Мови

  • Русский

КОЛИ ВИ З НАМИ, МАЙЖЕ ВЕСЬ СВІТ З ВАМИ!

з 12 травня 2020 до 31 грудня 2020

1% за перекази з карток ПриватБанку на міжнародні картки Visa!

1% за перекази з карток ПриватБанку на міжнародні картки Visa!

Хто може брати участь в акції?

Пропозиція тільки для клієнтів ПриватБанку.

Як надіслати переказ з картки ПриватБанку за новим тарифом?

  • У Приват24 Next (next.privat24.ua).
  • У мобільному додатку Privat24.

Який тариф для учасників акції?

Тариф 1% від суми переказу – min 1 USD.
Було: 2% – min 50 UAH.

Надсилайте гроші рідним, близьким і друзям з карток ПриватБанку на міжнародні картки Visa за найвигіднішими тарифами в декілька кліків у Приват24 Next.

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 
 

КОЛИ ВИ З НАМИ, МАЙЖЕ ВЕСЬ СВІТ З ВАМИ!
1% за перекази з карток ПриватБанку на міжнародні картки Visa!

1. Цими офіційними правилами акції «Увесь світ з вами, якщо ви з нами!» (надалі – акція), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (надалі – організатор), визначаються порядок та умови її проведення. Участь в акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих правил.
«Офіційна сторінка акції» – правила буде розміщено для публічного доступу за адресою: http://promos.pb.ua
Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення акції, попередивши про це шляхом публікації повідомлення про відповідні зміни правил та розміщення нової версії правил на офіційній сторінці акції.

2. Учасники акції.
Фізичні особи, яким на момент проведення акції вже виповнилося 18 років, власники карток Visa, які повністю згодні з умовами акції та дали згоду на опрацювання своїх персональних даних.

3. Умови участі в акції.
3.1. Учасник має скористатися next.privat24.ua, перейти в меню «Сервіси» –> «Перекази» –> «На будь-яку картку» та зазначити:
- номер картки, строк дії, СVV2-код;
- номер картки одержувача;
- суму та валюту переказу.
Або завантажити додаток Privat24 й на стартовому екрані скористатися меню «На картку», після чого під час вибору картки відправника свайпнути вправо й заповнити реквізити своєї картки ПриватБанку. Переказ можна здійснити лише в USD, EUR, UAH.
3.2. Для успішного переказу необхідно, щоб валюта переказу відповідала валюті картки одержувача. Наприклад, якщо необхідно надіслати переказ в USD, то картка одержувача також повинна бути в USD.
3.3. Мінімальна сума переказу – 10 USD (в екв.).
Максимальна сума переказу – 29 999 UAH.
Детальніше
3.4. Здійснити переказ можна з карток ПриватБанку на міжнародні картки Visa країн усього світу, окрім США, Японії, Індії, Сирії, Судану, Південного Судану, Північної Кореї, Ірану, Іраку, Куби.
3.7. Переказ можна надіслати через мобільний додаток Privat24.

4. Заохочення.
У період акції з 12.05.2020 до 31.12.2020 тариф за переказ із карток ПриватБанку на міжнародні картки Visa в USD, EUR, UAH становить 1% від суми переказу – min 1 USD (замість 2% – min 50 UAH).
5. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил на зовнішньому корпоративному сайті www.pb.ua у розділі «Акції», у пресрелізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
5.1. Клієнти можуть отримати детальну інформацію, зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або звернувшись до pb.ua/chat
5.2. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовано цими правилами, вирішення таких питань організатор акції залишає за собою. Таке рішення організатора є остаточним і оскарженню не підлягає.