Мови

  • Русский

Міжнародні перекази з карток Visa без кордонів

з 1 квітня 2020 до 30 червня 2020

Будьте ближчими до рідних.

Будьте ближчими до рідних.

Хто може брати участь в акції?

Власники активних карток Visa.

Як надіслати переказ зі знижкою?

  1. Скористайтеся next.privat24.ua
  2. Завантажте додаток Privat24

Зверніть увагу! Перекази з міжнародної картки Visa на картку Visa таким чином можливо здійснити лише в USD, EUR, UAH.

Яка знижка чекає на учасників?

З відправника стягується лише 1,5% (замість 3%) від суми переказу.

 Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. Цими офіційними правилами акції «Надсилайте онлайн-перекази з міжнародних карток Visa на картки Visa ПриватБанку вдвічі дешевше!» (надалі – «Акція»), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (надалі – «Організатор»), визначаються порядок та умови її проведення. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
«Офіційна сторінка Акції» – зазначені правила буде розміщено для публічного доступу за такою адресою http://promos.pb.ua
Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції, попередивши про це шляхом публікації повідомлення про відповідні зміни правил та розміщення нової версії правил на офіційній сторінці Акції.

2. Учасники Акції.
Фізичні особи, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років, держателі карток Visa, які повністю згодні з умовами Акції та надали згоду на опрацювання своїх персональних даних.

3. Умови участі в Акції.
3.1. Учасник Акції має скористатися next.privat24.ua, перейти в меню «Сервіси» –> «Перекази» –> «На будь-яку картку» та зазначити:
- номер картки, термін дії, СVV2-код;
- номер картки одержувача;
- суму та валюту переказу.
Або завантажити додаток Privat24 й на стартовому екрані скористатися меню «На картку», після чого під час вибору картки відправника зробити свайп зліва направо й заповнити реквізити своєї закордонної картки Visa.
3.2. Переказ з міжнародної картки Visa на картку Visa ПриватБанку можливо здійснити лише в USD, EUR, UAH.
3.3. ПриватБанк зараховує перекази згідно з тарифом картки та не стягує жодних додаткових комісій за переказ.
Детальніше.
3.4. Для успішного переказу необхідно, щоб валюта переказу відповідала валюті картки отримувача. Наприклад, якщо необхідно надіслати переказ у валюті USD, то картка отримувача також повинна бути в USD.
3.5. Ліміти на перекази із закордонних карток в Україну на картки ПриватБанку:
мінімальна сума переказу – екв. 8 USD.
Детальніше
3.6. Здійснити переказ можливо з міжнародних карток Visa країн усього світу, окрім Сирії, Судану, Південного Судану, Північної Кореї, Ірану, Іраку, Куби.
3.7. Переказ можна надіслати із закордонної картки через мобільний додаток Privat24.

4. Заохочення.
У період Акції з 01.04.2020 до 30.06.2020 тариф за переказ із міжнародної картки Visa на картку Visa ПриватБанку в USD, EUR, UAH становить 1,5% замість 3% від суми переказу.

5. Організатор інформує громадськість про проведення Акції шляхом виставлення офіційних правил проведення Акції на зовнішньому корпоративному сайті Організатора www.pb.ua у розділі «Акції», у пресрелізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
5.1. Клієнти можуть отримати детальну інформацію, зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або звернувшись до pb.ua/chat
5.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Міжнародні перекази з карток Visa без кордонів» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.