Мови

Безкоштовний квиток

з 1 квітня 2018 до 30 квітня 2018

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
Клієнти ПриватБанку – власники карток Masterсard® від ПриватБанку, дієздатні громадяни України.

Як взяти участь в акції?
Оплачуйте карткою Mastercard поїздки в Дніпропетровському та Львівському електротранспорті (термінал для оплати банківською картою на турнікеті).

Яке заохочення чекає на учасників акції?
Вартість другої поїздки в день -безкоштовна. Під «безкоштовним проїздом» розуміється відшкодування вартості другої оплати на картку клієнта в період дії акції.

З 1 квітня до 30 квітня оплачуйте карткою Mastercard поїздки в Дніпропетровському та Львівському електротранспорті (термінал для оплати банківською картою на турнікеті), та отримуйте щодня протягом акції другу поїздку «безкоштовно».

 Поширені питання

 
 
 
 
 

1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ.
Спільна акція ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» з Mastercard .
2. Територія проведення акції.
Акція проводиться виключно в містах Дніпро та Львів.
3. Терміни проведення акції.
Акція проходить з 01.04.2018 по 30.04.2018 (далі - період проведення акції).
4. Участь в акції:
4.1. У клієнта повинна бути картка Mastercard від Приватбанку.
4.2. Клієнт повинен оплачувати карткою Mastercard поїздки в Дніпропетровському та Лвівському електротранспорті (термінал для оплати банківською картою на турнікеті).
5. Винагорода в акції.
Вартість другої поїздки в день -безкоштовна. Під “безкоштовним проїздом” розуміється відшкодування вартості другої оплати на картку клієнта в період дії акції.
6. Умови акції:
6.1 Максимальна кількість безкоштовних поїздок на день - одна.
6.2 В акції бере участь унікальний клієнт і дві його оплати проїзду в трамваї / тролейбусі з будь-якої своєї картки Mastercard, вартість другого проїзду буде повернута на карту пасажира.
6.3 До участі в акції допускаються співробітники ПриватБанку.
6.4 Заохочення повертається на рахунок картки, з якої проведено оплату проїзду чи будь-яку іншу власну картку ПриватБанку в гривні Учасника, не пізніше 20 числа місяця, наступного за минулим.
6.5 До участі в акциї допускаються резиденти України
7. Інші умови акції:
7.1. Участь в акції безкоштовна.
7.2. Акція не є лотереєю або іншою, що базується на ризику, азартною грою.
7.3. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних з проведенням акції, є остаточними і поширюються на всіх учасників акції.
7.4. Організатор залишає за собою право змінювати ці правила. Всі зміни будуть розміщені на цій сторінці. Організатор не несе відповідальності за не ознайомлення учасників з такими змінами.
7.5. Добровільно надаючи персональні дані про себе, учасники акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, обробку й поширення даних Організатором та уповноваженими ним особами, які будуть вживати необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.
7.6. Своєю участю в акції всі учасники акції повністю погоджуються з цими правилами та зобов'язуються їх виконувати.
8. Форс-мажор.
Організатор звільняється від обов'язку дотримуватися цих правил при настанні обставин непереборної сили: військові дії; стихійні лиха; техногенні катастрофи; революції; страйки; заборонні заходи держави та ін.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Безкоштовний квиток» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.