Мови

  • Русский

UEFA Champions League Final Istanbul 2020

з 15 лютого 2020 до 15 квітня 2020

Візьміть участь у розіграші поїздки на двох на UEFA Champions League Final Istanbul 2020.

Візьміть участь у розіграші поїздки на двох на UEFA Champions League Final Istanbul 2020.

Хто бере участь в акції?

Власники карток Mastercard: Gold, Platinum, World Black Edition, World Elite.

Як стати учасником акції?

Крок 1. Замовте спеціальну пропозицію в каталозі Програми винагород за 0 балів.
Крок 2. Розрахуйтеся карткою Mastercard від 1000 грн.
Крок 3. Візьміть участь у розіграші поїздки на двох на UEFA Champions League Final Istanbul 2020.

Який приз чекає на учасників акції?

Поїздка на двох у Стамбул на матч UEFA Champions League Final, що відбудеться 30 травня 2020 р.

Офіційні правила та умови акції
«Вирушайте на UEFA Champions League Final Istanbul 2020
з Програмою винагород Mastercard»
(надалі – «Правила» та «Акція» відповідно)

Визначення термінів:
«Бали» – бали, які Учасники Програми винагород накопичують в рамках її проведення, та за відповідну кількість яких мають змогу придбати одну одиницю Спеціальної пропозиції та автоматично стати учасниками цієї Акції.
«Акція» – ця Акція, яка проходить в рамках Програми винагород Партнера.
«Учасник Програми винагород» (в усіх відмінках) – держатель Картки Mastercard® емітованої на території України АТ КБ «ПРИВАТБАНК», зареєстрований для участі у Програмі винагород Mastercard на підставі своєї згоди.
«Учасник Акції» (в усіх відмінках) – дієздатна фізична особа, яка є Учасником Програми винагород та замовила за накопичені бали одну одиницю Спеціальної пропозиції з Каталогу винагород, на момент участі в Акції виповнилося 18 років, має оформлений паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон та реєстраційний номер облікової картки платника податків, та виконала усі умови Правил. Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник та/або Виконавець Акції не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.
Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
- особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років;
- особи, які не виконали умови цих Правил;
- особи, які перебувають у трудових відносинах із Замовником та/або Виконавцем та їх чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба).
«Правила» – ці правила Акції, разом з будь-якими можливими змінами та доповненнями, затвердженими Замовником та опублікованими у встановленому цими Правилами порядку.
«Картка Mastercard» – платіжна картка Mastercard, емітована на території України АТ КБ «ПРИВАТБАНК».
«Держатель картки Mastercard» – це фізична або юридична особа, що володіє або уповноважена використовувати Картку Mastercard та якій видано Картку Mastercard.
«Сайт Акції» – Інтернет-сайт Акції за адресою: http://rewards.mastercard.ua/
«Програма винагород», «Програма» – програма лояльності на основі балів, що нараховуються за розрахунки Карткою Учасника, організована Партнером, в якій Учасники зареєструвалися шляхом надання згоди на участь в Програмі.
«Переможець Акції» – Учасник Акції під порядковим номером один у списку, який сформований за допомогою випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org, та здобуває право на отримання Головного Заохочення Акції.
«Резервний список» – список, який формується шляхом випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org зі списку Учасників Акції, які виконали всі умови даних Правил. Список складається з дев’яти осіб (порядкові номера з другого по десятий), які обов’язкові відображаються у Протоколі Комісії за результатами комп’ютерного вибору Учасників Акції, які можуть здобути право на отримання Головного заохочення Акції.
«Супроводжуючі особи» – ними можуть бути не більше 1 (однієї) особи, а саме: особа, яка має оформлений паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
«Каталог винагород» - каталог, що містить перелік Винагород, доступних за Програмою, доступ до яких відбувається через сайт Програми за адресою: http://rewards.mastercard.ua/.
«Спеціальна пропозиція» – означає замовлення подарунку, вартістю 0 (нуль) Балів, що є реєстрацією у даній Акції за результатами якої Учасник Акції має можливість отримати Головне Заохочення Акції, визначене у п. 4.1.1 даних Правил, за умови виконання п.3.2. даних Правил. Замовлення Спеціальної пропозиції можливе виключно один раз на кожну зареєстровану у Програмі винагород Картку Mastercard.

Замовник, Виконавець та Партнер Акції, місце та строки проведення Акції
Замовником Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (надалі – «Замовник»). Місцезнаходження Замовника: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д.
Виконавцем акції є ТОВ «Проспектс Україна» «Prospects Ukraine» (надалі – «Виконавець»). Місцезнаходження Виконавця: м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В.
Партнером Акції є Представництво «Мастеркард Юроп СА» в Україні (по тексту – «Партнер»), яке знаходиться за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.
Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та території проведення ООС, починаючи з 15 лютого 2020 р. по 15 квітня 2020 р. включно (далі по тексту – «Період проведення Акції»).

3. Порядок та умови участі в Акції
Участь в Акції означає повну згоду Учасника Акції з усіма умовами цієї Акції.
Для участі в Акції необхідно:
- Здійснювати оплати Картками на суму 1000 гривень (одна тисяча гривень) та більше одним чеком.
- в період проведення Акції за бали, накопичені в рамках участі у Програмі винагород Замовника, замовити з Каталогу винагород Спеціальну пропозицію вартістю 0 (нуль) балів у персональному кабінеті на сайті http://rewards.mastercard.ua/;
мати паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
- чітко дотримуватись умов даних Правил.
3.3. Інформування щодо правил та умов проведення Акції здійснюється шляхом розміщення цих Правил на сайті http://rewards.mastercard.ua/ та за телефоном Гарячої лінії: 0 800 33 24 12 – для Учасників Акції (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, дзвінки з мобільних – згідно тарифів мобільного оператора). Лінії працюють цілодобово.
3.4. Учасник Акції автоматично реєструється при виконанні умов, визначених у п. 3.2., та вноситься до бази Даних (надалі – «База Акції»).
3.5. Результати Акції будуть оголошені не пізніше «24» квітня 2020 року шляхом опублікування на сайті http://rewards.mastercard.ua/. Результати визначення Переможця Акції, який здобуває право на отримання Головного Заохочення Акції, є остаточними й оскарженню не підлягають.
3.6. Замовник/Виконавець/Партнер не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Замовник/Виконавець/Партнер не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

Фонд Заохочення Акції. Умови визначення Переможця Акції.
4.1. Фонд Заохочень Акції складається з 1(одного) Головного Заохочення Акції.
4.1.1. Головним Заохоченням Акції є «Подорож на Фінал Ліги Чемпіонів у Стамбулі», тобто Сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку до міста Стамбул (Туреччина) на 3 дні (з 29 травня 2020 року по 31 травня 2020 року), під час проведення футбольного матчу UEFA Champions League Final Istanbul 2020, на Переможця Акції та Супроводжуючу особу, до якого входить:
1) частина перша складається з квитків (категорія 2) на двох осіб на футбольний матч UEFA Champions League Final Istanbul 2020, який відбудеться в місті Стамбул (Туреччина), початок матчу о 22:00, 30.05.2020.
2) частина друга складається з:
- авіа перельоту Київ (Україна) – Стамбул (Туреччина) – Київ (Україна);
- трансферу від аеропорту прибуття до готелю;
- трансферу від готелю до Стадіону та в зворотній бік;
- трансферу від готелю до аеропорту;
- проживання у готелі рівня не нижче 4 зірки на 2 (дві) доби з 29.05.2020 до 31.05.2020 р., сніданки включено;
- страхування під час Подорожі.
4.2. Заміна Головного Заохочення Акції будь-яким іншим не допускається. Головне Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає. При цьому Учасник Акції не має права на одержання від Замовника/Виконавця/Партнера Акції будь-якої компенсації.
4.3. Визначення Учасників Акції, які можуть здобути право на отримання Головного Заохочення Акції, проводиться Виконавцем серед усіх Учасників Акції, які виконали умови участі в Акції, не пізніше «17» квітня 2020 року на основі Бази Акції, у відповідності до п.3.4. цих Правил, у присутності уповноваженої Комісії, що складається з представників Замовника та/або представників Виконавця (далі – Комісія), шляхом випадкового комп’ютерного вибору за допомогою сервісу генератора випадкових чисел random.org з переліку Учасників Акції. Про результати визначення Переможця Акції, які отримають Головне Заохочення Акції, Комісія складає протокол, що має містити підписи усіх членів Комісії (надалі – Протокол).
Під час визначення Переможця Акції, формується резервний список (з порядковими номерами з другого по десятий) з 9 (дев’яти) Учасників Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»), що прийняли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Головне Заохочення Акції у разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, який був визначений, як Переможець Акції, що отримає Головне Заохочення Акції.
Учасник Акції під порядковим номером один у списку, сформованому random.org, стає Переможцем Акції та здобуває право на отримання Головного Заохочення Акції.
4.4. У визначенні Переможця Акції, який здобуде право на отримання Головного Заохочення Акції бере участь: одне замовлення Спеціальної пропозиції на кожну зареєстровану у Програмі картку Mastercard у Період проведення Акції.
4.5. Протягом 1 (одного) робочого дня з дати визначення Переможця Акції, Виконавець Акції зв’язується з Переможцем Акції за номером контактного телефону, вказаним при замовленні Спеціальної пропозиції та надає детальне роз’яснення з приводу отримання Головного Заохочення Акції.
4.6. Якщо Учасник, який отримав право на отримання Головного Заохочення Акції, не виконав всіх умов цих Правил, він вважається таким, який втратив статус Переможця Акції та не має права на отримання Головного Заохочення Акції. У випадку відмови Переможця Акції від отримання Головного Заохочення Акції з будь-яких причин, відсутності у Переможця Акції паспорту громадянина України для виїзду за кордон та/або можливості/бажання використати/отримати Головне Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника/Партнера, вважається, що він відмовляється від будь-якого права на його отримання. У такому випадку Переможець Акції не має права вимагати від Замовника/Виконавця/Партнера Акції будь-якої компенсації. Грошовий еквівалент Головного Заохочення Акції не видається.
4.7. Передача Виконавцем Головного Заохочення Акції відбудеться за адресою: м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В, протягом 10 днів від дати визначення Переможця Акції, шляхом підписання Акту прийому-передачі між Виконавцем Акції та Переможцем Акції після надання оригіналів таких документів: паспорта громадянина України, реєстраційного номера облікової картки платника податків та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, а також копії паспорту громадянина України для виїзду за кордон Супроводжуючої особи
4.8. Відмова від надання документів, зазначених в п. 4.7. цих Правил, або надання їх пізніше вказаного терміну, або надання інформації, що має ознаки фальсифікації, позбавляє такого Переможця Акції права на отримання Головного Заохочення Акції та вважається, що такий Переможець Акції добровільно відмовився від отримання Головного Заохочення Акції
4.9. Переможець Акції не може передавати право на отримання Головного Заохочення Акції іншим особам.
4.10. Зобов’язання з оподаткування вартості Головного Заохочення Акції забезпечує Виконавець відповідно до чинного законодавства України, за виключенням 2 (двох) квитків на Фінал Ліги Чемпіонів у Стамбулі, зобов’язання з оподаткування вартості яких покладається на Партнера Акції.

5. Інші умови
5.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну і безумовну згоду Учасника Акції з даними офіційними правилами Акції. Порушення Учасником Акції/Переможцем Акції цих Правил або відмова Учасника Акції/Переможця Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції/Переможця Акції від участі в Акції та отримання Головного Заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
5.2. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Учасникам Акції повідомляється:
5.2.1. володільцем персональних даних Учасників Акції/Переможця Акції є Виконавець;
5.2.2. персональні дані Учасників Акції/Переможця Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;
5.2.3. з метою обробки персональних даних, яка вказана у п. 5.2.2. цих Правил, обробляються ім’я, прізвище, по-батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адреса електронної пошти реєстраційний номер облікової картки платника податків, адреса реєстрації;
5.2.4. з персональними даними будуть вчинятися наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
5.2.5. розпорядником персональних даних Учасників Акції/Переможця Акції є Партнер, йому надаються всі права та покладаються всі обов’язки, які передбачені Законом;
5.2.6. персональні дані Учасників Акції/Переможця Акції без отримання від них окремої згоди та/або повідомлення їх можуть бути передані третім особам для здійснення мети, яка вказана у п. 5.2.2. цих Правил. Окрім того, передача третім особам персональних даних Учасників Акції/Переможця Акції без згоди суб'єкта персональних даних або уповноваженої ним особи дозволяється у випадках, визначених Законом України «Про захист персональних даних», і лише (якщо це необхідно) в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини;
5.2.7. персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені Виконавцем у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Переможця Акції будуть зберігатися протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка вказана у п. 5.2.2. цих Правих, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;
5.2.8. Учасники Акції/Переможець Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних письмово надіславши Володільцю персональних даних запит на адресу, яка вказана у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Головного Заохочення Акції;
5.2.9. Учасники Акції/Переможець Акції володіють всіма правами передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
5.3. Беручи участь у цій Акції, кожен Учасник Акції/Переможець Акції надає згоду Виконавцю на обробку його персональних даних в об’ємі та на умовах, які вказані у п. 5.2. цих Правил.
5.4. Замовник/Виконавець/Партнер Акції не несе відповідальності у разі настання обставин непереборної сили, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця/Партнера Акції обставини.
5.5. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил та/або питань, не урегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. При цьому рішення Замовника Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
5.6. Виконавець/Замовник/Партнер не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Акції Головного Заохочення Акції, з причин, незалежних від Виконавця/Замовника/ Партнера.
5.7. Виконавець, Замовник та Партнер не несуть відповідальності за:
- неотримання Переможцем Акції Головного Заохочення Акції з вини самого Переможця Акції;
- за неможливість виїзду Переможця Акції та/або супроводжуючих його осіб за кордон, відмова у перетині кордону, скасування й/або затримку рейсів.
- за неможливість Переможця Акції та/або супроводжуючої його особи, скористатися Головним Заохоченням Акції з особистих причин Переможця Акції та/або Супроводжуючої особи.
5.8. Замовник/Виконавець/Партнер не здійснюють оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, довідок та інших документів, пов’язаних з виїздом за кордон і використанням Головного Заохочення Акції Переможцем Акції та супроводжуючої його особи.
5.9. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Виконавець/Замовник/Партнер не зобов’язані вести переписку з потенційними учасниками і надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Переможця Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо даної Акції.
5.10. Проїзд до місця отримання Головного Заохочення Акції і в зворотному напрямку, проживання, харчування та витрати пов’язані з отриманням Головного Заохочення Акції та будь-які інші витрати Переможця Акції оплачуються самим Переможцем Акції.
5.11. Замовник Акції має право внести зміни до умов даних Правил шляхом розміщення нової редакції правил на Сайті Акції. Правила затверджені Замовником Акції та діють протягом тривалості Акції.
5.12. Виконавець має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «UEFA Champions League Final Istanbul 2020» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.