Мови

GIVEAWAY

з 15 січня 2019 до 23 січня 2019

Акцію завершено! Вітаємо переможницю - Пархотюк Анастасію, м. Луцьк!

Акцію завершено! Вітаємо переможницю - Пархотюк Анастасію, м. Луцьк!

Хто може брати участь в акції?
Будь-який українець від 14 років, в якого є власний профіль в Instagram.

Як взяти участь в акції?
1. Підпишись на офіційний акаунт ПриватБанку в Instagram.
2. Лайкни акційний пост і тегни у коментарях друга. Коментарів може бути безліч, але тегати одну й ту ж людину повторно не можна. Використовуй значок равлика «@», щоб тег був активним.
3. До кінця розіграшу твій профіль має бути відкритим. Пусті профілі не беруть участь в акції.

Який приз я отримаю?
23 січня за допомогою сервісу Random.org ми виберемо одного переможця, який отримає Apple Watch Series 4.

Нещодавно команда з найкращих працівників ПриватБанку вирушила до Сан-Франциско в рамках проекту Digital Safari.
З головного офісу Apple вони привезли Apple Watch Series 4.
Його ми і розіграємо серед учасників Giveaway в нашому Instagram.

 Шукай відповідь тут

 
 
 
 
 
 

Офіційні правила й умови акції «GIVEAWAY Hello from Silicon Valley»

1. Основні положення.
1.1. Офіційними Правилами Акції «GIVEAWAY Hello from
Silicon Valley» (далі — «Правила») визначають порядок й умови проведення акції «GIVEAWAY Hello from Silicon Valley» (далі — «Акція»).
1.2. Організатор — ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «Організатор»).
1.3. Для проведення Акції Організатор має право залучати третіх осіб.
1.4. Участь в Акції мають право взяти дієздатні фізичні особи – громадяни України, яким на момент участі в Акції виповнилося 14 років (від імені Учасників віком від 14 до 18 років виступають виключно їхні батьки або інші законні представники, такі Учасники можуть бути допущені до Акції за умови наявності письмової згоди їх батьків або інших законних представників на участь у Акції і прийняття цих Правил), які постійно проживають на території України та в період Акції виконали умови Акції, а також зареєстровані й мають власний профіль в соціальній мережі Instagram.
1.5. Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства, власники та/або співробітники Організатора, члени їхніх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та/або приватних підприємців, залучених до організації чи проведення Акції, і члени їхніх сімей.
1.6. Акція триватиме з 15 січня 15-00 годин до 23 січня 2019 року 15-00 годин (далі – Період Акції/Тривалість Акції).
1.7. Акція діє на всій території України, за винятком АР Крим, території проведення АТО та території, що не контролюється українською владою (згідно з переліком, затвердженим Розпорядженням КМУ № 1085-р від 07.11.2014 року) (далі – Територія проведення Акції).

2. Умови участі в Акції.
2.1. Для участі в Акції необхідно протягом Періоду Акції згідно з п. 1.6 Правил:
2.1.1. Бути зареєстрованим та мати власний профіль і соціальній мережі Instagram.
2.1.2. Підписатись на офіційну сторінку ПриватБанк у соціальній мережі Instagram за посиланнями: https://www.instagram.com/privatbank_original (далі - Офіційна сторінка).
2.1.3. Вподобати акційну публікацію на Офіційній сторінці та відмітити під ними профіль друга у соціальній мережі Instagram за допомогою позначки «@».
2.2. Не відповідають умовам Акції та не беруть в ній участь закриті профілі та профілі без публікацій.
2.3. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим підтверджують факт ознайомлення з цими Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.
2.4. Беручи участь в Акції, Учасники Акції тим самим надають згоду Організатору на опрацювання їх персональних даних відповідно до мети, що визначена п. 7.5 цих Правил, а також підтверджують, що ознайомлені з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

3. Фонд заохочень Акції.
3.1. Фонд заохочень Акції становлять:
3.1.1. Заохочення № 1 – Apple Watch Series 4 (далі – Заохочення №1).
3.2. За весь Період Акції один Учасник Акції – переможець може отримати лише одне заохочення – Заохочення № 1.
3.3. Організатор залишає за собою право самостійно визначати постачальників товарів і послуг для придбання заохочень Акції.
3.4. Заміна заохочень Акції грошовим еквівалентом не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає.
3.5. Організатор не несе жодної відповідальності щодо подальшого використання заохочень Акції Учасниками Акції після їх одержання, зокрема за неможливість Учасниками скористатись наданим заохоченнями Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких заохочень Акції.
3.6. Відповідальність Організатора обмежується вартістю та кількістю заохочень Акції.
3.7. Зобов’язання з оподаткування вартості заохочень Акції забезпечується Організатором для Заохочення № 1 відповідно до чинного законодавства України.
3.8. Зовнішній вигляд/форма/зображення заохочень Акції, що зазначені (можуть бути зазначені) на офіційній сторінці на сайті https://promos.privatbank.ua та/або в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, можуть відрізнятись від реальних.
3.9. Організатор має право:
- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала належним чином всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
- відмовити у видачі відповідного заохочення Акції переможцю Акції, який не виконав умов, необхідних для отримання такого заохочення Акції, згідно з цими Правилами.

4. Порядок визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання заохочень Акції.
4.1. Визначення переможців Акції відбувається шляхом випадкової комп’ютерної вибірки серед всіх Учасників Акції, що виконали умови Акції за допомогою сервісу https://www.random.org
4.2. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання заохочень Акції, зазначених у п. 3.1 цих Правил, проводить Виконавець Акції в наступну дату: не пізніше 23 січня 2019 року визначаються переможці Акції, які здобудуть право на отримання Заохочення № 1;
4.3. Під час визначення переможців Акції, згідно з п. 4.2 Правил, формується резервний список (далі – Резервний список) з 10 Учасників Акції (далі – Резервні переможці), які взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, і матимуть право отримати заохочення Акції в разі неможливості вручення та/або відмови від нього Учасника Акції, якого було визначено як переможця Акції, що отримає заохочення Акції.
4.4. Результати визначення переможця фіксуються на офіційній сторінці ПриватБанку у соціальній мережі Instagram у коментарях до акційних постів.
4.5. Протягом 9 (дев’яти) робочих днів з відповідної дати проведення визначення переможців Акції/Резервних переможців Акції, згідно з п. 4.2 Правил, Організатор забезпечує інформування Учасників Акції про факт їх визначення переможцями Акції, які отримують заохочення Акції, шляхом приватного повідомлення у соціальній мережі Instagram.
4.6. У разі невиконання Учасником Акції вищезазначених умов з причин, які не залежать від Організатора, Організатор не виплачує переможцю Акції жодних компенсацій, пов’язаних з таким порушенням Правил. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з Резервного списку.
4.7. Оголошення результатів визначення переможця розміщується Партнером на офіційній сторінці promos.pb.ua Протягом 20 (двадцяти) робочих днів з відповідної дати проведення визначення переможців Акції/Резервних переможців Акції, згідно з п. 4.2 Правил.

5. Умови та строки отримання заохочень Акції.
5.1. Умови вручення Заохочень Акції:
5.1.1. Вручення Заохочення №1 Акції Учаснику Акції, якого було визначено переможцем Акції, здійснюється Організатором, засобами поштової/кур’єрської служби переможцю Акції Заохочення №1 (визначеного пунктом 3.1.1) на відділення Нової Пошти, яке вказав переможець Акції при відправленні документі, передбачених п. 5.4 Правил, протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання від переможця Акції документів, передбачених п. 5.4 Правил.
5.2. Організатор та залучені ним треті особи не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха; пожежа; повінь; воєнні дії будь-якого характеру; блокади; зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції; інші непідвладні контролю з боку Організатора, а також залучених ними третіх осіб обставини.
5.3. Організатор не несе відповідальності за роботу поштової/кур’єрської служби, які доставляють заохочення Акції.
5.4. Для отримання Заохочення № 1 Акції переможцю Акції необхідно протягом 2 (двох) робочих днів від дня, коли переможець Акції отримає приватне повідомлення у соціальній мережі Instagram від представника Організатора Акції згідно з п. 4.6 Правил, надіслати на електронну адресу patsulanastya@gmail.com наступну інформацію:
- П.І.Б.
- скановану копію першої сторінки паспорта громадянина України; копія паспорта
повинна бути чіткою та не містити ознаки обробки за допомогою графічного редактора;
- скановану копію Облікової картки фізичної особи платника податків (ідентифікаційний
номер); копія повинна бути чіткою та не містити ознаки обробки за допомогою
графічного редактора;
- заповнити адресу в форматі: населений пункт, вулиця, номер будинку і квартири,
індекс.
- контактний (мобільний) номер телефону;
- посилання на власний профіль в соціальній мережі Instagram.
5.5. Організатор не несе відповідальності в разі невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання переможцем Акції неповних, застарілих, недостовірних персональних даних.
5.6. Організатор не відповідає за будь-які витрати переможців Акції, які матимуть право на отримання заохочень за умовами цієї Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням цих заохочень.
5.7. У разі відсутності в переможця Акції можливості/бажання використати/отримати заохочення Акції з причин, які не залежать від Організатора, Організатор не виплачує переможцеві Акції жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання заохочення Акції. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного списку або Замовник використає таке заохочення на власний розсуд.
5.8. У разі відсутності у відповідного Резервного переможця, до якого перейшло право отримати заохочення Акції згідно з умовами цих Правил, можливості/бажання використати/отримати заохочення Акції з причин, які не залежать від Організатора, Організатор не виплачує відповідному Резервному переможцеві жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання заохочення Акції. У такому разі право отримати заохочення Акції перейде до наступного відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного списку.
5.9. Грошовий еквівалент заохочення Акції не видається.

6. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
6.1. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил на сайті банку promos.privatbank.ua.
6.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом усього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у разі їх затвердження Організатором Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення на сайті банку https://promos.privatbank.ua/, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

7. Інші умови
7.1. Організатор не несе відповідальності за неможливість отримання заохочення Акції Учасником Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Організатора (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), а також за роботу підприємств телекомунікацій України.
7.2. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, остаточне рішення ухвалюється Організатором. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.
7.3. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів з ними та адреси).
7.4. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у разі їх затвердження Організатором та їх оприлюднення в тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил та умов. Організатор не несе відповідальності, якщо Учасники Акції не будуть ознайомлені з такими змінами.
7.5. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» Учасникам Акції повідомляється:
7.5.1. Власником персональних даних Учасників Акції є Організатор.
7.5.2. Персональні дані переможців Акції/Резервних переможців Акції передаються Організатору та опрацьовуються останнім для забезпечення їх участі в цій Акції, визначення Переможців Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
7.5.3. З метою опрацювання персональних даних, зазначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, Організатор може опрацьовувати П. І. Б., паспортні дані, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу реєстрації.
7.5.4. З персональними даними, згідно з метою, визначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання та поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
7.5.5. Персональні дані Учасників Акції будуть опрацьовуватися з моменту їх отримання та протягом Періоду Акції, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Учасників Акції будуть зберігатися протягом строку, який необхідного для виконання мети, зазначеної в пп. 7.5.2 цих Правил, після чого їх буде знищено у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
7.5.6. Учасники Акції можуть відкликати згоду на опрацювання своїх персональних даних з метою, визначеною в пп. 7.5.2 цих Правил, надіславши Партнеру письмовий запит на адресу, зазначену в цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання заохочень Акції.
7.5.7. Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
7.6. Організатор не несе жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних, окрім персональних даних, що передаються згідно з умовами Акції, розміщеними Учасником в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Організатор не несе жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб у результаті дій Учасника з надання таких персональних даних.
7.7. У разі відмови Учасника Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, від отримання ним заохочення Акції будь-які претензії такого Учасника Акції з цього приводу не приймаються й не розглядаються Організатором.
7.8. Організатор не несе відповідальності за:
- неотримання Учасником Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, заохочення Акції з вини такого Учасника Акції;
- за відмову Учасника Акції, що здобув право на отримання заохочення Акції, від одержання заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено жодних технічних невідповідностей;
- інші обставини, які не залежать від Організатора.
Організатор не виплачує Учасникам Акції, які здобули право на отримання заохочень Акції, жодних компенсацій.
7.9. Номери телефонів, IP-адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників Акції, у діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір кодів, а також використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції в вигідніші умови в порівнянні з іншими Учасниками), не допускаються до подальшої участі в Акції. У цьому випадку Організатор залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції ухвалюється самостійно Організатором і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, яких було не допущено до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких заохочень Акції, які вони не одержали на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають права на одержання жодних компенсацій від Організатора.
7.10. Під час проведення Акції чи після її закінчення Організатор не зобов’язаний вести переписку з Учасниками й надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення Акції; визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання заохочень Акції; будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
7.11. Правила затверджені Замовником та діють протягом Періоду Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «GIVEAWAY» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.