Мови

100 квитків у кіно для власників Картки Юніора

з 4 грудня 2019 до 23 грудня 2019

Акцію завершено!

Акцію завершено!

Хто може брати участь в акції?
До участі в акції допускаються діти від 6 до 17 років – власники Картки Юніора ПриватБанку.

Як стати учасником?
Необхідно зареєструватися в бізнес-школі «ЮніорБанк» за посиланням.

Які подарунки?
100 квитків на мультфільм «Шпигуни під прикриттям».
Один переможець отримує 2 квитки.

Для участі в акції необхідно:

 • перейти за посиланням;
 • натиснути на кнопку «Вперед до навчання»;
 • авторизуватися через Приват24 за допомогою свого фінансового номера телефону;
 • обрати «Модуль № 1» та почати навчання.

Після кожного модуля необхідно успішно скласти тести та отримати прохідний бал.

Після закінчення навчання видається сертифікат.

Демоверсія навчання доступна батькам.

Бізнес-школа «ЮніорБанк» – це цикл відеолекцій, інтерактивних тестів і практичних кейсів з навчання фінансовій грамотності.

У програму навчання ми вклали знання та досвід найкращих менеджерів ПриватБанку.

Блоки програми

 1. Я гуру бюджету.
 2. Моя фінансова подушка безпеки.
 3. Хочу бути лідером.
 4. Мій планувальник.
 5. Бізнес: як до нього підійти.
 6. Секрети ПриватБанку.

Ми навчимо дітей:

 • накопичувати кошти на свою мрію;
 • боротися з акційними пастками та вигідно купувати товари;
 • бути лідерами та створювати перші бізнес-ідеї.

Безкоштовно навчатися у бізнес-школі «ЮніорБанк» можуть діти – власники Картки Юніора – від 6 до 17 років.

Картка Юніора – це перша банківська картка для школярів від 6 до 17 років.

Переваги Картки Юніора для батьків

 1. Контроль витрат дитини в своєму Приват24.
 2. Швидке поповнення картки, якщо в дитини закінчилися гроші.
 3. Блокування картки в разі її втрати.
 4. Безкоштовне оформлення.

Для оформлення картки необхідні:

 • свідоцтво про народження дитин (допускається свідоцтво, видане не в Україні);
 • довідка ІПН (обов’язково для дітей з 14 років);
 • електронний паспорт (ID-картка) (з 14 років) або загальногромадянський паспорт (з 16 років);
 • наявність у батьків картки «Універсальна».

Оформити Картку Юніора можна без дитини в найближчому відділенні ПриватБанку.

 Поширені питання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. Терміни та загальні положення Правил.
1.1. Офіційними Правилами Акції «Шпигуни під прикриттям» (далі – Акція), організатором якої є АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – Організатор) визначаються порядок та умови її проведення.
Переможця Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
1.2. Територія проведення Акції.
Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з ухваленням Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., № 254-VIII.).
1.3. Період проведення Акції: з 04.12.2019 до 23.12.2019 включно.
1.6. Заохочення – детальніше в розділі 4 цих Правил (далі – Заохочення).
1.7. Учасниками Акції є фізичні особи – громадяни України, які мають картку Юніора ПриватБанку та протягом періоду акції згідно з п. 2 Правил зареєструвалися на навчання в бізнес-школі «ЮніорБанк» на сайті: https://juniorbank.com.ua/school (далі – Учасник та/або Учасники).
1.8. Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції.

2. Учасники Акції.
2.1. Учасники під час участі в Акції зобов’язуються:
2.1.1. дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України;
2.1.2. свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;
2.1.3. не чинити дій, які ставлять під сумнів правомірність та добросовісність участі такого Учасника в Акції;
2.1.4. зазначати повні, коректні та достовірні відомості, визначені у цих Правилах;
2.2. Учасник, беручи участь у цій Акції, підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником цих Правил (механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отриманні Заохочень. У випадку порушення будь-якої з умови та/або вимоги цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.

3. Порядок участі в Акції.
3.1. Щоб узяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має протягом Періоду проведення Акції повинен:
1) перейти за посиланням: https://juniorbank.com.ua/school;
2) натиснути на кнопку «Вперед до навчання»;
3) авторизуватися через Приват24 за допомогою свого фінансового номера телефону;
4) вибрати «Модуль №1» та почати навчання.

4. Заохочення Акції та порядок його отримання.
4.1. Заохочення акції (далі – Заохочення Акції) складається із 100 квитків на мультфільм «Шпигуни під прикриттям». Термін дії подарункових квитків: з 25.12.2019 до 12.01.2020. Кінотеатр, в якому можна скористатися квитками, буде узгоджено індивідуально. Квитки не поширюються на зали класу люкс і VIP-місця.
Один переможець отримує 2 квитки. Тобто всього за період акції розігрується 50 пар квитків.
4.2. Переможці визначаються за допомогою random.org. Результати розіграшу щотижня буде опубліковано на сторінці https://promos.privatbank.ua.
Результати розіграшу буде опубліковано на цій сторінці.
Додатково одного з батьків переможця буде повідомлено SMS та дзвінком на фінансовий номер телефону.
Код, який дає право на відвідування мультфильму буде надіслано одному із батьків на його фінансовий номер телефону або на електронну пошту.
Якщо переможець у цей період не відповідає на телефонний дзвінок, через random.org. обираємо резервного переможця.
4.3 Заміна Заохочення грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягають.
4.4. Розіграш пройде 24.12.2019.
4.5. Для одного переможця передбачено тільки один з подарунків (2 квитки) за весь період акції.
4.6. Кількість Заохочень Акції, що зазначено в п. 4.1 Правил, обмежена. Організатор залишає за собою право достроково завершити Акцію в разі дострокового вичерпання Заохочень Акції, зазначених в п. 4.1 Правил.
4.7. Нарахування, утримання та перерахування до бюджету податків з Заохочень, зокрема ПДФО та військового збору, здійснюються Організатором відповідно до чинного законодавства України.
4.8. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил є необхідною умовою отримання Учасником Заохочення.
4.9. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника можливості отримати Заохочення.

5. Обмеження.
5.1. Організатор звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор), у тому числі: стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, зміни у законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України, оголошення про мобілізацію, введення воєнного чи надзвичайного стану, інші непідвладні контролю з боку Організатора обставини.

6. Персональні дані.
6.1. Учасник діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників). Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочення.
6.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим дає свою пряму добровільну згоду Організатору на збирання, зберігання та опрацювання наданих персональних даних, а саме: імені, прізвища, по батькові, паспортних даних, ідентифікаційного номера платника податку, номера телефону, поштової адреси, адреси електронної пошти, а також інших даних, що можуть надаватися Переможцем для отримання Заохочення (надалі – Персональні дані) для ідентифікації Переможця та оподаткування Заохочень, вручених Переможцю та на передачу таких даних Партнеру.
Кожен Учасник шляхом участі в Акції надає Організатору пряму згоду та право на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення, інтерв'ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, але не обмежуючись, право публікації (у т. ч. його імені та зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю в ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором. Надання такої згоди розглядається у ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України та Закону України «Про захист персональних даних».
6.3. Переможець на вимогу Організатора зобов’язується надати письмову згоду на опрацювання своїх Персональних даних. Переможець погоджується з тим, що надані ним Персональні дані використовуються винятково з метою проведення Акції та протягом Періоду проведення Акції.
6.4. Беручи участь в Акції, Переможець підтверджує, що з моменту початку його участі в Акції він належним чином повідомлений про мету збору його Персональних даних, склад та зміст зібраних даних, про права, передбачені у ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних», та осіб, яким його дані передаються.

7. Додаткові умови:
7.1. Інформування щодо Правил та умов Акції, а також про порядок отримання Заохочень здійснюється шляхом розміщення Правил на Офіційній сторінці https://promos.privatbank.ua/
7.2. Партнер, а також залучені ними треті особи, не несуть відповідальності в разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діє на Території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Організатора, а також залучених ними третіх осіб, обставини, внаслідок яких Участь у Акції стає неможливою.
7.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, що не врегульовані цими Правилами, вирішення таких питань Організатор Акції залишає за собою. Таке рішення Організатора Акції є остаточним і оскарженню не підлягає.
7.4. Терміни, що вживаються у цих Правилах, стосуються лише Акції, що проводиться в рамках цих Правил.
7.5. Усі питання, прямо неврегульовані в цих Правилах, регулюються відповідно до чинного законодавства України.

Діліться враженнями

Обговорюйте і розповідайте друзям про акцію «100 квитків у кіно для власників Картки Юніора» в соціальних мережах. Висловлюйте свої коментарі та пропозиції.