Мови

Казкова подорож до Лапландії від Privat24

з 21 грудня 2019 до 31 січня 2020

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто бере участь в акції?
Усі користувачі оновленої версії Privat24 на платформах iOS, Android або web (https://next.privat24.ua/), які мають ІПН.

Як стати учасником акції?
Зареєструватись в акції натиснувши кнопку "Зібрати колекцію" у відповідній формі реєстрації та зберіть колекцію скарбів від Стілрета за платежі в Privat24.

Яка винагорода чекає на учасників акції?
1. 2 020 сертифікатів «Ашан» на 200 грн – першим клієнтам, які зберуть усю колекцію скарбів Стілрета.
2. Розіграш казкової подорожі до Лапландії – для клієнтів, які зберуть усю колекцію скарбів Стілрета до 31.01.2020.

За результатами розіграшу головний приз акції - Подарунковий сертифікат на туристичну поїздку до Лапландії від туроператора Join UP номіналом 100 000,00 грн отримує Немченко Назар Вячеславович (м.Дніпро). Вітаємо з перемогою в акції!

Перші 2 020 клієнтів, які зберуть усю колекцію скарбів, гарантовано отримають сертифікати «Ашан» на 200 грн.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Офіційні Правила проведення Акції «Казкова подорож до Лапландії від Privat24»

1. Терміни та загальні положення Правил.
1.1. Цими Офіційними правилами акції «Казкова подорож до Лапландії від Privat24» (далі – Акція) організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор) визначаються порядок та умови її проведення.
1.2. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.

1.3. Учасник, беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником цих Правил (механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Подарунків Акції. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Подарунків Акції та будь-якої компенсації.

2. Територія та строки проведення Акції.
2.1. Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).
2.2. Акція проходить з 21.12.2019 - 31.01.2020 включно (далі – Період Проведення Акції).

3. Учасники акції.
3.1. До участі в акції допускаються всі громадяни України, фізичні особи – власники платіжних карток усіх типів, емітованих АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Учасники Акції), які мають ІПН (Індивідуальний податковий номер платника ПДВ), а також є користувачами оновленої версії мобільного додатку Privat24 для фізичних осіб на платформі IOS версії № 19.12.20 або Android версії № 6.02.00.

4. Умови участі в акції.
4.1. Для участі в Акції необхідно протягом Періоду Акції згідно з п. 2. Правил:
4.1.1. Мати встановлений (або встановити) мобільний додаток Privat24 для фізичних осіб на платформі IOS версії № 19.12.20 або Android версії № 6.02.00 (далі – Мобільний Додаток Privat24);
4.1.2. Зареєструватися в Акції, натиснувши кнопку "Зібрати колекцію" у відповідній формі реєстрації в Мобільному Додатку Privat24;
4.1.3. В будь-якій послідовності за допомогою будь-якої гривневої картки виконати повний перелік завдань, що встановлено Організатором, в Мобільному Додатку Privat24, а саме:
Завдання №1.
Здійсніть не менше одного платежу через сервіс “Платежі” (комунальні послуги, оплата інтернету, платіж по реквізитам тощо) на суму від 300 грн;
Завдання №2.
Поповніть НЕ свій мобільний номер на суму від 100 грн через сервіс “Поповнити”;
Завдання №3.
Поповніть свій мобільний номер на суму від 100 грн через сервіс “Поповнити”;
Завдання №4.
Здійсніть переказ на картку ПриватБанку на суму від 1500 грн через сервіс “На картку”;
Завдання №5.
Здійсніть переказ на благодійність на суму від 100 грн через сервіс “Добро”;
Завдання №6.
Здійсніть переказ з або на картку іншого банку на суму від 1 000 грн через сервіс “На картку”;
Завдання №7.
Розрахуйтеся карткою в інтернеті (будь-який сайт) на суму від 300 грн;
Завдання №8.
Розрахуйтеся карткою в інтернеті за допомогою сервісу PrivatPay або на сайті https://events.pb.ua/pp на будь-яку суму.
Завдання №9.
Розрахуйтеся карткою у будь-якому магазині (оплата через POS-термінал) на суму від 250 грн.
Завдання №10.
Розрахуйтеся карткою у будь-якому магазині (оплата через POS-термінал) не менше 5 разів, сума кожного розрахунку не менше 100 грн.
Завдання №11.
Здійсніть переказ на благодійність на суму від 50 грн через сервіс “Добро”;

Після кожного успішно виконаного завдання електронний новорічний персонаж у мобільному додатку Privat24 отримує відповідний новорічний атрибут, а саме:
Новорічний ковпак - за виконання Завдання №1
Окуляри - за виконання Завдання №2
Чоботи - за виконання Завдання №3
Ялинка - за виконання Завдання №4
Світло в грудній клітині - за виконання Завдання №5
Пояс - за виконання Завдання №6
Посох - за виконання Завдання №7
Олені - за виконання Завдання №8
Цукерки - за виконання Завдання №9
Подарунок - за виконання Завдання №10
Рукавички - за виконання Завдання №11

4.1.4. Мати встановлений або встановити як основний канал інформування щодо банківських транзакцій месенджер Privat24.
4.2. Дані про кожну Транзакцію, що відповідає умовам участі в Акції, зазначеним у п. 4.1 Правил, заносяться Організатором в базу Учасників Акції, серед яких визначаються переможці Акції, які мають право на отримання Подарунків Акції, зазначених у п. 5.1 - 5.2 цих Правил (далі – База Акції). База Акції містить дані про дату та суму Транзакції, номер телефону Учасника Акції, а також інші дані Учасника, визначені Організатором.
4.3. Виконання пунктів (п. 4.1) підтверджує бажання клієнта брати участь в Акції й отримувати Подарунки, передбачені подарунковим фондом акції (п. 5).
4.4. Участь в акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Організатор не зобов’язаний перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

5. Подарунковий фонд акції.
5.1. Подарунок № 1 – Електронний сертифікат до мережі магазинів Ашан номіналом 200,00 гривень (двісті гривень 00 копійок) – 2020 штук (далі – Подарунок № 1 Акції).
5.2. Подарунок № 2 – подарунковий сертифікат на туристичну поїздку до Лапландії від туроператора Join UP номіналом 100 000,00 гривень (сто тисяч гривень 00 копійок) – 1 штука (далі – Подарунок № 2 Акції).
5.3. За весь Період Акції один Учасник Акції – переможець може отримати Подарунок № 1 Акції, що не позбавляє його права на отримання Подарунок № 2 Акції.
5.4. Організатор залишає за собою право самостійно визначати та/або замінити постачальників товарів і послуг для придбання Подарунків Акції.
5.5. Заміна Подарунків Акції грошовим еквівалентом не допускається. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають.
5.6. Організатор не несе жодної відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Акції Учасниками Акції після їх одержання, зокрема за неможливість Учасниками скористатись наданим Подарунком Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.
5.7. Відповідальність за якість послуг/товарів, що надаються в обмін на Подарунки Акції, несе постачальник таких послуг/товарів.
5.8. З умовами використання Подарунку№ 1 Акції Учасники Акції можуть ознайомитися за посиланням https://giftmall.com.ua/catalog/auchan#top.
5.9. Відповідальність Організатора обмежується вартістю та кількістю Подарунків Акції.
5.10. Зобов’язання з оподаткування вартості Подарунків Акції забезпечується Організатором відповідно до чинного законодавства України.
5.11. Зовнішній вигляд/форма/зображення Подарунків Акції та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) на офіційній сторінці на сайті https://promos.privatbank.ua та/або в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, можуть відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника Акції.

6. Організатор має право:
- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
- відмовити у видачі відповідного Подарунку Акції переможцю Акції, який не виконав умов, необхідних для отримання такого Подарунку Акції, згідно з цими Правилами.

7. Порядок визначення та інформування Учасників Акції, які здобувають право на отримання Подарунків Акції.
7.1. Визначення Переможців Акції відбувається на основі Бази Акції, зазначеної в п. 4.2 цих Правил.
7.2. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на Подарунку №1 Акції, проводить Організатор: перші 2020 Учасників, які виконали умови, зазначені в п. 4.1 цих Правил гарантовано отримують Подарунку №1 Акції.
Організатор забезпечує інформування Учасників Акції про факт їх визначення переможцями Акції, які здобудуть право на Подарунку №1 Акції, шляхом відправлення Подарунку №1 Акції (електронного сертифікату до мережі магазинів Ашан номіналом 200,00 гривень) на електронні адреси, які зазначено в Базі Організатора як “фінансова електронна адреса” протягом 3 (трьох) робочих днів з відповідної дати визначення їх переможцями Акції.

7.3. Визначення Учасника Акції, який здобув право на отримання Подарунку №2 Акції, проводить Організатор шляхом випадкової комп’ютерної вибірки не пізніше 15 лютого 2020 року.
Організатор забезпечує інформування Учасників Акції про факт їх визначення переможцями Акції, які здобудуть право на Подарунку №2, шляхом
телефонного дзвінка на номер, який зазначено в Базі Організатора за відповідним Учасником як “фінансовий номер телефону” протягом 3 (трьох) робочих днів з відповідної дати визначення їх переможцями Акції.
7.4. Під час кожного визначення переможців Акції, які здобудуть право на Подарунку №1 або Подарунку 2 Акції, формується резервний список (далі – Резервний список):
- для Подарунку №1 Акції резервний список з 200 Учасників Акції;
- для Подарунку №2 Акції резервний список з 20 Учасників Акції (далі – Резервні переможці), які взяли участь в Акції та виконали всі умови, зазначені в п. 4.1 цих Правил, і матимуть право отримати Подарунки Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, якого було визначено як переможця Акції, що отримає Подарунок №1 та/або Подарунок №2 Акції.
7.5. Результати визначення переможця фіксуються в протоколах визначення переможців Акції створеною Організатором.
7.6. Комісія формується з представників Організатора, а саме з 3 (трьох) осіб. Комісія своїм рішенням має право відмовити Учаснику Акції в наданні Подарунків Акції в разі виявлення шахрайства, маніпуляцій, фальсифікацій, використання заборонених програмних засобів та інших порушень. Комісія своїм рішенням визначає наявність маніпуляцій, шахрайства та фальсифікації на власний розсуд.
7.7. У разі невиконання Учасником Акції вищезазначених умов з причин, які не залежать від Організатора, Організатор не виплачує Переможцю Акції жодних компенсацій, пов’язаних з таким порушенням Правил. У такому разі право отримати подарунку Акції перейде до відповідного Резервного переможця з Резервного списку.
7.8. Оголошення результатів визначення переможця розміщується Організатором на офіційній сторінці promos.pb.ua.

8. Персональні дані.
8.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників). Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Подарунків.
8.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим дає свою пряму добровільну згоду Організатору на збирання, зберігання та опрацювання наданих персональних даних, а саме: імені, прізвища, по батькові, паспортних даних, ідентифікаційного номера платника податку, номера телефону, поштової адреси, адреси електронної пошти, а також інших даних, що можуть надаватися Переможцем для отримання Подарунку (надалі – Персональні дані) для ідентифікації Переможця та оподаткування Подарунків, вручених Переможцю.
Кожен Учасник шляхом участі в Акції надає Організатору пряму згоду та право на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (у т. ч. його імені та зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю в ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором. Надання такої згоди розглядається у ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
8.3. Переможець на вимогу Організатора зобов’язується надати письмову згоду на опрацювання своїх Персональних даних. Переможець погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються винятково з метою проведення Акції та протягом Періоду проведення Акції.
8.4. Беручи участь в Акції, Переможець підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, склад та зміст зібраних даних, про права, передбачені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та осіб, яким його дані передаються.

9. Обмеження.
9.1. Організатор звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
9.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
9.3. Терміни, що вживаються у цих Правилах, стосуються лише Акції, що проводиться в рамках цих Правил.
9.4. Усі питання, прямо неврегульовані в цих Правилах, регулюються відповідно до чинного законодавства України.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Казкова подорож до Лапландії від Privat24» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.