Мови

  • Русский

Олімпіада «Фінансовий геній – 2020» Призовий фонд - 123 000 грн!

 Обрано фіналістів олімпіади.

 Обрано фіналістів олімпіади.

Хто може брати участь в олімпіаді?

Власники Картки Юніора від ПриватБанку, строк дії якої незавершено, віком від 6 до 17 років включно.

Як стати учасником?

Необхідно зареєструватися в олімпіаді «Фінансовий геній – 2020» за посиланням.

Який призовий фонд?

Призовий фонд становить 123 000 гривень на навчання.

 Обрано фіналістів всеукраїнської олімпіади «Фінансовий геній – 2020»!

 
 
 

  Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційні правила всеукраїнської олімпіади «Фінансовий геній»

1. Загальні положення

1.1. Організатором всеукраїнської олімпіади під умовною назвою «Фінансовий геній» (далі – Олімпіада) є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор), місцезнаходження: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, 01001, Україна.

1.2. Терміни та територія проведення Олімпіади.

1.2.1. Олімпіада починається 1 квітня 2020 року та є безстроковою (до моменту оголошення Організатором про її припинення).

1.2.2. Умови та терміни проведення Олімпіади може бути змінено шляхом внесення змін до цих Правил.

1.2.3. Олімпіада складається з чотирьох етапів: I–III – дистанційне тестування (теоретичні та практичні завдання), IV – очний фінал (теоретичні та практичні завдання, а також створення презентації на визначену Організатором тему).
Тестування можливе в особистому кабінеті учасника (посилання) тільки 1 раз у кожному тур (одна спроба = одне тестування), час тестування – 60 хвилин, без права переглянути правильні та неправильні відповіді :
I етап: з 09:00 1 квітня 2020 року до 22:00 7 квітня 2020 року.
II етап: з 09:00 8 квітня 2020 року до 22:00 14 квітня 2020 року.
III етап: з 09:00 15 квітня 2020 року до 22:00 21 квітня 2020 року.
IV етап: дату та час буде визначено протягом 2 тижнів після закінчення III дистанційного туру.

1.3. Учасники не можуть вимагати будь-якої компенсації в разі зміни Правил.

1.4. Олімпіада проводиться на території України.

1.5. Учасник Олімпіади – фізична особа, власник Картки Юніора віком від 6 до 17 років (включно). Учасник обов’язково має зареєструватися на офіційному сайті www.juniorbank.com.ua та подати заявку на участь в Олімпіаді.

1.6. Усі зібрані дані в рамках цієї Олімпіади Організатор може використовувати в рекламних цілях:
для залучення нових клієнтів (у комунікаціях з ними);
для розміщення на сайті ЮніорБанку (посилання);
як контент на сторінці ЮніорБанку на Facebook (посилання).

2. Призовий фонд Олімпіади

2.1. Призовий фонд Олімпіади – оплата навчання дитини на території України способом безготівкового перерахування коштів юридичній особі в гривнях відповідно до рахунку-фактури в межах суми:
I місце:
10 000 грн (учасники 6–9 років)
15 000 грн (учасники 10–13 років)
50 000 грн (учасники 14–17 років)
II місце:
5 000 грн (учасники 6–9 років)
10 000 грн (учасники 10–13 років)
15 000 грн (учасники 14–17 років)
III місце:
3 000 грн (учасники 6–9 років)
5 000 грн (учасники 10–13 років)
10 000 грн (учасники 14–17 років)

Сумарний призовий фонд Олімпіади становить 123 000 грн.
Загальна кількість переможців Олімпіади – 9 людей.

2.2. Порядок визначення переможців.

2.2.1. Переможці та призери Олімпіади обираються відповідно до вікової категорії за допомогою підрахунку балів. Бали, що було набрано під час дистанційних турів не враховуються.

2.3. Кількість балів можна побачити на офіційному сайті juniorbank.com.ua («Олімпіади» –> «Особистий кабінет» –> «Рейтинг» (посилання)). Загальна кількість балів учасника генерується автоматично. Додаткові бали у фіналі учасники отримують від журі.

2.3.1. Нарахування балів: 1 бал – за одну правильну відповідь з теорії та 2 бали – за одне правильно виконане практичне завдання.

2.4. Приз не можна отримати грошима.

3. Учасники Олімпіади

3.1. В Олімпіаді можуть брати участь фізичні особи, власники Картки Юніора (діти віком від 6 до 17 років (включно)).

3.2. В Олімпіаді можуть також брати участь діти (6–17 років) співробітників ПриватБанку за умови наявності Картки Юніора.

3.3. Учасник Олімпіади обов'язково має зареєструватися на офіційному сайті ЮніорБанку з 01.03.2020 до 31.03.2020 (у меню «Фінансовий геній» (посилання) необхідно натиснути на кнопку «Зареєструватися» та авторизуватися в Приват24 за допомогою свого фінансового номера телефону).

3.4. Учасник Олімпіади, який не дотримувався цих Правил, вважається таким, що втратив статус учасника та не має права на одержання від Організатора будь-якого призу або компенсації.

4. Умови Олімпіади

4.1. В Олімпіаді мають право брати участь особи, які відповідають вимогам, зазначеним у п. 3.1–3.4. цих Правил, які в період проведення Олімпіади (п. 1.2.1. Правил) зареєструвалися на офіційному сайті https://juniorbank.com.ua з 1 до 31 березня 2020 року (включно) в меню «Фінансовий геній» за допомогою свого фінансового номера телефону.

4.1.1. Виконання Учасником п. 4.1. цих Правил свідчить про його згоду з умовами Правил Олімпіади.

4.2. Етапи та терміни проходження тестування Олімпіади, що зазначено в п. 1.2.3. цих Правил, не може бути змінено на прохання учасників.
4.2.1. Пройти до II туру Олімпіади може учасник, що за підсумком тестування I туру набрав не менше ніж 1 бал.
4.2.2. Пройти до III туру Олімпіади може учасник, що виконав усі завдання I та II турів та набрав не менше ніж 1 бал у II турі.

4.2.3. Пройти до IV туру може учасник Олімпіади, що виконав завдання III турів та набрав найбільшу кількість балів за підсумками дистанційного тестування.

4.3. Кількість учасників IV туру: по 20 учасників з кожної вікової групи.
Загальна кількість учасників очного фіналу: 60 осіб. У разі, якщо у віковій категорії більше ніж 20 учасників із найбільшим балом за результатом трьох турів, учасники фіналу обираються за результатами III туру.

4.4. Групи формуються за віком учасників:
6–9 років – Kids;
10–13 років – Start;
14–17 років – Teen.

4.5. Завдання Олімпіади доступні тільки в момент проведення турів та не надаються після завершення Олімпіади.

5. Порядок повідомлення переможців

5.1. Переможці та призери Олімпіади обираються під час IV туру.

5.2. Переможці та призери не мають права на отримання грошового або іншого еквівалента призу. Приз – оплата навчання дитини на території України. Під оплатою навчання розуміється оплата навчання у виші або на освітніх курсах (мови, програмування, ментальна арифметика, табір з вивченням мов тощо).

5.3. Отримати приз може лише переможець або призер, який надав Організатору Олімпіади свій індивідуальний податковий номер. У разі відсутності ІПН у переможця або призера через релігійні переконання приз може отримати один із батьків, який має відмітку в паспорті громадянина про право здійснювати будь-які платежі без ІПН згідно з чинним законодавством.

5.4. З моменту оплати навчання переможців і призерів Олімпіади Організатор не несе відповідальності за навчання учасника. Переможець або призер повинен надати акт про виконані роботи Організатору. Акт про виконані роботи має бути завірено печаткою в організації, що надавала послуги, а також підписано одним із батьків переможця або призера.

5.5. Організатор самостійно повідомляє переможців.

5.6. У разі, якщо організатор не може зв’язатися з переможцем з технічних причин або через надання недостовірних контактних даних, або якщо переможець відмовився від очної участі в фіналі, Організатор обирає іншого переможця.

6. Інші умови Олімпіади

6.1. Беручи участь в Олімпіаді, учасник підтверджує згоду з Правилами. У разі виникнення додаткових умов та змін Організатор публікує такі зміни та нові умови проведення Олімпіади в на сайті juniorbank.com.ua. Більш пізня редакція Правил буде пріоритетною. У разі припинення конкурсу Організатор публікує відповідне повідомлення на сайті juniorbank.com.ua.

6.2. Місце проведення очного туру (фіналу Олімпіади) визначає Організатор та повідомляє переможцям/призерам централізовано.

6.2.1. Учасники очного туру Олімпіади самостійно оплачують витрати на проїзд та проживання.

6.3. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Організатор відповідно до чинного законодавства України. Рішення Організатора є остаточним і оскарженню не підлягає. Результати Олімпіади є остаточними та не підлягають перегляду.

6.4. Організатор Олімпіади залишає за собою право змінити ці Правила, а також призупинити або скасувати конкурс у будь-який час і за будь-якої причини без попереднього повідомлення.

6.5. Інформування щодо Правил та умов Олімпіади здійснюється за допомогою анонсування та розміщення офіційних Правил та умов на сайті juniorbank.com.ua.

6.6. Учасник Олімпіади не має права передати/поступитися своїм правом на приз третій особі, якщо інше не буде передбачено цими Правилами.

6.7. Беручи участь в Олімпіаді, учасник тим самим надає свою згоду на використання Організатором наданої інформації (фотографії, прізвища/імені/по батькові), а саме на її публікацію на сайті juniorbank.com.ua та інших web-ресурсах Організатора без будь-яких обмежень за часом та способом. Таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором та будь-якою третьою особою.

7. Персональні дані

7.1. Для проведення Олімпіади та отримання призу учасник має надати Організатору інформацію (в т. ч. особисту), визначену Правилами. Беручи участь у конкурсі, учасник підтверджує правильність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це визначено в Правилах.

7.2. Особисті дані зберігаються та опрацьовуються з метою реалізації статутної господарської діяльності Організатора. Збір інформації згідно з п. 7.1. також дозволить Організатору якнайшвидше передати призи переможцям та призерам.

7.3. Організатор конкурсу гарантує, що під час збору та подальшого використання отриманої інформації буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України про захист персональних даних, а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації та надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, визначеному чинним законодавством України. Організатор має право передавати персональні дані учасників своїм партнерам в рекламних цілях із дотриманням вимог, зазначених у Законі України «Про захист персональних даних».

7.4. Беручи участь у Олімпіаді, учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання Організатором наданої інформації з рекламною метою за допомогою методів, що не порушують чинне законодавство України, а саме: на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю, фото, текстових й інших матеріалів про нього, публікацію (в т. ч. його імені та фотографії) в ЗМІ, будь-яких аудіо- та відеоматеріалах, а також для надсилання повідомлень тощо без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання. Таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором (ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України, ч.1. ст. 11 Закону України № 2297 «Про захист персональних даних» (зі змінами та доповненнями)).

8. Відповідальність

8.1. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

8.2. Учасник розуміє та бере на себе відповідальність та можливий ризик, що може виникнути через порушення Правил.

8.3. Учасники погоджуються, що Організатор, керівництво, співробітники, представники та агенти не несуть відповідальності та звільняються від будь-яких претензій у разі збитків або будь-якого роду витрат, пов’язаних з використанням/невикористанням призу та/або участю в Олімпіаді та не вступає в будь-які суперечки, що виникли через це.

8.5. Організатор Олімпіади не несе відповідальності в разі форс-мажорних обставин: стихійного лиха, пожежі, повені, військових дій, блокад, суттєвих змін у законодавстві, що діють на території проведення Олімпіади, інших непідвладних контролю з боку Організатора обставин.

8.6. Відповідальність Організатора не виходить за межі вартості подарунків, зазначених у Правилах.

9. Застереження

9.1. Учасник підтверджує, що він ознайомився з умовами використання та іншими угодами/правилами, на які є посилання у цій угоді, та погоджується з викладеними в них умовами.

9.2. Приймаючи умови цих Правил, учасник підтверджує, що він прочитав і зрозумів їх та всі інші супутні угоди/правила, розміщені на сайті (посилання).

9.3. У випадку, якщо користувач не згоден з умовами та положеннями одного чи декількох вищенаведених документів, він повинен відмовитись від участі в Олімпіаді.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Олімпіада «Фінансовий геній – 2020» Призовий фонд - 123 000 грн!» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.