Мови

  • Русский

Розігруємо можливість супроводжувати гравців на матчі UEFA Champions League Final Istanbul 2020

Хто може брати участь в акції?

Клієнти ПриватБанку – власники преміальних карток Mastercard Platinum, World Black Edition і World Elite.

Як стати учасником акції?

  1. Зареєструватися на сторінці акції.
  2. Здійснити мінімум 20 оплат преміальною карткою Mastercard ПриватБанку на суму від 1 000 гривень кожна.

Який період дії акції?

З 1 березня до 15 квітня 2020 року.

Яка винагорода чекає на учасників акції?

1 (одна) поїздка для трьох на UEFA Champions League Final Istanbul 2020, що відбудеться 30 травня 2020 року.

Акцію завершено!

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ
«Платіть преміальними картками Mastercard® Приватбанку – вигравайте можливість для вашої дитини стати учасником Mastercard Players Mascots UEFA Champions League Final Istanbul 2020»
(далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

ЗАМОВНИК, ВИКОНАВЕЦЬ ТА ПАРТНЕР АКЦІЇ
Замовником Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «Замовник), яке розташоване за адресою: Україна, 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д.
Виконавцем Акції є ТОВ «Проспектс Україна» «Prospects Ukraine» (далі – «Виконавець»), яке розташоване за адресою: Україна, 04053, м. Київ, пров. Бехтеревський, 4В.
Партнером Акції є Представництво «Мастеркард Юроп СА» в Україні (далі – «Партнер»), яке розташоване за адресою: Україна, 01030, м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 17/52, офіс 404А.

УЧАСНИКИ АКЦІЇ
В Акції беруть участь повнолітні громадяни України, які є держателями преміальних карток Gold Mastercard®, World Mastercard®, Platinum Mastercard®, World Black Edition Mastercard®, World Elite Mastercard®, емітованих АТ КБ «ПРИВАТБАНК», активованих до початку та/або в Період проведення Акції (далі – «Картки»), та які повністю погоджуються з умовами цих Правил (далі – «Учасник», «Учасники»).
Учасниками Акції не визнаються і не мають права брати участь в Акції:
особи, яким на момент проведення Акції ще не виповнилось 18 років;
особи, які не виконали умови цих Правил.
особи, які перебувають у трудових відносинах із Замовником та/або Виконавцем та/або Партнером;
чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в підпункті 3 п.2.2.3. цих Правил.
Участь в Акції неповнолітніх, обмежено дієздатних і недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Замовник та/або Виконавець та/або Партнер не зобов’язані перевіряти правоздатність та/або дієздатність Учасників Акції.

МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ
Акція проводиться по всій території України, крім території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та території проведення ООС, з 01 березня 2020 р. по 15 квітня 2020 р. включно (далі по тексту – «Період проведення Акції»).

ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ
Інформування про Правила Акції та зміни до них здійснюється на веб-сайті https://promos.privatbank.ua/ (далі – «Сайт»).
Виконавець/Замовник може вносити зміни до цих Правил в односторонньому порядку, шляхом розміщення Правил в новій редакції на Сайті. Якщо Учасник продовжує брати учать в Акції після внесення змін до Правил, він вважається таким, що прийняв такі зміни до Правил.

УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ
Для участі в Акції необхідно:
до початку Періоду проведення Акції та/або протягом Періоду проведення Акції отримати Картку;
протягом Періоду проведення Акції здійснити реєстрацію на сайті https://promos.privatbank.ua/ та підтвердити участь в Акції;
протягом Періоду проведення Акції здійснити щонайменше 20 (двадцять) оплат товарів, робіт чи послуг Карткою на суму 1000,00 грн і більше, з урахуванням ПДВ, кожна (або еквівалент цієї суми у відповідній валюті, включаючи курсову різницю, у випадку здійснення оплати/оплат за кордоном), в торгово-сервісних мережах та/або у мережі Інтернет на всій території України або за кордоном з використанням Картки протягом Періоду проведення Акції (надалі – Транзакція).
Дані по Транзакціях Учасників автоматично заносяться до бази (далі – База Акції), серед яких визначаються Учасники Акції, що матимуть право на отримання Заохочення Акції, передбаченого в п. 6.1. Правил.
Кожному Учаснику, який виконав умови п.5.1. Правил, присвоюється унікальний номер (надалі – Унікальний номер Учасника). Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Банк. Кожен Учасник Акції має право брати участь в Акції необмежену кількість разів.
Виконавець/Замовник узгодили, що мають право усунути будь-кого з Учасників Акції від участі в Акції в разі виникнення сумнівів у сумлінному виконанні таким Учасником Акції цих Правил або встановлення факту умисного порушення Учасником Акції цих Правил.
Замовник/Виконавець не вступають в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції. Замовник/Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.
Не відповідають умовам Акції:
операції, які було здійснено до «00» годин «00» хвилин «01» березня 2020 року та після «23» годин «59» хвилин «15» квітня 2020 року за київським часом;
перекази коштів з рахунку Картки на банківські рахунки фізичних та/або юридичних осіб, які було здійснено в філіалах банку, в тому числі перекази для оплати податкових платежів та інше;
операції з оплати дорожніх чеків та (або) лотерейних квитків;
операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у тому числі через Інтернет;
операції з отримання готівки через банкомати/пристрої самообслуговування/пункти видачі готівки та/або інших кредитно-фінансових установ;
операції, здійснені за допомогою будь-яких інших платіжних карток, крім Картки.

ФОНД ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ
Фонд Заохочень Акції включає в себе: 1 (одну) «Подорож на Фінал Ліги Чемпіонів у Стамбулі з можливістю для дитини стати учасником Mastercard Players Mascot (можливість супроводжувати гравця гравця на поле під час матчу)», тобто 1 (один) Сертифікат на туристичні послуги, що надає можливість отримати поїздку до міста Стамбул (Туреччина) на 3 дні (з 29 травня 2020 року по 31 травня 2020 року), під час проведення футбольного матчу UEFA Champions League Final Istanbul 2020, на 3-х осіб на Переможця Акції та Супроводжуючих осіб (однією з яких обов’язково має бути дитина у віці до 9 років), до якого входить:
1) частина перша складається з квитків (категорія 2) на трьох осіб (двоє дорослих та одна дитина 6-9 років) на футбольний матч UEFA Champions League Final Istanbul 2020, який відбудеться в місті Стамбул (Туреччина), початок матчу о 22:00, 30.05.2020, з правом дитини супроводжувати футболіста на поле під час матчу.
2) частина друга складається з:
- авіа перельоту Київ (Україна) – Стамбул (Туреччина) – Київ (Україна);
- трансферу від аеропорту прибуття до готелю;
- трансферу від готелю до стадіону та в зворотній бік;
- трансферу від готелю до аеропорту;
- проживання у готелі рівня не нижче 4 зірки на 2 (дві) доби з 29.05.2020 до 31.05.2020 р., сніданки включено;
- страхування під час Подорожі.
Для отримання Заохочення Акції Переможцю Акції та особам, які його супроводжують, потрібно мати паспорти для виїзду за кордон. У разі відсутності у Переможця Акції паспорта для виїзду за кордон, Замовник/Виконавець має право відмовити Переможцю Акції у врученні Заохочення Акції та передати право на отримання Заохочення Акції Резервному переможцю без жодних компенсацій, пов'язаних з такою відмовою.
Додаткові вимоги до дитини, яка має право супроводжувати футболіста перед грою UEFA Champions League Final Istanbul 2020:
- хлопчик або дівчинка;
- 6–9 років (діти віком до шести років і старші за дев’ять років не допускаються);
- зріст 115–135 см;
- відсутність медичних та/або фізичних застережень і обмежень для участі в заходах з великим скупченням людей;
- мати здатність виконувати/дотримуватися вказівок організаторів під час передматчевої церемонії.

Переможець Акції не може поділити Заохочення Акції на декілька частин, тобто має використати його за один раз, у строк з 29.05.2020 р. по 31.05.2020 р. включно.
Фонд Заохочень Акції обмежений та складає кількість, зазначену в п. 6.1. цих Правил.
Наповнення Заохочення Акції визначається на розсуд Замовника/Виконавця та може відрізнятися від очікувань Учасників Акції/Переможця Акції. Заміна Заохочення Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення Акції обміну й поверненню не підлягає.
Заохочення Акції має бути призначене для особистого використання Переможцем Акції та не може мати ознак рекламного чи комерційного замовлення.
Замовник/Виконавець Акції залишає за собою право збільшити/змінити Фонд Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові подарунки/призи/заохочення, не передбачені цими Правилами, або підвищити вартість наявного Заохочення Акції. Якщо такі зміни матимуть місце, Виконавець/Замовник або залучені ними треті особи повідомляють про них у порядку, передбаченому в розділі 4 цих Правил.
Замовник/Виконавець Акції не несуть ніякої відповідальності за подальше використання Заохочення Акції Переможцем Акції після його одержання, за неможливість Переможцем Акції скористатися Заохоченням Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Заохочення Акції, у тому числі під час реалізації Заохочення Акції.
Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за перенесення та/або відміну авіарейсів в рамках реалізації Переможцем Акції Заохочення Акції.
Зобов'язання з оподаткування вартості Частини 1 Заохочення Акції забезпечує Партнер відповідно до чинного законодавства України.
Зобов'язання з оподаткування вартості Частини 2 Заохочення Акції забезпечує Виконавець відповідно до чинного законодавства України.
Переможець Акції, отримуючи Заохочення Акції, усвідомлює, що:
6.13.1. таке Заохочення Акції є доходом такого Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця Акції, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;
отримання Заохочення Акції може вплинути на умови отримання Переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій або дотацій, пільг, компенсацій тощо.
6.14. Учасник Акції самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Заохочення Акції, а також йому відомо про наслідки таких дій. Замовник/Виконавець/Банк не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції додаткового блага (доходу), такого як Заохочення Акції.

УМОВИ Й ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ АКЦІЇ ТА ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕННЯ АКЦІЇ
Визначення Переможця Акції відбувається на основі Бази Акції, зазначеної у п.5.2. цих Правил, серед Учасників Акції, які виконали умови участі в Акції, вказані в цих Правилах.
Замовник надає Базу Акції Виконавцю протягом 3-х (трьох) робочих днів з дня завершення Періоду проведення Акції.
Визначення Переможця Акції проводиться Виконавцем протягом 2 (двох) робочих днів з моменту отримання від Замовника Бази Акції з використанням програми на сайті www.random.org з Бази Акції, серед Унікальних номерів Учасників, які були внесенні до Бази Акції, але не пізніше «17» квітня 2020 року.
Під час визначення Переможця Акції на умовах цих Правил, формується резервний список (надалі за текстом – «Резервний Список») з 9 (дев’яти) Учасників Акції, що взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати Заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Переможця Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»).
Визначення Переможця Акції та Резервних переможців відбувається у присутності уповноваженої Комісії, що складається з 2 (двох) осіб (представників Замовника та/або представників Виконавця) (далі – Комісія). Про результати визначення Переможця Акції, Комісія складає протокол, що має містити підписи усіх членів Комісії (надалі – Протокол).
Виконавець або уповноважені ним особи проводять інформування Переможця Акції про його перемогу в Акції шляхом телефонного дзвінка протягом одного робочого дня, на відповідний номер телефону, який був використаний під час реєстрації для участі в Акції відповідним Переможцем Акції згідно умов п.5.1.2. Правил.
У разі вiдсутностi у Резервного переможця, до якого перейшло право отримати Заохочення Акції, згідно умов цих Правил, можливості/бажання використати/отримати Заохочення Акції з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника (у тому числі відсутність паспорту для виїзду за кордон у Резервного переможця), Виконавець/Замовник не сплачують відповідному Резервному переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до наступного відповідного Резервного переможця з резервного списку.
Вручення Частини 1 Заохочення Акції Переможцю Акції здійснюється Замовником або залученими ним третіми особами в місці та в терміни, погоджені під час телефонної розмови, згідно п.7.6. Правил.
Вручення Частини 2 Заохочення Акції Переможцю Акції забезпечується Виконавцем або залученими ним третіми особами за адресою, яку Сторони погодять під час телефонної розмови згідно умов п.7.6. Правил, в строк до «30» квітня 2020 року після отримання від Переможця Акції документів, передбачених п. 7.10. Правил, та після підписання згоди на обробку персональних даних Переможця Акції і підписання заяви-підтвердження про отримання Частини 2 Заохочення Акції.
Для отримання Частини 2 Заохочення Акції Переможцю Акції необхідно протягом 2 (двох) робочих днів надіслати Виконавцю або залученим ним третім особам скан-копії наступних документів на електронну адресу, надану Виконавцем:
- свого паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи);
- свого реєстраційного номеру облікової картки платника податків (довідки про присвоєння податкового номеру);
- свого закордонного паспорта громадянина України для виїзду за кордон (залишковий термін дії має бути не меншим від одного календарного півріччя);
- закордонного паспорта громадянина України для виїзду за кордон (залишковий термін дії має бути не меншим від одного календарного півріччя) Супроводжуючої особи.
- копію проїзного документа або закордонного паспорта дитини;
- копію нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон від обох батьків;
- свідоцтво про народження дитини;
- фото дитини в повний зріст біля вимірювальної шкали, на якій видно позначку зросту;
- ксерокопії інших документів, необxiдних для отримання Заохочення Акції, визначених Замовником/Виконавцем.
У разі невиконання Переможцем Акції вищевказаних умов, Замовник/Виконавець з причин, які не залежать від Виконавця/Замовника, не сплачують Переможцю Акції жодних компенсацій, пов'язаних з таким порушенням Правил. У такому випадку право отримати Частини 2 Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з резервного списку.

ІНШІ УМОВИ
Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання умов цих Правил вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Заохочення Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця/ Партнера та/або залучених ними третіх осіб будь-якої компенсації.
У разі виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалює Замовник. При цьому рішення Замовника є остаточним і не підлягає оскарженню.
Виконавець декларує, що для визначення Переможця Акції не використовуються процедури та алгоритми, які б дозволили регулювати визначення Переможця Акції.
Добровільно надаючи свої персональні дані, а саме: прізвище, ім’я, по батькові, копію паспорта громадянина України (всі заповнені сторінки), копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків, Переможець Акції підтверджує свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку й поширення даних Замовником/Партнером/ Виконавцем та уповноваженими ними особами, які вживатимуть необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження. Зазначена вище особиста інформація відповідного Переможця Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції, та копії зазначених вище документів використовуватимуться Замовником/Партнером/Виконавцем з метою ідентифікації Переможців Акції та здійснення оподаткування Заохочення Акції відповідно до вимог чинного законодавства України. Переможець Акції, який здобув право на отримання Заохочення Акції, має право вільного доступу до наданої ними персональної інформації, зазначеної вище, з метою уточнення та/або зміни наданої ними інформації у разі настання такої необхідності (зміна прізвища тощо) відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Виконавець/Замовник не несуть відповідальності за неотримання Переможцем Акції з причин, незалежних від Виконавця або Замовника, Заохочення Акції.
Виконавець і Замовник не несуть відповідальності за:
- неотримання Переможцем Акції Заохочення Акції з вини самого Переможця Акції;
- за відмову Переможця Акції від одержання Заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено ніяких технічних невідповідностей.
Під час проведення Акції чи після її закінчення, Виконавець та/або Замовник не зобов’язані листуватися з потенційними Учасниками Акції й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення чи будь-яких інших подібних питань про цю Акцію.
Замовник Акції має право вносити зміни до умов цих Правил шляхом розміщення нової редакції правил на сайтах.