Сертификат от Святого Николая за расчеты картой Visa

с 25 ноября 2017 по 16 декабря 2017

Акция завершена!

Акция завершена!

Кто может участвовать в акции?
Клиенты ПриватБанка - владельцы карт Visa.

Как принять участие в акции?
Рассчитывайтесь картой Visa ПриватБанка на сумму от 200 грн в сети аптек "Подорожник".

Нужно ли регистрироваться в акции?
Да, для участия в акции нужно обязательно провести регистрацию по своему финансовому телефону.

Какое поощрение ждет участников акции?
Подарочные сертификаты сети аптек "Подорожник" номиналом «500», «1000», «2000», «5000» гривен.

С 25 ноября 2017 года до 16 декабря 2017 рассчитывайтесь картой Visa ПриватБанка в сети аптек "Подорожник" на сумму от 200 грн и участвуйте в розыгрыше сертификатов ко дню Святого Николая.

Победители Акции
 
Сертификат номиналом 5000 грн получают
1. Долинный Владимир Васильевич
2. Кандя Теодозия Владимировна
3. Федык Ярослава Дмитриевна
 
Сертификат номиналом 2000 грн получают
1. Кратко Олеся Мирославовна
2. Грицив Людмила Степановна
3. Овчаренко Надежда Богдановна
4. Пампушко Игорь Иванович
5. Хемчян Арамаис Лендрушевич
 
Сертификат номиналом 1000 грн получают
1. Лютый Валерий Алексеевич
2. Соколовский Александр Валерьевич
3. Белинский Юрий Александрович
4. Желиховский Владимир Николаевич
5. Солоджук Василий Васильевич
6. Ващенко Сергей Викторович
7. Вовчина Маргарита Абильевна
8. Гуринович Лариса Леонидовна
9. Дохват Людмила Васильевна
10. Технюк Наталия Ивановна
 
Сертификат номиналом 500 грн получают
1. Ивахив Игорь Юрьевич
2. Вынар Роман Степанович
3. Бущак Евгений Осипович
4. Савка Олег Миронович
5. Якубович Валерий Петрович
6. Антошкив Святослав Васильевич
7. Покрасов Александр Борисович
8. Гладьо Тарас Андреевич
9. Мартынюк Иван Николаевич
10. Андрусяк Андрей Васильевич
11. Кинаш Дмитрий Сергеевич
12. Хомяк Нина Николаевна
13. Кравчук Марина Витальевна
14. Мечкало Валентина Андреевна
15. Концур Лилия Захаровна
16. Будник Татьяна Алексеевна
17. Моравецкая Леся Ярославовна
18. Янченко Валентина Марьяновна
19. Полищук Галина Леонидовна
20. Самчук Оксана Николаевна
21. Салимова Лилия Замировна
22. Пустоход Виктория Борисовна
23. Луцив Оксана Михайловна
24. Мельничук Александра Васильевна
25. Коваль Светлана Ивановна
26. Кораблина Татьяна Петровна
27. Солоджук Наталия Васильевна
28. Кутинская Зоряна Ярославовна
29. Панасюк Ирина Богдановна
30. Миштурак Елена Романовна
31. Навальковська Галина Владимировна
32. Кузик Лилия Ярославовна
33. Билецкая Наталия Викторовна
34. Кравец Светлана Степановна
35. Бех Виталий Николаевич
36. Цидило Петр Павлович
37. Пылкова Юлия Евгеньевна
38. Токарчук Юрий Петрович
39. Шпех Андрей Игнатьевич
40. Логацкая Оксана Сергеевна

Частые вопросы

 
 
 
 
 

Офіційні правила проведення акції «Сертифікат від Святого Миколая за розрахунки карткою Visa» (далі – Правила)
1. Строки та загальні положення Правил:
1.1. Цими офіційними Правилами рекламної акції «Сертифікат від Святого Миколая за розрахунки карткою Visa» (далі – Акція) визначаються порядок та умови її проведення. Переможців Акції буде визначено за критеріями, викладеними в цих Правилах. Участь в Акції безкоштовна. Акція не є азартною грою і не може бути використана в будь-якій формі азартних ігор. Участь в Акції означає повне та беззастережне прийняття учасником всіх умов цих Правил.
1.2. Територія проведення Акції. Акція діє на території України. До участі в Акції допускаються всі операції, що здійснені учасниками за допомогою картки Visa ПриватБанку в POS-терміналах у мережі аптек “Подорожник”, що є законно чинними відповідно до законодавства країни розташування термінала, з оплати не заборонених законодавством країни розташування POS-термінала товарів, робіт чи послуг. Визначення переможців відбувається на території України відповідно до законодавства України.
1.3. Період проведення Акції: з 00:00 25 листопада 2017 року до 23:59 16 грудня 2017 року за київським часом (включно).
1.4. Заохочення. Детальніше – в розділі 4 цих Правил (далі – Заохочення).
1.5. Учасник Акції – особа, яка відповідає вимогам цих Правил та виконала всі умови, встановлені цими Правилами. Учасниками можуть бути лише дієздатні фізичні особи – власники карток Visa ПриватБанку, які діють особисто, у власних інтересах, досягли віку 18 років на дату початку Акції, є громадянами України та на законних підставах перебували під час
періоду Акції за кордоном (далі – Учасник та/або Учасники). Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства,
1.6. Організатором Акції є Публічне акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк» (далі – Банк). Адрес: 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д.
1.7. Офіційна сторінка Акції. Правила буде розміщено для публічного доступу за такою інтернет-адресою: https://promos.privatbank.ua/ua/promos/sertyfikat-vid-svyatogo-mykolaya-... (далі – Офіційна сторінка).
1.8. Організатор має право змінити умови, місце (територію) та строки (період) проведення Акції, попередивши про це шляхом публікації повідомлення про відповідні зміни Правил на Офіційній сторінці.
2. Учасники Акції.
2.1. Учасники Акції зобов’язуються:
2.1.1. Дотримуватися вимог цих Правил та норм чинного законодавства України.
2.1.2. Свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам.
2.1.3. Не чинити дій, що ставлять під сумнів правомочність та добросовісність участі такого Учасника в Акції.
2.2. У разі отримання Учасником права на Заохочення такий Учасник має за вимогою Організатора надати дані/документи для ідентифікації своєї особи.
2.3. Надання Учасником неправильних/неіснуючих/недостовірних/чужих даних, у т. ч. вигаданих, звільняє Організатора від обов’язку вручити/надіслати Заохочення, і такий Учасник, який здобув право на отримання Заохочення, але надав неправильні/неіснуючі/недостовірні/чужі дані, втрачає право на отримання Заохочення.
2.4. Організатор не зобов’язаний перевіряти вік, правоздатність та/або дієздатність Учасників.
2.5. Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами та свою повну та безумовну згоду з ними шляхом прочитання цих Правил. Порушення Учасником цих Правил (зокрема механізму, порядку та інших умов проведення Акції) або відмова Учасника від їх належного виконання вважається відмовою Учасника від участі в Акції та отримання Заохочень. У разі порушення будь-якої з умов та/або вимог цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил, така особа втрачає право на отримання Заохочення та будь-якої компенсації.
3. Порядок участі в Акції
3.1. Щоб узяти участь в Акції та мати можливість отримати Заохочення, Учасник має протягом Періоду проведення Акції вчинити такі дії:
3.2. Здійснити оплату однією з дійсних карток Visa, емітованих Організатором (далі – Картки), за товари, роботи чи послуги (далі – Операція) через POS-термінал у мережі аптек “Подорожник”.
3.3. До участі в Акції НЕ допускаються такі Операції:
1) що не відповідають умовам цих Правил;
2) здійснені в мережі Інтернет (онлайн-операції);
3) переказ коштів та поповнення рахунків;
4) отримання готівки через банкомати, відділення банків та/або інші кредитно-фінансові установи;
5) здійснені з використанням карток, що не належать Учасникам.
4. Заохочення Акції та порядок їх отримання.
4.1. Кожна оплата, здійснена однією з карток Visa ПриватБанку, емітованих організатором, на суму від 200 гривень за товари через POS-термінали у мережі аптек “Подорожник” бере участь у розіграші подарункових сертифікатів мережі номіналом:
- «500» гривень - 40 штук;
- «1000» гривень - 10 штук;
- «2000» гривень - 5 штук;
- «5000» гривень - 3 штуки;
за умови реєстрації в акції на сторінці акції https://promos.privatbank.ua/ua/promos/sertyfikat-vid-svyatogo-mykolaya-....
4.2. Банк не несе відповідальності за подальше використання Заохочень Учасниками після їх одержання, зокрема за неможливість Учасників скористатися наданими Заохоченнями з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень.
4.3. Під подарунком мається на увазі придбання подарункового сертифікату за 0,1 грн. Термін дії подарункових сертифікатів з 18.12.2017-31.01.2018
4.4. Право на участь в отриманні Заохочення мають ті Учасники Акції, які виконали умови Правил відповідно до розділу 3 цих Правил.
4.5. Неухильне дотримання всіх умов цих Правил є необхідною умовою отримання Учасником Заохочення.
4.6. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідного Учасника можливості отримати Заохочення.
5. Обмеження
5.1. Організатор не несе відповідальності за неможливість Учасників отримати Заохочення чи скористатися ними з будь-яких причин, які не залежать від Організатора, зокрема через відсутність у Переможця необхідних документів тощо.
5.2. Отримати Заохочення може лише Учасник, який здобув право на отримання Заохочення. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, укладені до отримання Заохочення, де Заохочення або право на його отримання є предметом угоди, засобом платежу чи предметом застави.
5.3. Якщо Учасник з яких-небудь причин не може отримати Заохочення Акції особисто, такий Учасник не має права поступитися своїм правом третій особі.
5.4. Учасники самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (зокрема й інформації щодо контактних телефонів та адрес).
5.5. Організатор звільняється від відповідальності за невиконання або неналежне виконання своїх зобов’язань, якщо таке невиконання є наслідком дії обставин непереборної сили (форс-мажор): стихійні лиха; пожежа; повінь; військові дії будь-якого характеру; блокади; зміни в законодавстві, що діє на території проведення Акції чи на території України; оголошення про мобілізацію; введення воєнного чи надзвичайного стану; інші обставини, непідвладні контролю з боку Організатора.
6. Персональні дані
6.1. Учасник діє від свого імені, добровільно та самостійно (обмежено дієздатні особи діють добровільно, але за згодою законних представників та/або піклувальників).
Учасник Акції бере на себе всі ризики щодо відповідальності та наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочення.
7. Інші умови
7.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну й безумовну згоду Учасника Акції з цими Правилами. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил вважається відмовою Учасника від участі в Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора будь-якої компенсації.
7.2. У разі виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення ухвалюється Організатором.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции «Сертификат от Святого Николая за расчеты картой Visa» в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.