Оплачивайте смартфоном с Visa - получайте пополнение мобильного

с 15 ноября 2017 по 15 декабря 2017

Акция завершена!

Акция завершена!

Кто может участвовать в акции?
Любой владелец смартфона с NFC и карты Visa ПриватБанка. Если у Вас нет карты, оформите бесплатно мгновенную карту Visa в любом отделении ПриватБанка.

Как принять участие в акции?
Рассчитывайтесь в POS картой Visa ПриватБанка через NFC-кошелек в приложении Privat24.

Нужно ли регистрироваться в акции?
Да, для участия в акции нужно обязательно провести регистрацию по своему финансовому номеру телефона.

Какое поощрение ожидает участников акции?
Получайте гарантированное пополнение своего мобильного на 30 грн.

С 15 ноября по 15 декабря 2017 оплачивайте покупки на любую сумму с помощью NFC-кошелька (Privat24) картами Visa в любых торгово-сервисных предприятиях на территории Украины и получайте гарантированное пополнение своего мобильного на 30 грн.

Частые вопросы

 
 
 
 

1. Організатор акції – ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» (далі – «Організатор»).

2. Територія та період проведення акції.
2.1. Акція проводиться на території України, за винятком території, що визнана як тимчасово окупована, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, у зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного «13» квітня 2014 року та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015 р., №254-VIII.).
2.2. Період проведення Акції: з 15 листопада 2017 року по 15 грудня 2017 року (включно).

3. Учасники акції.
3.1. «Учасник Акції» фізичні особи – громадяни України, яким на момент проведення Акції вже виповнилось 18 років та які держателями карток Visa від «ПРИВАТБАНК» або іншого платіжного продукту Visa від «ПРИВАТБАНК», емітовані ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» та активованих до початку та/або в період проведення Акції (далі – «Картка»), що здійснюють оплату товарів та/або послуг в будь-яких торгівельно-сервісних підприємствах на території України (враховуючи умови п. 2.1. Правил) за допомогою NFC-гаманця (Privat24) (далі – Учасники Акції), повністю згодні з умовами Акції та надали згоду на обробку своїх персональних даних у порядку, вказаному у цих Правилах (надалі - «Учасник» та/або «Учасники»),
3.2. Учасниками не можуть бути та не визнаються іноземці та особи без громадянства, власники та/або співробітники Виконавця/Партнера, члени їх сімей, а також працівники інших юридичних осіб та/або приватних підприємців, залучених до організації чи проведення Акції, і члени їх сімей.

4. Участь в акції:
4.1. У Учасника має бути картка Visa ПриватБанку та смартфон з NFC.
4.2. Клієнт повинен зареєструватися в Акції та в період проведення Акції здійснити оплату товарів та/або послуг в будь-яких торгівельно-сервісних підприємствах на території України (враховуючи умови п. 2.1. Правил) за допомогою NFC-гаманця (Privat24) карткою Visa.

5. Винагорода в акції.
Організатор проводить разове поповнення фінансового мобільного номера телефону Учасника акції у розмірі 30 грн (без урахування ПДФО).

6. Умови виплати винагороди.
6.1. Винагорода зараховується учасникам акції, які виконали умови п. 4 цих правил.
6.2. В акції бере участь унікальний клієнт і його перша оплата в будь-яких торгівельно-сервісних підприємствах, будь-якою з власних карток Visa ПриватБанку.
6.3. Винагорода повертається на рахунок фінансового мобільного номеру протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту проведення першої акційної оплати.

7. Інші умови акції.
7.1. Участь в акції безкоштовна.
7.2. Акція не є лотереєю або іншою, заснованою на ризику, азартною грою.
7.3. Рішення Організатора з усіх питань, пов'язаних із проведенням акції, є остаточним і поширюється на всіх учасників акції.
7.4. Організатор залишає за собою право змінювати ці правила. Усі зміни будуть розміщено на цій сторінці. Організатор не несе відповідальності за неознайомлення учасників із такими змінами.
7.5. Добровільно надаючи персональні дані про себе, учасники акції підтверджують свою згоду на збір, зберігання, використання, опрацювання й поширення даних Організатором та уповноваженими ним особами, які будуть вживати необхідних заходів для захисту таких даних від несанкціонованого поширення.
7.6. Своєю участю в акції всі учасники акції повністю погоджуються з цими Правилами й зобов'язуються їх виконувати.

8. Форс-мажор.
Організатор звільняється від обов’язку дотримуватися цих правил у разі настання обставин непереборної сили: воєнні дії; стихійні лиха; техногенні катастрофи; революції; страйки; заборонні заходи держави тощо.

Делитесь впечатлениями

Обсуждайте и рассказывайте друзьям об акции «Оплачивайте смартфоном с Visa - получайте пополнение мобильного » в социальных сетях. Высказывайте свои комментарии и предложения.