Мови

Купуй онлайн – трип до Альп вигравай

з 1 листопада 2019 до 31 грудня 2019

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто бере участь в акції?
Клієнти ПриватБанку, які зареєструвалися в акції та здійснили купівлі в Інтернеті з карток Mastercard®.

Якою карткою необхідно здійснити купівлі?
Будь-якою карткою Mastercard® від ПриватБанку.

Як взяти участь в акції?
Крок 1. Зареєструйтеся на сайті promos.pb.ua.
Крок 2. З 1 листопада до 31 грудня 2019 року оплачуйте покупки або послуги онлайн карткою Mastercard® від ПриватБанку на суму від 200 грн.

Яка винагорода чекає на учасників акції?

Головний переможець акції отримає сертифікат на незабутню подорож на двох на гірськолижний курорт в Австрійські Альпи, а кожен двохсотий учасник гарантовано отримає сертифікат на 1 000 грн для купівель у магазинах «Алло» та на allo.ua.

Чим більше платежів, тим більше шансів виграти.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Організатором Акції є АТ КБ «ПРИВАТБАНК», що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 1Д, м. Київ, Україна, 01001, ЄДРПОУ 14360570 (надалі – «Організатор»).
Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «ТОТАЛ МАРКЕТИНГ ЕДЖЕНСІ», яке розташоване за адресою: вул. Кирилівська, 13Б, офіс 2, м. Київ, Україна, 04080, ЄДРПОУ 41346403 (надалі – «Виконавець»).
Партнерами Акції є:
Представництво Mastercard Europe SA в Україні, що знаходиться за адресою: вул. Б. Хмельницького, 17/52А, поверх 4, оф. 404А, м. Київ, Україна, 01030 (надалі – «Партнер1»)
Туристична агенція Приватне підприємство «ДОЛЬЧЕ ТРЕВЕЛ» (надалі – «Партнер2»).

1. Основні положення Акції.
1.1. Участь в Акції мають право взяти дієздатні фізичні особи (громадяни України, а також громадяни інших держав та/або особи без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах та мають реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними ДРФОПП), яким на момент участі в Акції виповнилося 18 років (далі –учасники Акції), та які є держателями карток Mastercard®, емітованих АТ КБ «ПРИВАТБАНК» для використання фізичними особами (надалі – «Картка/Картки»), що здійснили оплату товарів та/або послуг на суму 200 (двісті) грн. та більше у мережі Інтернет, а також оплати через мобільні додатки та мобільні версії сайтів, крім транзакцій в веб, мобільній версії та Додатку «Приват24», (надалі – Транзакція), враховуючи умови п. 1.3 Правил, Картками (надалі – «Учасники»).
1.2. Учасниками Акції не визнаються й не мають права брати участь в Акції:
1.2.1. Особи, які не виконали умов цих Правил.
1.2.2. Особи, які перебувають у трудових відносинах із Організатором, та/або Виконавцем, та/або Партнерами
1.2.3. Чоловік або дружина, а також найближчі родичі (дитина, брат, сестра, батько, мати, дід, баба) осіб, перелічених в п. 1.2.2.
1.3. Акція триватиме з 1 листопада 2019 р. до 31 грудня 2019 р. включно (надалі – «Період Акції» або «Тривалість Акції») .
1.4. Акція діє на всій території України за виключенням АР Крим, території проведення Операції об’єднаних сил та території, що не контролюється українською владою.
2. Умови участі в Акції.
2.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно протягом Періоду Акції:
2.1.1. Мати відкриту Картку/ або оформити та активувати Картку/Masterсard®, емітовану АТ КБ «ПРИВАТБАНК».
2.1.2. Заповнити реєстраційну форму Учасника Акції за посиланням https://promos.privatbank.ua
2.1.3. Протягом періоду Акції здійснити Транзакцію на суму 200 (двісті) грн. та більше у мережі Інтернет, в тому числі оплати через мобільні додатки та мобільні версії сайтів, крім транзакцій в веб, мобільній версії та Додатку «Приват24».
2.2. Дані про кожну онлайн Транзакцію, що відповідає умовам участі в Акції, зазначеним у п. 2.1. Правил, заносяться Організатором до бази учасників Акції, серед яких визначаються Переможці, які мають право на отримання заохочень Акції (надалі – «База Акції»). База Акції містить дані про дату та суму Транзакції, номер телефону Учасника Акції, а також інші дані Учасника, визначені Організатором. Відповідальність за достовірність даних у Базі Акції несе Організатор.
2.3. Не відповідають умовам Акції та не відносяться до Транзакцій:
2.3.1. Операції, які було здійснено до 00:00 1 листопада 2019 року та після 23:59 31 грудня 2019 року за київським часом.
2.3.2. Операції з отримання готівкових коштів через банкомати, банки та/або інші кредитно-фінансові заклади.
2.3.3. Операції з оплати дорожніх чеків і лотерейних квитків.
2.3.4. Операції з оплати ставок і парі в казино та інших гральних закладах, у т. ч. через Інтернет.
2.3.5. Операції з оплати за допомогою Додатку «Приват 24».
2.4. Беручи участь в Акції, Учасники тим самим підтверджують факт ознайомлення з цими Правилами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними. Беручи участь в Акції, Учасники тим самим підтверджують, що не мають та не матимуть жодних претензій до Організатора в частині надання ним інформації, що визначена в п. 2.2 цих Правил, Виконавцю.
2.5. Беручи участь в Акції, Учасники тим самим надають згоду Організатору, Організатору та Виконавцю на опрацювання їхніх персональних даних відповідно до мети, що визначена п. 7.5. цих Правил, а також підтверджують, що ознайомлені з правами, що передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».
3. Фонд Заохочень Акції
3.1. Фонд Заохочень Акції складається з:
3.1.1. Гарантоване Заохочення – Електронний подарунковий сертифікат АЛЛО*, номіналом номіналом 1000,00 (одна тисяча) грн., в загальній кількості 200 штук (далі Заохочення 1).
*Електронний подарунковий сертифікат АЛЛО – унікальний код (набір символів), який надає можливість його пред'явнику придбати обрані товари у мережі магазинів техніки «Алло» на суму, що дорівнює сумі номіналу сертифікату.
3.1.2. Головне Заохочення – Сертифікат на туристичну подорож до Тіроля (Ретійські Альпи, Австрія) на двох осіб – 1 шт. (далі Заохочення 2). Туристична подорож може бути реалізована у період з 01 лютого 2020 року по 31 березня 2020 року та включає:
- авіапереліт в обидві сторони;
- проживання (7 ночей) в готелі рівня не нижче 3*, зі сніданком та вечерею;
- груповий трансфер з аеропорту до готелю та з готелю до аеропорту;
- оренда сноубордичного/лижного спорядження*;
- 1,5 годинне заняття з інструктором з сноуборду/лиж – не менше двох занять*.
* Наповнення може бути узгоджено з Переможцями додатково.
Далі за текстом Заохочення 1 та Заохочення 2 разом іменуються «Заохочення».
3.2. За весь Період Акції один Учасник Акції може отримати лише одне Заохочення 1 та/або одне Заохочення 2.
3.3. Організатор/Виконавець залишає за собою право самостійно визначати та/або замінити постачальника для придбання Заохочення 1 та Партнера 2.
3.4. Заміна Заохочень Акції грошовим еквівалентом не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягає.
3.5. Організатор/Виконавець не несе жодної відповідальності щодо подальшого використання Заохочень Учасниками Акції після їх одержання, зокрема, за неможливість Учасниками скористатись наданим Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.
3.6. Відповідальність за якість послуг/товарів, що надаються в обмін на Сертифікат (Заохочення 2), несе Партнер 2.
3.7. Відповідальність Організатора /Виконавця обмежується вартістю та кількістю Заохочень Акції.
3.9. Зобов'язання з оподаткування вартості Заохочень забезпечується Виконавцем відповідно до чинного законодавства України.
3.10. Зовнішній вигляд/форма/зображення Заохочень та враження від їх використання, що зазначені (можуть бути зазначені) на Офіційній сторінці на сайті https://promos.privatbank.ua та/або в рекламних матеріалах, які будуть поширюватись про Акцію, може відрізнятись від реальних та не в повній мірі відповідати сподіванням Учасника Акції.
3.11. Організатор має право:
- відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
- відмовити у видачі відповідного Заохочення Акції Переможцю Акції, який не виконав умови, необхідні для отримання такого Заохочення Акції, згідно з цими Правилами.
3.12. Переможець Акції, отримуючи Заохочення, усвідомлює, що:
- таке Заохочення є доходом Переможця Акції та вважається додатковим благом, що відображається у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь Переможця, та сум утриманого з них податку, згідно з вимогами чинного законодавства України;
- отримання Заохочення може вплинути на умови отримання Переможцем Акції державної та соціальної матеріальної допомоги, житлових та інших субсидій і дотацій, пільг, компенсацій тощо.
Переможець самостійно вирішує, чи брати участь в Акції та отримувати Заохочення. Організатор/Виконавець/Партнер не несуть відповідальності за наслідки отримання Переможцем Акції додаткового блага (доходу), такого як Заохочення.

4. Порядок визначення Учасників Акції, які здобувають право на отримання Заохочень Акції
4.1. Визначення Переможців Акції відбувається на основі Бази Акції, зазначеної в п. 2.2. цих Правил.
4.2. Визначення Учасників Акції, які здобудуть право на отримання Заохочення 1, проводить Організатор на основі Бази Акції: кожний 200-й учасник, який виконав умови Акції, гарантовано отримує Заохочення 1 не пізніше 15 січня 2020 року.
4.3. Визначення Учасника Акції, який здобув право на отримання Заохочення 2, проводить Організатор на основі Бази Акції шляхом випадкової комп’ютерної вибірки не пізніше 09 січня 2020 року.
Визначається Переможець Акції, який здобув право на отримання Заохочення 2 – 1 штука.
4.4. Під час кожного визначення Переможців Акції формується резервний список Переможців (надалі за текстом – «Резервний Список») з Учасників Акції (надалі за текстом – «Резервні переможці»), що взяли участь в Акції та виконали умови, зазначені в цих Правилах, які матимуть право отримати відповідне Заохочення у разі неможливості його вручення відповідному Переможцю.
У випадку неможливості вручення Заохочення 1 або відмови Переможця від Заохочення 1 Резервними переможцями є послідовно кожний наступний порядковий номер у Базі Акції після кожного 200-го.
У випадку неможливості вручення Заохочення 2 або відмови Переможця від Заохочення 2 Резервний список з 20 (двадцяти) Резервних переможців формується одночасно з визначенням Переможця, у порядку визначеному п 4.3. цих Правил.
4.5. Результати визначення Переможців фіксуються в Протоколах визначення Переможців Акції створеною Організатором комісією.
4.6. Комісія формується з представників Організатора, а саме з 3 (трьох) осіб. Комісія своїм рішенням має право відмовити Учаснику Акції в наданні Заохочення Акції у випадку виявлення шахрайства, маніпуляцій, фальсифікацій, використанням заборонених програмних засобів та інших порушень. Комісія своїм рішенням визначає наявність маніпуляцій, шахрайства та фальсифікації на власний розсуд.
4.7. Протягом 5 (п’яти) робочих днів з відповідної дати проведення визначення Переможців Акції/резервних Переможців Акції Організатор забезпечує інформування Учасників Акції про факт їх визначення Переможцями шляхом телефонного дзвінка на номери, які було зазначено під час реєстрації в Акції. Після цього Організатор передає Виконавцю для подальшого узгодження з Переможцями порядку вручення Заохочень, Протоколи визначення Переможців (з контактними номерами телефонів Переможців та резервних Переможців). Кількість спроб Виконавця зв’язатися з Переможцем, що отримав право на одержання відповідного Заохочення не може бути більше, ніж 3 (три) дзвінки протягом 1 (одного) робочого дня, що здійснюються в період з 9:00 год. до 18:00 год. У разі, якщо з третьої такої спроби зв’язатися з Переможцем не вдалося, представник Виконавця наступної доби зв’язується з резервним Учасником. До Резервного Учасника застосовується така ж процедура щодо кількості спроб телефонного зв’язку, що визначена вище у цьому пункті Правил.
На Учасників покладається відповідальність за забезпечення доступності їхніх мобільних номерів, що були використані під час заповнення реєстраційної форми учасника, у порядку, визначеному п. 2.1.2., для вхідних дзвінків протягом всього строку проведення Акції.
4.8. У випадку неможливості повідомлення відповідного Учасника Акції у порядку, визначеному вище у п. 4.7. цих Правил, Організатор/Виконавець не сплачує Переможцю Акції жодних компенсацій. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з Резервного Списку.
4.9. Результати визначення Переможців розміщуються Організатором на Офіційній сторінці https://promos.privatbank.ua.

5. Умови та строки отримання Заохочень Акції
5.1. Вручення Заохочень Переможцям Акції, здійснюється Виконавцем протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати отримання документів, передбачених п.5.4. Правил.у наступному порядку:
Заохочення 1 (у вигляді електронного подарункового сертифікату) надсилаються Переможцям на електронну пошту електронним листом, що містить код електронного сертифікату та секретний код, за умови отримання документів, вказаних в п.8.2 цих Правил. Заохочення вважається врученим Переможцю після отримання Виконавцем повідомлення про доставку відповідного електронного листа адресату.
5.1.2. Заохочення 2 вручається Переможцю у порядку, погодженому між ним та Виконавцем під час телефонної розмови.
5.2. Організатор/Виконавець/ Організатор та залучені ним треті особи не несуть відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора/Виконавця/ Організатора та залучених ним третіх осіб обставини.
5.3. Виконавець не несе відповідальність за роботу поштової/кур’єрської служби, які доставляють Заохочення Акції.
5.4. Для отримання Заохочення 2 Акції Переможцю Акції та особі, яка буде його супроводжувати, потрібно мати біометричні паспорти для виїзду за кордон та/або відкриті візи шенгенської зони. Строк дії згаданих вище у цьому пункті Правил паспортів та віз повинен закінчуватися не раніше, ніж через 3 місяці після завершення поїздки, що входить до Заохочення 2. У разі відсутності в Переможця Акції, або згаданої вище особи біометричного паспорту для виїзду за кордон або відкритої візи шенгенської зони, Виконавець має право відмовити переможцю Акції у врученні Заохочення 2 та передати право на отримання Заохочення 2 Резервному Переможцю без жодних компенсацій, пов'язаних з такою відмовою.
Переможцю Акції також протягом 2 (двох) робочих днів від дня, коли Переможець отримає телефонний дзвінок від представника Виконавця, надіслати Виконавцю скан-копії наступних документів на електронну адресу info@adsapience.com:
- біометричні паспорти для виїзду за кордон та/або паспорти для виїзду за кордон з відкритими візами шенгенської зони на обох учасників поїздки;
- власного паспорта громадянина України (всіх сторінок, де є записи);
- власної довідки про присвоєння податкового номера (реєстраційного номера облікової картки платника податків).
Учасники розуміють і погоджуються, що виключно на них покладається відповідальність за наявність у них документів, передбачених цим п. Правил вище. Організатор/Виконавець/Партнери не несуть жодної відповідальності за отримання згаданими особами цих документів та не зобов’язані сприяти Переможцю, що набув право на отримання Заохочення 2, або особам, що його супроводжують у питаннях отримання будь-яких документів, у тому числі віз, страховок, тощо, необхідних для перетину кордону.
Учасники також розуміють, що Організатор/Виконавець/Партнери не несуть відповідальності за Ризик відмови у праві перетину будь-якого державного кордону на маршруті подорожі.
5.5. Після надання всіх необхідних документів згідно з п.5.4. Правил при отриманні Заохочень з Переможцем підписується відповідна угода про отримання Заохочень та Згода на опрацювання персональних даних.
5.6. Організатор/Виконавець/Організатор не несуть відповідальності у випадку невиконання своїх зобов’язань внаслідок надання Переможцем Програми неповних, застарілих, недостовірних персональних даних.
5.7. Організатор/Виконавець/Організатор не відповідають за будь-які витрати Переможців Акції, які матимуть право на отримання Заохочень до умов цієї Акції, пов’язані з отриманням та подальшим використанням цих Заохочень.
5.8. У разі відсутності у Переможця Акції можливості/бажання використати/отримати Заохочення Акції Виконавець /Організатор не сплачують Переможцю Акції жодних компенсацій, пов’язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного Списку.
5.9. У разі відсутності у відповідного Резервного переможця, до якого перейшло право отримати Заохочення Акції, згідно з цими Правилами, можливості/бажання використати/отримати Заохочення Акції Виконавець/Організатор не сплачують відповідному Резервному переможцю жодних компенсацій, пов'язаних з такою неможливістю використання/отримання Заохочення Акції. У такому випадку право отримати Заохочення Акції перейде до наступного відповідного Резервного переможця з відповідного Резервного Списку або Організатор використовує таке Заохочення на власний розсуд.
5.10. Грошовий еквівалент Заохочення Акції не видається.
5.11. Переможці не можуть передавати право на отримання Заохочень іншим особам.

6. Порядок і спосіб інформування про умови Акції
6.1. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється шляхом розміщення офіційних Правил на інтернет-сайті Банка https://promos.privatbank.ua
6.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором Акції протягом всього Періоду Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту розміщення на Інтернет-сайті Банку promos.privatbank.ua, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

7. Інші умови
7.1. Виконавець/Організатор не несуть відповідальності за неможливість отримання Заохочення Акції Учасником Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, у зв’язку з будь-якими обставинами, що знаходяться поза межами контролю Виконавця /Організатора (відсутність необхідних документів, хвороба, відпустка тощо), за роботу підприємств телекомунікацій України.
7.2. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, неврегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором. Рішення Організатора є остаточним та оскарженню не підлягає.
7.3. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (у т. ч. інформації щодо контактів з ними та адреси).
7.4. Дані Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення даних Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до даних Правил та умов. Організатор не несуть відповідальності у випадку, якщо Учасники Акції не будуть ознайомлені з такими змінами.
7.5. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (далі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:
7.5.1. Володільцем персональних даних Учасників Акції є Організатор. З метою реалізації Правил Акції та мети опрацювання персональних даних, яка вказана у п.п. 7.5.2. цих Правил, Організатор передає персональні дані Переможців Акції/Резервних переможців Акції Виконавцю.
7.5.2. Персональні дані Переможців Акції/ Резервних переможців Акції передаються Виконавцю та обробляються останнім з метою забезпечення їх участі в цій Акції, визначення Переможців Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку.
7.5.3. З метою опрацювання персональних даних, яка вказана у п.п. 7.5.2. цих Правил, Організатор/Виконавець може обробляти ім’я, прізвище, по батькові, паспортні дані, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, реєстраційний номер облікової картки платника податків, адресу реєстрації.
7.5.4. З персональними даними, з метою, визначеною у п.п. 7.5.2 цих Правил, будуть вчинятися такі дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних.
7.5.5. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та протягом Періоду проведення Акції, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних. Персональні дані Учасників Акції будуть зберігатися протягом строку, який необхідного для виконання мети, зазначеної у п.п. 7.5.2. цих Правил, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
7.5.6. Учасники Акції можуть відкликати згоду на опрацювання своїх персональних даних з метою, що визначена у п.п. 7.5.2. цих Правил, надіславши Організатору письмовий запит на адресу, вказану у цих Правилах, але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Заохочень Акції.
7.5.7. Учасники Акції володіють всіма правами, передбаченими статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
7.6. Організатор/Виконавець не несуть жодної відповідальності за захист будь-яких інших даних, окрім Персональних даних, що передаються згідно з умовами Акції, розміщеними Учасником в соціальній мережі, за неправомірний або випадковий доступ до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інші неправомірні дій. Так само Організатор /Виконавець не несуть жодної відповідальності за порушення прав третіх осіб у результаті дій Учасника з надання таких персональних даних.
7.7. У разі відмови Учасника Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, від отримання ним заохочення Акції будь-які претензії такого Учасника Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Виконавцем/Організатором. У випадку відмови від отримання Заохочення подальші претензії Переможця щодо отримання будь-яких компенсацій або повернення права на отримання відповідного Заохочення не приймаються і не розглядаються.
При цьому Виконавець може заявити про відмову від отримання Заохочення письмово, в електронному листі або SMS-повідомленні на адреси або номери контактних осіб Організатора і Виконавця. Не виконання Переможцем умов отримання Заохочення (у тому числі щодо надання документів, визначених у п. 5.4. цих Правил) також свідчить про відмову від його отримання.
7.8. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за:
- неотримання Учасником Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, Заохочення Акції з вини такого Учасника Акції;
- за відмову Учасника Акції, що здобув право на отримання Заохочення Акції, від одержання Заохочення Акції, якщо в ньому не виявлено ніяких технічних невідповідностей;
- інші обставини, які не залежать від Виконавця/Організатора.
Організатор/Виконавець не сплачують Учасникам Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, жодних компенсацій.
7.9. Номери телефонів, IP адреси, електронні та поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства (генерація чи підбір Кодів, використання будь-яких прийомів або програмного забезпечення, які поставлять такого Учасника Акції у більш вигідні умови у порівнянні з іншими Учасниками) не допускаються до подальшої участі в Акції. У цьому випадку /Організатор залишає за собою право на блокування IP-адреси. Рішення про недопущення до подальшої участі в Акції Учасників Акції приймається самостійно Організатором і оскарженню не підлягає. Учасники Акції, які були не допущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Заохочень Акції), втрачають право на одержання будь-яких Заохочень Акції, не одержаних на момент недопущення Учасника Акції до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій від Організатора.
7.10. Під час проведення Акції чи після її закінчення, Організатор/Виконавець не зобов’язані листуватися з Потенційними учасниками Акції та надавати пояснення в усній чи письмовій формі з питань, що стосуються умов проведення, визначення Учасників Акції, які здобули право на отримання Заохочень Акції, на умовах Акції, чи будь-яких інших подібних питань щодо Акції.
7.11. Правила затверджені Організатором та діють протягом Періоду Акції.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «Купуй онлайн – трип до Альп вигравай» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.