочень Акції та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) на офіційній сторінці на сайті https://promos.privatbank.ua та/або в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, можуть відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника Акції.
3.11. Партнер/Виконавець має право:
- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
- відмовити у видачі відповідного заохочення Акції переможцю Акції, який не виконав умови, необхідні для отримання такого заохочення Акції, згідно з цими Правилами.

4. Порядок визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання заохочень Акції.
4.1. Визначення Переможців Акції відбувається на основі Бази Акції, зазначеної в п. 2.2 цих Правил.
4.2. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання заохочень Акції, зазначених у п. 3.1 цих Правил, проводить Партнер Акції на основі Бази Акції шляхом випадкової комп’ютерної вибірки в наступні дати:
не пізніше, ніж 15 квітня 2018 року (за період проведення Акції: з 5.03.2018 до 1.04.2018) визначаються переможці Акції, які здобудуть право на отримання сертифікатів – 500 штук;
не пізніше, ніж 15 травня 2018 року (за період проведення Акції: з 2.04.2018 до 1.05.2018) визначаються переможці Акції, які здобудуть право на отримання сертифікатів – 500 штук;
4.3. Під час кожного визначення переможців Акції, згідно з п. 4.2 Правил, формується резервний список (далі – Резервний список) з 300 Учасників Акції (далі – Резервні переможці), які взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, і матимуть право отримати заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, якого було визначено як переможця Акції, що отримає заохочення Акції.
4.4. Результати визначення переможця фіксуються в протоколах визначення переможців Акції створеною Партнером комісією.
4.5. Комісія формується з представників Партнера, а саме з 3 (трьох) осіб. Комісія своїм рішенням має право відмовити Учаснику Акції в наданні заохочення Акції в разі виявлення шахрайства, маніпуляцій, фальсифікацій, використання заборонених програмних засобів та інших порушень. Комісія своїм рішенням визначає наявність маніпуляцій, шахрайства та фальсифікації на власний розсуд.
4.6. Протягом 10 (десяти) робочих днів з відповідної дати проведення визначення переможців Акції/Резервних переможців Акції, згідно з п. 4.2 Правил, Виконавець забезпечує інформування Учасників Акції про факт їх визначення переможцями Акції, які отримують заохочення Акції, шляхом телефонного дзвінка на номери, які було зазначено під час реєстрації в Акції, перелік яких Партнер передає Виконавцю на офіційному бланку з підписом уповноваженої особи та печаткою Партнера та/або на основі Протоколів визначення переможців Акції.
4.7. Організатор/Виконавець здійснює три спроби інформування Переможців Акції протягом 10 (десяти) робочих днів з 10:00 до 19:00 з відповідної дати проведення визначення переможців відповідного періоду Акції.
4.8. Якщо Головний Переможець Акції не відповів на телефонний дзвінок Організатора/Виконавця у вищезазначений період, це вважається відмовою від отримання Заохочення Акції. У такому випадку право на отримання Заохочення Акції переходить до резервного переможця Акції (в такому випадку вручення Заохочення Акції здійснюється резервному переможцю Акції по черзі, наступному за Головним Переможцем Акції згідно з переліком, переданим Організатору/Виконавцю від Партнера. Будь-які претензії Головного Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором/Виконавцем та/або Партнером.
4.9. У разі невиконання Учасником Акції вищезазначених умов з причин, які не залежать від Виконавця/Партнера, Партнер/Виконавець не виплачує Переможцю Акції жодних компенсацій, пов’язаних з таким порушенням Правил. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з Резервного списку.
4.10. Оголошення результатів визначення переможця розміщується Партнером на офіційній сторінці promos.pb.ua.

5. Умови та строки отримання заохочень Акції.
5.1. Вручення Заохочень відбувається протягом 3 (трьох) робочих днів з дати успішного інформування Учасника Акції як Переможця Акції згідно з пунктом 4.6, шляхом направлення Виконавцем Акції кожному Переможцю Акції Заохочення (визначеного пунктом 3.1.1) у листі на електронну адресу, що зазначалась Учасником Акції при реєстрації в Інтернет-банкінгу Приват24.
5.2. Замовник/Виконавець/Партнер та залучені ним треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха; пожежа; повінь; воєнні дії будь-якого характеру; блокади; зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції; інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця/Партнера, а також залучених ними третіх осіб обставини.

5.3. Замовник/Виконавець/Партнер не відповідають за будь-які витрати переможців Акції, які матимуть право на отримання заохочень за умовами цієї Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням цих заохочень.
5.4. У разі відсутності в переможця Акції можливості/бажання використати/отримати заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника, Виконавець/Замовник не виплачують Переможцеві Акції жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання заохочення Акції. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного списку, або Замовник використає таке заохочення на власний розсуд.
5.5. У разі відсутності у відповідного Резервного переможця, до якого перейшло право отримати заохочення Акції згідно з умовами цих Правил, можливості/бажання використати/отримати заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника, Виконавець/Замовник не виплачують відповідному Резервному переможцеві жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання заохочення Акції. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до наступного відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного списку.
5.6. Грошовий еквівалент заохочення Акції не видається.

6. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
6.1. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил на сайті банку promos.privatbank.ua.
6.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Партнером/Замовником Акції протягом усього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі в разі їх затвердження Партнером/Замовником Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення на сайті банку promos.privatbank.ua, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

7. Інші умови
7.1. Партнер/Замовник не несуть відповідальності за неможливість отримання заохочення Акції Учасником Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Партнера/Замовника (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), а також за роботу підприємств телекомунікацій України.
7.2. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення ухвалюється Замовником. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає.
7.3. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів з ними та адреси).
7.4. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Партнером/Замовником протягом усього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі в разі їх затвердження Партнером/Замовником та їх оприлюднення в тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов. Партнер/Замовник не несуть відповідальності, якщо Учасники Акції не будуть ознайомлені з такими змінами.
7.5. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Учасникам Акції повідомляється:
7.5.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції є Партнер. Для реалізації Правил Акції та мети опрацювання персональних даних, зазначеної в пп. 7.5.2 цих Правил, Партнер передає персональні дані переможців Акції/Резервних переможців Акції Виконавцю.
7.5.2. Персональні дані переможців Акції/Резервних переможців Акції передаються Виконавцю та опрацьовуються останнім для забезпечення їх участі в цій Акції, визначення Переможців Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
7.5.3. З метою опрацювання персональних даних, зазначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, Партнер/Виконавець може опрацьовувати П. І. Б., паспортні дані, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу реєстрації.
7.5.4. З персональними даними, згідно з метою, визначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
7.5.5. Персональні дані Учасників Акції будуть опрацьовуватися з моменту їх отримання та протягом Періоду Акції, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Учасників Акції будуть зберігатися протягом строку, необхідного для виконання мети, зазначеної в пп. 7.5.2 цих Правил, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
7.5.6. Учасники Акції можуть відкликати згоду на опрацювання своїх персональних даних з метою, визначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, надіславши Партнеру письмовий запит на адресу, зазначену в цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання заохочень Акції.
7.5.7. Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
7.6. Переможець на вимогу Організатора/Виконавця/Партнера зобов’язується надати письмову згоду на обробку своїх Персональних даних. Переможець погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються Партнером та Виконавцем винятково з метою проведення Акції та протягом Періоду Акції.
7.7. Замовник/Виконавець і Партнер не несуть жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних, окрім персональних даних, що передаються згідно з умовами Акції, розміщеними Учасником в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Замовник/Виконавець і Партнер не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб у результаті дій Учасника з надання таких персональних даних.
7.8. У разі відмови Учасника Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, від отримання ним заохочення Акції будь-які претензії такого Учасника Акції з цього приводу не приймаються й не розглядаються Партнером/Замовником.
7.9. Партнер/Замовник не несуть відповідальності за:
- неотримання Учасником Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, заохочення Акції з вини такого Учасника Акції;
- відмову Учасника Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, від отримання заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено жодних технічних невідповідностей;
- інші обставини, які не залежать від Виконавця/Замовника.
Партнер/Замовник не виплачують Учасникам Акції, які здобули право на отримання заохочень Акції, жодних компенсацій.
7.10. Номери телефонів, IP-адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників Акції, у діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, а також використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції в вигідніші умови в порівнянні з іншими Учасниками), не допускаються до подальшої участі в Акції. У цьому випадку Партнер/Замовник залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції ухвалюється самостійно Замовником/Виконавцем і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, яких не було допущено до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких заохочень Акції, які вони не одержали на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають права на одержання жодних компенсацій від Партнера/Замовника.
7.11. Під час проведення Акції чи після її закінчення Партнер та Замовник не зобов’язані вести переписку з Учасниками й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення Акції; визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання заохочень Акції; будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
7.12. Правила затверджені Замовником та діють протягом Періоду Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Весняні свята разом з Visa та ПриватБанком!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.