Мови

  • Русский

Кешбек та призи за оплату доставки

з 17 квітня 2020 до 17 травня 2020

Оплачуйте кур’єрські послуги адресної доставки «Нової Пошти» карткою Visa

Кількість учасників вже досягла
19 500
осіб
Зареєструйтесь і Ви:

Оплачуйте кур’єрські послуги адресної доставки «Нової Пошти» карткою Visa

Хто бере участь в акції?

Клієнти – власники карток Visa ПриватБанку.

Як стати учасником акції?

Замовте адресну доставку посилки компанією «Нова Пошта»***, під час отримання посилки розрахуйтеся за послуги карткою Visa ПриватБанку.

Яка винагорода чекає на учасників акції?

Гарантований кешбек 20 грн від Visa за кожну* оплату карткою та шанс виграти iPhone 11 та AirPods (3 шт.)**. 

Оплачуйте кур’єрські послуги адресної доставки «Нової Пошти» карткою Visa.

Під час отримання посилки, одержуйте кешбек 20 грн за кожну* транзакцію та беріть участь у розіграші iPhone 11 та AirPods (3 шт.).

* Не більше однієї транзакції на день.
** Для участі в розіграші iPhone 11 та AirPods необхідна реєстрація. 

*** Крім населених пунктів, в яких кур'єри адресної доставки не мають терміналів для оплати картою

 

 Вітаємо переможців!

Кодлубай Ірина Михайлівна - iPhone 11;
Басс Ірина Сергіївна - AirPods;
Черкашин Віктор Васильович - AirPods;
Болсуновська Анна Анатоліївна - AirPods.

 

Нема картки Visa?

 

Оформіть Digital-картку

  1. Приват24 – «Гаманець» – «Картки» – «Додати картку» – «Digital-картка».
  2. Оберіть тип картки, який плануєте оформити: «Кредитна» чи «Дебетова», платіжну систему Visa та валюту.
  3. Ознайомтесь з умовами і правилами надання послуги.
  4. Нову картку ви побачите у гаманці протягом 10 хв. та зможете додати у Apple Pay чи Google Pay, а також зняти з неї готівку в банкоматі за QR-кодом.

  Поширені запитання

 
 
 
 
 
 
 

Офіційні правила акції
«Гарантований кешбек та призи за оплату доставки карткою Visa від ПриватБанку»
1. Терміни та загальні положення правил.
1.1. Цими офіційними правилами акції «Гарантований кешбек та призи за оплату доставки карткою Visa від ПриватБанку» (далі – Акція), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор), визначаються порядок та умови її проведення. Адреса Організатора: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, 01001, Україна; ЄДРПОУ: 14360570.
Переможців Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою та не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих правил.
Виконавцем Акції є ТОВ «Хавас Інгейдж Україна» (далі – Виконавець). Адреса: 04071, м. Київ, вул. Воздвиженська, 41; код ЄДРПОУ: 3853655, тел. (044) 451 84 33. Представник: Анипенко Уляна Володимирівна (uliana.antypenko@havasengage.com.ua).
1.2. Територія проведення Акції.
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме: АР Крим та м. Севастополя (ЗУ «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» № 1207-VII від 15.04.2014), а також низки населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (Указ про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» від 13.04.2014 та Постанова Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» № 254-VIII від 17.03.2015).
1.3. Період проведення Акції: з 17.04.2020 до 17.05.2020 (включно).
1.4. Заохочення Акції. Детальніше – у розділі 4 цих правил (далі – Заохочення Акції).
1.5. Учасники Акції: фізичні особи – громадяни України, які протягом періоду Акції здійснювали оплати під час отримання посилки в кур’єра «Нової Пошти» через термінал miniPOS карткою Visa, емітованою АТ КБ «ПРИВАТБАНК».
1.6. Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції.
2. Учасники Акції.
2.1. Учасники під час участі в Акції зобов’язуються:
2.1.1. дотримуватися вимог цих правил та норм чинного законодавства України;
2.1.2. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
2.1.3. не чинити дій, що ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції;
2.1.4. зазначати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих правилах.
2.2. Беручи участь у цій Акції, Учасник підтверджує факт ознайомлення з цими правилами та свою повну та безумовну згоду з ними шляхом проставлення відповідної відмітки у реєстраційній формі як деталізовано нижче. Порушення Учасником цих правил (зокрема механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Заохочень. У разі порушення будь-якої з умов та/або вимог цих правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

3. Порядок участі в Акції.
3.1. Щоб узяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має вчинити такі дії:
3.1.1. Щоб мати шанс на отримання Заохочення № 1 – у період проведення Акції здійснювати оплати під час отримання посилки в кур’єра «Нової Пошти» через термінал miniPOS карткою Visa ПриватБанку.
3.1.2. Щоб мати шанс на отримання Заохочення № 2 або Заохочення № 3:
- провести реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону за формою на сторінці Акції https://promos.privatbank.ua/, визначеною Організатором;
- у період проведення Акції здійснювати оплати під час отримання посилки в кур’єра «Нової Пошти» через термінал miniPOS карткою Visa ПриватБанку.
Увага!
Кількість здійснених оплат під час отримання посилки в кур’єра «Нової Пошти» через термінал miniPOS карткою Visa ПриватБанку не впливає на шанси Учасника Акції на отримання Заохочення № 2 або Заохочення № 3. Для участі у визначенні Переможців Заохочення № 2 та Заохочення № 3 достатньо провести реєстрацію в порядку, передбаченому положеннями вище, та виконати 1 (одну) оплату під час отримання посилки в кур’єра «Нової Пошти» через термінал miniPOS карткою Visa ПриватБанку.

4. Заохочення Акції та порядок його отримання.
4.1. Заохоченнями Акції є:
Заохочення № 1 – повернення коштів (кешбек) Організатором Акції за кожну оплату кур'єрських послуг під час отримання посилки в кур’єра «Нової Пошти» через термінал miniPOS карткою Visa ПриватБанку на основний рахунок картки Клієнта в розмірі 24,84 грн (після утримання податку на картку буде зараховано 20,00 грн), але не більше ніж за одну оплату за одну добу.
Кількість Заохочень не обмежено на весь період Акції.
Заохочення № 2 – бездротові навушники AirPods. Усього всього 3 (три) одиниці на весь період проведення Акції.
Заохочення № 3 – смартфон iPhone 11. Усього 1 (одна) одиниця на весь період проведення Акції.
4.2. Виконавець залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг для придбання Заохочень або будь-яких їх елементів.
4.3. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягає.
4.4. Виконавець/Організатор не несуть відповідальності щодо подальшого використання Заохочень Учасниками після їх одержання, зокрема за неможливість Учасниками скористатись наданими Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання Заохочень.
4.5. Відповідальність Організатора та Виконавця обмежується вартістю Заохочень.
4.6. Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків із Заохочень, зокрема ПДФО та військового збору, здійснюються Виконавцем Акції, відповідно до чинного законодавства України.
4.7. Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) на офіційній сторінці та/або у рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, може відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника.
4.8. Право на отримання Заохочень мають ті Учасники, які виконали умови правил відповідно до розділу 3 цих правил та були визнані переможцями згідно з умовами цих правил.
4.9. Визначення переможців, які отримають право одержати Заохочення № 2 та № 3, здійснюється протягом 14 днів після закінчення Акції серед усіх Учасників Акції, які в період проведення Акції здійснили реєстрацію в порядку, передбаченому п. 3.1.2 цих правил та виконали щонайменше 1 (одну) оплату під час отримання посилки в кур’єра «Нової Пошти» через термінал miniPOS карткою Visa ПриватБанку.
4.9.1. Один Учасник Акції, який виконав умови цих правил, може здобути право на отримання лише одного Заохочення № 2 або № 3.
4.9.2. Визначення переможців Заохочення № 2 та Заохочення № 3 здійснюється Організатором Акції шляхом випадкової комп’ютерної вибірки за допомогою ресурсу Random.org серед усіх Учасників Акції, які виконали умови цієї Акції на дату проведення визначення. Усього за Період проведення Акції буде обрано 4 (чотири) переможці, а саме:
3 (три) переможці серед всіх Учасників Акції здобудуть право на отримання Заохочення № 2;
1 (один) переможець серед всіх Учасників Акції здобуде право на отримання Заохочення № 3.
4.9.3. Під час визначення переможців Організатор також додатково визначає 4 (чотирьох) резервних переможців на випадок, якщо один з основних переможців втратить право на отримання Заохочення № 2 або № 3. Якщо один з обраних переможців втратить право на отримання Заохочення № 2 або № 3, згідно з умовами цих правил Організатор Акції має право визнати переможцем наступного за списком Учасника Акції в списку, сформованому за допомогою ресурсу Random.org згідно з п. 4.9.2 цих правил.
4.10. Результати визначення переможців Заохочення № 2 та № 3 розміщуються Організатором на офіційній сторінці Акції.

4.11. Порядок отримання Заохочень.
4.12.1. Заохочення № 1 зараховується автоматично всім Учасникам Акції, які виконали умови цієї Акції протягом 14 днів після закінчення Акції.
Заохочення виплачується на основний рахунок гривневої картки, з якої було здійснено оплату під час отримання посилки в кур’єра «Нової Пошти» через термінал miniPOS. Пріоритет зарахування Заохочення – Картка для виплат.
У разі відсутності активної гривневої Картки для виплат в Учасника Акції, зарахування Заохочення здійснюється на картку «Універсальна».
4.12.2. Для отримання Заохочення № 2 або № 3 Учаснику, якого було визначено переможцем відповідного Заохочення, необхідно протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати публікації результатів визначення переможців звернутися до Виконавця Акції шляхом надіслання електронного листа на контактну адресу Виконавця, зазначену в п. 1.1 цих правил та надати:
● копію паспорта громадянина України, а саме 1, 2 сторінки (обов’язково), 3, 4, 5, 6 сторінок (на вимогу Виконавця), і сторінки з відмітками про реєстрацію, якщо така є, або дані ID-картки громадянина України;
● копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) або документ, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків;
● копію паспорта громадянина України для виїзду за кордон, строк дії якого закінчується не раніше ніж через 6 (шість) місяців після дати завершення подорожі.
Зазначені копії документів повинні бути достовірними, чіткими та розбірливими.

Переможець отримує Заохочення № 2 або № 3 особисто в найближчому до місця проживання переможця відділенні АТ КБ «ПРИВАТБАНК». Проїзд до відділення АТ КБ «ПРИВАТБАНК» для підписання Акта приймання-передачі здійснюється переможцем за власний кошт. Про адресу найближчого до місця проживання переможця відділення АТ КБ «ПРИВАТБАНК», точну дату та час підписання Акта приймання-передачі Виконавець повідомляє переможця за номером телефону, наданим Учасником в електронному листі Виконавцю. Під час підписання Акта приймання-передачі переможцю Акції необхідно пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу переможця.
У разі неможливості Учасника, який здобув право на отримання Заохочення № 2 або № 3, отримати таке Заохочення особисто, вважається, що такий Учасник відмовився від отримання Заохочення.
4.13. Відмова від надання зазначених вище копій документів; надання їх пізніше визначеного строку; надання копій документів, що мають ознаки фальсифікації; надання неповних/нерозбірливих копій документів; відмова переможця від підписання Акта приймання-передачі; відмова пред’явити оригінал документа, що посвідчує особу переможця/довідку про присвоєння індивідуального податкового номера (реєстраційного номера облікової картки фізичної особи – платника податків або документа, в якому проставлено відмітку про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків) під час підписання Акта приймання-передачі позбавляє такого переможця права на отримання Заохочення № 2 або № 3 та вважається, що такий переможець Акції добровільно відмовився від отримання Заохочення № 2 або № 3.
4.14. Неухильне дотримання всіх умов цих правил є необхідною умовою отримання Учасником Заохочення № 2 або № 3.
4.15. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими правилами, позбавляє відповідного Учасника можливості отримати Заохочення.
5. Обмеження.

5.1. Отримання Заохочення допускається лише Учасником, який здобув право на отримання Заохочення. Співробітники Організатора/Виконавця Акції допускаються до участі в Акції та можуть отримати право на Заохочення № 1. Співробітники Організатора/Виконавця Акції не можуть отримати право на Заохочення № 2 та/або Заохочення № 3.
5.3. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (зокрема й інформації щодо контактних телефонів і адрес).
5.4. Організатор/Виконавець звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор): стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.
6. Персональні дані.
6.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно та самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників). Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочення Акції.
6.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим надає свою пряму добровільну згоду Організатору/Виконавцю на збирання, зберігання та опрацювання наданих персональних даних, а саме: імені, прізвища, по батькові, паспортних даних, ідентифікаційного номера платника податку, номера телефону, поштової адреси, адреси електронної пошти, а також інших даних, що можуть надаватися Переможцем для отримання Заохочення Акції (далі – Персональні дані) для ідентифікації Переможця та оподаткування Заохочень, вручених Переможцю.
Кожен Учасник шляхом участі в Акції надає Організатору/Виконавцю пряму згоду та право на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, зокрема право публікації в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором (ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних»).
6.3. Переможець на вимогу Організатора/Виконавця зобов’язується надати письмову згоду на опрацювання своїх Персональних даних. Переможець погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються винятково з метою проведення Акції.
6.4. Беручи участь в Акції, переможець підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, склад та зміст зібраних даних, про права, передбачені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та осіб, яким його дані передаються.
7. Додаткові умови.
7.1. Інформування щодо правил та умов Акції, а також про порядок отримання Заохочень здійснюється шляхом розміщення правил на офіційній сторінці https://promos.privatbank.ua/
7.2. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним та оскарженню не підлягає.
7.3. Терміни, що вживаються у цих правилах, застосовуються виключно щодо Акції, яка проводиться в рамках цих правил.
7.4. Усі питання, прямо не врегульовані в цих правилах, регулюються відповідно до чинного законодавства України.