Мови

Вигравайте поїздку на Зимові Олімпійські ігри 2018 у Пхенчхані завдяки Visa

з 23 листопада 2017 до 19 грудня 2017

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Будь-який власник картки Visa від ПриватБанку або іншого платіжного продукту Visa від ПриватБанку.

Як взяти участь в акції?
Здійснюйте оплату будь-яких товарів, робіт чи послуг карткою Visa від ПриватБанку або іншого платіжного продукту Visa від ПриватБанку на території України або за її межами.

Чи потрібно реєструватися в акції?
Так, для участі в акції потрібно неодмінно провести реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону.

Яке заохочення чекає учасників акції?
1(одна) поїздка на 2 (двох) осіб на Зимові Олімпійські ігри в Пхенчхані, Південна Корея.

Вітаємо переможницю акції - Плешакову Дарину Ігорівну!

Поширені питання

 
 
 
 

Офіційні Правила проведення Акції
«Вигравайте поїздку на Зимові Олімпійські ігри 2018 у Пхенчхані завдяки Visa»
(надалі – «Правила»)

1. Терміни та загальні положення Правил:
1.1. Цими Офіційними правилами (надалі — «Правила») рекламної акції «Вигравайте поїздку на Зимові Олімпійські ігри 2018 у Пхенчхані завдяки Visa.» (надалі – «Акція») визначаються порядок та умови її проведення. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
1.2. Територія проведення Акції:. Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).
1.3. «Період проведення Акції»: з 23 листопада 2017 року по 19 грудня 2017 року (включно).
1.4. «Організатор Акції» або «Виконавець Акції»: ТОВ «Хавас Інгейдж Україна» (надалі – «Виконавець/Організатор») Місцезнаходження: 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, б. 41 код ЄДРПОУ 3853655, тел. 044 451 84 33. Представник: Євген Бортнійчук (visa-promo@havasengage.com.ua)
1.5. «Партнер Акції» - ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (надалі – «Партнер»)Місцезнаходження: вул. Грушевського, 1д, м. Київ 01001, Україна, ЄДРПОУ 14360570.
1.6. «Заохочення» - детальніше в розділі 4 цих Правил (надалі – «Заохочення»).
1.7. «Учасник Акції» фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років та які держателями карток Visa від «ПРИВАТБАНК» або іншого платіжного продукту Visa від «ПРИВАТБАНК», емітовані ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та активованих до початку та/або в період проведення Акції (далі – «Картка»), що повністю згодні з умовами Акції та надали згоду на обробку своїх персональних даних у порядку, вказаному у цих Правилах.(надалі - «Учасник» та/або «Учасники»).
Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства, власники та/або співробітники Виконавця/Партнера, члени їх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та/або приватних підприємців, залучених до організації чи проведення Акції, і члени їх сімей.
1.8. «Переможець» - це Учасник акції, що отримав право на отримання Заохочення за результатами розіграшів згідно з п. 4.9., і який виконав умови в п. 3.1. та п. 4.13., Правил з метою отримання Заохочення.
1.9. «Офіційна сторінка Акції» - вказані Правила будуть розміщені для публічного доступу за такою Інтернет – адресою olympic.pb.ua (надалі – «Офіційна сторінка»).
1.10. Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції попередивши про це шляхом публікації повідомлення про відповідні зміни Правил та розміщення нової версії правил на Офіційній сторінці.

2. Учасники Акції.
2.1. Учасники під час участі в Акції зобов’язуються:
2.1.1. дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;
2.1.2. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
2.1.3. не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції;
2.1.4. вказувати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих Правилах;
2.2. В разі отримання Учасником права на отримання Заохочення, такий Учасник, має надати Виконавцю дані для ідентифікації своєї особи, та надати Виконавцю скановані копії (електронні зображення) документів в порядку передбаченому п. 4.13 цих Правил.
2.3. Надання Учасником невірних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т.ч. вигаданих, звільняє Виконавця від обов’язку вручити/надіслати Заохочення, і такий Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, але надав невірні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Заохочення.
2.4. Виконавець не зобов’язаний перевіряти вік, правоздатність та/або дієздатність Учасників.
2.5. Учасник беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними шляхом проставляння відповідної відмітки у реєстраційній формі як деталізовано нижче. Порушення Учасником цих Правил (зокрема механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Заохочень. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

3. Порядок участі в Акції
3.1. Щоб взяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має протягом Періоду проведення Акції вчинити наступні дії:
3.1.1. протягом Періоду проведення Акції здійснити оплату будь-яких товарів, робіт чи послуг з використанням платіжної картки Visa від «ПРИВАТБАНК» або іншого платіжного продукту Visa від «ПРИВАТБАНК» на території України або за її межами.
Не відповідають умовам Акції:
- операції, які було здійснено до «00» годин «00» хвилин 14 листопада 2017 року та після «23» години «59» хвилини 19 грудня 2017 року за київським часом;
- операції з отримання готівкових коштів через банкомати, банки та/або інші кредитно-фінансові заклади;
- перекази коштів з рахунку картки Visa від «ПРИВАТБАНК» на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було здійснено в філіалах банку, в тому числі перекази для оплати податкових платежів та інше;
- операції з оплати дорожніх чеків і лотерейних квитків;
- операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет;
будь-які операції в мережі Інтернет.
3.1.2. Зайти на Офіційну сторінку та заповнити реєстраційну форму Учасника Акції, а саме зазначити такі дані:
- контактний номер телефону зареєстрований в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК».

4. Заохочення Акції та порядок його отримання.
4.1. Заохоченням є:
4.1.1. Заохочення – поїздка на 2 (двох) осіб на Зимові Олімпійські ігри в Пхенчхані, Південна Корея, програма 5 днів/4 ночі. Поїздка включає:
- авіапереліт на 2 осіб Київ – Сеул (Південна Корея) – Київ (економ класом);
- зустріч в аеропорту,
- проживання у готелі категорії Deluxe (номер на двох осіб);
- харчування (сніданки);
- один передплачений продукт Visa Prepaid номіналом US $400 або 450,000 KRW;
- 2 (два) квитки на попередньо відібрані Олімпійські заходи (за виключенням церемонії відкриття та церемонії закриття Олімпійських ігор);
- трансфер з аеропорту до готелю та з готелю до аеропорту;
- трансфер до/від планових заходів;
- групова активність;
- сувенір чи подарунок;
- підтримка персоналу Visa на заходах англійською та корейською мовами;
Деталі поїздки визначаються Виконавцем Акції. Всього 1 (одна) штука на весь Період проведення Акції.
Виконавець не здійснює оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, довідок, віз для виїзду за кордон та інших документів, пов’язаних з виїздом за кордон і використанням Заохочення Учасником Акції, який здобув право на отримання Заохочення. Виконавець не несе відповідальності за неможливість виїзду такого Учасника Акції та/або супроводжуючої його особи за кордон з будь-яких причин, що не залежать від Виконавця, в тому числі, але не обмежуючись: неможливість оформлення віз з причин/підстав, що висуваються візовим центром/консульством/посольством країни здійснення подорожі, відмови Учаснику Акції та/або супроводжуючій його особі у видачі візи консульством/посольством, скасування та/або затримку рейсів та ін.
Отримувач Заохочення (надалі також «Переможець») Акції за бажанням має право додатково за власний кошт оплатити всі власні витрати, не пов’язані з туристичними послугами, що включені до Заохочення.
4.2. Виконавець залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг, для придбання Заохочень.
4.3. Заміна Заохочення грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягає. За якісь послуг які виступають в якості Заохочення відповідальність несе постачальник таких послуг.
4.4. Виконавець/Партнер не несуть ніякої відповідальності по відношенню до подальшого використання Заохочень Учасниками після їх одержання, зокрема, за неможливість Учасниками скористатись наданим Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочення.
4.5. Відповідальність Виконавця обмежується вартістю та кількістю Заохочень.
4.6. Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з Заохочень, зокрема ПДФО та військового збору, Акції здійснюються Виконавцем відповідно до чинного законодавства України.
4.7. Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочення та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) на Офіційній сторінці та/або у рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, може відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника.
4.8. Право на участь у отриманні Заохочення мають ті учасники Акції, котрі виконали умови Правил відповідно до ст. 3 цих Правил.
4.9. Визначення Переможця який отримає право одержати Заохочення, здійснюється:
- Дата визначення Переможця Заохочення - 03.01.2018
- Період Акції, який охоплюється для даного визначення Переможця Заохочення -15.11.2017 – 19.12.2017
- Заохочення - 1(одна) поїздка на 2 (двох) осіб на Зимові Олімпійські ігри в Пхенчхані, Південна Корея, програма 5 днів/4 ночі, згідно з п. 4.1.1. цих правил.
4.9.1. Визначення Переможця відбувається серед всіх Учасників, які виконали всі умови Акції відповідно до ст. 3 цих Правил на момент проведення визначення. Всього за Період проведення Акції буде обрано 1 (один) Переможець, який(яка) отримає право на отримання Заохочення.
4.9.2. Разом з Переможцем Акції Виконавець також визначає 3(трьох) резервних Переможців, на випадок якщо Переможець втратить право на отримання Заохочення згідно з умовами цих правил. У випадку якщо Переможець втратить право на отримання Заохочення згідно з умовами цих правил, Переможцем буде обрано наступного за списком Переможця серед резервних переможців.
4.10. Визначення Переможця проводиться Виконавцем за допомогою сервісу random.org методом випадкового вибору серед усіх Учасників за період проведення Акції, які виконали всі умови Акції відповідно до ст. 3 цих Правил в дату вказану в п. 4.9 цих правил.
4.11. Результати визначення Переможця фіксуються в Протоколі визначення Переможця, створеною Виконавцем комісією. Комісія формується з представників Виконавця а саме з 3(трьох) осіб. Протокол визначення Переможця, посвідчується нотаріально. Комісія своїм рішенням має право відмовити Учаснику у наданні Заохочення у випадку виявлення шахрайства, маніпуляцій, фальсифікацій, використанням заборонених програмних засобів та інші порушення. Комісія своїм рішенням визначає наявність маніпуляцій, шахрайства та фальсифікації на власний розсуд.
Оголошення результатів визначення Переможця, розміщуються Виконавцем на офіційній сторінці olympic.pb.ua.
4.12. Для підтвердження прозорості визначення Переможця, за офіційним запитом Учасника Акції може надати зображення та/або відео запис процесу визначення Переможця.
4.13. Порядок Отримання Заохочення:
4.13.1 Для отримання Заохочення Учаснику Акції, якого(яку) було визначено Переможцем, необхідно протягом 10 (десяти) робочих днів з дати публікації результатів визначення Переможця звернутися до Виконавця шляхом направлення електронного листа на контактну адресу Виконавця вказану в п.1.4. цих правил та надати:
- копію паспорта громадянина України, а саме 1, 2 сторінки - обов’язково, 3, 4, 5, 6 сторінок – за вимогою Виконавця, і сторінки з відмітками про реєстрацію, якщо така є, або дані ID-картки громадянина України;
- копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) (або документ, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
- копію виграшного POS-чеку та/або копію виписки з банку або інший відповідний документ що підтверджує здійснення операції;
- копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон, термін дії якого закінчується не раніше ніж через 6 (шість) місяців після дати завершення подорожі. Зазначені копії документів повинні бути достовірними, чіткими та розбірливими.
4.13.2 Переможець Акції отримує Заохочення (документи для здійснення подорожі) за адресою, зазначеною Виконавцем, на підставі Акту приймання-передачі, що вимагатиме приїзду Переможця до Києва. Приїзд до Києва для підписання Акту приймання-передачі здійснюється Переможцем за власний рахунок. Про точну дату та час підписання Акту приймання-передачі Виконавець повідомляє Переможця за номером телефону, наданими Учасником для реєстрації в Акції. При підписанні Акту приймання-передачі Переможцю Акції необхідно пред’явити оригінал документу, що посвідчує особу Переможця, оригінал виграшного POS-чеку та/або виписки з банку та/або інший відповідного документу що підтверджує здійснення операції. У разі відмови надати оригінал виграшного POS-чеку чеку, та/або оригіналу виписки з банку та/або іншого відповідного документу що підтверджує здійснення операції, та/або підписати документи, що підтверджують факт надання Заохочення, вважається, що Переможець відмовився від отримання Заохочення.
У випадку неможливості Учасника Акції, який здобув право на отримання Заохочення отримати Заохочення особисто, вважається, що такий Учасник відмовився від отримання Заохочення №2.
4.14. Відмова від надання зазначених вище копій документів, надання їх пізніше вказаного строку надання копій документів, що мають ознаки фальсифікації, надання неповних / нерозбірливих копій документів, відмова Переможця Акції від підписання Акту приймання-передачі, відмова пред’явити оригінал документу що посвідчує особу Переможця / довідку про присвоєння індивідуального податкового номера (реєстраційного номеру облікової картки фізичної особи – платника податків) / оригінал виграшного POS-чеку та/або оригіналу виписки з банку що підтверджує здійснення операції, при підписанні Акту приймання-передачі позбавляє такого Переможця Акції права на отримання Заохочення та вважається, що такий Переможець Акції добровільно відмовився від отримання Заохочення.
4.15. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил є необхідною умовою отримання Учасником Заохочення.
4.16. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника можливості отримати Заохочення.

5. Обмеження
5.1. Виконавець/Партнер не несуть відповідальності за роботу/будь-які помилки операторів зв’язку, Інтернет провайдерів, внаслідок яких повідомлення Учасників не надійшли, надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені або внаслідок яких Учасники не були повідомлені чи були несвоєчасно повідомлені про право на отримання Заохочення Акції. Вартість користування мережею Інтернет/мобільним зв’язком, що здійснюється Учасником з метою участі в Акції, оплачується Учасником самостійно за власний рахунок і відповідає стандартній вартості послуги за тарифним планом провайдера даної послуги.
5.2. Виконавець не несе відповідальності за неможливість Учасників отримати Заохочення чи скористатися ними з будь-яких причин, які не залежать від Виконавця, зокрема у зв’язку з відсутністю в Переможця необхідних документів, тощо.
5.3. Отримання Заохочення допускається лише Учасником, який здобув право на отримання Заохочення. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Заохочення, де Заохочення або право на його отримання є предметом угоди, засобом платежу чи предметом застави.
5.4. У випадку, якщо Учасник з яких-небудь причин не може отримати Заохочення Акції особисто, такий Учасник не має права поступитися своїм правом третій особі.
5.5. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (зокрема й інформації щодо контактних телефонів і адрес).
5.6. Виконавець звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Виконавця/Партнера обставини.

6. Персональні дані
6.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників). Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочення.
6.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим надає свою пряму добровільну згоду Виконавцю та Партнеру на збирання, зберігання та обробку (як ці терміни визначені законодавством) наданих персональних даних, а саме: імені, прізвища, по батькові, паспортних даних, ідентифікаційного номера платника податку, номера телефону, поштової адреси, адреси електронної пошти, а також інших даних, що можуть надаватися Переможцем для отримання Заохочення (надалі — «Персональні дані») для ідентифікації Переможця та оподаткування Заохочень, вручених Переможцю та на передачу таких даних Партнеру. (Обробка персональних даних про расове або етнічне походження, політичні, релігійні або світоглядні переконання, членство в політичних партіях та професійних спілках, а також даних, що стосуються здоров'я чи статевого життя — НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ). Персональні дані Переможця можуть використовуватися Виконавцем/Партнером з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам). Крім того, кожен Учасник шляхом участі в Акції надає Виконавцю та Партнеру пряму згоду та право на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю у ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Виконавцем/Партнером. Надання такої згоди розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
6.3. Переможець на вимогу Виконавця/Партнера зобов’язується надати письмову згоду на обробку своїх Персональних даних. Переможець погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються Партнером та Виконавцем винятково з метою проведення Акції та протягом Періоду проведення Акції.
6.4. Беручи участь в Акції, Переможець підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, склад та зміст зібраних даних, правами, передбачені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та осіб, яким його дані передаються.
6.5. Виконавець/Партнер не несуть жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних окрім Персональних даних, що передаються згідно умов Акції, розміщених Учасником в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Виконавець/Партнер не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з надання таких персональних даних.

7. Додаткові умови:
7.1. Інформування щодо Правил та умов Акції, а також про порядок отримання Заохочень здійснюється шляхом розміщення Правил на Офіційній сторінці.
7.2. Партнер та Виконавець, а також залучені ними треті особи, не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на Території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Партнера та Виконавця, а також залучених ними третіх осіб, обставини, в наслідок яких Участь у Акції стає неможливою.
7.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Виконавець Акції залишає за собою. Таке рішення Виконавця Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
7.4. Терміни, що вживаються у цих Правилах, відносяться виключно до Акції, що проводиться в рамках цих Правил.
7.5. Всі питання, прямо не врегульовані в цих Правилах, регулюються у відповідності чинного законодавства України.
7.6. Партнер, ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» і будь-які її афілійовані особи не беруть участі в проведенні розіграшів, визначенні Переможця, а також врученні Заохочень, і не несуть відповідальності за дотримання Виконавцем законодавства України та цих Правил, а також не відповідають за претензіями Учасників.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Вигравайте поїздку на Зимові Олімпійські ігри 2018 у Пхенчхані завдяки Visa» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.