Мови

  • Русский

Чайові залишайте – подарунки забирайте!

з 20 лютого 2020 до 20 березня 2020

Беріть участь у розіграші цінних призів від ПриватБанку та Mastercard!

Беріть участь у розіграші цінних призів від ПриватБанку та Mastercard!

З 20 лютого до 20 березня 2020 року залишайте офіціанту винагороду за гарне обслуговування в кафе або ресторані й беріть участь у розіграші цінних призів від ПриватБанку та Mastercard!.

  Поширені питання

 
 
 
 
 

1. Цими Офіційними правилами акції «Чайові залишай - сертифікат вигравай з ПриватБанком та Mastercard!» (далі – Акція), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор), визначаються порядок та умови її проведення. Переможця акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
2. СТРОКИ ТА ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ.
Акція діє з 20.02.2019 до 20.03.2019 (далі – Період проведення акції).
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).
3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ.
Учасниками акції є фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення акції вже виповнилось 18 років (з наявністю ІПН).
4. УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ.
4.1. Для участі в акції клієнту потрібно залишити чайові з будь-якої картки Mastercard ПриватБанку в кафе/барі/ресторані від 100 грн протягом періоду проведення акції.
4.2. Для участі в акції сума чайових має становити не менше ніж 100 гривень. (п. 4.1) підтверджує бажання клієнта взяти участь в акції й отримати подарунки, передбачені преміальним фондом акції (п. 5).
5. ПРЕМІАЛЬНИЙ ФОНД АКЦІЇ.
5.1. Виконавши умови пунктів 4.1–4.2, клієнт бере участь в акції та може виграти подарунок.
5.2. За весь період акції (1 місяць) розігруються:
- сертифікати Rozetka на 1 000 грн – 150 шт.;
5.3. Визначення переможців відбувається випадковим чином. Один клієнт може отримати лише один подарунок лише один раз.
6. ПІДБИТТЯ ПІДСУМКІВ АКЦІЇ.
6.1. Підсумки акції підбиваються за системою АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (Україна).
6.2. Підбиваючи підсумки акції, організатор враховує виконання умов акції згідно з п. 4.
6.3. Організатор залишає за собою право змінити умови акції та/або період проведення акції.
6.4. Після закінчення періоду акції дані від учасників (П. І. Б. власника картки та здійснена ним операція, що відповідає умовам акції) вносяться до єдиного реєстру. У разі неможливості отримання подарунка клієнта буде повідомлено.
6.5. Переможці погоджуються з тим, що їхні імена, прізвища, фотографії, інтерв’ю та інші матеріали про них можуть бути використані організатором та третіми особами без отримання додаткової згоди та без додаткової плати з метою інформування про результати проведення акції, а також з рекламною метою.
6.6. Організатор інформує громадськість про проведення акції шляхом виставлення офіційних правил проведення акції на зовнішньому корпоративному сайті організатора www.pb.ua в розділі «Акції», у прес релізах банку та на корпоративній сторінці соціальної мережі Facebook.
6.7. Особи, які стали переможцями, дають дозвіл на проведення інтерв’ю для можливого розміщення інформації в загальноукраїнських ЗМІ.
6.8. Клієнти можуть отримати детальну інформацію, звернувшись у чат «Допомога онлайн» (pb.ua/chat), зателефонувавши на номер 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів).
6.9. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що неврегульовані цими правилами, вирішення таких питань організатор акції залишає за собою. Таке рішення організатора акції є остаточним і оскарженню не підлягає.