Мови

Кешбек за абонемент на паркування

з 1 листопада 2019 до 31 грудня 2019

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку, які купили абонемент на паркування в мобільному додатку Privat24.

Як взяти участь в акції?
Для участі в акції купіть абонемент на паркування в мобільному додатку Privat24.

Яка винагорода чекає на учасників акції?
Кожен клієнт, який у період акції придбає абонемент на паркування через мобільний додаток Privat24, отримує кешбек 50 грн на свій основний рахунок.

Паркуватися безкоштовно зараз можна хіба що у власному гаражі. Якщо все одно доведеться платити, виберіть найвигідніший спосіб!

Як придбати абонемент

  • Крок 1. У додатку Privat24 скористайтеся меню «Транспорт – Паркування».
  • Крок 2. Оберіть місто.
  • Крок 3. Виберіть тип оплати «Абонемент».
  • Крок 4. Зазначте номер автомобіля зі списку або введіть новий.
  • Крок 5. Виберіть платіжну картку для оплати. Сума до оплати розраховується автоматично.

Або просто зараз відскануйте QR-код

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. Цими офіційними правилами акції «Кешбек за абонемент на парковку» (надалі – «Акція»), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (надалі – «Організатор»), визначаються порядок та умови її проведення. Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою й не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих правил.

2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція проходить з 01.11.2019 до 31.12.2019 включно, (надалі – «Період проведення акції») в місті Дніпро.

3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
Учасниками Акції (надалі – «Учасник» та/або «Учасники») можуть бути фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилося 18 років, з наявністю ІПН.

4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
4.1. Для участі в акції клієнту потрібно придбати місячний абонемент на паркування в місті Дніпро, в мобільному додатку Приват24, в період проведення акції.
4.2. До участі в акції допускаються співробітники ПриватБанку.

5. ІНШІ УМОВИ АКЦІЇ:
5.1. Участь в акції безкоштовна.
5.2. Акція не є лотереєю або іншою, що базується на ризику, азартною грою.
5.3. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних з проведенням акції, є остаточними і поширюються на всіх учасників акції.
5.4. Організатор залишає за собою право змінювати ці правила. Всі зміни будуть розміщені на цій сторінці. Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення учасників з такими змінами.
5.5. Добровільно надаючи персональні дані про себе, учасники акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку й поширення даних Організатором та уповноваженими ним особами, які будуть вживати необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.
5.6. Своєю участю в акції всі учасники акції повністю погоджуються з цими правилами та зобов'язуються їх виконувати.

6. ВИНАГОРОДА В АКЦІЇ.
Кожен клієнт, котрий придбав місячний абонемент на паркування в місті Дніпро, в мобільному додатку Приват24, в період проведення акції, отримує Кешбек в розмірі 50 грн на свій основний рахунок.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Кешбек за абонемент на паркування» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.